Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
8. dec 2009

Ja som dnes nepustila Radku ani na klzisko chodia kazdy utorok v ramci vyucovania,ked tak prsi

lenca13
8. dec 2009

My sme sa boli prejst aspon v obchode,a stale leje 😖
Vytiahla som jej plastelinu co dostala na mikulasa tak ma aspon zabavu 😀 😀 😀
Uz je aj naobedovana,spat pojde okolo 13.00 😉

dadulik
8. dec 2009

😝 😝 😝 ja ledva sedim, teda konecne 😝 😝 😝 navarene, napecne, jeze v ladnicke, este som urobila aj take cokoladove gulky obalene v orechoch, jaro len oci prevracal, ze uz piect nebudes, vsak ? 😀 a ja som zahlasila, ze este metrovy rez a dvojo slaneho 😨 😅 😀 ja neviem, ale tento rok ma to nejako chytilo, ja sa pri tom hrozne odreagujem 😎
malu som ulozila, tak snad bez kriku dnes zaspi, ked uz tak dlho taha
u nas tiez leje cely den, boli sme aj na 15 min vonku, ale nedalo sa tam zostat 😠
leni, uz davnejsie som si vsimla, ze mame rovnake myslienkove pochody, co sa varenia tyka 😀 😀 😀

sticker
autor
8. dec 2009

Ahojte 🙂 Nakoniec sme šli do tej škôlky, ale hrozné počasie! Boli sme v Jankinej triede + deti z inej triedy. Neskutočne veľa detí - aj dosť prišlo z tých, ktoré sú doma. Julka to najskôr ignorovala, klasicky sa šla šmýkať, ale potom sa vypýtala za Jajou, tak jej vravím choď. Sedeli vedľa seba, Jaja ju od radosti vybozkávala, hladkala (sa dlho nevideli asi 😅 😀 ). No a keď prišiel Mikuláš, čert a anjelik, tak som sledovala Jul a čakala. Teda jej výraz tváre hovoril za všetko 😀. A čert sa tam rozbehol medzi deti a presne na ňu urobil to svoju - "budliky-budliky" a Jul viac nebolo treba 😝 . Začala plakať, tak ju uč. vzala na ruky a spolu vyháňali čerta. Ale aj tak sa pýtala za mnou. A uč. - že nedám ťa a niečo jej vysvetlovala. No a Julka naučená, že keď povie "prosím" tak to ide, stále vravela "za maminkou prosím ísť". Tak mi ju dala nakoniec. Držala sa ma ako kliešť, že ideme domov a nech zavolám Jaju a pôjdeme spolu 😀
Jaju to normálne zmohlo, je vidieť, že si odvykla. Normálne z nej bolo pokojné dieťa 🙂
Skúsila som dať teraz Jul do postieľky, ale nula bodov.

sticker
autor
8. dec 2009

A ešte nám dali podpísať papier, že naša škôlka bude fungovať od 11.1.2010. A to nebudú ani podlahy, ani sociálne urobené 😠 . Takže potom znovu budú doma. Znovu budú musieť všetko dávať z triedy preč.... Kocúrkovo ako vyšité.
Ako, mne to v podstate nevadí, veď to je o mesiac, medzi tým sviatky.... Len mi je divné, že nie sú zrazu peniaze na to všetko čo naplánovali. Uč. nič nerobia, len upratujú. Jedna už vravela, že by chcela byť s deťmi a nie stále upratovať. Ani sa jej nečudujem - keď si predstavím koľko som mala upratovania keď nám zatepľovali iba byt...a nie im tam kopec okien... Ste mali vidieť niektoré maminy, aké boli "nadšené" 😝 . Ja a ešte jedna sme sa ale zhodli, že nám to nejako nevadí. Hlavne sme rady, že nemáme choré deti. Keď sme tam videli tie "sviečky" pod nosom a počuli kašeľ....

sticker
autor
8. dec 2009

Dad Ty si neskutočne aktívna 😎 Ja teda urobím ešte jednu várku medovníkov, lebo tie dve je málo, nepečený bb koláč, potom tú roládu od teba a maslovo-citrónové koláče, to čakám na recept. A slané tyčinky. Veď potom si vymeníme aj s maminkou... Len aby to mal kto pojesť 😅 😝

dadulik
8. dec 2009

jani, ja sa sama sebe cudujem, co ma to podchytilo 😀 ja som doteraz piekla tak 5x do roka 😀 a teraz som prekonala vsetky svoje osobne rekordy 😀 😀 😀 ale ako vravim, ukludnuje ma to, a vzdy si to zacnem, ked ma laura nejaku cinnost, tak mam relativny klud na to 😉
idem si oddychnut, zaspala ako na povel 😅

dadulik
8. dec 2009

"pochytilo"

lenca13
8. dec 2009

Dad asi pridem ochutnat 😀 😀 😀
Timea sa teraz hra s babikami,tiez dufam ze rychlo zaspi 😉 ja chcem poumyvat dvere

lenca13
8. dec 2009

Jani no aspon videla julka mikulasa 😉
Inak s tou skolkou to je sila,ale ved aj skolu tak opravuju 😖

sticker
autor
8. dec 2009

Leni a v škole im budú tiež meniť wcka a podlahy? To tiež mohli urobiť naraz 😒

lenca13
8. dec 2009

Jani teraz im prerabaju komplet telocvicnu,takze nemaju kde cvicit 😖 ,a tie wcka tiez mali tusim prerabat,ale dali im len nove zachody,a podlahy to teda netusim 😕 ale maju nove stoly a stolicky 😉

sticker
autor
8. dec 2009

Keď ono je to fajn, že budú konečne pekné školy a škôlky, len rozum nechápe, prečo nie cez prázdniny, ale teraz, ešte keď je aj takéto hnusné počko, aj sviatky idú - to sa určite robiť nebude...
Dieťa mi zaspalo bez plienky, ale aj bez ponožiek a pyžamových nohavíc. tAk snáď sa nepočúra, klop, klop, klop...

lenca13
8. dec 2009

To asi nikto nechape 😖 😖 😖
Timeu som tiez ulozila,ale este vyspevuje o kominarovi 😀 😀 😀

sticker
autor
8. dec 2009

My dnes ideme na atletiku, snáď nás mm zavezie, sa mi nechce v daždi tam trepať 😝 .
A v piatok sa nám snáď podarí do TN zbehnúť. Bože sa teším ako malé decko 😅 . Maminke dáme obe deti a okolo obeda by sme šli. Stačí do Lauga zbehnúť. Chcela by som už všetko nakúpiť a mať pokoj, keďže sa mi veľmi ťažko do dvoch detí uvoľňuje. Len sa bojím, že bude nátresk, ale ten asi bude tak či tak.
Ja sa teším z obyčajného NC a som sa dozvedela, že najnovšia móda je chodiť na nákupy do Londýba 😅 😝 . Vydražiť si spiatočnú letenku, ráno ísť a večer doma... No tak snáď v budúcom živote, zatiaľ sa uskromním 😝 😀

dadulik
8. dec 2009

leni, kludne dojdi, aj ostatne baby 😀
moje dieta prave vstalo 😅
jani, vravis do londyna ? chystame sa veru zac. buduceho roka za svagrinou 😀 no na otocku to iste nebude, nie sme taky bohaty 😝

lenca13
8. dec 2009

Moje este ani nezaspalo.a zacina mat maniere ako laurika 😀 😀 😀 uz aj cikala,ma dalsiu flasu mlieka 😖 asi zase na nu spravim krik a bude sa spat

lenca13
8. dec 2009

Na Londyn mam pekne spmienky 😵 😵 😵

sticker
autor
8. dec 2009

Moje je už aj hore a suchá 😵 . Juj,nech jej to len vydrží. Potom ešte nejako na noc, ale tak kľudne si počkám. Teším sa aj z tohto 🙂
Dad nebojíš sa....prasacia chrípka a tak... 😒

lenca13
8. dec 2009

Uz spime 😉

dadulik
8. dec 2009

jani, nebojim, ved pozri tu u nas, citala som, ze dalsia mlada zena zomrela v kosiciach ☹
co to ma znamenat s touto novou pliagou 😠 😠 😠
a coze leni, jake pekne spomienky, pochval sa nie 😀

lenca13
8. dec 2009

Timea spala do 16.30 som zvedava kedy vecer zaspi 😠
Dad tak aspon v skratke,mala som 21 rozhodli sme sa s kamoskou zarobit si dajake prachy,aupair som ist robit nechcela,Tak sme isli makat na farmu.Cesta do Londyna trvala 24 hodin,a este odtial dalsie 3 hodiny do Norwichu.Tam nas uz cakali domaci velmi mily ludia 😉
Boli sme na tej farme prve a postupne prichadzali dalsi ludia z Bulharska,Lotysska a Litvy,dokopy nasbolo 8 super partia 🙂 aj ked sme sa narobili,boli take dni ze sme makali od rana do vecera 😖
Kazdy vikend nas domaci zobrali na dajaku akciu v okoli,vsetko platili oni,nam davali vreckove ked sme si vypytali 😉
Inak tam farma bola vzdialena dost daleko od dediny,tak sme vsade chodili na bicykloch,more sme mali asi 10 minut cesty 🙂
Byvali sme vo velkych karavanoch,plne bol vybaveny ozaj nam nic nechybalo 🙂 🙂 🙂
Oberali a sadili sme jahody,maliny,egrese....
Ked sme tam uz boli asi 3 mesiace tak sa nas domaca pyta ze ci nechceme dajake volno,tak sme zavolali kamoske co robila aupair v Londyne ze ci tam mozeme prist,ona opatrovala takeho stareho deda ten isiel do Grecka odtial pochadzal a my sme isli na tyzden do Londyna 🙂
Ubytovanie zadarmo,ona Londyn poznala tak nas povodila,aj tak sme vsetko nestihli a to sme tam boli tyzden 🙂
Dajake peniaze som zarobila a videla som aspon volaco 🙂 🙂 🙂

denisse
8. dec 2009

caute ... tak ja som dnes bola v robote od rana do pol stvrtej, potom po nelu do jasli, do lidlu po pecivo a domov ... roman je na squashi a ja uz dve hodiny lutujem, ze som mu vcera povedala, nech v pohode ide, lebo som uplne KO 😝
este varim polievku na zajtra, lebo zas idem do roboty, k nele pride jirina ...

v noci som nejak zle spala, od tretej az do rana som sa prehadzovala v posteli, robota ma dnes zmohla, tak asi vecer odkvacnem ... 😝

denisse
8. dec 2009

leni, tie sukromne farmy v anglicku su fakt uzasne ...
ja som tiez bola 3 mesiace v anglicku, s jednou kamoskou .. my sme tam isli stopom, aj po anglicku sme sa pohybovali vsade stopom a pracu sme nemali nijak dopredu zaistenu, tak sme si stale hladali ... robili sme na farme, zehlili v jednej pracovni, po veceroch v bare a este sme upratovali asi tri obrovske vily ... hej a chvilku sme upratovali rano pred otvorenim v jednom supermarkete ... 😀 a medzitym sme cestovali, kde nas kto odviezol .. boli sme az v skotsku .. no proste bolu supeeeer 😉

lenca13
8. dec 2009

Deni ty sa hlavne setri a davaj na seba pozor 😉
Deni mas este lepsia zazitky ako ja 🙂

dadulik
8. dec 2009

paraaaaaaaaaaaada leni, uprimne zavidim taketo zazitky 😵 kebyze mam znova 18, nevaham a idem zo slovenska okamzite prec 😠
deni, prosim ta, nepremahaj sa, vsetko "nepotrebne" odloz bokom a dopraj si viac odpocinku 😉
ja som tiez dnes totalne ko, mala nam dnes dala zabrat, cely den tu leje, tak sme sa poobede nedostali von, a to s nou uz bolo vnutri na nevydrzanie, konecni si ju aj jaro takuto uzil 🤐 uz nastastie spi, takze po ordinacii sa odplazime aj my dvaja 😅

dadulik
8. dec 2009

deni, tebe samozrejme tiez uprimne zavidim tie zazitky 😅

sticker
autor
8. dec 2009

Deni šetri sa!!! Ono sa to nezdá, ale vieš, prvé tri mesiace aj keď nič nie je vidieť, sú najdôležitejšie. Spať treba chodiť s Nelinkou 🙂
Ja idem tiež už spať, zase som robila fotku, ale tak mi tŕpne noha, nedá sa mi sedieť, až mám slzy v očiach 😔 . Keby ma to nebolí verím tomu, že ten kalendár mám už hotový, ale takto... Dám potom aj sem na ukážku.

denisse
9. dec 2009

dobre ranko ... vstavat a cvicit 😀

lenca13
9. dec 2009

Dobre ranko 😉 to u nas konecne neprsi,len neviem ci to vydrzi potrebujem ist do mesta
Deni ako si sa vyspala