Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
6. jan 2010

jani, dostala tuto stavebnicu .. je to ako lego, ale je to ceskej vyroby ...

http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/stavebnice/c...

denisse
6. jan 2010

a kuchynka je aj u nas stale v kurze 😀
u nas je problem nie to, ze by ju hracky nebavili, ale to ze sa nedokaze hrat sama .. furt musime pri nej aspon jeden byt ... aspon tam sediet a pozerat na nu, ked uz nie aktivne sa zapajat do hry ... a to sa pri tom neda nic urobit 🙂

sticker
autor
6. jan 2010

Deni to je super 🙂 Normálne uvažujem.....keď to ukážem mm tak to bude hneď chcieť a brániť mu asi nebudem 😀 😉

denisse
6. jan 2010

aj u nas to samozrejme vybral roman a cely stedry vecer ten dom presne podla navodu skladal 😀 a ja som ho potom asi za 10 minut rozobrala, ked sme sa balili od svokrovcov domov 😀

sticker
autor
7. jan 2010

Zdravím 🙂 Deni tak som to ukázala mm a on že - veď to poznám, sestra to ešte za komunistov mala doma. A ja že prečo sme to nekúpili - lebo to nemali v Tescu 😀. Ale aj v Dráčiku sme to pozerali, lebo on chcel kúpiť lego, dokonca po Vianociach bol v tom, že sme ho Jaje aj kúpili 😅 😀 . Takže už viem, čo dostane Julka na prvý sviatok, ktorý bude mať 🙂

denisse
7. jan 2010

dobre rano ... jani, kedy ides k tomu doktorovi? sa mi mari, ze si pisala, ze siedmeho?

inak aj my sme povodne hladali lego, ale vsetky co sme videli, boli az prilis tematicke, doma mame napriklad zoo ... takze velmi malo obycajnych kociek, z ktorych sa da cokolvek postavit a skor tam su zvierata, auto (uz hotove, nie na skladanie), postavicky ... a my sme hladali nieco, kde bude co najviac "volnych" kociek ... 😅

sticker
autor
7. jan 2010

Deni mala by som dnes, alebo zajtra. Ale to záleží od toho, koľko tam bude ľudí - zavolá mi, keď tam bude málo a ja hneď "letím". No po toľkých dňoch voľna sa obávam, že tam bude nátresk 😒 A to ide mm do roboty, takže aj tak budem musieť čakať na neho, príp. dám baby k maminke ak bude doma...
My sme inak už Jaje kúpili dva darčeky na narodky 😅 - rozprávacieho My little Ponny, aj pije z fľaše a rozpráva a je celkom veľký a Barbie Thumbelinu (či ako sa to píše), bolo to v Tescu na akciu. Ale premýšľam, že ten poník to bude zase bitka a mali sme kúpiť aj Julke.

denisse
7. jan 2010

nela zase stavia 😀
oni su tam take podlozky a na tie sa to dava .. tak ona pekne jednu kocku vedla druhej, potom niektore na seba ... a tvrdi, ze to je dom alebo strecha ... 😀
a ja som uz poslala dva maily do prace 😀

sticker
autor
7. jan 2010

Moje deti si zase od Vianoc púšťajú vianočné cdčko - tam sú rolničky od Maxim Turbulens-to je taká diskotéková verzia, Karol a Copak asi dostanem od Ježiška tak tieto tri točia v kuse 😝 😀

julca80
7. jan 2010

achojte parta 🙂
Ja som prave dovarila sosovicovu polievku na kyslo a za chvilku pojdem s malou von. Ved uz o 9tej sa pytala von. 😅
U nas snezi, ale asi nezoberiem von sanky, nechce sa mi. Radsej jej zoberiem take vacsie hrablicky a lopatku, nech sa ma s cim vonku hrat.

julca80
7. jan 2010

Deni, IP 😉

julca80
7. jan 2010

aj u nas je momentalne lego porozkladane po koberci, len prave nema na to cas, bo ide Mickey Mouse na Disneychanel 😅

denisse
7. jan 2010

tak sme boli vonku na boby, ale ani nie celu hodku, je tam zima .. teda hlavne mne, nela sa furt hybala, behala hore dolu kopcom .. ale zacal fukat neprijemny vietor, tak sme sli domov ..
rychlo som urobila halusky s kyslou kapustou (nela chce iba same pomastene maslom) ... teraz cakam balik, som si objednala sosovky ..spanie u nas nehrozi, tak zajdeme potom do kauflandu na nakup ... na sobotu sme pozvali jirinu na novorocne posedenie, tak chcem skusit toto:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11905&ord...

julca80
7. jan 2010

aj my sme boli vonku, asi hodku a pol, ale mne bola taka kosa na prsty na nohach, ze sme museli ist domov. Teraz som malu ulozila, snad si trocha pospi a supla muku a ostatne veci do pekarne na chleba.

Deni, ten trojhranok vyzera fajne, hned som si ho aj ulozila. Som zvedava ake skusensti napises ty, ked to spravis a ochutnas. 😉

lenca13
7. jan 2010

Ahojte tiez som bola s babami vonku,Timea teraz spi,aj ked spi niekedy menej odkedy nema cumel
Tiez u nas vedie lego u nasich maju duplo este po neteri a doma klasiku,na vianoce dostali dalsie dve krabice a jedno take dievcenske tusim ho ma aj Laurika 😉
timea bavia aj vlaciku a puzzle 🙂
Na sneh mame kupene velku lopatu aby mohla s dedom po dvore odhadzovat sneh 😀 😀 😀

denisse
7. jan 2010

tabulku mam hotovu, cakam este na zuzku a sasu, ak by chceli a mozem posielat ...

denisse
7. jan 2010

tak ja si stale neviem, zvyknut, ze nela cez den nespi .. ved vlastne prestala pocas vianoc, to sme neboli doma a bolo nas tam na nu viac 😀 pondelok a utorok bola v jasliach, vcera s jirinou, takze vlastne som s nou dnes prvy den cely sama bez spanku a musim povedat, ze mi ten cas chyba 🙂

lenca13
7. jan 2010

Deni to ti verim,ze ti ten cas chyba tiez si zatial neviem predstavit ze by Timea cez den nespala 😕
Teraz mam klud neter ich zobrala posankovat 😀 😀 😀

sticker
autor
7. jan 2010

Teraz som prišla od MUDr. 😝

denisse
7. jan 2010

jani a?

sticker
autor
7. jan 2010

Robím obed 😀 Nič som dnes ešte nejedla 😝

sticker
autor
7. jan 2010

No ale operácia ešte počká - doktor by to chcel dva-tri mesiace skúsiť preliečiť. 4.februára idem na magnetickú do TN a uvidíme. Ale v podstate mi tá prasknutá platnička tlačí na nerv. Ževraj je šanca ju liečením posunúť a tým sa mi nerv pekne vráti a môžem normálne žiť ďalej. Ale ak by liečba nezabrala, potom operácia. No a ozónoterapia tiež pripadá do úvahy.... Dal mi infúziu teraz, obstrek, nové lieky, zajtra pôjdem tiež na infúziu a uvidíme. Ale tých infúzii by bolo dobré aspoň 10, t.j 66€ 😖 😒 ☹

denisse
7. jan 2010

jani, tak kiezby ti to vsetko pomohlo ... aky bol ten doktor? aky mas z neho pocit?
to su teda celkom dobre spravy, teraz uz len dufat, ze sa ti to zlepsi ...

sticker
autor
7. jan 2010

Deni ja mám z neho veľmi dobrý pocit - všetko vysvetľuje, normálne mi po ľudsky prečítal správu z ctčka, vysvetľoval mi čo, ako a prečo budeme skúšať... Tak som zvedavá. Zajtra mi dajú korzet 😅 . A chcem sa opýtať na cviky. A jedny lieky som si neni istá prečo mi dal.... Mydocalm viem, ale Aflamil som si neni istá...

sasa80
8. jan 2010

Dobre ranko,

ja som vcera cely ale cely den upratovala, vecer ma bolelo asi vseko co mohlo a dnes rano som uz aj pozehlila 4 pracky 😝 nech to mam cim skor za sebou.

Vcera bol mangel s malou lekarky, tak ze to ma krasne a moze ist v pondelok do skolky, akurat dostala na imunitu lieky kedze ju bude mat teraz oslabenu.

sasa80
8. jan 2010

Jaj a vcera Laurika chuda male, tak skala ked prisla od lekarky a hovri, ze nech neskace lebo urcite zase padne niekde a viete si predstavit, samozrejme neposluchla a skakala dalej a spievala si LA LA LA aj s melodiou a zrazu buuuuuuuum rachot ale strasny rachot a do zarubne, tak poviem supa ako hovado, hned som jej dala na licku studeny oblklad, ale aj tak nic, hned sa jej vyhodila taka modro fialova modrina a do vecera mala a aj ma dnes licko velikeeeeeeeeee, hrozne velike, aj som doktorke volala, ale ze nemam jej nic davat, lebo som rozmyslala nad ibalginom aspon, take tak 😖 , No ale beha dalej klasika 😅

denisse
8. jan 2010

dobre rano ...

my ideme o chvilu do Pohadky ... tak aspon mame na doobedie program v tej zime ...

Jani, Aflamil berie aj moja mama, dava si ho ked uz ma bolest neznesitelnu (ju bolia klby, hlavne kolena), myslim, ze to nie je na pravidelne uzivanie, ale akutne proti bolesti a zda sa mi, ze je to dost silny liek ...

A inak doktor s dobrym pristupom k cloveku je na nezaplatenie, tak to som rada ... 😉

dadulik
8. jan 2010

ahojte, vcera sme nemali ani pc zapnute, co neni u nas zvykom 😀
tu straaaasne snezi, ani sa z dvora neodhrabeme 😀 a jaro este nedosiel z nocnej, asi maju velmi zlu cestu ☹
idem robit bryndzove pirohy 🙂
jo a lego dostala laura to dievcenske ruzove, tie origos lega su strasne drahe a pritom je tam tak malo kociek 😒 toto je az od 4 rokov, no mala som aj ja problem postavit z toho podla predlohy dom 😀 ale da sa s tym super vyhrat, uz sme aj podla fantazie nieco stavali 😀
jani, tak super sprava s tou liecbou, teraz uz len aby zabrala 😉
zuzka tu veru davno nebola 😕

lusinda2000
8. jan 2010

čaute kočky🙂

ale nám krásne sneží...no nemohlo takto nasnežiť na vianoce?🙂 keď sa napapkáme pôjdeme veru von,asi bez sániek,len tak sa pohrať do snehu🙂

ja som včera varila polievku-sladkú fazuľu,no musím povedať že sa mi konečne podarila...a to nevravím o slížoch,tie som spravila z 1kg múky a konečne sa mi podarili,sú také aké majú byť🙂
síce bola troška kuchyňa od múky,veď aj malá si musela vaľkať cesto a hlavne múúúčiťťť🙂
takže navarené mám,druhé máme ešte špagety s mäsom,takže kľudne môžeme vyraziť von...
a po venčení budem vysávať🙂
nakoľko som už rozobrala stromček a je tam z neho trocha opadané,tak sa zíde povysávať veru už🙂

jani,dobrá správa,už len aby to mohlo byť bez operácie🙂
a ako píše deni,dokrot s dobrým prístupom je dnes ozaj na nezaplatenie...,takže si mala šťastie aj na doktora🙂

my sme teraz lego nekupovali malej,ale má také kocky z mechu,to dostala ešte minulý rok od svokrovcov na vianoce a bavia ju...nedokáže síce sama pri nich nejak dlho byť,ale pár minút určite🙂

deni,si šikulka,keď už máš tabuľku hotovú🙂

dadulik
8. jan 2010

bryndzaky hotove, aj mala musela pomahat, tak si viete predstavit, ako vyzerala kuchyna 😀
idem vyvesit pradlo a skusime ist von, hoci neviem, ako sa dostaneme z dvora na ulicu 😀