Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
22. dec 2009

Deni dávajte si veru pozor - poľadovica nie je sranda 😒
Leni ani neviem, či zaberajú...zase som bola hore o štvrtej, poprechádzala som sa po byte a ešte si ľahla do šiestej. Doobedie sa dá relatívne vydržať a večer si dávam ibalgin 😖 ☹ .
Veľmi mi tá bolesť kazí sviatky 😔 . Ani sa nedokážem moc tešiť, lebo každý pohyb je sprevádzaný bolesťou a najhoršie je, že ani spánok neprináša uľavu...

lenca13
22. dec 2009

My sme boli vonku,a je tam prijemnejsie 😉 ale ludi vsade plno,a a v meste same zapchy vsade plno aut 😉
Periem a varim obed 😉

dadulik
22. dec 2009

tak aj tu ludia v obchodoch blaznia na poslednu chvilu 😕
svieti tu slnko, vsetok sneh sa topi ☹ to budu zase jedny uzasne vianoce na clapkanici 😠 😠 😠
ja peciem maso a varim zemiaky 😉
malu som ulozila, no boh vie, ci zaspi 😒

lenca13
22. dec 2009

Dad mame podobny obed,ja som spravila zemiakove pyre a tiez upiekla maso 😀 😀 😀

dadulik
22. dec 2009

neblazni leni 😀 😀 😀 😀 😀 zas telepatia ? 😀 😀 😀 inak aj ja rozmyslam nad tym pyre 😀 😀 😀

dadulik
22. dec 2009

pocuj, a co budes varit zajtra ? 😕 😀
ja sa chystam uz zajtra doobeda uvarit zemiaky na salat a kapustnicu, tu mame radsej taku odlezanu 😉 ale co budeme zajtra jest, to netusim 😒

lenca13
22. dec 2009

No neviem,inak ta kapustnica nie je zly napad 🙂
Dufam ze maso ostane aj na zajtra a spravim opekane zemiaky 😉
Inak kapustnicu mam v chladnicke ale zabijackovu 😀 😀 😀

sticker
autor
22. dec 2009

Ahojte 🙂 Tak ja som si až teraz sadla od rána 😝 . Ale aj preto, že sa snažím nesedieť, aby som vedela porovnať, či ma to potom bolí viac.... No u MUDr. som poctivo stála hodinu a pol!!!! A mám dosť. Deni ak naozaj nebudem môcť sedieť po operácii....bude to zaujímavé. Cítim, že ma chrbát bolí z toľkého státia.
Má mi prísť kamarátka, tak čakám 🙂 . Baby boli zase celé doobedie u našich, už mám z toho výčitky 😒 . Jul bola upišťaná potom a ja že čo jej je....a potom mi trklo - veď bude jedna hodina, možno chce spať 😅 😀 . A tak spí. Zase bez plienky, tak uvidíme. Inak ak spí na obed, tak zásadne bez plienky, konečne... Ale ráno má stále plnú, čo už.
MM šiel do roboty, ešte mi zbehol po lieky - ďaľších 250 korún v prd..y 😠 . Už cca 700 korún ma vyšla tá platnička. Najdrahšie sú vitamíny B. Keby mi dá 50 kusové balenie tak 17€! Neviem, ale keby ležím v nemocnici tak zato neplatím, nie?
A inak ja tiež zajtra budem robiť kapustnicu a aj šalát. Ak chcem mať kľud a nebyť nervózna je to najrozumnejšie. MM bude v robote a dnes teda chcem stromček. Ešte ani darčeky nie sú zabalené 😝

dadulik
22. dec 2009

a my uz mame stromcek hotovy 🙂 mala pomahala aj nicila figurky (samozrejme nechtiac jej jedna spadla 😅 )

lenca13
22. dec 2009

Dad uz mas o jednu starost menej 🙂
Baby su uz okupane,pojdem aj ja do vane chcem pozerat ordinaciu 😉

mirela40
22. dec 2009

cau leni ,tak som konecne doma ,3 hodky na letisku ,2 hodky v lietadle, 1 1/2 vo viedni ,potom hodka do viedne a hodka domov ,spala som 2 😒 hodiny a citim sa ako ...

jarinosk
22. dec 2009

ahoj cicus a vitaj doma!

lenca13
22. dec 2009

Tak pekne oddychuj 😉

dadulik
22. dec 2009

mala som tu doteraz svagrinu 😝 a tak som prebrata, ze sa mi ani nechce spat 😒

sticker
autor
23. dec 2009

Ahojte 🙂 Som sa vrátila z obchodu - hnusne tam fučí 😠 😖 . Zima ani nie je, len kombinácia dažďu a vetra nič moc...
My sme včera s Jajou zdobili stromček do pol jedenástej 🙂 Zatiaľ máme jeden, ale nejaké ozdoby som nechala v zálohe, keby zase mm privliekol ešte jeden 😅 . Ale tento rok ostane asi pekne jeden stromček - umelý 🙂
Inak kamoška tu bola do siedmej - uvarila som puč, spravila štrúdlu a bagety....tak rýchlo to ubehlo. Dnes musím zabaliť darčeky a potom sa už len tešiť na zajtra 😵
Som zvedavá, čo povie Jul na stromček 🙂 Inak v poslednej dobe sa mi zdá byť nejaká nervóznejšia 😒 . Ani nie pri hraní, ale napr. vstane a je podráždená a piští... Ale je pravda, že posledné dni boli dosť často u babiny a aj včera sa ona pýtala už domov 😒 . Potom sa len túlila - moja maminka, moja maminka....no je to iné dieť ako Jaja 🙂

sticker
autor
23. dec 2009

U nás sa ešte spí 😕 Teda že spí Jaja chápem, ale Jul... Za chvíľu mi príde injekcia, typujem, že to už vstane 🙂

dadulik
23. dec 2009

ahojte, tu bol celu noc orkan, aj teraz tu neuveritelne fuci 😕 az som sa bala, ked bol jaro v robote ☹
uz varim zemiaky na salat, potom postavim kapustnicu, vecer ideme zaniest krstniatkovi mensiumu vianocny darcek, a aj laura tam bude mat darcek - lego 😵

sticker
autor
23. dec 2009

Dad ja že to večer budeš variť. Ja veru až večer, teraz doobeda tyčinky spravím a ešte niečo upracem.
Ale to počko je naozaj hrozné. To má ďaleko od Vianoc 😒 ☹

zuzla2
23. dec 2009

ahojte..
tak ja som sa dnes zobudila s bolavym hrdlom...dufam,ze do zajtra to dako pominie..tak ako som sa na zaciatku nenormalne tesila na vianoce,tak teraz uz ani nie...vsetko sa dako zacina kazit 😒
my uz stromcek mame od soboty..mm ozdoboval s malou...varit budeme az vsetko zajtra..akurat dnes len uvarime zemiaky...darceky musime pobalit dnes vecer...este mi je treba upratovat..dako toho roku nestihacka 😀 este aj ten sneh mizne 😖
ale aspon sa troxa tesim,lebo predxvilou mi volala sesterka,ze sa bratrancovi narodila dcera..tak maju predvianocny darcek a este im aj super vysiel parik,kedze prveho maju syna 😎

lenca13
23. dec 2009

Ahojte 😉 no pocasie ozaj o nicom,tiez som bola v obchode a stacilo mi 😖
Zuzi no je ozaj pekny darcek 🙂
Kapustnicu budem tiez robit az vecer a ostatne zajtra,stromcek snad dnes no podla toho kedy pride mm z prace ☹
Baby sa hraju,Radka vystrihuje Timke betlehem 😉
Tiez chcem este trochu pupratovat,pozehlit a robim spenatovu polievku 😉

sticker
autor
23. dec 2009

Aj my sa chystáme strihať - kamarátka priniesla Janke také divadielko - tuším v Čechách bola taká anketa aby deti nakreslili ako si myslia, že vyzerá Ježiško a potom vybrala z toho a tak je celé divadielko. Len nemám špajdle 😝 , tak musím k našim pozrieť.
Zuzi nech Ti to nejako dnes prejde....nič príjemné byť chorá, naozaj ☹ To ti verím, že aj radosť sa vytráca 😒 .
Ja sa tiež moc neviem tešiť, teda tak ako by som chcela, keď ma to bolí a pohyb je pre mňa utrpenie, ale tak sa snažím nejako 😀

dadulik
23. dec 2009

no ja praveze musim tu kapustnicu uvarit teraz, kedze poobede ideme na tu navstevu a urcite sa tam zdrzime do neskoreho vecera 😅
salat mam hotovy, uz len zajtra tam zamiesam majonezu 😉
a kapustnicka tu krasne vonia 😵 este jej je ale treba varit 😉
och zuzi, to potesi, co 😒 tak sa rychlo vykuriruj do zajtra 😉

lenca13
23. dec 2009

Aj u nas sa uz vari kapustnica 😉
Baby sa este stale hraju,Timea mi hovori ze nejde spat 😀
Dad ako varis kapustnicu?

dadulik
23. dec 2009

leni, prave ju idem uz vypnut 😉 varila som ju presne 3 hodiny 😀
no najprv si osmazim na oleji cibulku, umyjem kyslu domacu kapustu, podusim, zalejem vodou, ovegetujem, korenie, bobkovy list, varim do zmaknutia, pridavam klobasu, neskor namocene susene huby, postruham zemiak, a na samy zaver dam smotanu na varenie 😉 mnam, vydrzim do zajtra ? 😅 😕 😨

lenca13
23. dec 2009

Ja robim podobne,akurat ja v tom vyvarim aj bravcovu kost z tej oberiem maso a nedavam ani smotanu na varenie 😉 ale niekedy vyskusam aj s tou smotanou 😉

sticker
autor
23. dec 2009

Ja varím inak, asi jednoduchšie 😅 . Ja dám kapustu do vody + soľ, vegetu a hríby, ktoré si najprv zalejem horúcou vodou a potom scedím, keď je mäkká dám klobásu a keď trochu vychladne dám šľahačku 🙂

dadulik
23. dec 2009

sto ludi, sto chuti 😉
my to takto robime odjakziva, ale sposobom je stovky 🙂

dadulik
23. dec 2009

"sposobov" 😀

zuzla2
23. dec 2009

baby dik za podporu...xodim so salom po byte a striekam si bioparox,tak mi je lepsie 😉 len ma este stale miestami pobolieva to zapalene dasno...uz by som bola rada,keby mi aj to preslo 😔

my do kapusty nedavame vobec slahacku...a robim ju nejako takto podobne http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3216 ..len nedavam do nej aj maso,ale iba klobasu a este pridavam aj ryzu.... 😎

lenca13
23. dec 2009

Zuzi snad budes do zatra uplne fit 🙂
Timea spi,darceky su pobalene,len jeden mozem az vecer aby to Radka nevidela 😉