Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
30. jún 2009

nie, az take som to nemala ... ked to takto opisujes ... ale hrozne bolo aj to, co som mala ja .... hlavne v puberte, na vyske este tiez, potom sa zlepsovalo a od porodu je to skoro uplne bez bolesti ...
takze aj ten moje priebeh bol hrozny, tak si ani nechcem predstavit, co musis mat ty, lebo to opisujes este horsie nez som mala ja

dadulik
30. jún 2009

ejha, ale ste sa rozpisali 😝 my sme boli vsetci traja v lese, hrmelo, poprchalo, super atmoska 😀
ja som dnes kupila malej v lekarni Cosmos spray - vodeodolna naplast v spreji, stalo to cca 150 sk, a je to uplne prtave 🙄
ja som nas uz ako-tak zbalila, teda hlavne oblecko, a dve tasky nam nebudu stacit !!!! 😲 😲 😲
jani, jasne ze zober edovi stare tricko, ved aj my si berieme starsie oblecko, predsa nebudem po areali chodit v next bluzke 😀 😀 😀 😀 😀 (to bol iba priklad 😨 )

dadulik
30. jún 2009

a baby, ako sa vola ta ulica, kde je nas penzion Nitra ????
a urcite radsej grilovat, ako opekat, bude to pohodlnejsie 😎 😎 😎

sticker
autor
30. jún 2009

Dadulik no veď hej...ja sa chcem aj do trávy zvaliť (možno sa na mňa aj niekto zvalí 😀 ) a nie premýšľať, či môžem 😝 .

zuzla2
30. jún 2009

dadu ulica je Opatovska cesta 2

zuzla2
30. jún 2009

sranda..u nas vzadu hraju divadielko pre deti..tak mm rychlo obliekol malu a isli sa pozriet 😵

dadulik
30. jún 2009

zuzi, darmo, ty mas uplne idealneho muza 😵
jani, mozem sa aj ja na teba zvalit, ak sa edo nebude mat k nicomu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
co sa tyka toho krabicoveho mlieka, tak ja zoberiem z domu, snad mi to za 2,5 hod neskysne, hoci klimu nemame, ale mame stresne okno, tak snad sa tam neuvarime 😝
a uz vam chcem od vcera napisat, ze jaro malej napalil bambulku, a teraz u nas konecne fici nieco ine ako lolek a bolek 😅 😎 a asi sa budete cudovat, ale ja si vobec nepamatam, ze ako dieta som bambulku pozerala 😅 😕

dadulik
30. jún 2009

a inak, jaro sa rozhodol ist zajtra kupit do auta navigaciu, ze aby sme do tych bojnic trafili 😨 no a zase budeme o 6 tis lahsi, resp. sa nam prehlbi debet na ucte 😠 😠 😠 ale zase on to upotrebi aj v praci, kedze sa v ba moc nevyzna, a potrebuje tam jazdit aj do zapadakovych uliciek 😝 kurnik, toto by u policie mali automaticky do sluzobnych aut davat 😠 😠 😠
a povedal, ze mi kupi novy fotak, lebo mame fotak, kde je video bez zvuku 😒 a teraz je olympus s videom so zvukom za nec. 3 tis, no ale netusim, ako potom chce ten debet vyrovnat a hlavne kedy 😲 😲 😲

dadulik
30. jún 2009

a pojdeme trase Myjava - Nove Mesto, tak potom mi baby kyvajte, ak sa stretneme nahodou po ceste 😀 😀

sticker
autor
30. jún 2009

Tak to najprv vyzdvihnite Jul a my s Lenkou sa k vám pridáme 😀 😎

sticker
autor
30. jún 2009

Aj keď ja by som bola rada, keby Jul príde sem do mesta a nabalím jej tú tortu 😅 😝

zuzla2
30. jún 2009

no bola som aj ja pozriet...je to babkove divadlo...mile 😵 len som musela utekat na wc,tak som sa dlho nezdrzala 😀
dadu navigacia ja super vec....my ju sice nemame,lebo tu sa tu velmi neoplati...ale kebyze zijeme napr. v Prahe tak je to super vec 😉 no a na vylety velmi nexodime...ak ideme tak som navigaciou ja,mm a mapa 😀 😀 😀
a fotaky su uz teraz lacne..ked si vezmem,ze ja som si pred 7rokmi kupovala teraz to uz beriem sitny fotak za 12t,tak sa mi az oci prevracaju 🙄
moj zas trva na tom,ze kupi zrkadlovku..ze ked ju nechcem ja,tak ju kupi pre seba a malu 😀 len sa dako pozabudol,ze ja doma rozdelujem peniaze 😀 😀 😀

denisse
30. jún 2009

dadu, my sme nedavno kupili panasonic lumix FZ28 ... sice stal 10, ale bohate nahradi aj kameru ... my sme uvazovali ci si nechat stary fotak a kupit kameru, alebo novy fotak, ale taky aby robil aj postacujuce video ... a s tymto sme maximalne spokojni ... teda ja 😀 romanovi sa zda velky, kedze predtym sme mali kompaktny olympus mju ... 😀

sticker
autor
30. jún 2009

My máme tiež Olympus a ako Zuzka - tiež sme zaň dali hnusný peniaz a teraz stojí oveľa menej 😝 .
A ja chcem zrkadlovku, ale tak fakt nato € nie sú 😒

sticker
autor
30. jún 2009

Deni na tých vašich videách je super vidieť, akú máte mašinku 😉 🙂

julca80
30. jún 2009

pekne tu debatujete, pekne 😵 😉 😵 Ja akosi momentalne nemam velmi odvahu o nasom vylete debatovat, nech to vazne nezarieknem. 😖

sticker
autor
30. jún 2009

Úplne ťa chápem Julik 😔 ako keď som ja čakala na výsledky, či máme šarlach alebo nie 😔
Nech to teda aj u vás dopadne ako u nás 🙂 To čakanie je najhoršie ☹

zuzla2
30. jún 2009

aj my mame teraz Olympus....kupovali sme ho minuly rok a teraz to lutujem..je sice super maly, dobre foti..ale to sme radsej mohli este polku nasporit a kupit tu zrkadlovku....predtym som mala Kodak...

denisse
30. jún 2009

baby, nela zase raz zaperlila 😀
roman je v krcme, lebo v sobotu sa bude zenit jeho kolega, tak sa luci ... a nela sa pytala, ci tatik je este v praci, tak som jej povedala, ze nie, ze je na oslave ... a ona na to: "ma dva roky a tortu" 😀 😀

sticker
autor
30. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zase úžasné 😵

julca80
30. jún 2009

Nelka je fakt cislo. 😀

dadulik
30. jún 2009

nelinka 😀 😀 😀 😵 😵 😵
baby, ja nevladzem 😝 doteraz som kmitala v kuchyni, struhala som tekvicu na tekvicove placky, tak cesto na zajtra mam uz zarobene 🙂 a este malej dovaram polievku mrkvickovu na zajtra, kedze rano chceme ist do toho nay. Blba sprava je, ze ten fotak, co sme chceli, uz je vypredany 😢 tak aspon navigacia bude, a jaro sa rozhodol pre lacnejsiu a k nej by sme mali dostat cestovnu chladnicku do auta 😀
a este som malej cistila dvoje sandale, snad do piatka uschnu 😕 jedny som jej dnes v sekaci kupila, uplne uzasne, vyzeraju ako deichmann, v obchode vyzerali, ze su sede, a ked som ich vycistila, tak su snehovobiele 😀
nechapem, ako su ludia nemozu starat o veci 😖 a nechat ich takto zaspinit 😒

sticker
autor
30. jún 2009

Dadulik žeby som tortu pichla vám do auta? 😀

sticker
autor
30. jún 2009

Ja som umyla podlahy a idem do sprchy. A už asi štvrtýkrát tu krúžilo nejaké lietadlo..... Robí stále ten istý kruh a dosť nízko 😕

dadulik
30. jún 2009

jani, to je uzka chladnicka, nasi taku maju, torta sa tam urcite nevojde ☹ leda na stojaka, a to by zrejme neprezila 😖

sticker
autor
30. jún 2009

Dad a tiež som oprala topky, ktoré chcem brať... Aj keď mám dilemu, čo vlastne zobrať. Na cestu sandálky a potom asi tenisky... Ja celkovo neviem či treba brať moc oblečka na zimu. Mám tam rifle, riflovú bundu pre malé a dve tričká s dlhým rukávom + tepláková bunda. Snáď nebude nejaká väčšia zima 😒

sticker
autor
30. jún 2009

A už je tu znovu to lietadlo 😕

sticker
autor
30. jún 2009

Je to veľmi nepríjemné, lebo to vyzerá akoby len tesne míňalo barák. Nie je nejaký zákaz, že lietadlá by nemali lietať nad obývanými oblasťami do určitej výšky?

dadulik
30. jún 2009

teda s tym lietadlom by to aj mna stvalo 😠 tym duplom, ze je uz takto vecer 😠
jani, ja som malej pobalila nasledovne: 3 tricka s kratkym, 1 s dlhym rukavom, 1 mikina tensia, bundicka, 2 teplaky, 1 dlhe nohavice, 1 kratasy, 1 satocky, capica, klobucik, ponozky, nohavicky 😉

erika13
30. jún 2009

Ahojte ale ste toho popisali 🙂 my sme boli na vecer u segrinej kamoski maju v zahrade spravene komplet detske ihrisko 😵