• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Dad ved to je jasne ze treba dat daky termin,aby to vsetkym vyhovovalo :wink:
20. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, my dve sme sa vyjadrili, teda predpokladam, ze suhlasis s tou prahou :confused: ked uz tu raz padol smerom od deni taky navrh, takze teraz pockame, ci sa k nam niekto prida :sweat_smile:
dobru noc :slight_smile:
20. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
uz tu asi ziadna nie ste co?? tak vas aspon posuniem..
my sme mali ist uz dnes k nasim,ale mm,ze ma nejake sledovane aukcie,tak ideme az zajtra rano..vsak uz aj bolo nacase :grinning:
vidim,ze ste zacali rozoberat stretko...no u nas v aprili Praha isto nie...to som uz vravela skor,ze u nas by Praha prixadzala do uvahy najskor az v auguste,aby sme to spojili aj s stk..az by to bolo na Slovensku, nie dalej ako ked sme sli do Bojnic a nic ine naplanovane nebude,tak by sme sa radi pridali... :pensive:
20. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: ja len dufam ze sa na tom stretku dajako dohodneme,no neviem ci zrovna ta Praha urcite bu sme my neisli autom taku cestu by nase auto nezvladlo a Jarino by si asi netrufol :pensive:
Ja by som bola skor za ten stred SK,aby sme to mali vsetky rovnako :confused:

dnes varim slizovu polievkua druhe mame od vcera,Jarino pecie tvarohove pyte :slight_smile:
21. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jéj, vy ste preberali stretko :slight_smile: Ja sa obávam, že Prahu by sme si nemohli dovoliť.... Vlastne neviem, či si budeme môcť niečo dovoliť, keďže ja sa do roboty dostanem najskôr až v septembri a tým pádom budem doma zadarmo. Ale tak stred Slovenska je asi reálnejší, ja neviem Liptov alebo niečo také... Naozaj netuším. Ďakujem :grinning:
21. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...
tak sa hlasim z presova ... cesta bola fajn, nela celu noc spala az v spisskej sa zobudila na to, ako tetuska v rozhlase hlasila "stanica spisska nova ves ..." a nela si sadla, kukala okolo seba, pod postel, aj na strop kukla a pyta sa ma "kto to hovori?"

takze vsetko ok, aj ked v prahe na stanici ma vyplasili, ked zahlasili, ze cestujuci v rychliku sirava budu musiet pre technicku poruchu v hraniciach na morave prestupit do nahradnej vlakovej supravy ... by ma porazilo, keby som okolo polnoci mala spiacu nelu a obrovsky kufor a prirucnu tasku stahovat do ineho vlaku ... nakoniec mi ujo vysvetlil, ze pojdeme odklonom a len ti, co chceli ist do stanic cez ktore nepojdeme, budu musiet prestupit .. neskutocne mi odlahlo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka stretka, tak my sa radi pridame .... myslim, ze sa urcite nejak dohodneme, ci uz v prahe alebo inde :sweat_smile: ale vidiet vas chcem v kazdom pripade .... :wink:
21. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak co sa tyka toho stretka, ja len preto som tu prahu spomenula, lebo sme to tu pred casom rozoberali :confused: ja sa kludne prisposobim aj na ine miesto, ale zase ja sa obavam, ze liptov je pre nas tak daleko, ako pre ostatnych ta praha :pensive: takze ja by som brala nieco podobne ako tie bojnice, nie viac ako dve a pol hodiny cesty od nas :unamused: treba dat nejake navrhy.....
vecer cakame segru, teda dufam, ze dorazia, lebo nejako maju natrieskany den, tak som piekla visnovy kolac, a pokusam sa uz pol hodinu uspat lauru :rolling_eyes:
21. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto si musite kuknut, genialne deti svetovych talent sou, je tam aj 10 rocna britney spiers:
http://stahovak.nova.cz/clanek/showbiz/genialni-deti-svetovych-talent-show.html
21. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulik ked bola mala bola zlata :wink:
Ja tu mam kamosku,baby este spia :slight_smile:
21. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad dufam ze pozeras snezenky a machri :slight_smile:
posuvam :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
21. nov 2009 o 21:22 • erikasadek
erika, ja som uz davno podporila :wink: :wink: :wink:
a lenci, kukam to len ako podmaz, lebo je tu segra :grinning: :sunglasses:
21. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame este navstevu :slight_smile:
21. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my este :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my este stale :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile:
21. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme sli spat pred polnocou :rolling_eyes: o siedmej budicek :zipper_mouth:
ideme sa najest, na pohotovost pichnut, do tesca pozriet nasim a svokrovcom nejaku malickost na vianoce, a rychlo domov nieco varit, mam vytiahnute kuracie prsia :confused: :sweat_smile:
22. nov 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ... tak choroba neobisla ani nas ... nela je nachladena a vcera vecer mala aj zvysenu teplotu ... sice len 37.3 ked isla spat, tak som jej ani nic nedavala, ale nedalo sa jej dobre spat, tak som jej nakoniec okolo pol jedenastej predsa len dala panadol uz bez merania ...
potom uz celkom spala, zobudila sa so soplom, ale hraje sa, aj ranajkovala ... tak uvidime, ako sa to vyvinie, nerada by som isla na pohotovost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: my sme vstavali o 7.30 a tiez sme isli dost neskoro spat,kuracie prsicka su uz v trube a my pojdeme s kamoskou na nakupy len cakam pokym pride mama varovat baby :slight_smile:
Deni tak snad to nebude nic vazne,aj Timea mala v piatok trochu zvysenu teplotu a zacina kaslat :confounded:
22. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nela uz spala ... zaspala pred jedenastou a uz je hore .... som zvedava co bude do vecera ... teplotu asi nema, len je prechladena ...

inak nocnu plienku uz nemame ... ani vo vlaku sa nepocurala :grinning: tak som rada ... horsi oriesok pre nas bude dudka ... tej sa asi len tak lahko nevzda ... :unamused:
22. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni ja by som to brala ako to máš Ty - bez plienky a s dudkou :grinning: Podľa mňa od dudky sa skôr odučí, ako moja Jul od plienky :unamused:
Ja mám od včera kapustnicu a robila som tiež prsia s cestovinou :slight_smile: Edo je v robote a baby u babiny. Takže Julkin spánok zase nič.... Už si nato normálne zvykám....
Leni snáď nebude Timka potrebovať atb. :unamused: :frowning2: Nech je už radšej poriadna zima.. Síce to neznášam sa babušiť s mrznúť vonku, ale toto počko je raj pre bacily :rolling_eyes:
22. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj a ešte - čo chcela Erika? Keď ju tak rýchlo vymazali...Viem že ona je dlhodobejšia prispievateľka, tak ma zaujíma, čo to bolo :slight_smile:
22. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni a vašim kedy povieš tú krásnu správu? Až keď to budeš mať od MUDr. potvrdené?
22. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

ad stretko - ja radšej nič neplánujem, aby som nedopadla ako minulý rok, takže ak niečo zorganizujete, tak sa pridáme alebo nepridáme, keďže už máme auto, tak to bude jednoduchšie....ale trebalo by sa obzrieť po niečom lacnejšom, ako boli Bojnice, my sme napr.v Podhájskej dali za týždeň ubytovania toľko, čo v Bojniciach za víkend, ale to ste vlastne skonštatovali všetky po minulom stretku.... :slight_smile:

a ja mám všetky tri baby choré - Sandra kašle, Lili kašle a ráno mala aj teplotu, malá kašle, teplotuje a soplíkuje.... no a ja tiež nie som 100%-ná :rolling_eyes:
22. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som vam chcela napisat, ze sme zabudli v piatok kupit HAMI mlieko, tak v sobotu rano mama nele zohriala obycajne kravske do flase s dudlom a nela ochutnala, povedala "v pořádku" a vypila :grinning: takze sme sa asi konecne zbavili aj umeleho mlieka :wink: to sme uz asi boli posledni .... :grinning:
22. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, nasi uz vedia, takze na potvrdenie od Dr cakaju spolu so mnou :wink:
22. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ty neudržíš dlho tajomstvo, však? :grinning: :wink:
Jul sa tu práve so mnou vadí, že teta Deniska nemá bábo v brušku. Predsa už vybrala! :grinning: A vravím jej, že má v brušku bračeka alebo sestričku.... "éééééééééé, prečo bračeka?" :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni - vy ste sa zbavili umelého a my s ním asi začneme, lebo ja som raz kúpila Sunar pre Oli, pre prípad núdze a Barborka ho za ňou raz dopíjala a náramne jej chutil.... :grinning: inak mlieko nepije vôbec :confounded:
22. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, povedz, ze preto, lebo nelinka chce braceka .. uz vybrala hrkalku, ze mu bude hrkat :grinning:
tak dufam, ze vsetko dobre dopadne ...
22. nov 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok