• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Deni ja tiež nemám pocit, že by Nelinka nejako veľa jedla :confused: :slight_smile: Si vezmi, že slniečka sú stále v pohybe :slight_smile:
17. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni tu mas na porovnanie co zjedla dnes Timea.rano pol rozka,na obed misku polievky a ked isla spat 80ml mlieka,ked sa zobudila misku bryndzovych halusiek.potom este pomaranc,syr a vecer mozno vypije 80ml mlieka
17. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oproti nine teda toho zje vela ... nina na jedlo nema cas, neposedi pri tom, furt odbieha a zabudne ze ma jest ... a nela sedi, papa a ked skonci tak povie "esteeee" ... :confused:
17. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme sa vrátili z atletiky a ľutujem, že som nevzala aj Julku. Zase bolo menej ľudí. Na budúce bude zase plno, určite.
Inak som stále v strehu kvôli Janke. Ale to mám iba nejako ja blok. Občas aj zakašle - tak naozaj. Snáď sa z toho nič nevyklube :frowning2:
17. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nela ma aj dni, kedy zje vela blbosti ... sisky, tycinky, vselijake druhy peciva ... noo, budem davat pozor aby podla moznosti jedla zdravo a neprejedala sa ... ved minule u svokrovcov v noci aj zvracala a myslim, ze to bolo z toho, ze pojedla dve na tri ...
17. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak nakoniec ste isli? super ... snad vam nic nebude a janka si aspon zabehala ...
my sme boli poobede sa prejst, celkom daleko sme zasli, tak dufam, ze nela vybila energiu a unavila sa a o chvilu zaspi ...
17. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni ja som tak do šiestich rokov bola "normálna", potom som bola vždy trochu väčšia a najvyššia :stuck_out_tongue_closed_eyes: A napriek tomu, že som hrala od 14 volejbal, nikdy som nebola chudá. Tiež preto sledujem, čo jedia malé. Napr. Janke dnes dedo núkal na cestu keď sme šli na atletiku kinder čokoládu - jednu malú tyčinku a ona odmietla :slight_smile: Julka by ale zjedla aj celú tú krabičku :unamused: Tú musím krotiť. Ale zje aj ovocie, aj zeleninu. To zase Janka špekuluje.
17. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak navsteva bola unavna :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne dve deti, jedno skoro patrocne a druhe dvojrocne moje :grinning:
jani, ja peciem tie medovniky na 180 a asi tak 15-20 min, ale ak je rura uz rozohriata, staci menej :wink: no najlepsie je to kontrolovat :confused:
deni, tak nasa krpata dnes zjedla, necely pribinak rano, u svokri pol taniera polievky, potom vypila ked isla spat asi 3 dcl mlieka, a odvtedy okrem cukrikov nic :angry: :angry: :angry: az pred spanim sa mi do nej podarilo dostat tanier krupicovej kase :unamused: ale su dni, kedy zie priblizne tolko ako nelka, ale to su fakt vynimky :sweat_smile: a co ja by som za to dala, aby laura tak papala :cry:
no idem ja ordinovat :slight_smile:
17. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: baby, nestvite ma, to sa ma vzdy zlaknete, ci ci :confounded: :angry: :grinning: :sweat_smile:
no my sme hore od stvrt na sedem, jaro isiel k zubarke, uz tyzden sa mu hybe zub :unamused: cakam na neho, nech ma vymeni v strazeni dietata a pobezim na injekciu :confounded: inak, vcera na tej pohotovosti neviem ako mi to ta krava sestricka pichla, ale mam tam taku obrovsku hrcu, opuchnutu, scervenanu... :cry:
18. nov 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ... my ranajkujeme, o 10 idem do prace ...
a roman isiel sluzobne do prerova a pride az v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze z roboty musim bezat k nele, aby jirina mohla ist domov ...
18. nov 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nas posuniem, my sme boli vonku, pojdem malej dat polievku, vyprazit zemiakove placky plnene pecienkou a snad sa mi dnes podari aj lauru uspat :slight_smile:
18. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: Dad už len teba by sme sa zľakli :angry: :sweat_smile: :grinning:
Ja teraz ráno moc nestíham. Tým že sa nenáhlime do škôlky spíme skoro do siedmej a potom okolo oboch báb... A dnes sme šli s dedom kúpiť darček pre babinu - kuchynský robot 150€ a segre som mlu poradila foťák, ale tak vybrala som lacnejší za 100€ (aj keď to moc lacné nie je). Všetko platil on, ale za foťák mu niečo dám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ešte chce zajtra Janke bicykel ísť kúpiť :dizzy_face: . Len sa trochu obávam, že jej kúpi moc veľký. On pýtal taký na 6 rokov, ale mne sa zdajú byť ešte moc veľké.
Dieťa mi spí, Janka pozerá a ja moc chcem spraviť ten kalendár. Včera som zase dve hodiny večer sťahovala, tak by som už naozaj mohla.
Typujem, že Jarino to má už všetko hotové :sweat_smile: :slight_smile:
Leni ako Radka? To od rána sa chcem opýtať :sweat_smile:
18. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja som bola s Radkou 4 hodiny u dokiny :confounded: dostala ant.Klacid ale uz som ani do lekarne neisla pojde Jarino ked pride z roboty,samozrejme ze na pohovosti povedala ze chripka nasa dokina si tukala po cele :confused: ma postekane sople a z toho ju drhne
Timea bola s mojim tatinom 4 hodiny normalne do pohody ju povaroval :slight_smile: prvykrat tak dlho len mu bolo luto ze ju nezobral von kedze som mu nenachystala veci :confounded:
18. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby isli obidve spat ale este ani jedna nespi

Jani no ale si zober ze ten bicykel nekupujes na rok,akde ste boli pozerat?

Jarino tiez este nema kalendar hotovy
18. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni on bol pozrieť v Jednote, ale taký nas...ý odtiaľ šiel :angry: Neochotný predavač, že až!!!! Tak ho kúpi pri policajtoch. Ja tam síce nerada kupujem a sú aj drahší, ale ocinovi to nevadí. Hlavne, že sa s ním normálne bavili, aj katalóg mu dali. Ja som chcela taký ako má Samko. Si vezmi, že on ho má už tri roky a je od Janky väčší...ale veď poteším sa hocijakému, to je jasné. Len aby Jaja nemala problém s dočiahnutím na zem. Ale zase do jari-leta dorastie :slight_smile: A už vidím tie jej očká :dizzy_face:
18. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A to bolo toľko ľudí? Plná čakáreň bacilov :unamused: Janka tiež trochu kašle. Ale tak nechcem ísť do čakárne, kým to nie je naozaj akútne. Nejaký sirup mám doma, tak snáď to prejde.
18. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasa mala v pondelok dovolenku a to nehovorim kolko ludi bolo po nas :confounded: ak jej to nezaberie tak v piatok na kontrolu.ale aj u Sickovej bolo vela ludi
Jani ved aj Radka len kaslala,a do toho ta teplota,dufam ze jej tie ant,zaberu,inak vacsina deti tiez len kasel a nadchu ze je toho hrozne vela
18. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veď ju sledujem, či nestúpa teplota. Ale zase vieš, inokedy by som tiež nešla s kašlom k MUDr. Veď uvidím do konca týždňa. Len zajtra idem na to ctčko, tak to neviem ako by som šla :unamused:
18. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty koky, ze 4 hodiny u lekara, by ma drblo :rolling_eyes:
18. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad si vezmi, že by sme s malými čakali 4 hodiny.... Po dvoch by to Julka vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje dieta by to vzdalo asi po pol hodine :unamused:
inak, ja uz fakt nevladzem :frowning2: lauru uspavam uz hodinu a pol, ma uz stvrte mlieko, celu plienku prechcatu, oci cervene, co je unavena, a ani za ziveho boha spat :angry: :angry: :angry:
18. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Laurika je "odolná" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale verím, že Ti nie je do smiechu :unamused: . A keby ju nedáš? Ja som napr. dnes vedela, že Jul bude spať. Jednak sme boli na aute, čo ju uspáva a potom sa s Jajou naháňali po byte... Dávam ju okolo 12tej. Ale sú dni, keď viem, že nezaspí a to sa ani nesnažím. Síce potom niekedy chytí okolo štvrtej takú pol hodinku, že by som "vraždila", ale tá prejde a je v pohode :slight_smile: No a práve vstala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prišla som za Jul a vravím jej - dobré ráno moje malé dievčatko. A ona - Ja som velká, nie malá! Si sa pomýlila?! :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spi :stuck_out_tongue_closed_eyes: jani, ona ak nespi cez den, tak okolo piatej uz zacina chytat zachvaty, a potom mi aj zle v noci spi :confounded:
ja uz dve hodiny prazim tie placky :rolling_eyes: este mam dve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dad pekna fotka :slight_smile:
18. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timea som slubila ze ked sa zobudi tak sa pojde povozit na bicykli :wink:
18. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak leni bolo na case zmenit fotku, tak nas jaro rano odfotil, sice nic moc, ale aspon tam uz neplaveme v bazene :grinning: netreba teraz cez zimu provokovat :sunglasses:
uz som doprazila, sporiadila kuchynu,ale teda toto ma ubija, furt nieco varit, potom ten binec v kuchyni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
18. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad super fotka :dizzy_face:
18. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ... tak som doma z prace, prisla som okolo stvrt na sedem ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem okupat nelu, dam ju spat, idem zacat balit a este musim nieco do prace dokoncit .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok