• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Dobre ranko :wink: tak cez vikend som vobec nemala cas,v sobotu sme prisli zo zabijacky vecer,vcera dobeda som varila,boli sme v meste,a poobede sa mi ohlasili dve navstevy,vecer som este pri SS tepovala sedacku :wink:
Idem na varit dajaku polievku,a potrebujem ist este do mesta :wink:
21. dec 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky :angry:
My sme boli v meste,zima teda riadna -8 stupnov,bola som dat spravit vianocny pozdrav a dokupit este posledne drobnosti len som nezohnala oranzove servitky :confounded:
Popijam kafco a pojdem za chvilu ulozit Timeu :wink: ,dnes som jej dala von modru ciapku a kazdy ze aky pekny chlapec :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
ja som nemala cas cez vikend,kedze tu bola sestra :wink:
a dnes rano som musela utekat k zubarke,lebo ma dost bolel zub a navyse sa mi aj dole uz zapalilo dasno...a pred vianocami riskovat nebudem :pensive: bola som pri nej 1x (ak neratam preventivku),kedze som mala kartu este v bj...ale teda klobuk dole pred nou..fakt super robi :dizzy_face: po novom roku idem znova,lebo tentokrat mi dala iba vlozku...
aj mala bola...a asi jej bude opravovat ten predny odlomeny zub..zatial mala spolupracovala,tak uvidime na buduce :grinning:

inac u nas kosa nenormalna...keby len zima,tak sa ako tak da...ale do toho aj otrasne fuka vietor...tak sme len troxa presli po vonku a sedime doma...ocko nam dnes dojde neskor,lebo isiel aj neskor do prace a musi teraz makat...
21. dec 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau leni si tu este?
21. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano som :wink:
21. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies kto som?
21. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ze viem,si uz doma ale este v UK :slight_smile:
21. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie odlietam zajtra /dufam/, ale som doma marodujem so zubamii uz 2 tyzdne :frowning2:
21. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri no to my je luto a prides aj s Terrym :confused:
21. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie pridem sama /niekto musi zarabat prachy :wink: ,ale musim priznam ze napriek tomu ze nepiseme spolu tak na teba casto myslim
21. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufam ze sa stretneme,aj ja na teba myslim :wink:
21. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto sa citim ,ze sa mi aj chce aj nechce domov
21. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj ja dufam !!!ozaj ako uvidim ,ze si odpovedala?
21. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj bude dobre,len Radka bude sklamana nebude si mat s kym pokecat :grinning:
21. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma mrzi ,Terry si ju velmi oblubil , a zub -zuby pozna doteraz
21. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis aj ona ho valoco naucila
21. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli mi ju aspon na pol roku ona sa nauci po anglicky a toho mojho nauci po slovensky
21. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dohodneme sa ked prides domov,no jej by som nemusela trikrat hovorit ze niekam pojde
21. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra prilietam okolo 11 do viedne ,ale mam dohodnutu pedikuru v meste tak by som zasla niekedy medzi sviatkami
21. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A na kolko prides,inak v piatok ideme k nasim tak sa snad stretneme ved nasi pojdu k vam gratulovat :wink:
21. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam taky pocit,ze 23/12 mam ist na pedikuru ale niesom si ista ,mama mi sice hovorila ,ze ma objednala ,ale kedze som pocuvala len na pol ucha.... :confounded:
21. dec 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ked prides piatok tak sa mozeme dohodnut,pozerala som najnovsie fotecky ,boze tie baby ti rastu ako z vody,timeu som skoro ani nespoznala...
21. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A je z nej riadna drzka,aj teraz stale vymysla v posteli a nespi :confounded:
21. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac az teraz citam ,ze sa pytas nakolko pridem ,boze uz ani citat neviem ... budem doma do 4/1
21. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do pohody
21. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu sa mi nechce ani verit ,ved u nas bola strasne zlata
21. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj pozerala som ,ze ste aj na facebook teda jarko ,ja tam niesom ale terry tam je tak mu posleme kontakt
21. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som dnes od rana gruntovala cely barak, okrem sprchoveho kutu mam vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: na ten sa objednal vecer jarko, ked pride z roboty, ze si ho sam vycisti :grinning: bola tu svagrina so svokrou, tak malu doobeda vyvencili, teraz sa pokusame o nemozne a to o spanok :confused:
ja idem narychlo dusene masko urobit, ryzu uz mam uvarenu :wink: inak neviem, co z nacatym dnom, asi zavolam nasim, nech zase oni pridu, ved aj tak malo chodia :unamused: otec je lenivy vytahovat z garaze auto :angry: a na bicykloch je to pre nich daleko :rolling_eyes:
21. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachvilku sa budem musiet obliect idem na 12.40 zubarke na kontrolu dalsia 20 v kybli ....
21. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri tak sa drz :wink:
Dad tak uz mas upratane ja chcem zajtra,v strdeu je doma uz aj Radka :wink:
21. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok