Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
3. jan 2010

My sme boli na chvilu vonku,a ani vietor nefukal 😉 isli sme neskor kedze Timea dnes spala do 16.00 😉
Dad take ukludnenie poznam ked zacne Radka nervacit pri ulohach,tiez ju tam vtedy zavriem nech sa ukludni 😀

denisse
3. jan 2010

ahojte ...
tak ja som dnes po dlhej dobe varila, roman bol doobeda s nel vonku, vzali boby .. sice je tu asi 1,5 cm snehu, vsade presvita trava, ale na boby to staci 😀
spat odmietla, ja som este robila nieco do prace a poobede sme boli vsetci este raz bobovat ... mala by byt unavena, tahala boby do kopca, tak snad dnes rychlo zaspi, chcela by som pozerat Venkovskeho ucitela ...

a teraz sa stal taky maly zazrak, asi 20 minut si sama vo svojej izbicke skladala stavebnicu 😀 😀 😀

lusinda2000
3. jan 2010

kočky,ahojte,posuniem nás🙂

malá mi spinká,tatinko išiel výnimočne dnes na nočnú do práce,takže sme doma s dedkom🙂

dnes sme vonku neboli,lebo malú si prišiel zobrať o jednej brat a doniesol ju o pol ôsmej večer.
takže sa len umyla,najedla a išla spinkať.

tento rok budeme konečne robiť malej tú izbu,keď nám to minulý nevyšlo,tak som aj rada,že bude konečne tá izba "pojazdná" a budú tam všetky hračky,nakoľko sú teraz všade🙂

naša malá je tiež v poslednej dobe ako čertík,hneď sa začne na všetko jedovať a musí byť po jej,takže krik je tiež aj u nás a taktiež som jej už musela šľopnúť po zadku,hoci len takú decentnú,lebo to nezaberá...

denisse
4. jan 2010

dobre ranko ... tak u nas sa zacala povianocna realita ... nel isla do jasli, ja dopijam caj a idem zapnut pracovny notebook ...
poobede som nele slubila zase boby,tak musim teraz co to porobit ... a idem este kupit kupony na MHD, kedze je tu novy rok ...

denisse
4. jan 2010

tak ja som porobila najnutnejsie do prace a mam tak cca hodinu .. potom uz idem na tie kupony MHD a po nelu do jasli ...

a vidim, ze tu stale nikde nikto ... uz vcera ma tak napadlo, ze na vacsinu z vas nemam okrem MK ziaden kontakt a tak som vas chcela poprosit (kedze by som o Vas nerada prisla 😉 ), samozrejme len ak chcete ... ci by ste mi do IP neposlali vasu postovu adresu, telefon a mail ... predsa len sa to moze pridat niekedy v buducnoti, hlavne ked uz vsetky budeme naplno v praci a na kona bude cim dalej tym menej casu ... ak by ste mi to poslali, tak by som z toho urobila tabulku a kazdej z vas by som ju poslala na mail ... samozrejme len ak chcete 😉 dakujem .... 😅

lusinda2000
4. jan 2010

ahojte🙂

deni,ty máš ale super nápad🙂
ja mám tiež len tel.č.na janku.
takže ti to idem poslať.

mňe malá ešte spinká,ale zachvíľu bude vstávať,pôjdeme asi na chvíľu von,vyzerá to tam ale že je zima,tak snáď to vydržíme🙂

a dnes budem robiť zemiakové placky s mäsom,takže mňamky🙂
/respektívne-mäso chce urobiť mm,keď príde z práce/🙂

sticker
autor
4. jan 2010

Ahojte 🙂 Deni tak príjemné zarezávanie 🙂 😉 A už ti býva lepšie, resp. menej zle?
Ja som zarobila na langoše, ale teda nikdy som to nerobila a zle sa mi to robilo 😒 . Raz darmo, super kuchárka zo mňa nikdy nebude 😅 😀
Idem sa pokúsiť povysávať malým izby, ale keď som tam bola pred chvíľou, tak sa mi aj tých pár vlasov zježilo ešte viac ako už sú 😝 .
A tu zase poletuje sneh. Tak decentne, ale predsa 🙂
Deni posielam údaje 🙂 A od februára budem mať O2 a normálne môžem aj do Čiech volať za super cenu 🙂 😉

lenca13
4. jan 2010

Ahojte my sme dnes boli s Timkou u dokiny,ale nedala nam zatial ant.len trifed,a mam davat sinupret 😉
Ja som bola vo VZP vybavit si nedoplatok z roku 1998 😖 a vyslo mi to az 1.79€ ved viac dam za sek 😀
My mame navarene od vcera,spravila som len zemiakovy kyslu 😉

dadulik
4. jan 2010

ahojte, deni fakt super napad, poslem ti hned udaje 😉
my sme boli rano v obchodoch co to nakupit, zasoby sa cez sviatky minuli, no v obchodok total vybrakovane 😲
varila som granadiersky, a mam celu pusu vyhadzanu oparmi, nikdy v zivote som to nemala az teraz 😖 asi sa mi tam ta chripka vrazila, ako mi bolo cez sviatky zle, a o dva dni zazracne dobre 😕
mala zaspala 😨 tak idem chvilu relaxovat, vecer pride jarova segra s muzom a malou, takze o zabavu postarane 😀

lusinda2000
4. jan 2010

jo a kočky,skype nemáte niktorá?jani to by si volala zadarmo aj do čiech🙂

sticker
autor
4. jan 2010

Luci ja mám skype, nechodím tam, ale mne sa ani nedalo volať. Nemám mikrofón, aj to skúšal mm nejako nastaviť, ale nešlo to. 😒

sticker
autor
4. jan 2010

Dad ja detto - jeden herpes hore a dva boli dolu. Ja zhruba každý druhý deň sa cítim na nič, no tak čo sa čudujem. Zjavne mám oslabený organizmus z toho všetkého. Ale čakám aj menzes, tak to môže byť aj tým.

lusinda2000
4. jan 2010

my sme si normálne stiahli z netu skype,nainštalovali a kúpili sme si v tescu mikrofón a kameru a ide to..ale tam sa dá aj písať,no volanie je o moc lepšie..

sticker
autor
4. jan 2010

Obávam sa Luci, že už ani neviem prihlasovacie údaje 😀 😀 Zatiaľ mi stačí FB a kôň 🙂

lusinda2000
4. jan 2010

jani🙂

dadulik
4. jan 2010

my mame tiez skype, hlavne na volanie so svagrinou z anglicka 😉
baby, poradte, hladam si uz pracu, chodim na profesiu, topjobs, poznate este inu dobru stranku ? alebo nejaku dobru personalnu agenturu, ktora poskytuje svoje sluzby zdarma ? ☹
akosi som na nic zaujimave nenadabila 🙄

sticker
autor
4. jan 2010

Dad ma deptáš 😒 . Ja sa ešte ani len nechystám niečím takým zaoberať 😔 .
Kamarátka pozerala na profesii, spýtam sa jej, či ešte neporadí nejakú dobrú stránku, za chvíľu by mala prísť 🙂

dadulik
4. jan 2010

jani, ja to luskam jedno za druhym, tych stranok je hadam milion, len na mna moc seriozne neposobia 😖 a dokonca som objavila jednu, kde je databaza zivotopisov uchadzacov, ku ktorym ma normalne kazdy pristup, su tam aj osobne udaje 😲 tak na taku straku by som si urcite CV nedavala 😠

dadulik
4. jan 2010

straku =stranku 😀

dadulik
4. jan 2010

posuniem nas 😉
teda ale vonku mrzne neskutocne 🙄

lenca13
4. jan 2010

My sme neboli ani poobede vonku,Timea spala do 16.00 😉 teraz sa hraju s plastelinou

sticker
autor
4. jan 2010

Tak my sme popili punč - kamarátka to pila prvýkrát a že dobre som uvarila 😀 Deti sa vyšantili - taký krik som tu dávno nemala. Ale hnusne ma bolí platnička a noha, to už druhý deň mi tak je. A čítala som debaty na nete a dosť ľudí sa vyjadruje, že operácia nie je bohvie aké riešenie 😒 ☹ Tak začínam mať zase pochybnosti. Aj suseda mi včera vravela že bola na tej operácii a stále ju to bolí a necíti si nohu ☹ Keď ja by som tak veľmi chcela nemať bolesti... Veľmi zle sa s tým žije, nedá sa ani fungovať.... Veď stačí, keď vás napr. bolí zub, alebo keď je vám zle z menzesu.... ☹

denisse
4. jan 2010

dobry vecer ...
jani, uplne chapem tvoje pochybnosti ... myslim, ze to je pripad od pripadu a najlepsie by bolo, kebyze tvoj stav posudil nejaky odbornik, idealne znamy, ktoremu doverujes ... mne doktor vtedy povedal, ze nie pre kazdeho je operacia vhodnym riesenim, ale u mna to jednoznacne odporucil, hlavne kvoli veku .. povedal, ze bez operacie by som na to uz cely zivot trpela a aj ked by ina liecba (lieky, infuzky, rehabka) na chvilu zlepsili stav, tak ze by sa mi to neustale vracalo a ze mlady clovek sa po operacii rychlo zotavi, moze aktivne cvicit a posilovat atd ... a konieckoncov mne ta ina liecba vobec nezaberala, prave naopak, rehabky mi to zhorsovali ... takze ja som velmi nespekulovala a isla som ... u teba to moze byt ine a myslim, ze by si nasla pripady, ktorym operacia pomohla ako mne a aj take, ktorym nie a podla toho sa tazko rozhoduje ... urcite sa porad s doktorom, snad bude zlaty a budes sa mu moct zverit so svojimi obavami ... kedy tam vlastnes ides?

myslim na teba a drzim palce, nech sa spravne rozhodnes ... 😔

dadulik
4. jan 2010

tak navsteva odisla sotva pred pol hodinou, laura az teraz zaspala 😒 nechapem, ved svagrovci maju rocnu dceru, a nevedia kedy odist 🙄 no ale aspon sa deti pohrali, hoci je to tu ako po vybuchu, tak mam uz plan na zajtra 🤐
dobru noc
a jani, myslim na teba a suhlasim s deni 😉

sticker
autor
5. jan 2010

Ahojte 🙂 Dad tak výbuch bol aj u nás a riadny. A to som upratovala pred návštevou - zase sa mi potvrdilo, že je to zbytočné 😝 . Ale dnes už nič nerobím, musím odpočívať, akurát periem. 🙂

dadulik
5. jan 2010

dobre ranko, aj ja periem jani 😀
my s laurou sme pospali do osmej, sak sme boli zmorene, a tatino este chrape 😅
ja zas neviem, co varit, jaro si chce aj na zajtra do prace zobrat, voooobec nemam tusenie, zasoby minimalne... 🙄

sticker
autor
5. jan 2010

Dad ja robím langoše - boli na večer, mm si dal aj ráno, ešte bude aj na obed. Ale také "normálne" jedlo aj pre chlapa ma nenapadá 😅 😝 . Pre seba som si spravila šalát z červenej kapusty, kukurice, hrášku, vajíčka a trochu majonézy. Snáď si so mnou dá aj jedno z mojich detí 😀. Ráno som Jaje vysvetľovala, aká je zelenina zdravá 😝

lenca13
5. jan 2010

ahojte 😉 tak my sme uz upratali stromcek,povysavala cely byt,tiez periem a mm robi palacinky 🙂
jani deni to dobre napisala,urcite treba konzultaciu s doktorom 😉
poobede idem s radkou na klzisko je tam karneval 😉

sticker
autor
5. jan 2010

Nie je dnes náhodou piatok trinásteho? 😅 😀 Prala som bledé a švacla som tam aj oranžový Jankin rolák - sviňa jeden, pustil. Tak biele veci už nie sú biele 😝 😀 . Potom som dala prať tmavé a oprala som aj servítku 😀 . Tak som každú jednu vec prášila nad vaňou a "milo" som sa sama so sebou rozprávala. Potom som dala prať znovu tie kedysi biele veci s nejakým bieliacim gelom, no ale nepomohlo to....
A mm volal, že vyhral 20€ 😅 - čo tam robí nebol chorý a z tých ľudí žrebovali troch a on mal to šťastie 🙂
A ešte minulý týždeň sme šli dať odblokovať môj tel, kvôli tomu O2. Ja som nechcela ísť do toho obchodu, lebo ten dotyčný mi je vrcholne nesympatický a vôbec nepôsobí seriózne, no mm sa moc ponáhľal, tak sme tam šli. A že za 15 min. nám to odblokuje, bez bločku za 15€!!!!! A ja prídem domov, zapnem tel a zistili sme, že mi vzal pamäťovú kartu a navyše tam ani nešla tá O2 karta!!!! Bol tam v sobotu mm a že nech príde v pondelok, včera tam samozrejme nebol, tak tam ide dnes. Ale už som zmierená s tým, že kartu kúpime novú, no ako mu to dokážeme že ju vzal?! 😠 😠 😠 😠 On už raz bol v nejakej relácii typu Paľba..... Teraz nemám ani fotky, ani videá, ani moje zvonenie, ktoré som mala a nemám si ich ani ako dať do mobilu, keď nie je karta....
Tak som sa "vypísala" a máte čo čítať 😅 😀

sasa80
5. jan 2010

Ahojte,

No Janka tomu sa hovori skvely den 😀 😀 😀 som sa nasmiala 😀 😀

No my sme vcera oslavovali ale len trochen nakolko mala mala vcera narodky, takze tak a dnes od rana som varila co mrazak dal, lebo som chcela urobit poriadok v mrazaku a z kazdeho rozku trosku tam bolo, tak dnes sme mali obed alaaaaaa inclusive, kto mal na co chut 😅

No u nas zacina fungovat metoda do izby, tak si robia menej zle, som sice ako zly policajt nad nimi, ale aspon sa menej dotahuju .... 😖 tak snad ich to coskoro prejde, co sa tyka psa, tak ten posledne dva tyzdne tiez nemal ruzovy zivot, kedze je iny ako boli predchadzajuci a tak som nastolila vychovu aj jemu podla nejakeho odbornika na nete a v celku to funguje, pisal nieco take ze ak vam je ozaj nieco neprijemne ako skakanie na vas, alebo pri jedle chce vrcat, treba razne zakrocit, aj keby mal skucat ze je to dobre aj pre psa ked vie kde su jeho hranice ako raz moze a raz nie a kym je stena, takze par krat dostal odo mna, ale fakt tak, lebo ma az vytocil a cudujem sa ze neskucal, az mam pocit, ze nema prah bolesti, ale co sa stalo po dvoch tyzdnoch mame noveho psa a zacina sa podobat nasim starym psom, dokonca sa mu mozem hrabat v miske a radsej sa posadi a caka co mu s nou robim 😀 a kedze posluchal tak moze byt na koberceku aj pri okne v dome 😅 deti sa tesia, nakolko sa im podriadi sice este mu neverim, a tak som v strehu ale nech si zvykaju na seba pekne, ale hlavne je ze sa im podriadil a lahne si tak ze az ja mam strach ze mu padnu na prirodzenie 😅

takze mate tiez nieco citat 😀