• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
dadu no to sa aj ja pytam,ze preco musite vy byvat na opacnom konci :grinning: :grinning:
ja zehlicku mam...taku lacnejsiu,ale velmi ju nevyuzivam... :zipper_mouth: ale teda netusim,ze ci by ti ix uplne vyzehlilo... :unamused:
26. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mala by som v obyvke umyt okono.ale sa mi nechce :confounded:
poobede ideme pozriet krsniatka maju novu detsku tak som zvedava :slight_smile:
26. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute ženy, nestíham, malé mám choré, Boba mala včera 39,2, aj Olívia je prechladená, tak bojujeme.....
pajte
26. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaduska drzte sa :wink:
Okno v obyvke umyte :wink:
26. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vy ste dnes nejake akcne :grinning:

Ja som sa bola shopingovat a budem musiet znova, len na otocku, lebo som si kupila taku dekor stolu a som si nieco s nou vymyslela a nestaci mi jedna ale aspon 7, takze budem musiet ist dokupit :grinning: :grinning:, kedze mame tak malo okien :angry:, asi ich sama zamurujem :grinning: :grinning: :grinning:

Jadus mas to teda veselo doma, skoro sa uzdravte :wink:

Dad, tak zehlicku na vlasy mam, nemam sice kucerave vlasy, ale pekne vyzehli, ale mam taku profesionalnu co je v kadernictvach, ak ti mozem poradit, kazde vlasy sa daju vyzehlit a ked mas moc kucerave vlasky, tak treba umyt, dat vela balzamu, oplachnut ale jemne, radsej trochen nechat v hlave ako dokonale oplachnut, potom poriadne do sucha vyfukat vlasky, samozrejme cesat rovno, nech su skor do rovna a vybuch na hlave ako brcky, no a ked budu suche tak zacat zehlit, po pramenoch a ked dosiahnes rovnost tak prelakovat pramen a znova pod zehlicku a tak celu hlavu a potom dat do pozadovaneho tvaru a prelakovat, existuje potom aj taky olejcek na zehlene vlasy aby neboli vysusene ale mne to mastilo vlasy :angry:
26. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vy kde ste vsetky? ja mam nakupene :grinning:
26. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: no tak to si ma sasi dokonale odradila od tej zehlicky, tolko by sa mi fakt nechcelo serinkat s vlasmi :unamused:
inak dnes mi mala lezie paradne na nervy, samozrejme, ze nespala, ze ochcala plienku, a este mi stihla kovovym priveskom doskriabat sklo na rure :angry: :angry: :angry: a teraz tu reve ako nepricetna, co je unudena, unavena...skratka prima den :rolling_eyes:
26. nov 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dad, no to som nechcela ta odradit, skor navod akoby si si to vyzehlila :wink: , ale poviem ti ze ruky by ta boleli :sweat_smile: a myslela som ze si ju chces kupit, len na prilezitost ked niekam pojdete s mangelom, tak ze sa budes paradit pol dna :grinning:

No pekne ti dnes mala vyvadza :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, mne maly doteraz spal a teraz sa hraje a my tu spekuluje s vianocami :grinning: by som uz zdobila keby netrebalo tie okna umyt.
26. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze som ju chcela na kazdodenne pouzitie, ale cim viac o tom premyslam, tym ma to viac opusta, predsa len to nici vlasy, a je s tym paradna robota :unamused:
26. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme uz doma...
sasi tak pri tom opise by si aj mna odradila :grinning: :grinning: :grinning: ale myslim dadu,ze na kazdodenne pouzitie urcite nie..nici to vlasy :unamused:

my sme boli v lidli a hned sme sa stavili aj v kauflande...maju tam vypredaj -50percent..som odtial odisla spokojna, lebo som malej kupila hrubsie puncosky na zimu...ruzove boli za 2,49 a modre za 1,45..pod nohavicami je jedno akej su farby :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz mi to surilo,lebo mala mala len take tensie a predsa len ked nahodou pridu mrazy,tak nex mi mala nezamrzne :grinning:
26. nov 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a na kazdodenne pouzitie zehlicka nie je :confounded: , fakt by si si Dad znicila vlasy, akurat som to hovorila mangelovi a tak a hovori, ze vy zeny to je hroza :grinning: tie co mate kucerave chcete rovne a tie co mate rovne sa zase kulnujete ............ no a debata ako hovado, to muzi nepochopia :grinning: :grinning:

Zuz, tak si dobre nakupila, ale inac tu v rakusku su bez akcie vsetky puncosky do 2 euro, ako su obmedzene farebne, a jednoduche bez obrazkov, ale v pohode a u nas sa tvaria ze akcia :angry: , ale aspon si to takto nakupila :grinning:
26. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uf, ale ste sa rozpísali :slight_smile: Ja som uložila aj staršie dieťa - to malo dnes deň blbec, tak bola bez telky, aj bez cd na dobrú noc a ešte sa osprším a zase robiť fotku. Ale tak zle sa mi sedí, že netuším, či to vôbec dorobím :frowning2:
Saši Ty si neskutočne akčná :wink: Ale ja som dnes tiež premýšľala, že aspoň skontrolujem akú mám výzdobu doma, príp. pozriem fotky z minulého roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dani nezávidím Ti a posielam moc energie. Naozaj to máš teraz ťažké..... A školu teraz nemáš?
26. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, no den blbec nenavidim ani u Lauriky, dokaze ma az vytocit, ona ma na vsetko odpoved :confounded: :angry:, ale teraz je uz dlhsie v pohode, tak cakam kedy to na nu pride :sweat_smile:

Ja som ostrihala prave mangela a idem kukat TV a akcna ani nie som moc Jani, ale kedze nas caka nemocka tak sa pripravujem kedze netusim ci budeme len par dni alebo dlhsie :confounded: , ale dufam, ze ked si vsetko nachystam tak len den alebo dva po operacii :grinning:

No a dnes som si vybavila na december, po nemocke ze sa ozvem na umytie OKIEN :grinning: tak uz nepanikarcim a umyju mi ich a ja si dam vyzdobu :grinning: :grinning: a tento rok nepeciem :grinning: :grinning: kaslem na to, chcem mat kludne vianoce, minule som piekla pre nas, nasich, svokrovcov a este aj susede som chcela dat, tak som sa napiekla, tak tento rok bude len kupovane :grinning: :grinning:

A Jani ako sa ma mala stoptusinacka :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No "stoptusinka" spí, aj si pokašlala ale dala som aj fenistil tak uvidím. Cez deň to bolo viac-menej dobré :slight_smile:
26. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s fenistilom nic nepokazis, a na noc sa neboj dat v klude znova :slight_smile:

ja som hodila foto, ale este zaciatok leta, neviem najst snuru na fotak :confounded:
26. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zajtra mame odbery hned rano, takze caka ma stres, dufam, ze dnes hned zaspim :confounded: nech rano nie som ako mechom udreta :pensive:
26. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A berieš aj malú? Či iba malý ide.
26. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Saši veľmi sú zlatučkí :dizzy_face: Pekní po mamine, to je jasné hneď. Ale vyzeráš ako ich staršia sestra :slight_smile: :wink: A máte peknú podlahu v obyvke, alebo čo to bolo za izbu :slight_smile:
26. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi len sama pojdem a mangel hodi malu do skolky. ale to rano z rakuska do BA a potom na koniec sveta :sweat_smile: lebo dokinu mam az v devinskej vsi, tak daleko mi je teraz :pensive:
26. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fíha! To máš normálne celodenný výlet :confused: :confounded:
26. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je obyvka, tu mame spojenu vlastne aj kuchyna a jedalen :slight_smile: je inac super neni na nej spina vidiet. :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak baby nebojte sa nás...kľudne sa pridajte do debaty :grinning: :grinning:
Ale asi sú všetky v "ordinácii" :slight_smile: Alebo čo dnes beží. Keď mám doma aj Janku, úplne strácam prehľad aký je deň. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved ja kukam jednym okom panelak :grinning: a vdaka za kompliment :grinning:
26. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bola som v sprche :slight_smile: No nemáš začo :slight_smile: Čo je pravda, nie je hriech :wink:
26. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sweat_smile:
my sme spali ako batolata, v poslednej dobe mi laura prespi celu noc (klop-klop), len kebyze si aj cez den schrupne aspon hodinku :unamused:
naranajkujeme sa, a pojdeme na cintorin (dnes by mal brasko meniny :pensive: ), do hydinarne kupit nejaku kuracinku, do zelovocu na vitaminy, na postu zaplatit sek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k nasim na obed :slight_smile:
jaro je v robote :rolling_eyes:
27. nov 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: umyvacka umyva,pradlo pozehlene,chcem umyt okno v spalni a uz mi ostane len kuchyna :wink: a pozmyvat podlahy,navarene mame
Vcera sme sa u kmotry trochu zdrzali,uz sme neni tak casto spolu ked aj ona bola na MD :confounded:
27. nov 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: Dad to spanie cez deň už neriešim :unamused: . Tiež som rada, že Jul spí celú noc, aj keď teda u nás to bolo vždy. Cez deň sa snažím ak nechce spať, aby aspoň chvíľu sedela a buď si čítame, alebo pozerá rozprávku. Ale vám blahoželám k tým prespatým nociam, keď viem ako si si "užívala" doteraz :slight_smile: :wink:
27. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si neviem predstavit,ze by Timea cez den nespala
27. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Leni ani ja som si to nevedela predstviť :grinning: Ale život naučil...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ona tak 1-2krát do týždňa spí.... A to si vieš potom predstaviť tú radosť :grinning:
27. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved clovek si zvykne na vsetko :grinning:
27. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok