Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
23. nov 2009

Ved aj u nas prsalo a slnko svietilo az 5 minut 😀
No ja som oprala dve pracky,a vypla som mrazak chcem ho umyt cez vikend ideme na zabijacku tak nech je cisty ak sa nam nieco ujde 😀 😀 😀
Radka som nasla na nete opakovacie cvicenie zo SJ tak sa trochu ucila 😉

zuzla2
23. nov 2009

ahojte...
tak aj u nas je dnes pocasie na ble 😒 tak sme len vybehli do obxodu a sup domov 😎 a tolko mam toho co robit,ale nexce sa mi, tak sedim 😀 😀
sasa vitaj po dlhej dobe 😉

sasa80
23. nov 2009

ahojte babule 🙂

no maly dnes nespal a asi ani nebude, lebo vcera si pospal 4 hodky, tak dnes to uz neskusam, lebo nechce a pobehuje tu ako besny 😝

Inac aj u nas krasne svieti slniecko, mohlo by zajst nech nevidim tu spinu na oknach 😀 😀 😅

sasa80
23. nov 2009

Totiz kazdy den sa odhodlavam, ze zacnem aspon jeden den vrch a druhy den spodok, ale mam vyhovorku nemam OKENU 😀 musim sa dostat do obchodu, teda do drogerky nakupit cistiace, lebo ked som bola v nemocke tak ked som prisla som musela minut skoro vsetko, kedze mangel a dcera doma, tak si viete predstavit ako to tu vyzeralo 😠 😠

sasa80
23. nov 2009

Jadus, inac ja ti v tomto tisko zavidim, ze mas aspon maminu na pomoc. 🙂

inac napadlo ma Sandre nechces kupit ten dennik co reklamuju? lebo mala by to strasne chcela, ale hovorim jej stale, ze este nevie pisat ani citat, ako viem mohla by si tam kreslit a tak, ale ona si este nedava pozor na hracky a maly by jej to pokazil 😒

dadulik
23. nov 2009

my sme boli na pravidelnej "nocnej" vychadzke 😀 a hodila som cesto na rozky do pekarnicky 😝

sticker
autor
23. nov 2009

Saši Janka chce úplne všetko, čo ide na Minimaxe v reklame 😀. Tiež písať nevie, ale denníček chce. No a Julka to opakuje všetko po Jaje - Jaja povie prosím si toto a Julka aj ja plosím toto 😝
My sme boli v Tescu, ale iba na pošte a zeleninu kúpiť. V Lidl mali mať 3,5%mlieko za 12, no jasné, že nemali... Ale tak sa cítim divne.... V hlave taký útlm, ale tá platnička ma neskutočne oberá o energiu.

lenca13
23. nov 2009

Radka dnes bola na vytvarnej,Jarino bol pre nu aj s Timeu 😉
mrazak mam umyty len ho treba naplnit 😀

Som zvedava kto dnes vypadne v SS

zuzla2
23. nov 2009

u nas uz tatino uspava malu...
podla mna by uz mohla ist bud Bagarova alebo Lacho 😔 😎

denisse
23. nov 2009

ahojte zienky ...
sasi, vitaaaaj 😉

som vas rychlo precitala, sasi, dufam, ze to s malym vsetko dobre dopadne a vidim, ze ste dobre urobili, ked ste sa prestahovali ... tak snad vas coskoro choroby nechaju si na pokoji a budete si to moct naplno uzivat ...

nela mala vcera vecer 38,3, dala som jej panadol, ten zabral, takze v noci uz teplotu nemala, ale plny nos jej nedal dobre spat ... dnes uz teplotu nema, tak snad to pomalicky prejde, aj ked viem, ze soplit bude este aspon 5 dni ... ale budem rada, ked nedostane kasel ... zatial celkom pekne fuka aj si necha odsat ...
my sme tym padom uz druhy den nevystrcili paty z domu, ked to este niekolko dni potrva, tak mi narastu rohy ... 😝

sticker
autor
23. nov 2009

Deni Tebe? To si neviem predstaviť 😀
Zuzi súhlas s typmi.... Zo začiatku mi bola Bagarová celkom sympatická - na malom pódiu. Ale na veľkom javisku nie, má veľmi jemný hlások a nemá veľký rozsah.

lenca13
23. nov 2009

timea sa tu vala po Jarinovi a opakuje reklamy ahoj kikus........
tiez si myslim ze vypadne Lacho

sticker
autor
23. nov 2009

Leni Jarinovi prišiel ten mail? Bolo to dosť veľké....

dadulik
23. nov 2009

tak ja tiez dufam, ze dnes pojde jeden z dvojice bagarova-lacho, lebo ak nie, tak ma naserkaju 😠

lenca13
23. nov 2009

Jani prisiel,ale to mu moc nevyhovuje

sticker
autor
23. nov 2009

Nie je to najkrajšie viem, ale jediné také menšie... Ja tiež neviem ešte ako skombinujem fotky a číselník. 😒

julca80
23. nov 2009

sasena caveeeees, no konecne si za nami aj prisla 😉 🙂
V prvom rade gratulujem k domceku (v tichosti zavidim, ze to mate uz "zbuchane") a spravnej volbe miesta bydliska. 😵 Vazne, citala som len s udivom ake tam mate moznosti. No comment tu u nas. ☹ 😠
Tiez ma dost zarazilo, ake stavy musite s Milankom zazivat, chudiatko male. ☹
My nastastie taketo nieco nemame, klop klop klop, a snad ani nikdy nebudeme mat.
Dufam, ze ta operacia malemu pomoze. Musiiii!!!!! 🤐

sticker
autor
24. nov 2009

Dobré ránko 🙂 Vytiahnem nás z druhej strany 😉 Idem s Jajou na logo a Edo po nočnej bude s Julkou 😝 . Teda o štvrtej prišiel...no snáď to vydrží a nezaspí.
Inak mám neskutočne pošahaný žalúdok z toho prášku čo som brala. Ani si to už nedám predpísať. Aj tak ma to bolelo. Snáď zaberú buď obstreky, alebo infúzie.

sasa80
24. nov 2009

Dobre ranko 🙂

som dnes inac ako prispata, som dala malemu lieky samoska aj sebe kedze aj ja mam druhe antibiotika, lebo mi prve nezabrali, ale ved ked je stale stres tak podaj by zabrali, ale tieto musim povedat ze sa uz lepsie citim, tak snad sa ta nevrati uz 😠 😖

No ako citam tak aj vy ste sledovali superstar 😀 😀

Jani pocuj kupujes ten dennicek malej ci nie?

Juli a ty a praca? Paci sa? / a hlavne zmena co 😉 , sice rano urcite stres ale potom uz OK 🙂 /

sasa80
24. nov 2009

No ranajky hotove, dnes sa musim nejakym stylom dovolat primarovi 😖 , neviem sice ci sa mi podari ale snad budem mat stastie, lebo poradnu ma az v piatok a neviem co mam robit s malym, nakolko ten posledny liek co nam nasadili, je sice dobry ale uz niekolko dni ho pozorujem a ma neziaduci ucinok z toho a tou je hyperaktivita, ako nehovorim, ze je dieta kde ho posadim a tam bude to nie, ale toto co robi po podani lieku do 11tej v noci, keby som mala kameru tak to asi nahram 😀 😝 😅

sasa80
24. nov 2009

Tak som mala stastie 😀 😀

lenca13
24. nov 2009

Dobre ranko 😉 my sme hore od 7.40 som zvedava ako zajtra vstaneme do skoly
Sasi to ma take silne lieky 😕

sasa80
24. nov 2009

No to sa dava astmatikom 😔 Ako oni netvrdia ze je astmatik, to nie, ale kryju sa, ma silne ucinky a aby sa do operacie nestalo ze ho budu kriesit, tak sa istia tymto liekom, lebo vazne uz mu nemaju co take dat ako mohli by pokracovat, ale zase pecen oblicky a podobne veci z toho odchadza tak sa brania zubami nechtami toho 😖

No povedal mi ze nebude sa liek podvat vecer ale na obed ked sa naje, mam ho nejako zavret niekde, alebo drzat na rukach kym neprejde sialenstvo 😀 ako nie je zly, ale mam pocit ako by mu hrablo 😀 😅

A ze ma vazne dovody na to preco to nevysadi do operacie na milion percent aj keby mal ist na chirurgiu 😅

lenca13
24. nov 2009

Sasi mas to doma zaujimave 😉 ä
Ja idem volaco navarit,pocasie zase o nicom 😖

sasa80
24. nov 2009

no aj ja by som mala dnes nieco, nedelne rezne su prec 😝 😀 ale neviem co 😖 samozrejme nieco lahke musim vymysliet kde sa nenarobim 😀

sticker
autor
24. nov 2009

Ja idem k logopedičke, mám rozvarenú hrachovú polievku, keď prídem ešte zásmažku spravím. Ale sa mi nechce ísť do toho počasia 🙄
Saši nekupujem. Ona by ho zbytočne počarbala, iste by zabudla heslo 😀 Verím tomu, že sa to bude vyrábať aj o pár rokov 😀

lenca13
24. nov 2009

Ja robim cesnakovu polievku,a kuracie maso na stave a zemiaky 😉

sasa80
24. nov 2009

Jani vdaka lebo uz som zacinala mat depku, ze ho nedostane 😖

No ja mam zeleninovu este z nedele, nic jej neni tak tu a robim granadir 😀 uz sa mi varia zemiaky a fliacky a nakoniec to zmiesam a dochutim, 😀 😀

sasa80
24. nov 2009

Jani a preco k logopedicke, ako dlho a tak 😕

sasa80
24. nov 2009

Tak navarene uz je 😀 😝