• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
aj my máme plnenú zhora,taká je podľa mňa lepšia,hoci ešte voľakedy sme mali plnenú zpredu a tiež bola veľmi dobrá.
30. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne sa práveže moc nepáči...veľmi ťažko sa mi čistí tá nádoba na prášok a to tam dávam iba aviváž :unamused:
A ako sú tie gumy tak nad bubnom, okolo práčky tak aj tam sa neskutočne usádza "sajrajt" :angry: :unamused:
30. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale ak sme chceli mať aspoň minimálne miesto v kúpeľni, museli sme zobrať plnenú zhora.
30. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez zhora...ja som z boku ani nikdy nechcela..... :slight_smile:
30. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sme stastne doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cesta tam a naspat na trvala 2x tolko ako zvycajne, lebo su vsady opravy ciest a dialnic. :angry:
Vyrazali sme o 7mej a vratili sme sa o pol 1nej. :confounded: Pritom cas co sme tam stravili bolo dokopy hodina.

Takze urobili malej vytery z nosteka a pusy, odmerali teplotu a dali to na vysetrenie. Vysledky by mali byt vo stvrtok okolo obeda. Tzn. ze dovtedy by sme mali byt v izolacii.
Inac uz od vcera poobedia vobec nema teplotu a takisto aj dr. na Kramaroch povedala, ze ak nema este aj ine priznaky, s tym, ze uz ani teplotu nema, tak to mohla byt len nejaka viroza. Ale aj tak sa urobia testy.
No som zvedava. :unamused: :confused:
30. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože Julik nech len majú všetci pravdu a bol to iba planý poplach! :slight_smile:
30. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A Bojnice plánuješ, však? :sweat_smile: Tak potichúčku.....
30. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne Jani, radsej o tom ani nerozpravam, resp. nepisem, aby som to nezahovorila a do tych Bojnic sme isli. Taaaak sa na vas tesim!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ved uvidim vo stvrtok. :unamused:
30. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala spala po ceste asi 40min. a teraz je taka cula, ze nevyzera, zeby isla spat. :confounded:
30. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky juli,tak niečo už máte za sebou,to je dobré. ako to zvládala dominika? to,že nemala už teplotu,je super,možno to nakoniec bola naozaj len tá viróza.

a do štvrtka nemôžete ísť vôbec von?
julci ked uz neteplotuje,tak to bude urcite iba daka viroza :wink: no a potom samo,ze sa vidime v piatok v Bojniciach :grinning:
všetko dobre dopadne,dominika je určite silná,takže baľ "kufre" do bojníc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej lusi, do stvrtka by sme mali byt v izolacii :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Najviac mi je luto tej malej, ved ona uz teraz po ceste v aute stale opakovala aby sme isli do obchodu. Tusim aj ten obchod povazuje za "vykupenie". :unamused: :sweat_smile:
30. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, veeeeeeeeeeeeeeeelmi som stastna, ze mala uz neteplotuje, a ze vysledky budu uz vo stvrtok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani, kokos, ze program na obuv :grinning: :grinning: :grinning: tiez to pocujem prvykrat, ja periem obuv na program bezne znecisteny odev :grinning: a pocuj, ja mam whirlpool zvrchu plnenu, nemenila by som ju ani za nic, a s prackom som to po usadzani v tej nadobe vyriesila tak, ze kupujem tekute pracky-ariel, persil, davam do takej nadobky, a tu do bubna :wink:
ideme pokupit nejake veci na cestu do bojnic :slight_smile:
30. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik vieš aká bude potom v Bojniciah vďačná malá :grinning: :wink:
30. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik tak urcite sa to nepotvrdi :wink: len chuda Domca este musi byt zatvorena doma :frowning2: ň
To ani ja netusim ako sa pobalime do Bojnic :confused:
Jadus si proste sikulka :dizzy_face:
Timea je uz vyspana,segra ma dnes volno tak pojdeme do Piestan a domov ideme az zajtra :wink:
30. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sportove veci periem na 30 stupnov a tiez nemam ziadny specialny program ved co by som chcela po 9 prackeale hlavne ze perie :wink:
Nasi tiez teraz kupili novu ale to moj otec zohnal za dajakych 300€ :wink:
30. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja davam na 30 st. na klasicky program v pracke, a zatial v pohode :wink:
30. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už je opraná taška a aj košík z buginy som tam švacla. Už "iba" vykefovať kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A stále som sa nedostala k uprataniu špajze :rolling_eyes: . :angry: Jááááj keby sa mi tak dnes chcelo :sweat_smile: :grinning:
30. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A na opekanie môžem chlapovi staršie tričko zbaliť, však? Aby sme potom nesmrdeli :sweat_smile: A keď tam požičiavajú aj veci na grilovanie, nebudeme radšej grilovať? Síce Janka chce mať paličku a tam niečo "zapichnuté".... :sweat_smile: :grinning:
30. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si myslela,ze grilovat :confused: :sunglasses: alebo najlepsie bude asi potom aj,aj.... :grinning:
30. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak toto by sme nemali písať do stretkovej témy? :sweat_smile: :grinning:
30. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute .. som doma a mam odpracovane pre tento tyzden .. teda aspon pritomnost v kancli ... :grinning:
baby, ja sa musim pobalit na 14 dni ... :confused: :confused: :confused: zacinam az zajtra, dnes dam maximalne prate este jednu pracku ...

a to hned po bojniciach v pondelok ideme bratovi na promocie :wink:
30. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby taký hrom tu teraz zaburácal, že som sa skoro ..... :sweat_smile: :grinning:
30. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A už prší, krupica!!!!!! A svieti slnko a sú aj mraky :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak chvíľu som snívala aké by to bolo ísť iba s jedným dieťaťom :astonished: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, dobry sen. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No len sa mi nesmej :angry: :grinning:
Inak čakám, kedy by "kobyla" nepôjde keď je zase búrka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik lebo Ti jednu "pribalím" na cestu domov :grinning: A dám ti aj na výber :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas este nist :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Len sa zatiahlo troska, hrmenie pocut uz peknu hodinu. :unamused:
30. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok