Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
17. dec 2009

tak nela je uz hore, o chvilu sa oblecieme a pojdeme este na chvilu von, kym nie je tma ...

dadulik
17. dec 2009

laura nespala 😖 ale nalozila do plienky,ktorej obsah nasledne vysypala do postele 😠
takze uz ma postel prezlecenu 😖
tiez sa obleceme a pojdeme von este, sak co tu budem s nou ? nudi sa jak pes, a spat ani za boha 😠

denisse
17. dec 2009

my uz sme doma .. je tam zima, ako uz zapada slnko ...
dnes sme cely den same, roman ma v praci nejaky vianocny raut a potom idu do krcmy, kolegovi sa narodila dcera ... tak pride az niekedy v noci ...

a my zajtra asi pojdeme do tej Pohadky aspon na chvilu, tak ideme este upiect muffinky, lebo zajtra je tam "vianocno" a bude sa ochutnavat ... odobrala som po troske zo vsetkeho co som upiekla a este urobim tie muffinky ...

dadulik
17. dec 2009

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, jak snehuliaci sme premrznute ☹ ☹ ☹ fakt dost velka zima udrela odrazu 😢
uz ma zase z toho boli v hrdle, laura vonku aj zakaslala, tak zrejme tie vychadzky aj obmedzime, aby sme neschytali na vianoce teploty 😒

denisse
17. dec 2009

muffinky v rure 😀

denisse
17. dec 2009

aj nela viackrat zakaslala nez vcera 😠
a to mi prave segra hovorila, ze bola s ninou na krcnom, ze uz dlho kasle, nezistili nic nastastie ale doktor jej povedal, ze ked decko nema teplotu, tak so soplom aj s kaslom moze chodit vonku, ba priam ma chodit .. ze na cerstvom vzduchu je to lepsie jak doma ... ale ja sa tiez bojim, aby sme na vianoce nezalahli ...

dadulik
17. dec 2009

sak to deni 😒 clovek sa na tie vianoce chysta, a potom bac, a je po radosti 😖 stretla som dnes jednu kamosku, celu pusu opuchnutu, vyherpesovanu, a ze vcera bola u zubara a rezal jej na lavej strane dasna, takze ma stichy v puse a ani sa zasmiat nemoze, skratka prima vianoce 🙄
lauru som ulozila, uz nech boh da, a v pokoji zaspi,lebo dnes mam z nej fakt dost 🤐
a varim rychlo jarovi gulasovu polievku na veceru, chudak, dufam, ze sa stihol aspon raz najest v praci, ked uz zaspal rano 😅
a pojdem ordinova a uvarim si k tomu horucu cokoladu 😎

dadulik
17. dec 2009

deni, tusim drzime stranu :- 😀 😀

lenca13
17. dec 2009

Ahojte 🙂 tak posledne nakupy spravene,ale konecne som si aj ja nieco kupila super mikinu a mali akciu miest 40€ za 11.90€ no nekup to 😀
Medovniky napecene Jarino sa s babami cinil 😉
Tiez pojdem ordinovat,a upratat kuchynu po peceni

lenca13
17. dec 2009

A pokazila som vam stranu 😀

dadulik
17. dec 2009

aaaaaaaale nevadiiii leni 😀 😀 😀 sak aj ty si nasa 😀 😀 😀

jaduska
17. dec 2009

Jani - to rozhodovanie o operácii ti nezávidím. Ja teraz tiež riešim, čo s tým mojím "múdrym" zubom. V nemocke ma objednali na operáciu na 16.2., ale povedali mi, že vytiahnu aj sedmičku, nielen osmičku. Môj zubár povedal ,že on by mi to urobil tak, že mi vyberie iba osmičku. Už som bola rozhodnutá na 100% ísť do nemocky, ale teraz zase váham, lebo stály zub je stály zub, nový už nenarastie a aj tak ich mám menej, akoby trebalo a teraz ďalšie dva von.... 😖 No ništ, tiež si to nechám až po sviatkoch....

dadulik
18. dec 2009

dobre ranko, ja som sa svojvolne zobudila o siestej a neda sa mi uz spat 😅 😕
deti este chrnia 😀 no nemame doma nic na ranajky, to som zvedava, co budeme jest 😒 teda von do obchodu takto z rana sa mi fakt nechce ist, ked si predstavim, co tam je za zimu 😲
dani, ty si ine nocne vtaca 😅 co sa tyka tych zubov, tiez by som to zvazovala, asi iba jeden by som si nechala vytrhnut, na zuby som ja velmi hakliva, hoci klopklop mam ich este vsetky, ale skoro vsetky plombovane a nabeh na paradentozu 🙄

dadulik
18. dec 2009

este spite ? 😀 😀 😀

lenca13
18. dec 2009

Nie 😀 😀 😀

lenca13
18. dec 2009

Dobre ranko,uz mam prezlecene paplony,pracka perie,zehlenie nachystane 😀 😀 😀 😝
treba uvarit dajaku polievku,hviezda rozkazala vajickovu,len sme ju mali aj minuly tyzden
Ja sa tiez bojim zubara,mne chyba zatial jeden zub 😖

sticker
autor
18. dec 2009

AHojte 🙂 Ja vôbec netuším čo uvariť....vajíčkovú sme ale nemali, to je pravda 🙂 Alebo nejakú mliečnu spravím 🙂 Druhé bude pečienka s ryžou a samozrejme s uhorkou - takže Jul bude obedovať uhorky 😀
Dani ja nemám už dva zuby 😒 ☹ . Nechaj si to poriadne vysvetliť, prečo chcú aj tú sedmičku.... Zase zo srandy bu ju asi netrhali... No ale ty máš malé bábo, to je iné rozhodovanie ☹ Ja v podstate viem, že pôjdem na tú operáciu. Tie bolesti sú zo dňa na deň neznesiteľnejšie ☹ Včera večer som o jedenástej chodila po byte a snažila sa to predýchať. Budem rada ak prežijem sviatky nejako 😒
A som premýšľala - Deni ako si šla z nemocnice domov? Keď nebudem môcť sedieť jedine peši a to s TN je nemožné 😅 😀 Alebo ležať v zadu v aute? Normálne som nato neprišla....jedine sanitka ma napadla....

dadulik
18. dec 2009

jani, pravdepodobne sanitkou by to bolo najlepsie 😉

sticker
autor
18. dec 2009

A tak možno by som sa nejako vtrepala dozadu na sedačky 😀 😀 😀
Jáj baby, tak sa mi nič nechce 😅 😝

lenca13
18. dec 2009

Jani a si rozhodnuta pre TN 😕
Ja som uz aj pozehlila,a robim porovu polievku s vajickom 😉
Chcem sa ist prejst aspon do obchodu,ale ze vraj je tam riadna kosa

sticker
autor
18. dec 2009

Leni no rozhodnutá.... je to najbližšie tak preto asi hej 😒
A zima je tam riadna, ocino bol ráno v obchode a mne stačilo v baráku po chodbe ísť k našim a bŕŕŕŕ. A to večer chce kamarátka ísť do mesta si sadnúť....ten mráz ma neskutočne odrádza 😝

zuzla2
18. dec 2009

ahojte..
ja dnes robim zapekane zemiaky a marinovane kuracie maso....a este idem daco ukuchtit z list. cesta,lebo tu dnes dojde sestra strazit malu...mm ma vianocny vecierok,tak ideme... 😎
a zuby ja uz tiez nemam dva...ale to bolo mojou nezodpovednostou,lebo som sa dlho predlho bala ist k zubarke...teraz uz idem preventivne kazdy rok,ale stale so strachom 😔

lenca13
18. dec 2009

Zuzi uzi si vecierok,nam bolo minuly tyzden super 😎 perfektny program,super jedlo,akurat sme nic nevyhrali 😖 a prva cena bol vikendovy pobyt v Starej lesnej

lenca13
18. dec 2009

My ideme zajta zase na zabijacku

dadulik
18. dec 2009

no nam sa o vianocnom vecierku v jarovej praci moze iba snivat 🙄
cele doobedie sme boli vonku, zima neskutocna,mala zase robi problemy so zaspavanim 😠 a nedala som jej ani plienku, lebo vcera ma nasrala s tym, ako sa do nej pokadila 😠
poobede ma prist svagrina s malou, tak snad sa pohraju 😉 a jaro by mal ist pre ziveho kapra do jednoty, lebo aktivna suseda, ktorej som sa len spytala kam ide, ma dala zapisat 😠 😠 😠 pritom v mrazaku mam dvoch 🙄

dadulik
18. dec 2009

a dozvedela som sa, ze tu u nas zomrel 35 rocny slobodny chalan na srdcovy infarkt 😲 🤐 som z toho uplne hin, bol zdravy a zrazu toto 😢

sticker
autor
18. dec 2009

Dad mňa už nič neprekvapí 😔 ☹ . Čím ďalej tým mladší umierajú na také choroby.... 😔

denisse
18. dec 2009

caute .. my sme boli doobeda v Pohadke .. bolo malicko deti, asi kazdy marodi .. teraz sme sa najedli a nel ide spat a ja tu musim kus popratat, lebo tu vybuchla bomba ...

jani, sanitkou ma priviezli ...

dadulik
18. dec 2009

dieta zaspalo aj s troskou mlieka a bez plienky, a za par minut 😕 to zrejme preto, lebo sa vyrevala dopredu, uz len ked som povedala, ze ide spat, tak 10 minut revala ako tur, ze nejde 😒
jaro isiel pre toho kapra, boze, zas ho zabijat 😖 ta suseda teda vie vymysliet program 😠
a deni, aj u nas doma vybuchla bomba, prinajmensom atomovka, je to tu hrozne, ale len som pozametala a kaslem na to, spravim cely dom pondelok, utorok, nech je to na stedry den "cerstve" 😀 ak to dovtedy ovsem vydrzi 🤐

denisse
18. dec 2009

ja som odstranila len najvacsie skody po tej bombe a idem si kus oddychnut kym nela spi ... upratovat mozem ako tak aj s nou, oddychovat nie 😀