Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sasa80
27. nov 2009

Ahojte, tak ranny sport mame za sebou 😝

Maly ako vzdy pekne si nechal zobrat krv, sice krici, ale aspon sa nehybe,nie ako Laurika, tej ked brali tak jej praskli dve zilky 😖 co kricala a zapasila 😅 , nastastie maly je v tomto OK, ze len krici a drzi, asi ma respekt pred ihlou 😀
😀

No dnes poobede dojdu nasi, poobede skocim do obchodu a musim urobit nejake chlebicky, alebo podobne nalezitosti 😝

sasa80
27. nov 2009

Jani aka bola noc 🙂

Leni no maly je tiez spavec a kvazi spava tiez kazdy den akurat teraz je to trochen ine kedze berie tie lieky, ale aspon ked zaspi tak je to potom aj na 4 hodky a v noci pokracuje 😀

lenca13
27. nov 2009

Sasi,Timea tiez spi aj tri hodiny,ale v noci sem tam pyta mlieko 😖
Milankovi vsetko naj k meninam hlavne vela zdravicka...............a aj tatino je tusim Milan 😕

sasa80
27. nov 2009

Dakujeme Leni, ano ano aj tatino je Milan 😀, ale ten isiel teraz na zadnu kolaj 😀 😀 prve sa gratulovalo malemu 😀 🤐
No mlieko nastastie nepyta, teda ani malinovku nic, dokonca na noc ma plienku a stale sucha co som prekvapco, ale cez den nedavam ani plienku a na noc ju davam ako poistku keby nahodou. Lebo malinka mavala asi aj do troch nieco na noc plienku a to bola fest plna, ale tiez pila aj malinovku v noci 😖

lenca13
27. nov 2009

nasa ma stale plienku,v noci ju ma riadne precikanu,cez den suchu,ale bez nej mi nechce spat,ona si ju stale pyta 😖

sasa80
27. nov 2009

Jaj musim pozehlit 😠 , toto kazdodenne zehlenie ma raz privedie do hrobu 😝 😝

sasa80
27. nov 2009

Aha, a cez den ale cika uz na serblik nie? ci? 😕

sasa80
27. nov 2009

ako len na spanie, teraz mi zaplo, som ja ale pipina 😀 😀

sasa80
27. nov 2009

to bude rannym vstavanim 😅

No on nechce praveze ani na noc, to sa handrkujem s nim, ze musi, ako par krat sa nam stalo, ze si ju v noci dal aj dole, a tak mu teraz kupujem tie co sa natahuju, lebo to vola gatky 😀 😀 , lebo tie odopinacie sup jedna strana a druha a dole.

sasa80
27. nov 2009

Inac pradlo neni suche 😀 😀 nezehlim 😀 😀 😀 😀

lenca13
27. nov 2009

Aspon sa nenarobis 😀 😀 😀
my ideme aspon do obchodu 😉

denisse
27. nov 2009

caute ... ja bojujem s nevolnostou, sice nezvraciam, ale je mi tak divne ... boli ma zaludok, ked som hladna, tak nieco zjem a je to horsie ... a k veceru sa mi tie "ranne" nevolnosti zhorsuju ... 😝

inak sa mame celkom dobre, ale je to uplne o inom ako v lete, ked sme furt vonku, teraz sa nela casto nudi a pyta sa domov do prahy ... este stale ma plny nos, inak jej nic nie je ...

plienku uz nemame vobec, pyta sa pekne aj v noci, teda az nad ranom, ale vacsinou vydrzi bez curania celu noc ...
mama dnes robi neline najoblubenejsie pirohy, tak jej nela asistuje, ja som robila do prace a este musim pokracovat ...
ani som vas nestihla precitat, len som zbezne preletela ... tak vsetkym prajem pekny den ... 😀

jaduska
27. nov 2009

ahojte....tak u nás je to už lepšie, Olívia už teplotu nemá, iba soplíky a Barborka ešte má, ale už nie takú vysokú. Len má trošku hnačku, tak som jej dala bavlnenú plienku, lebo nestíha dobehnúť na nočník. Vyzerá v tom podarene - ako Ferdo Mravček - tenké nôžky a tučná riťka 🙂 🙂 🙂 🙂

Deniska - ja som takéto celodenné "ranné" nevoľnosti mala pri Bobe, vraj pomáha mätový čaj (mne nie) a zázvor... Pri Barborke mi pomáhali žuvačky - totižto, keď som niečo žuvala, tak mi nebolo zle. A keďže som nechcela celý deň jesť, tak som žuvala žuvačky, hoci inak ich nemusím....
A pirohy by som si dala aj ja, len mne sa nechce s tým babrať 😝

Saši - ste mali zaujímavé ráno.... A Milankovi aj Milanovi aj my prajeme všetko naj k meninám.....

denisse
27. nov 2009

dani, asi v tom nieco bude, ze ked zujem, tak je to lepsie, lebo v priebehu jedla mi zle nie je .. iba pred a po ... skusim zuvky ... dik 😉

dadulik
27. nov 2009

ja sa pokusam uspat malu bez mlieky a bez mlieka 😲 hotovy horor 😠
aj moj otec je milan, aj bracho bol 😔
dani, tak som rada, ze choroby su na ustupe, a deni, teba tie nevolnosti fakt nezavidim, ale aspon nevracias, viem sa velmi dobre vcitit do tvojej koze, je to neprijemne 😒 ja som suchy rozok alebo piskoty kusala, ked mi tak byvalo 😀
zehlit by som aj ja mala, aj zmyt v obyvke podlahu aj na chodbe a v kupelni, len cakam, ci vobec to moje dieta zaspi 😖

lenca13
27. nov 2009

ja uz som pozmyvala podlay,Timea spi 😉
Dadulik snad sa ti ju podari uspat 😕
Deni nech ti tie nevolnosti rychlo prejdu
Uz som osipala aj cesnak na zabijacku 😉

lusinda2000
27. nov 2009

čaute kočky🙂

ani som vás nestihla dočítať,pretože ste toho veľa popísali🙂

my nemáme nič nové, zajtra ideme na oslavu,babka mala na Katarínu narodeninky,dedko má dnes meniny,takže to bude všetko v jednom🙂

malá mi nespáva vôbec cez deň,ale v stredu spala,ano večer to bolo ako za trest,o desiatej nie a nie spať,ale ešte si pýtala papať🙂

takže teda saši,prajem aj ja všetko dobré "chlapom" k meninkám🙂

deni-takže príznaky sa už dostavili?🙂

dadulik
27. nov 2009

tak zaspala bez mlieka, sice s revom, ale len 5 minutovym a bez plienky, uz sa neviem dockat mokrej postele 😒 dala som jej sice podlozku, ale zas cele pyzamo bude ☹ no ale musime skusat.....
a podlahy mam tiez uz pozmyvane, idem sa vyvalit pred tv, nejako som si oblubila kriminalky 😀

zuzla2
27. nov 2009

ahojte...
tak ja som si az teraz sadla..rano som si zmyslela,ze zacnem robit tortu,tak som upiekla korpusy..potom som dala kysnut cesto na pizzu,tak aj to...vecer si xcem este predpripravit plnku a hmotu tiez pripravit...len to som zistila,ze potrebujem ist este do obxodu 🤐 tak ked dojde mm,tak bud pojde on alebo pojdeme vsetci...
od rana tu mame striedave pocasie..raz zamracene,raz vyjasnene..teraz sa total zamracilo a prsi 😖

zuzla2
27. nov 2009

jadus tak nex vas uz len xoroby obxadzaju...
deni ja som pri malej tiez nevracala..len obcas som mala akokeby zaludok na vode...ale nebolo to nic strasne (alebo to az teraz tak vnimam 😕 )...zato do konca 12tt som nic nerobila len musela mat kazdy den polievku,co inac ja velmi nemusim...a to hlavne sosovicovu,hraxovu, fazulovu 😀 😀 moja mama nexapala...a samo,ze spat som xodila so sliepkami o 8ej 😀

inac my na spanok mame tiez stale plienky..ale momentalne ju oducam,aby nezaspavala s flasou vody 😔 zatial sami to dari..sice pomrnci,ale zvlada to..no a v noci ked sa zobudi,tak uz si flasu zoberie sama...dnes sa zobudila dokonca so suxou plienkou,ale zato do nej nalozila 😠 😠 😠 a to som jej uz hadam aj 100x povedala,ze nex nekakaka,ale nex ryxlo ide na nocnik...

sticker
autor
27. nov 2009

Ahojte. My sme teraz prišli domov. Doobeda že idem k MUDr. - jasné, že mala dovolenku. 🙄 😠 . K zastupujúcemu som nešla, lebo ...
A tak nás Edo odviezol k prababine a odtiaľ peši cez celé mesto. Na Jul už bolo viedieť, že má dosť. Kúpila som jej Stodal, tak uvidím. Lebo v noci naozaj kašlala dosť. Také záchvaty.... Dala som jej pod hlavu veľkú podušku a nato jej malú a sa mi zdalo, že to bolo lepšie.
Deni tieto nevoľnosti to je hrôza! Človek nevládze potom fungovať... Nech ti to rýchlo prejde...aj keď, asi sa potrápiš ešte nejaký ten mesiac 😒 . Som zvedavá, ako sa Ti bude piecť na Vianoce 🤐 😝

lenca13
27. nov 2009

Jani,ta vasa okina ma akosi casto dovcu 😕
Jarino isiel s babami do kniznice,ja chystam este veci na zabijacku 😉
Mamina pride varovat baby snad to s nimi do nedele vydrzi 😀 😀 😀

lenca13
27. nov 2009

okina-dokina

jaduska
27. nov 2009

Jani akú chuť má Stodal? Lebo naša Boba nechce žiaden sirup od kašlu. A v noci má také dusivé záchvaty, že až ju napína. Dávam jej Hedelix alebo Mucosolvan do čaju, alebo džúsu, ale ona akoby to tam vycítila a nevypije to. Inak kámoška mi poradila, že jej mám dať na noc Dithiaden, že to pri takom suchom kašli pomôže. Tak som dala a ozaj bola lepšia noc....

zuzi aj naša Boba, keď už má večer plienku, tak nekaká do nočníka, len si niekam čupne a tlačí. Ja jej poviem, nech ide na šerbel, tak ma odbije, že má plienku, že netreba..... 🙄

jaduska
27. nov 2009

nezvyknem už čítavať iné témy, ale jedna ma zaujala, tak som tam mrkla a prispela, no a bolo mi to treba, hneď som dostala "po ušiach":

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

😀 😀 😀 😀

dadulik
27. nov 2009

dani 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 skoda reci, inak niekedy ma udivuje, co za temy tu zenske vytvaraju 😲 ja by som sa napriklad nad takymto niecim moc nezamyslala, brala by som to automaticky a nerozpitvavala na konovi 😖 co uz, sme vselijake 😒
inak hlasim, ze postel bola mokra 😀 teda podlozka a pyzamo, a moje dieta v tom chrnalo dve hodiny, isla som ju budit, pomaly sa prebrala a vooobec jej to nevadilo 😖 uz sme stihli byt aj na nocnej vychadzke 😀
uvarila som bebe puding, dieta uz ho zblajzlo, teraz za napchavam ja, ale pochybujem ze mi to ako vecera bude stacit 😅 😲 tak tisko uvazujem nad pizzou 😀 😀 😀 😀

dadulik
27. nov 2009

teda baby, normalne som sa zacitala do temy, kde vsade ste mali sex a spomenula som si na jednu prihodu 😀
na popolniciach pri obecnom urade pod lampou, nad ranom z diskoteky 😀 😀 😀 😀 boze, ja som na to uz uplne zabudla 😀 😀 😀 😀 len to tam nechcem pisat, tak reku aspon vas potesim 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
27. nov 2009

dadulik,dobre som sa pobavila 😀 😀 😀

denisse
27. nov 2009

dad, teba sa chcem uz dlho opytat, ako to ma laurika s prikryvanim sa v noci ... ja nelu niekolkokrat za noc prikryvam, co odhalim ladove nohy, ponozky si okamzite da dole, overaly su jej uz male a prikryt sa sama nevie ...
ked ju dame do jej izby, tak sa bojim, ze jej bude celu noc zima ... 😕

a este som sa vas chcela opytat, ci neviete, ci si mozem v tomto stadiu tehotenstva zafarbit vlasy alebo nie ...

dadulik
27. nov 2009

deni, takze vlasy si kludne zafarbi 😉
a co sa tyka odkopavania, tak laura si myslim, spi celu noc odkopana, aspon rano ju tak najdem 😒 ona neznesie na sebe ziadnu prikryvku 😖 ponozky jej davam, aj tielko pod pyzamo teraz, a mame este take vacsie overaly pyzamka, tam je ale zase problem, ze ked chce zist na serbel nez zaspi, tak sa cela vyzlecie, a dokaze hola lezat v tej posteli bez toho, aby mi zakricala 😒 takze radsej tie dvojdielne pyzama pouzivam 😉
a co tak ten spaci vak? my sme ho pouzivali minulu zimu 🙂 este by jej aj teraz bol dobry, je obrovsky 😀