Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
18. jan 2010

jojo deni, na yahoo mi prisiel mail od teba, dakujem!!! 😉
Ale prave som si vsimla, ze ty si uviedla .......@gmial.com, tak preto to neprislo, ale uz to nemusis, staci na jednom 😅

dadulik
18. jan 2010

dakujem deni, tabulku mam 😉
leni, este nespite ? laura zaspala, hoci som musela trochu hucat, ale spi 🙂 robim jarovi na veceru ryzovy nakyp a idem sa vyvalit k telke, ide mi kriminalka 😀

denisse
18. jan 2010

ahaa, juli ... 😉 tak si prosim vsetci opravte v tabulke u julky .. je tam preklep gmial ... spravne ma byt samozrejme gmail 😉

lenca13
18. jan 2010

Dad spime asi od druhej,som zvedava dokedy potiahne zase tu bude este vecer o desiatej vykrikovat 😠 😠 😠
Za chvilu idem na rodicko,som zvedava co sa nove dozviem 😕

sticker
autor
18. jan 2010

Ahojte 🙂 Nejako nevládzem vás prečítať, tak snáď večer 😝 . Ale teda bola som na tom kaudálnom bloku a uf. A to som znášala lepšie, lebo doktor vravel, že niektorí ľudia si necítia nohy 3-4 hodiny. To som sa zhrozila, veď som musela pre Jaju ísť o Jul sa starať. Ale bol to zvláštny pocit - jednu polku zadku si ešte teraz poriadne necítim a na wcko som chodila preventívne každých 30 min. 😅, lebo som sa bála, že to nebudem cítiť.
Čo sa týka bolesti pomohlo to, o to pokoj, ale neskutočne ma bolí hlava. Tlak som pred tým mala 100/70 a po tom hádam aj menej. V stredu tam ideme znovu.
A v škôlke ma uč. potešila, že s Jajou musím ísť na zápis do školy aj tak a potom ešte do pedagogickej poradne pre potvrdenie, že Jaja nejde do školy. No málo mám teraz chodenia 😖 .
Idem variť, bo som tak hladná, že až 😝

lenca13
18. jan 2010

na rodicku vsetko ok 🙂
Timea som budila o 16.45 😖 isla s mm pre Radku na vytvarnu,snad ked sa vysanti na snehu vecer skor zaspi
Jani,ale ved to vzdy tak bolo ze si musela ist do tej poradne

dadulik
18. jan 2010

ja som doodrnala sneh, ale akonahle som sa kukla za seba, uz tam bolo zase riadne nakydane 😠 tak snad to nejako vydrzi odhrnute nez jaro dojde, aby mohol do garaze vojst 😝
a unavena som jak vol 🙄

denisse
18. jan 2010

ahojte .. my sme boli vonku, dokonca aj na ihrisku, nela sa aj hojdala 😀
jani, to je dobre, ze sa v tej tvojej liecbe nejak postupuje a uz nemusis len tak necinne trpiet .. velmi, velmi ti prajem, aby ti to pomohlo ...

a aj tu je to tak, ze ak dieta dosiahne veku na skolu, tak musi k zapisu, potom do poradne a az potom sa ziada o odklad ...

dad, ja som uanvena len z toho, jak som po tom snehu chodila a tahala nelu na bobach 😝 😝

sticker
autor
18. jan 2010

No ja som si myslela, že stačí ísť do poradne a nie sa ešte trepať na zápis... 😅

denisse
18. jan 2010

zajtra sa idem zaregistrovat do porodnice 😕
a objednala som dnes nelu na zubnu prehliadku a dostali sme termin 21.4. 😕 😕 😕

sticker
autor
18. jan 2010

Deni to sa musíš registrovať v nemocnici kde chceš ísť rodiť? 😕

denisse
18. jan 2010

si predstav, ze hej .. novinka, kvoli obrovskemu poctu tehotnych vraj .. a keby som sa nezaregistrovala teraz, tak ma potom vobec nevezmu do prenatalnej starostlivosti ten posledny mesiac pred porodom, kedy sa uz nechodi na gyndu ale do porodnice na monitory a tak ... pravdepodobne keby som prisla rodiaca, tak ma nevyhodia ...

dadulik
18. jan 2010

no tak to je vrchol deni 😠 😠 😠 takto zavcasu sa registrovat v porodnici 😠 😠 😠

sticker
autor
18. jan 2010

A že klesá pôrodnosť 😝

lenca13
18. jan 2010

Deni to pocujem,prvykrat 😠

denisse
18. jan 2010

leni, aj ja ... mensie porodnice v 10tt, kolos v motole 14tt 😕

dadulik
18. jan 2010

to uz im nacisto drbka ? 🤐 🙄 😠 ved tak skoro zena vobec este nemysli na porod, a koniec koncov si to do porodu moze stokrat rozmysliet, kde pojde rodit 😖 trochu zvlastna logika....

dadulik
18. jan 2010

a co spravi zena, ktora zisti, ze je tehotna az v nejakom stvrtom mesiaci ???? hm???? to ju nechaju porodit doma ci na ulici ? ked sa nestihne zaregistrovat ? normalne ma to vytocilo 😠

denisse
18. jan 2010

dad, myslim, ze velke nesukromne porodnice ta porodit musia nechat podla zakona ... ide o ten mesiac prenatalnej starostlivosti, ktoru uz bezny gynekolog neposkytuje, len porodnica ...

sticker
autor
19. jan 2010

Dobré ránko 🙂 Julik to čo si poslala mailom - nejaké video, mne to nejde spustiť... Alebo čo tam má spraviť ☹ .
Deni ten posledný mesiac to je akože starostlivosť navyše za ktorú si zaplatiš? Normálne premýšľam, či som pri Jul chodila, ale tuším sme nechodili špeciálne do nemocnice, iba na gyndu dosť často.
Mňa to dnes zase bolí 🙄 . Nato aký to bol zákrok a doktor vravel, že to zaberie na viac ako 4 hodiny, no ja som myslela, že aspoň na deň. Ale keď sa to tak vezme - o pol jedenástej mi to dali a začalo to bolieť o pol štvrtej ráno. Lenže z toho som do takej tretej poobedia mala stŕpnuté nohy, tak som logicky necítila. Zajtra znovu, tak som zvedavá. Naozaj začínam byť presvedčená o tom, že ma operácia aj tak neminie.
A to dnes máme atletiku..no neviem ako tam vydržím 😖
A mala by som variť konečne 😅 . Polievka ma nenapadá, asi spravím francúzske, alebo kúpim jaternice.... Uvidím podľa toho či bude mm doma. Inak by som bola po dlllhom čase sama s Jul. Typujem, že sa bude "nudiť". No chcela by som akože aj upratať... No netuším, či budem vládať. A najradšej by som spala, nech aspoň trochu dospím ten deficint, no to je nemožné.
Ozaj Deni - ako sa má bratova priateľka? Ak chceš napíše do ip 🙂

jaduska
19. jan 2010

Dadulík všetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ k meninkám, nech ste zdraví, šťastní a bohatí (na všetko).....

V piatok mám poslednú skúšku, tak potom sa vám už budem venovať 😀

lenca13
19. jan 2010

Ahojte 🙂 Dadulik vsetko naj k meninam hlavne vela zdravia, a aby si si nasla pracu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mm bol dnes s Radkou u zubarky,nechal tam 30€ za odtlacky na strojcek,a buduci tyzden bude strojcek takze dalsich 50€ 😠
Dnes robim fazulou polievku s udenym masom 😉
Asi zbehnem do mesta a potom do skolky pre papiere 😉

sticker
autor
19. jan 2010

Bože!! Od nedele sa strojím, že nesmiem zabudnúť na Dad a zabudnem 😠 😠 😠
O to srdečnejšie ti prajem véééľa zdravia, šťastia a lásky od všetkých ľudí, na ktorých ti záleží 😵

julca80
19. jan 2010

ahojte 😉
Dadusik, samozrejme aj Ja Ti prajem vsetko dobre k meninam, najme to zdravicko Tebe a tvojej rodinke. 😵

Jani, ty myslis to video co prisiel link z FB na youtube.com, ze?! Neviem co to ma znamenat, ale ja som tebe ani nikomu inemu nic take neposielala, len co mne vcera prisli dva mail-i od dvoch ludi, a tiez mi to neslo otvorit.
Velmi sa mi to nepozdava. 😖 Len aby to nebola nejaka PC "hnusoba", ak vies co myslim. 😖

sticker
autor
19. jan 2010

Julik tak to zmažem radšej 🙂

julca80
19. jan 2010

hej, bo je to nejake divne. Mne neislo otvorit ani jedno to video a nechapem preco to prislo akoze tebe odo mna. 🤐

sticker
autor
19. jan 2010

No prišlo mi to až trikrát 😝 A odosieľateľ si bola Ty 😉 . Ale už je to preč z pc 🙂

dadulik
19. jan 2010

ahojte, velmi pekne dakujem za zelania 😵 dnes na mna zabudli aj rodicia aj jaro ☹ volali mi a vobec ziadna gratulacia 😅
tu stale kyda sneh, uz by aj mohol prestat, ved mame po parapety kopce snehu 😒
mala som tu kamosku s malou doobeda, tak sa decka pohrali, laura zaspava, snad ma necha oddychnut 😀
pojdem si urobit krabi salat 🙂
diki za varovanie s tymi mailami 😕 😕

julca80
19. jan 2010

aj u nas sa uz zaspava, teda zostala u nasich a povedala, ze chce spat s dedom, tak som ju ulozila tam. 😅

Mne prave dorazili pred polhodkou svadob. saty, tak sa tu vytesujem. 😵 Su fakt nadherne, ale som troska sokovana ( nie v zlom ), ze su take tazsie. 😝 😀

dadulik
19. jan 2010

juli, to uz mas saty doma ? 😲 😅 kde si ich nakoniec objednala ? to ich budes teraz do svadby schovavat pred nastavajucim ? 😀 😀 😀 😀