Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
22. nov 2009

...a ze to bude bracek 😀 😉
ja nas posuniem, a o chvilu sa premiestnim k SS 😎

dadulik
22. nov 2009

a rozhodla som sa

dadulik
22. nov 2009

ze dnes trhnem

dadulik
22. nov 2009

4 000 prispevok

dadulik
22. nov 2009

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaa, je tam 😀 😀 😀

dadulik
22. nov 2009

som si to tu trosku vytapetovala 😀 😀 😀 😅
tak sa ospravedlnujem 😅 😨

sticker
autor
22. nov 2009

Dad, tak prijmi odo mňa blahoželanie 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
22. nov 2009

Ja sa tak nejako pomaly blížim k 14tis. príspevku...ale len tak pozvoľna 😀 🙂
Leni Jarino má ipčko 🙂
Ja pozerám tiež SS a teším sa. Naposledy som zaspala tesne pred Chodúrom 😅 😝 Ale dnes to bude super kolo 😵

sticker
autor
22. nov 2009

No, Chodúr ide prvý, tak to určite nezaspím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
22. nov 2009

ahojte, my sme stravili vikend tradicne v TN. 😉 Teraz uz mala spi, ale min. od stredy sa jej v noci tak tazko dycha, ze az. ☹ Normalne sa jej strasne tazko nadychuje nosom. Ale divne je, ze absolutne sople nema. Az dnes rano, ked som ju pocula trocha zakaslat, tak jej to asi vsetko steka a sada do hrdla.
Len dufam, ze sa totalne nazahlieni a nepojdeme zase na atb. 😒
Aj jej davam kvapky do nosa na noc, stale mame ten eukalipt. olej odparovaci, ale vobec nic nezabera. Tak neviem dokedy sa bude takto s dychanim najma v noci trapit.
Ked pocujem to tazke nadychovanie, tak mi jej je luto ale vazne netusim cim jej pomoct. 😖
Hned ako zaspi, ju pocujem vo vysielacke, co tak fuci.

julca80
22. nov 2009

tiez sledujem jednym ockom SS

btw. ja som tiez za stretko 🙂

sticker
autor
22. nov 2009

Drobček malý ☹ Viem si to predstaviť Julik 😒 . Aj ten pocit, že by si jej chcela pomôcť, ale nemáš ako 😒
Keby ju nemusíš dať do škôlky. Hlavne teda teraz, keď sú skoro všetci nachladnutí. No keby si tu v meste, tak by som ti ju povarovala 😅 🙂

lenca13
22. nov 2009

ahojte my sme boli poobede u svokra 😉
Julik uz minule som ti pisala nespi nahodou domca s otvorenou pusou 😕
Inak dnes som Radke kupila krasne oblecko hrube leginy na to cierne kratasy este k tomu sede tricko a pod tym je nasity biely golier a manzety 🙂 bola na tom super cena 14.9€

julca80
22. nov 2009

a este ma dorazilo v skolke to, ze tam maju dzban s cajom a k tomu max. 5 poharikov, tzn. ze vsetky deti ich maju spolocne. No a jasne, ze to jeden z najlepsich siricov chorob. Takze zajtra jej beriem do skolky vlastny poharik a budem len dufat, ze ucitelky daju bacha, aby si Domca pila len zo svojho.
Viem, ze to mozno ocakavam od nich vela, ale to takto nejde aby mali tie deti spolocne pohare. 😠

julca80
22. nov 2009

Leni, praveze mala je zvyknuta dychat nosom, tak preto sa jej teraz tak tazko dycha, bo dycha len tym. Malokedy si pusu otvori pocas spanku, preto jej to dychanie teraz robi problem. 😖

julca80
22. nov 2009

to SS ma akosi prestava bavit, uz to nie je ono 😖

sticker
autor
22. nov 2009

Julik ja sa vždy teším na Martina a toť vsjo 😅

lenca13
23. nov 2009

Dobre ranko 😉 pocasie o nicom,to bude zase nuda 😖 ale snad sa baby aspon trochu pohraju 🙂 este mam Radka do zajtra doma
Navarene mam,pustila som aspon pracku
Dadulik dnes tusim isla na poslednu injekciu 😕

dadulik
23. nov 2009

ahojte, tu leje celu noc aj teraz 😝
juli, to myslis fakt s tymi poharmi ??? 😲 😠 😠 😠 no to by ma nasralo 😠 😠 😠
idem sa rychlo naranajkovat a sviham na poslednu injekciu 😝

sticker
autor
23. nov 2009

Čaute 🙂 Ja som bola hore do polnoci - babrala som sa s fotkou 🙄 . Potom o štvrtej hore a o pol siedmej definitívne. Nejako sa doma premoceme. Chcela by som už začať maťovať výzdobu na okná, len sa neviem dokopať. Moc chcem toho stihnúť 😝 . Skúsim zapojiť aj malé. V sobotu sme robili tie slané tyčinky a hodiny sedeli každá pri svojom kúsku cesta 🙂
Dad super, že už končíš s tými injekciami 😵
Leni Timke je lepšie?

sasa80
23. nov 2009

Ahojte, zdravim vas uz z AT 😀

ako sa mate? darceky uz nakupene?

My sa mame nafigu, ale snad to bude od noveho roku lepsie 🙄

Inac bol tu problem z netom nakolko nemame trvale tak nam nechceli dat, ale suseda vybavila na seba tak uz ficime.

sticker
autor
23. nov 2009

Ty brďo!!!! 😕
Zdravíme našu "stratenú dušu" 😵

sasa80
23. nov 2009

Julik ako znie presne kasel? Dufam, ze nemate larryngitidu ako my? ☹

My to mame od 3 mesiaca takze od narodenia celu zimu aj teraz sme si polezali na antolskej presne 10 dni v nemocke 🙄 😢 , ale co uz, konecne po dvoch rokoch to zacali riesit lekari 😠 kedze moje nariekanie im tam nestacilo, ale teraz sa presvedcili a zasadalo konzilium a malemu schvalili miesane antibiotika ktore dostane pri prvych horuckach a na 8meho decembra operaciu ☹

sasa80
23. nov 2009

Cauko konercne net 😀 😀

lenca13
23. nov 2009

Ahoj Sasa 😉
Timea je uz do pohody ,len ma ten svoj kasel 😖 hlavne rano dnes sa jej asi dobre spalo do 8.30 🙂
Sasi ako sa mate co deti?

lenca13
23. nov 2009

Sasi aj nasa Timea je laryngitidove dieta,ale zatial sme to vzdy zvladli doma ,my ju mame od 7 mesiacov 😖 ,a na aku operaciu idete

sasa80
23. nov 2009

Inac mala uz chodi sem v AT do skolky, uz aj keca a maly to iste, uz z dialky rozozna ludi ako rozpravaju a tak aj komunikuje 😀 😝 sice jemne ale predsa nieco 😅 je to sranda a mala pekne hovori, doma sice povie ze noc nevie, ale ked sa hraje so susedou a nevie ze ju spizujem 😀 tak mi oci idu vypadnu a to chodi len od septembra.

lenca13
23. nov 2009

Sasi tak mas sikovne deticky 🙂

jaduska
23. nov 2009

bré ránko všetkým....

Saši minule som na teba myslela, že ako sa máte a či sa ešte niekedy zastavíš....no a ty už aj tu 😀 😀 😀 😀

Deti sa cudzie jazyky učia veľmi rýchlo, lebo sa ich učia prirodzenou metódou....

sasa80
23. nov 2009

Leni aj my sme zvladali doma ale nejako zacal byt imunny voci liekom kortikoidom nakolko sme na nich od narodenia /ventolin sprej, ecobec sprej, fenistil kvapky, aurieus, isoprine, sem tam medrol na niekolko dni, cipky proti uduseniu, teraz sme dostali singulair na astmu na 3 mesiace aby vydrzal do operacie a po operacii a poltom sa uvidi, klasika kalcium/ no a zistili ze vazne nic uz nezabera 😠 ale net singulair je dobry 😅

No idu mu najprv zobrat nosne mandle, skontrolovat hlasivky ci nie su zhrubnute alebo obrastene no a potom idu do hrtanu, maju podozrenie na zuzeny hrtan, takze ak bude zuzeny tak ho budu zvacsovat, alebo mozu byt aj polypy, ci co. tak nevedia ani sami, musia uspat a uvidi sa co bude. 😖