• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Zuzi a čoho sa bojíš? :sweat_smile: :grinning: Nás? My ťa "nespapáme" :wink: :slight_smile:
Prajem vám šťastnú cestu, nech to Vaneska vydrží :slight_smile:
1. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som sa chcela ešte opýtať, kedy kúpime niečo na grilovanie? Zbehne sa tam potom do Tesca?
1. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Az tam sa kupi.
Timea uz spi hura :dizzy_face:
1. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam ked sa dohodneme a zistime ohladne grilovania v penzione, tak behnem nieco kupit do tesca :wink:

Zuzi, stastnu cestu a uz sa na vas tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani hej vas :grinning: :grinning: :grinning:
no ja uz aj umyta a mm bud este stale uspava malu,alebo uz zaspal s nou...ta nemozem nic robit,nex ix pre istotu nepobudim..
na grilovacku sa kupi az tam....vsak tesco je od penzionu odhadujem autom 5minut. :sunglasses:
1. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Zuzi snáď sa k nám priznáš :slight_smile: Je možné že sa tam dovalíme naraz tri autá s špztkou rovnakého okresu :grinning:
1. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len ak ešte nespíš máš IPčko :wink:
1. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja len na skok, bo mam este kopec roboty ... :grinning:
kto da aj mne dajake mobilne cislo do IP pre istotu? ... bud by som napisala sms z ceskeho cisla alebo zavolala zo segrinho ..
1. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja kľudne Deni :grinning:
1. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby mne to vychádza na dve tašky :sweat_smile: :angry: . Jedna je plná a to som tam dala iba uteráky a oblečenie pre malé :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak do druhej musím napratať moje, Edkove, drogériu, topánky... Len neviem kam to dáme v aute :grinning: . To veru motorku neberieme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musí stačiť lopta a kočár :slight_smile:
1. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko :dizzy_face: Včera pekne blbol konisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi držte sa :slight_smile: :wink:
2. júl 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko,
dnes fungujeme min. od 5,15, nervy moje :rolling_eyes: :angry: Mala sa proste zobudila na mlieko a za toho pana uz nechcela spat. :confounded:
2. júl 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik a na výsledky iba voláš, alebo aj niekam ideš?
2. júl 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale aké to má výhody byť skoro hore :sweat_smile: . Určite už máš navarené, upratané a si plná života :grinning: :grinning: :grinning: (Len ma nezabi, ja len srandujem :wink: )
2. júl 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
ja tu este strasim...bo moje deti dnes este vynimocne spia a ja uz z toho vsetkeho nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. júl 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky,tak dnes sme tu už bez zuzky,tak nech im cesta pekne ubehne.

kočky,pripravené na zajtra? psychicky?fyzicky?:slight_smile:

my teraz skočíme s malou na poštu pôjdeme von s kamoškou. navarené mám,tak môžeme vyraziť do ulíc:slight_smile:

julik,myslíme na vás s tými výsledkami.
2. júl 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj,kým som napísla príspevok,tak si nám sem hodila pár slov:slight_smile:
2. júl 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi normálne s tebou súcitím!
2. júl 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci aj ja mám navarené, práčka o chvíľu doperie, povešiam, vyfúkam vlasy a tiež pôjdeme von. A keď dám Jul spať na obed, chcela by som ešte s Jajou zbehnúť do Billy nakúpiť veci.
Veče pôjdem pre tú tortu, tak som zvedavá aká bude (a hlavne, či som nezabudla nejaké meno tam dať :sweat_smile: :pensive: )
2. júl 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi tá stránka je perfektná. Píše to tam úplne presne ulice, kruhové...no super. Akurát neviem...zadala si Opatovská a Bojnice? :sweat_smile:
2. júl 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zadala som Opatovska cesta 2 :wink:
my uz sme na to pozerali...som aj myslela,ze mm to vytlaci..ale,ze netreba...tak ok :grinning:
2. júl 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi koľko máš nakoniec tašiek? :slight_smile:
2. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak vezmem aj dva balóny - večer som ich vyfučala.....tak tajne dúfam, že sa s nimi niekto zahrá :grinning:
2. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tasiek?? 2cestovky..t.j jedna velka, druha mensia...taska kde je len dake zobanicko...a este bude dalsia na topanky :grinning: no a k tomu kociar...odrazadlo...na co mi mm povedal,ze ci mi uz sibe :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No veru nám sa odrážadlo nezmestí, krupica :unamused: Mať tak iba jednu sedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale Edo bol včera zatiaľ v pohode, keď som mu povedala, že dve tašky... Ale chcela by som mať "len" tie dve + tašku na kočár.....
A Jaja ešte chce aj rádio, lebo že ona nezaspí večer bez rozprávky... tak možno vezmem, aspoň sa nebude báť na izbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi ako si tam našla to Tesco? :sweat_smile:
2. júl 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne vstali....tak sa pojdeme obliect, dobalit a vyrazame...

staci si priblizit mapu a najdes to :wink:
2. júl 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze jani, laura sa urcite s loptami pohra :wink: no ja fakt neviem, ci sa nam este zmesti odrazadlo do kufra :confounded: my toho mame ako na tyzden, pritom som balila len nutne veci :rolling_eyes:
inak vecer bol u nas kriticky, uz som ani nemala chut ist do bojnic...
tak kupili sme tu navigaciu, ze do bojnic vyskusame, a jaro sa s tym cely vecer hral, furt tam cosi aktualizoval cez net, tak som nasrata isla spat, a o pol noci s placom :astonished: dosiel do spalne, ze to nefunguje, ale vobec :frowning2: ze tam cosi nahrala a prestalo to ist :frowning2: na jednej strane mi ho bolo luto, ale na druhej som mu vynadala, na ktoreho pana tam prvy den musel nieco aktualizovat, ved sme to len teraz kupili !!!! :angry: :angry: :angry: :angry: co vam poviem, nalada pod psa, 5 litrov v lufte a co teraz ??? rano isiel do roboty, vstala som skorej ako mala, isla som sa na to kuknut, a ozaj, ziadnu druzicu to nenaslo, isla som na stranku vyrobcu, par minut tam precitala otazky ohladom problemov, zistila ako vymazat tie kraviny, co tam nahadzal, a navigacia fici :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: borsky mikulas-bojnice mi to ukazalo 2 hodiny cesty :grinning: nejaky optimisti, ale hlavne ze nas to povedie presne na opatovsku cestu, huraaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jani, prosim, hodis aj mne pre istotu ten mobil na penzion ? :astonished: diki :wink:
2. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem volat o vysledky az na obed, tak som zvedava :confounded: Potom sa vam ozvem. :confused:
2. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, zabudla som ti napisat, ze ten katalog allen prisiel vcera aj mne, neviem, ci si myslia, ze ked som im napisala, ze od nich uz v zivote nic nechcem, tak teraz sa rozmyslim :unamused: :confounded:
2. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad, sikovny je Jarino :unamused: :zipper_mouth:
Esteze ma Teba! :slight_smile:
2. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok