• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Ahojte,tak u nas sa dnes zaspalo dost rychlo,ale dala som jej len jednu flasu caju a ked pytala dalsiu tak som odmietla sice vykrikovala ale potom zaspala :wink:
Julik a ty si si saty objednavala,ja ze budes mat pozicane :confused:
19. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
dad prijmi aj od nas gratulacie :grinning: :grinning:
mne mala predxvilou zaspala a ja si idem vypit nescu,lebo mi ide hlavu rozstrelit...
inac neviem ako u vas,ale u nas je oproti vcerajsku riadna zima a tu u nas na kopci este aj fuci :unamused:
julci tak sa s nimi poxval nee???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv som si ich pozicala, ale potom po zpocitani 1+1 som zistila, ze si mozem kludne kupit "fungl nove a budu len a len moje" cez net a to za 2/3 cenu aku by som vysolila za pozicane na cca. 8 hodin. Takto zostanu moje a potom ich mozem dalej predat co i len za polovicnu cenu. :wink:
Teda tie v pozicovni som zrusila rezervacku. :wink:

dad, jasne, ze ich budem schovavat, supnem ich k nasim :grinning:
19. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, no pre mna su 100-bodove :sweat_smile: :grinning:
Velmi nechcem nechcem hadzat link sem do fora odkial som si ich kupila, tak mi poradte ako vam ich ukazem :sweat_smile:
19. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julci posli len cez ip, pripadne mas nase mailove adresy :wink:
a sxvalujem,ze si si nakoniec saty kupila..ja som si kupila tiez...sice s tym,ze ix nasledne predam a dodnes visia u rodicov v skrini...moje srdce mi to nedovolilo :grinning: :grinning: :grinning:

no a moj saty videl pred svadbou,lebo sme ix boli kupovat spolu :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj mp videl saty, ked som si ich objednavala, ale nazivo mu ich neukazem :grinning:
19. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik no urcite su krasne,ved ja som svad.saty ani skarede nevidela :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, dobra poznamka :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som skarede nevidela a ani ziadnu skaredu nevestu :wink: podla mna ja v ten den kazda krasna :sunglasses:
19. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt pravda :slight_smile:
19. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este musim doriesit, resp. vybrat doplnok do vlasov a snad by to bolo komplet. Samo, ze este kupit popolnocne saty, sice uz mam vybrane asi dvoje, uz len sa rozhodnut ktore.
19. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su krasne starosti :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ked ja by som si to uz osobne zopakovat nexcela...tie stresy..uf hlavne ten posledny tyzden pred..skoro sme sa vtedy aj rozisli :grinning: :grinning: :grinning: takze takto uz nie..dakujem neprosim...som povedala,ze kebyze mam moznost sa este raz vydavat,tak ideme na seychely a tam :dizzy_face: :grinning:
ale inac to bol krasny jedinecny den..po narodeni malej, druhy najkrajsi :wink: len tie stresy
:pensive:
19. jan 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,pekne si to napisala a hlavne pravdivo :slight_smile:
19. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to Zuzi, strasne vela opletacie a vybavovaciek je okolo toho vsetkeho a taaaaak kopec veci treba zariadit, ze az. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :fearful:
19. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik a kde budete mat sobas na St alebo v TN :confused:
19. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v S.T. :wink:
19. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon co ja viem, malo by to byt podla tradicie, tzn. odkial nevesta pochadza, tak v jej mieste bydliska. Snad mam spravne vedomosti?! :sweat_smile: Ak nie, opravte ma.
Viem, ze nie vsetci to tak dodrziavaju, ale tusim sa to tak hovori.
19. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julci...neviem ci je to skutocne tradicia :wink: tiez poznam takych co to nedodrziavaju,ale u mna aj keby to nebola tradicia,tak ja som to tak xcela mat a aj mala.. :sunglasses:
19. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: zuzi, aj my sme sa tyzden pred svadbou rozchadzali koli stresom zo svadby a pod. :unamused:
ja som tak nachodena, boli sme sa prejst so sankami, a od tretej sme dorazili az teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a aj ja chcem do ip tie saty :grinning: prosim :sweat_smile:
19. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem saty do IP :slight_smile:
Jarina som poslala poobede vyprasit koberec na sneh,a zobral aj baby potom si postavili este snehuliaka :wink:
19. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak ja som doma ... dnes vcelku fuska, bola som v robote, potom sa registrovat v porodnici, potom v jasliach po nelu, v lidli na nakup, varila som cestoviny na veceru a polievku na zajtra a este tu trosku upratujem, lebo zajtra pride jirina, tak nech tu nie je vybuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem IP :grinning:
19. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad, leni, a deni - IP poslane :wink:
19. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik dik,su krasne a ozaj dobra cena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta cena zohrala dost velku ulohu v rozhodovani, bo v salone by som za ne dala cca. 330E, aj to len pozicanie :confounded: :angry:
19. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz zase som zaneprazdnena na tej stranke a zhanam, resp. hladam vhodne bolerko k tomu :sweat_smile:
19. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik,no inak na tych satoch zarobia :angry:
19. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, to je potom dobry biznis :unamused:
19. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky:slight_smile:

dadu-neskoro ale predsa,všetko najlepšie želáme aj my:slight_smile:

my sme boli v pondelok tu vonku za chalupu máme taký krásny kopček,na ktorom som sa ešte ja za môjho mládí riadne vyšantila na sánkach:slight_smile:,takže teraz to prešlo na malú.....bola taká unavená,pretože dolu sa spustila na boboch,ale hore musela šľapať:slight_smile:
včera sme boli len u babky pozrieť a doma:frowning2:

jo juli,krásne starosti:slight_smile:
aj ja chcem vidieť šatôčky,ak môžem poprosiť:slight_smile:
20. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, moje deti este spia :grinning: bola som budit malu, no bez uspechu :confused:
aaaale uz pocujem nad sebou kroky, tak je hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nam treba ist dnes na postu, varit budem asi cesnacku a cestoviny :slight_smile:
20. jan 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok