Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
14. nov 2009

Fíha 😕 Po dvanástich hodinách nás posúvam znovu 😀 Vstala som po pol siedmej, keďže deti nezaujímalo, že sa mamička "flákala" 😀 Teraz čakám, kedy si upracú a pôjdeme von. Len musím vypiť kávu, lebo cítim deficit spánku 😝

dadulik
14. nov 2009

ahojte, teda co robite ostatne ? 😀 dlho tu nebola julka 😕
deni, a to ja by som nevydrzala, ja by som sla hned k lekarovi, aby som to mala cierne na bielom 😀
my sme boli pichnut inj. na pohot., mala varovala so svokrou, tak sme si urobili nakup v tescu, ale teda riadny 😝 idem robit cernohorsky aj na zajtra, a skontrolovat malu, ci uz spi 😕

dadulik
14. nov 2009

😢 😢 😢

denisse
14. nov 2009

caute ...
u nas je stale veselo, segra odchadzaju zajtra poobede ...
boli sme s katou v divadle, fajne bolo .. predtym na kavu 😉

dadu, doktor mi aj tak nic nepotvrdi skor nez v 6tt ... a to je az buduci tyzden ... a to neviem, ci tam stihnem ist ked vo stvrtok odchadzame a v utorok je volno 😕

dadulik
14. nov 2009

jasne deni 😉 ja len zeby som to nevydrzala 😀 a romanovi si to predpokladam uz prezradila 😕
inak ja som na to, ze som tehotna prisla v 4 tt a v 5 tt som bola u lekara 😉

sticker
autor
14. nov 2009

Ahojte 🙂 Ja sa cítim nejako divne.... normálne premýšľam, či nemám nejakú alergiu na tie lieky, resp. prášok čo beriem. Lebo to červenanie líc a pocit horúčavy je nepríjemný. Nedala som si teraz ten prášok - aj tak je od bolesti a uvidím. Ale aj dosť slabá sa cítim. Tak som si dala Theraflu a ľahnem si k telke.
Ja som obe tehotenstvá vedela hneď na druhý deň ako som nedostala menzes 😅 😀

denisse
14. nov 2009

jani, ved na druhy den ako nedostanes menzes, tak to je vlastne 4tt ... lebo sa pocita od zaciatku posledneho menzesu 😅

lenca13
14. nov 2009

Ahojte 😉 my u nasich oslavujeme,prisla aj kamoska 😉
Jarino je doma sam ale je mu trochu lepsie,zajtra pride za nami 😉

Tak ja som bola u dokina az 9.tyzdni,ale tiez som hned vedela ze som tehotna 😀

lenca13
14. nov 2009

Timea tvrdi ze bude spat s mojou segrou no to som zvedava 😀 😀 😀

sticker
autor
14. nov 2009

Veď hej Deni 🙂 Ja len, že som si ani nemusela robiť test a nejako som to cítila 🙂

denisse
14. nov 2009

ja som to teraz tiez tak nejak pocitovo tusila ... 😅 ale zatial naozaj nemam ziadne priznaky 😕

sticker
autor
15. nov 2009

Ahojte. Ako sme včera preberali Deni tvoje tehu, tak mne sa snívalo, že som tehotná 😅 😀 . Normálne som už aj mala také menšie bruško a cítila som sa tak kľudne, príjemne.... No ale tak ako sen fajn 😀
Idem sa pustiť do prípravy obeda 🙂

dadulik
15. nov 2009

ahojte, zase nikde nikto 😕
dnes som bola na pohotovosti s nasimi, hned sme si spravili "vylet" do lidla, aspon sa trocha odreagovali 😅
a teraz sa pokusam uspat malu 🙄

lenca13
15. nov 2009

Ahojte 😉 Timea spi s tatinom,Radka pise s babickou ulohy a ja vegetim 😀
Doobeda som poumyvala auto,vyzeralo hrozne 😖
Timea vserajsi vecer zvladla do pohody,tak uz moze ist na prazdniny 🙂

Dadulik kolko mas este tych injekcii?

dadulik
15. nov 2009

leni, este 8, buduci pondelok koncim 😝 😝 😝
dieta mi dnes asi zase nezaspi 🙄

lenca13
15. nov 2009

Dadulik to uz zvladnes 😉

sticker
autor
15. nov 2009

Mne dnes dieťa zase výnimočne spalo. A to napriek tomu, že susedia vŕtali o dušu. Už asi nemajú stenu, ale sito 😒
Ja sa stále cítim taká slabá, rukami ledva hýbem a inak aj Edo začína sopliť a hrdlo ho bolí ☹ . Len dúfam, že to malé nechytia.

denisse
15. nov 2009

caute ... a tak sme zase sami ... kata si tu zabudla penazenku aj s dokladmi 😠
mali sme sa fajne, uz sme s romanom aj trosku poupratovali ten vybuch ... 😀

denisse
15. nov 2009

jani, deti ked chcu, tak spia aj pri bombardovani a ked nechcu, tak nespia, aj keby na to boli uplne idealne podmienky 😅

lenca13
15. nov 2009

Ahojte tak my sme uz doma 😉 pustila som pracku,idem ozehlit do Timkinej izby zavesy

Deni no s tym spankom mas pravdu,mojim babam je to jedno moze buchat kolko chcu aj tak budu spat

dadulik
15. nov 2009

no a moje dieta ma milionove podmienky na spanie, a cez to vsetko mi kazdy druhy den nespi 😠
segra mi prave volala, isli s dcerou do blavy na ten beneficny koncert na pocest MJ, ze jaka je tam tlacenica, ze ich zacinaju pustat dnu, a ze su osme v poradi 😀 😀 😀 bola nadsena jak male decko 😀 tak som jej dala len pokyn, nech na seba daju pozor a potom budu referovat 😉

denisse
15. nov 2009

dad, mojej segre uz nina nespi vobec ... ale popravde to vobec nevadi, lebo ona sa krasne hraje, vobec nie je osterna ani protivna ani nekvika a aspon jej vecer rychlo zaspi ... 😅

denisse
15. nov 2009

teda vcera sme boli v divadle a peto ju mal na starosti, tak sa mu nejak podarilo ju uspat, ale asi az okolo tretej na hodku, tak si viete predstavit vecer ... ne a ne .. furt spekulovala ...

a dnes som jej povedala, ze moze aj sama ku nam vlakom prist na prazdniny, ta mi povedala, ze "hmmm, ale ja nemam vlak .. mozem aj autom?" a potom este doplnila "ale ani soferovat neviem" 😀 😀 😀

dadulik
15. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 deni, tie vase deti su teda cisla 😀 😀 😀
no ja by som chcela, aby laura aspon tu hodku pospala cez den, lebo potom je na nej vidno, ze jej to chyba 😖 ale zase, ked uz zaspi, tak mi v poslednej dobe taha aj 2-3 hodiny 😕
ulozila som ju pred pol hodinou, je tam klud, tak ju pojdem kuknut, snad chrni 😅
nejako mi je od obeda divno, hlava ma boli, a taka vycerpana sa citim 🙄 mozno ma ten nakup s nasimi zmohol, oni ked spolu nakupuju, to je horsie ako dve male decka 🤐 a kupili v lidli malej tu tabulu k vianociam, tak som zvedava, ci ju to bude zaujimat a bavit 😕
cakam na jara, je v robote, a pojdem zapnut SS 😎

denisse
15. nov 2009

dadu, ta tabula sa aj mne paci, ja som nele este pred rokom vyhrala jednu v aukcii a ani zdaleka nie je taka pekna ako ta lidlova ... a uz vobec nie taka pevna, ani taka velka ... tak teraz lutujem, kebyze uz nemame tu blbu, tak isto kupime tu lidlovu ...

denisse
16. nov 2009

dobre ranko 😉
ja som uz sama, nel isla do jasli .. idem pospratovat, varit a robit nieco do prace ... pride dnes svokor so svojim bratom, obidvaja maju dnes nejake vysetrenie tu v prahe a budu u nas spat, lebo svokor dostane nejaky obstrek ci co do chrbtice a po tom nemoze soferovat ...

lenca13
16. nov 2009

Dobre ranko 😉 tak radka mala v noci kasel no ale isla do skoly tak uvidim ako to bude pokracovat 😖

Deni ty mas same navstevy,aspon je u vas veselo 😉

dadulik
16. nov 2009

dobre ranko, tak ja idem rychlo na injekciu a potom do senice, ideme vybavit poistku na auto na buduci rok, dufam, ze sa to este da (lebo mam pocit ze uz uplynula ta 6 t lehota pred ) 😒 a do t-mobile vybrat nove mobile 😝 laura bude varovat u nasich 😉

jaduska
16. nov 2009

ahojte.....tak ja som od včera doma iba s jedným dieťaťom, janyho so San a Bobou som odviezla svokrovcom, nech si aj oni užijú.... No a som sa večer tešila, že mi malá zaspí a ja sa môžem učiť, ale moja drahá Olívia asi v kľude zaspať nevie, tak ťahala do 23-tej, kým zaspala....Asi mi chcela nahradiť Barborku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Denis - ja som bola na gynde na preventívke a doktorka mi tvrdila, že tehotná nie som, že menzes mi mešká, lebo kojím a to som už musela byť v 6tt, takže skôr sa ti ozaj neoplatí ísť.... 🙂

denisse
16. nov 2009

tak som prave volala na gyndu a sestricka mi to tiez potvrdila, ze to staci, az ked sa vratim ... tak ma objednala na 7.12. ... tak dufam, ze dovtedy sa nic divneho neprihodi ... lebo mi samozrejme nezabudla pripomenut, ze keby sa nieco dialo, tak mam ist na pohotovost do nemocnice ...