Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
21. dec 2009

Dobre ranko 😉 tak cez vikend som vobec nemala cas,v sobotu sme prisli zo zabijacky vecer,vcera dobeda som varila,boli sme v meste,a poobede sa mi ohlasili dve navstevy,vecer som este pri SS tepovala sedacku 😉
Idem na varit dajaku polievku,a potrebujem ist este do mesta 😉

lenca13
21. dec 2009

Kde ste vsetky 😠
My sme boli v meste,zima teda riadna -8 stupnov,bola som dat spravit vianocny pozdrav a dokupit este posledne drobnosti len som nezohnala oranzove servitky 😖
Popijam kafco a pojdem za chvilu ulozit Timeu 😉 ,dnes som jej dala von modru ciapku a kazdy ze aky pekny chlapec 😀 😀 😀

zuzla2
21. dec 2009

ahojte...
ja som nemala cas cez vikend,kedze tu bola sestra 😉
a dnes rano som musela utekat k zubarke,lebo ma dost bolel zub a navyse sa mi aj dole uz zapalilo dasno...a pred vianocami riskovat nebudem 😔 bola som pri nej 1x (ak neratam preventivku),kedze som mala kartu este v bj...ale teda klobuk dole pred nou..fakt super robi 😵 po novom roku idem znova,lebo tentokrat mi dala iba vlozku...
aj mala bola...a asi jej bude opravovat ten predny odlomeny zub..zatial mala spolupracovala,tak uvidime na buduce 😀

inac u nas kosa nenormalna...keby len zima,tak sa ako tak da...ale do toho aj otrasne fuka vietor...tak sme len troxa presli po vonku a sedime doma...ocko nam dnes dojde neskor,lebo isiel aj neskor do prace a musi teraz makat...

mirela40
21. dec 2009

cau leni si tu este?

lenca13
21. dec 2009

Ano som 😉

mirela40
21. dec 2009

vies kto som?

lenca13
21. dec 2009

Jasne ze viem,si uz doma ale este v UK 🙂

mirela40
21. dec 2009

nie odlietam zajtra /dufam/, ale som doma marodujem so zubamii uz 2 tyzdne ☹

lenca13
21. dec 2009

Miri no to my je luto a prides aj s Terrym 😕

mirela40
21. dec 2009

nie pridem sama /niekto musi zarabat prachy 😉 ,ale musim priznam ze napriek tomu ze nepiseme spolu tak na teba casto myslim

lenca13
21. dec 2009

Dufam ze sa stretneme,aj ja na teba myslim 😉

mirela40
21. dec 2009

preto sa citim ,ze sa mi aj chce aj nechce domov

mirela40
21. dec 2009

to aj ja dufam !!!ozaj ako uvidim ,ze si odpovedala?

lenca13
21. dec 2009

Neboj bude dobre,len Radka bude sklamana nebude si mat s kym pokecat 😀

mirela40
21. dec 2009

to ma mrzi ,Terry si ju velmi oblubil , a zub -zuby pozna doteraz

lenca13
21. dec 2009

No vidis aj ona ho valoco naucila

mirela40
21. dec 2009

posli mi ju aspon na pol roku ona sa nauci po anglicky a toho mojho nauci po slovensky

lenca13
21. dec 2009

dobre dohodneme sa ked prides domov,no jej by som nemusela trikrat hovorit ze niekam pojde

mirela40
21. dec 2009

zajtra prilietam okolo 11 do viedne ,ale mam dohodnutu pedikuru v meste tak by som zasla niekedy medzi sviatkami

lenca13
21. dec 2009

A na kolko prides,inak v piatok ideme k nasim tak sa snad stretneme ved nasi pojdu k vam gratulovat 😉

mirela40
21. dec 2009

mam taky pocit,ze 23/12 mam ist na pedikuru ale niesom si ista ,mama mi sice hovorila ,ze ma objednala ,ale kedze som pocuvala len na pol ucha.... 😖

mirela40
21. dec 2009

ved ked prides piatok tak sa mozeme dohodnut,pozerala som najnovsie fotecky ,boze tie baby ti rastu ako z vody,timeu som skoro ani nespoznala...

lenca13
21. dec 2009

A je z nej riadna drzka,aj teraz stale vymysla v posteli a nespi 😖

mirela40
21. dec 2009

prepac az teraz citam ,ze sa pytas nakolko pridem ,boze uz ani citat neviem ... budem doma do 4/1

lenca13
21. dec 2009

Do pohody

mirela40
21. dec 2009

tomu sa mi nechce ani verit ,ved u nas bola strasne zlata

mirela40
21. dec 2009

ozaj pozerala som ,ze ste aj na facebook teda jarko ,ja tam niesom ale terry tam je tak mu posleme kontakt

dadulik
21. dec 2009

ahojte, tak ja som dnes od rana gruntovala cely barak, okrem sprchoveho kutu mam vsetko 😝 na ten sa objednal vecer jarko, ked pride z roboty, ze si ho sam vycisti 😀 bola tu svagrina so svokrou, tak malu doobeda vyvencili, teraz sa pokusame o nemozne a to o spanok 😕
ja idem narychlo dusene masko urobit, ryzu uz mam uvarenu 😉 inak neviem, co z nacatym dnom, asi zavolam nasim, nech zase oni pridu, ved aj tak malo chodia 😒 otec je lenivy vytahovat z garaze auto 😠 a na bicykloch je to pre nich daleko 🙄

mirela40
21. dec 2009

zachvilku sa budem musiet obliect idem na 12.40 zubarke na kontrolu dalsia 20 v kybli ....

lenca13
21. dec 2009

Miri tak sa drz 😉
Dad tak uz mas upratane ja chcem zajtra,v strdeu je doma uz aj Radka 😉