• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
sakra leni, pri tvojom stasti, ty mas este aj takuto susedu, kokos :astonished: :sweat_smile: :grinning:
8. nov 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu veru, vy ste uz pred rokom izbicku robili .. a skoro som ti posielala postel postou :grinning:
8. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
deni, no vidis, nakoniec je ta izbicka velmi pekne vymalovana :slight_smile: A kedy planujete dat Nelku do svojej izbicky aj spavat?

dad, veru treba mi zhodit, lebo ten typ siat ktory som si vybrala, si to vyzaduje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Minimalne na na obvode pasa a spekaciky pod ramenami od zadu. :sweat_smile:
8. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len keby som nebola taka hnila a chcelo sa mi pravidelne cvicit :rolling_eyes: :angry:
8. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik aj drzis stale kavovu dietu :confused:
8. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, veru dnes som to trocha porusila, ale budem sa snazit stale jest co najmenej mastne a tucne jedla, vecer po piatej nejest a uvidim ci to bude mat nejaky vysledok. :sweat_smile: :zipper_mouth: Lebo dost mi liezli na "city" tie varene vajicka a kuracie maso stale dookola. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ti verim ale ja som ju tiez raz drzala :wink: ale dalo sa to zvladnut ale ved do aprila este casu dost :wink:
8. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prestante s dietami, prave som vylizala nutelu a dostala som taky cukrovkovy zachvat, ze som si musela na to dat dietny parok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
veru, veru deni, to by slovenska a mozno aj ceska posta vtedy cumela, jaky balicisko by sme posielali :grinning: :grinning: :grinning:
mne vtedy na tej posteli fakt velmi zalezalo, lebo to bola jedina podla mojho gusta, a som velmi rada, ze sme ju nakoniec zohnali :slight_smile:
kukam tu SS, ale teda, akoze nechapem preco urobili toto kolo MJ a Madonny, este od Madonny tie pesnicky sa snad daju "normalne" zaspievat, ale od MJ ?? :confused: :rolling_eyes: to fakt nedokaze nikto, a problem je ten, ze clovek si to zacne hned s nim porovnavat, takze sa mi to vobec ale vobec nelubi ako zacala ta leona spievat, hoci inak ma super hlas :rolling_eyes:
8. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez som zvedava ako to zaspievaju :confused:
Prave sa napchavam buchtami plnenymi nutelou :grinning:
8. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad - ešte len tému si idem vyberať na bakalárku, seminár k tomu budeme mať v letnom semestri, no a potom to začne....

julči - skús jesť menej prílohy k mäsu - myslím tým zemiaku, ryžu a cestoviny a radšej viac zeleniny - šalátiky a podobne. Mne taká zmena stravy pomohla. To bolo vtedy, keď ocovi zistili cukrovku a varila som podľa Dia kuchárky. Trebalo by mi zase prejsť na takú stravu, ale ja som ešte aj na toto lenivá.... :rolling_eyes:

Baby aj vaše slniečka tak strašne rady strihajú? Ja posledné dni nestíham po Bobe nastrihaný papier odpratávať. A odstrihuje aj všetky štítky, čo sú na plyšových hračkách.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jadus aj Timea chodi s noznickami a vzdy sa opyta ci je to uz stare a moze to strihat,minule odstrihla sestranici aj vlasy :grinning:
8. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nasa nela uz o piatej vyzerala, ze okamzite zaspi a potom nejak ozila a zaspala az teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: som s nou bola hodinu v spalni ...

juli, ked jej privezu postel (cca za 3 tyzdne) a ked sa vratime od nasich - ideme od 20.11 do 4.12, tak ju tam skusim najprv cez den nechat spavat a budem cakat na nejaku vhodnu prilezitost, ze to skusime aj vecer ... prioritou je, aby sa zbavila dudky, nech v noci nemusim behat do druhej izby, ked ju nebude vediet najst ...
8. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to môžem byť ešte rada, že u nás vlasy ešte nepadli za obeť :grinning: :grinning: :grinning:
a nela striha uz daaavno ... asi na velku noc som jej prve noznice kupila ... teraz ju to trosku preslo, ale ked vidi strihat mna, tak chce aj ona ... :grinning:
no moje dieta sice ma detske noznicky, len si tymi chudulinkymi ruckami to nevie spravne chytit :frowning2:
a inak smajda v SS ma teraz dostal :sweat_smile: hoci sa porote nelubil, tak mne sa to jeho podanie velmi pacilo, a dal aj vysoky ton ako Mj :grinning:
8. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boba sa pokúšala strihať už skôr, ale som jej kúpila také umelé nožnice, s ktorými jej to nešlo, tak nestrihala, ale teraz objavila Sandrine, tak ju chytila strihacia mánia..... :grinning:
8. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jadus u nas je to tak co robi Radka tak Timea sa ju snazi napodobnit :wink:
8. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, ja som tiez najprv kupila umele, tie za hodinu zlomila, tak som na druhy den kupila sice detske ale naozajstne a tie mali okamzity uspech ... :slight_smile:
8. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, dobre, tak kupim "ozajstne detske" a nielen plastove :grinning: :grinning: :grinning:
no ja dokukam tu SS, teda ten Ben ma fakt prekvapil, normalne aj spieval :confused: :sweat_smile: a pojdem si lahnut, tu normalne hrmi a prsi :confused: :confused: :confused:
8. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad, skus, uvidis, ze aj malicke prstiky to zvladnu :wink:
8. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
9. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz sama doma, roman odviezol nel do jasli, idem pracovat ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko:slight_smile:

mňe drobček ešte spinká,pretože ideme na obed do mesta,tak aby nebola hneď unavená a opišťaná,tak ju ešte nechám:slight_smile:
idem na gyndu na prehliadku,takú vnútornú nervozitu mám v sebe,ufff......ale po dva a pol roku by sa patrilo....:frowning2: dúfam,že sa doktor nepresťahoval,lebo inak ho budem naháňať po celom meste:slight_smile:
snáď bude všetko ok... :confused:

naša malá nestríha,asi ju to nejak neláka....keď vidí mňa strihať,tak ju ani nenapadne,žeby si vypýtala nožničky:slight_smile:
aj som rada,veď má kopec iných hračiek...inak by som musela všade zbierať drobné rozstrihané papierky:slight_smile:

deni,izbička je náramne krásna:slight_smile:
veľmi pekne ste jej ju urobili,môže byť na vás hrdá:slight_smile: -ale asi až keď bude väčšia:slight_smile:

čo sa týka diét,tak ja som nikdy žiadnu nedržala,ale musím sa pochváliť,že už 4dni som nemala nič sladké v ústach a musím si zaklopať,že mi to ani nechýba...toho som sa obávala najviac,že to nevydržím bez sladkého,lebo vždy som podľahla,ale teraz odolávam:slight_smile: musím zhodiť nejaké kilečká,lebo je to hrôza,tak snáď do leta niečo zhodím....veď bez sladkého to snáď pôjde,keď k tomu pripočítam cvičenie a to,že nejem veľa a po piatej nepapkám už vôbec.....no uvidíme....
mňe to nejak nesúri,že musím byť napr.za tri mesiace fit a mať niečo dolu zo seba,ale robím to pre vlastné potešenie,aby som na budúcom stretku vyzerala lepšie:slight_smile:
takže uvidíme dokedy ma to bude držať:slight_smile:

SS som nepozerala,ale videla som prvú leonu spievať.....ako povedal habera,tá jej anglina nie je boh vie čo v tom speve,znie to tak divne,ale inak sa mi veľmi páči jej hlas,aj ona je celkom sympoška aj to jej vystúpenie pred kamerou:slight_smile:
z chlapcov sa mi páči denis lacho-to je sympoššš:slight_smile:
pretože inak som ešte chalanov ani poriadne nepočula spievať:frowning2:len baby:slight_smile:

dnes máme krásne počasie,celú noc nám pršalo,teraz zatiaľ neprší a ani by nemuselo....
9. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko....

leni - to presne aj u nás s tým napodobňovaním, taká je Boba podarená, keď všetko opakuje za San a hlavne, keď sa hrajú také "dramatizácie", to Sandra zbožňuje a Boba potom púšťa hlášky, lebo tomu až tak nerozumie....

Lusi - držím palce pri chudnutí....
9. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som dnes bola na sono prsnikov vsetko je ok :wink: mama bola varovat Timeu tak sme ju isli aspon odprevadit,neprsi a je aj dost teplo

Jadus to su ine hlasky a hlavne ked sa Radka ucila anglicku abecedu tak Timea po nej opakuje,ked robim na nu krik ze skaredo pise tak Timea mi hovori ze ona bude pekne pisat :grinning:
Teraz otravuje pustit od Madeja pesnicku,ze mam dobru hlavu a nemam v skole nervaky :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som po injekcii, povysavala som cely barak a od zajtra sa chystam konecne vsetko dokladne poumyvat, kupelne, podlahy, prach...ved dva tyzdne som to nerobila, a je to tu fakt spinave :confounded:
uz je chora aj moja mamina, aj svokra nieco chyta, tak som zvedava, kde budem malu nechavat kazdy den rano, ked pojdem na injekciu :unamused: inak je tak upisatana :angry: o polnoci dostala normalen vyprask v posteli co stvarala koli mlieku :angry: :angry: :angry: uz mi praskli nervy, ved to je na mozog, aby vypila 3 flase nez zaspi, o hodinu bola zase hore, vypila flasu caju, a o polnoci spustila krik, ze chce dalsie mlieko :astonished: :astonished: :astonished: ved mi spava horsie ako pred rokom :angry: :angry: :angry:
ja dnes nevarim, vytiahla som z mrazaku zamrazeny hovadzi gulas a knedlu a hotovo :sunglasses:
9. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"upistana " :sweat_smile: :grinning:
9. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dad .. aj nela je dost upistana .. ale ona pisti a kvika tak priebezne furt cely den ... z nićoho nic .. je unudena, nic ju nebavi, pyta macika a dudku a len dudluje ... idem o chvilu po nu do jasli ...
9. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak presne tak aj laura :angry: unudena, upistana, nervna, potom mam aj ja z nej nervy...
9. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak bola cez vikend u svokrovcov, tak svokra si myslela, ze kvika za mnou .. ale ona tak bezne kvika aj ked je so mnou ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok