Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
20. jan 2010

Dobre ranko 😉 my sme dnes hore od 7.00 co sa Time uz davno nestalo 😀 😀 😀
Navarene mam,pojdem kamoske pokym som este doma,snad stihneme bus 😉

lusinda2000
20. jan 2010

dad,aké zlaté,že počujem kroky nad sebou🙂 to poznám aj ja🙂

leni,takže sa už pomaly pripravujete na režim škôlky a práce? jo a ty ideš niekam do práce?ak je tajné,môžeš hodiť do ip.

lusinda2000
20. jan 2010

kočky,kde ste?

posúvam nás🙂

sticker
autor
20. jan 2010

Ahojte 🙂 Konečne sme doma a pijem kávu...ách 😝 Maminka si vzala dovolenku, takže Jul mala trochu zmenu 🙂 Aj to dobre padlo, keď som nemusela stále dávať na niekoho pozor. Z Tn sme šli ešte do PN reklamovať Jankine snehule 😠 😠 v Deichmane. Deni ona mala presne tie isté ako Nelinka - modré a jedna sa jej začala na priehlavku ako je zošitá trhať a aj vzadu na tej istej. Tak nám dali peniaze, mali iba o číslo väčšie a to teda bolo o dosť väčšie. Netuším čo teraz....Budem musieť zajtra v meste niečo pozrieť. Inak mali pekné topky už na jar pre slniečka. To som ľutovala, že nemám Jul so sebou - iba 14juráčov. Celkovo už mali jarný tovar. No a piatok ideme znovu. 🙂

julca80
20. jan 2010

caute parta,
potrebujem od Vas nutne a rychlo poradit.
Co si myslite o tom, ze za slovkom "ist" (v prvom riadku) nema byt ciarka. 😕
vid. text:
Spoločnou cestou ísť v láske svoj život žiť,
splniť si krásny sen, to všetko sa začne v tento deň:
..........................

pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim radteeeee 😨

julca80
20. jan 2010

ma alebo nema???!!!

zuzla2
20. jan 2010

ahojte...
julci nie som slovencinarka..takze neviem..ale podla mna ma...ved je tam 2x sloveso....a co som hladala na nete,tak vacsinou je tiez vsade ciarka...
jani my mame take iste snehule, len tmavomodre...a zatial klop klop drzia.. 😉 na jar sme uz malej kupili v sobotu elefanteny ...teda v nedelu..v sobotu sme boli sami dvaja s mm..a v nedelu hned rano sme utekali aj s malou,aby nam ich niekto nevyfukol 🤐 😀

inac neviem ako u vas..ale dnes este horsia kosa ako vcera...len dakych -5 a k tomu este aj fuka 😠 mali sme ist doobeda do mc,ale mala ma este stale soplik a vykasliava to..tak sme radsej neriskovali...

julca80
20. jan 2010

tiez si myslim 😎

Len zostala v pomykove, lebo mi odpisali odtial kde si davam robit oznamka, ze pred "v" sa ciarka nedava, hmmm 😨 😨 😖

lenca13
20. jan 2010

ahojte,tak sme doma na navsteve bolo dobre,prisla aj kamoskina segra ma 4 mesacneho Matuska tak som si popestovala 😉
Timea behom 5 minut zaspala,asi bola unavena a hlavne nachodena 😀 😀 😀
Julik no podla mna tam pasuje ciarka,ja teda slovencinu moc nemusim 😀
Zuzi aj u nas je zima,aj ked svieti sliecko

zuzla2
20. jan 2010

tak to co som nasla na nete,tak ciarka tam je...tak teda fakt neviem 😕 😕 😕 😕
http://209.85.135.132/search?q=cache:D8BG8o5PoR...
http://209.85.135.132/search?q=cache:EmrmFI9JC8...
http://209.85.135.132/search?q=cache:AxDDhbc8V0...

dufam,ze to rozhadze stranku

lenca13
20. jan 2010

Timea nechce okrem zimnych topanok nic na nohu,takze mi chodime stale v tom istom 😖 hlavne ze ma dalsie dvoje zimne topanky

julca80
20. jan 2010

zuzik, moc diky, tiez sme sa snazili s mp (teda on z prace, ale sme prepojeni cez Skype 😀) nieco viac o tom texte pohladat resp. vygooglit na nete, a zistili sme, ze 95% z nich je s ciarkou. 😒

zuzla2
20. jan 2010

Leni tak nasa by zas len stale topanky obuvala...ked prideme do obuvy,tak uz si len nejake vyhliadne, sadne si..a vravi,ze ide skusat 😀 😀
Julci tak im o tom napis..pripadne hod linky,kde je s ciarkou...a ked sa im nebude pacit...tak im povedz,ze to bude vas problem, vase oznamenie 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
20. jan 2010

No Julik ja by som čiarku určite dala...... 😅

sticker
autor
20. jan 2010

Julik a elefantey ste kde kúpili? Nebojíš sa že Domče porastie rýchlo noha? Či si kúpila o dosť väčšie, keď ona mala vždy väčšiu nožičku 🙂

lenca13
20. jan 2010

Zuzi ved aj ona si obuje ine,ale len doma,a ked ma volaco oblubene tak hotovo 😀 😀 😀 minule chcela ist von v sandaloch
inak vcera nasla cumel,bol niekde zabudnuty a prisla cela natesena ze nasla dudku no hned som jej ho zobrala 😀 😀 😀

julca80
20. jan 2010

Janci, teraz som troska mimo obraz, ake elefantey? 😕 😅

Takze oznamku su odklepnute a dala som tam aj tu ciarku. 🙂

sticker
autor
20. jan 2010

Julik kúpili ste malej topky, či nie? Elefanteny - ako značka... či mi z tých injekcií už načisto šibe 😅 😀 😝

julca80
20. jan 2010

Jani, ja som tiez akosi mimo 😅
...a kedy som to pisala, ze som jej kupila tieto topanky?... 😕 😅

sticker
autor
20. jan 2010

To bola Zuzka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Booooože 😀 😀 😀 😀 Sorry Julik 😀 😝

zuzla2
20. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bolo dobre 😀 😀 😀 😀
my malej kupujeme dost casto tak dopredu topanky..akurat nam nevysli cizmy..tiez sme kupovali az na poslednu xvilu...zato sme uz teraz malej xceli kupit na buducu zimu 🤐 🤐 🤐 a kupujem jej vzdy o cislo vacsie..a zatial nam to doteraz vyslo..my uz vieme,ze asi ako malej rastie nozicka...a ta najhorsia varianta je,ze ix mozem stale predat 😎

lenca13
20. jan 2010

Tiez som Radke vzdy kupila na konci zimy k dalsej,a vzdy sme trafili 😉
A trochu sa musim zase postazovat na Radku,no riadne som zase na nu nahukala v ziackej skoro same jednotky no ale ta uprava strach a hroza ☹tie jej zosity vyzeaju ako od nejakeho nepodareneho chlapciska ☹

dadulik
20. jan 2010

juli, jednoznacne s ciarkou !!! nech si pise kto chce co chce, bez ciarky to pre mna vyzera velmi cudne 😒
my sme sa vysantili vonku, a teraz ideme k svagrovcom na navstevu 😎 laura cez den nezaspala 😖

denisse
20. jan 2010

caute .. tak som doma z prace ... 😉

juli, urcite tam ma byt ciarka ... ono to su totiz dve samostatne vety, medzi ktorymi nie je spojka, tak tam musi byt ciarka ... kludne by tam mohlo namiesto ciarky byt "a"

Spoločnou cestou ísť, v láske svoj život žiť,

alebo

Spoločnou cestou ísť a v láske svoj život žiť,

takze si to zadala na stopro spravne ... 😉

lenca13
20. jan 2010

Dnes poobede som sa vybrala do meste kupit Radke snehule z min.roku su jej male aj som kupila mali polovicne zlavy a hned som zobrala aj Timke za 27€ obidvom,bola som kupovat bez nich

julca80
20. jan 2010

ahojte 🙂
Ja som bola s Domcou tiez pod vecer vonku, ale bolo naozaj neprijemne, stiplavo. Normalne riadne mrzlo a do toho aj fukalo, takze max. hodku a paaadili sme domov.

Tak ja opat idem bludit po nete a semtam nahliadnem aj sem, tak snad sa tu niektora objavite. 😅

deni, presne sme to aj my tak mysleli, lebo fakt ten text nevyzeral normalne bez tej ciarky. Aj sme sa zhodli, ze keby tam je aspon "a" tak by to hned inak znelo, ale.... Doteraz nechapem to vysvetlenie z ich strane (odkial som to objednavala), ze ked je tam to "v", tak predtym nemoze byt ciarka, len nerozumiem preco "nemoze". 😕
Hmmm, to je uz jedno 😀, objednala som to s "ciarkou". 😀

denisse
20. jan 2010

a vy uz asi vsetky spite 😉
mne uz nebyva zle a aj unava ma presla, tak sa mi vratili moje tvorive stredy, ked je roman na florbale, nela spi a ja mam cas na blbosti 😀
tak som vyrabala francuzske zalozky do knihy 😉

sticker
autor
21. jan 2010

Dobré ránko 🙂 Deni hoď potom na FB tie francúzske záložky....nech som zase o trochu múdrejšia 🙂 Ale inak je to super, že konečne si môžeš užívať tehotenstvo, teším sa s Tebou 😵
Ja som hore od štvrtej a normálne zase sneží. Ale fúka vetrisko, tak to ide tak nepríjemne ten sneh. Snáď bude môcť mm vziať Jaju do škôlky autom. Nechce sa mi ísť aj s Jul. My sme kočár už úplne vyradili minulý rok a teraz slúži ako odkladacie miesto 😝 . Ani neviem, či to môžem tlačiť na tú platňu... No ale odvykla som si. Aj keď mi je za tým ľúto.... no kedy ja budem tlačiť ešte kočár... Ak dožijem tak jedine nejaké vnúča 😅 😀
Mala by som uvariť polievku, no nechce sa mi ešte. Sme dohodnuté s kamarátkou, že sa stretneme, dnes máme obe voľný deň - ved sme na materskej 😝 😀

sticker
autor
21. jan 2010

No teda vonku je -9. Ani nechcem vedieť koľko je u Dad. Jaja už šla do škôlky, tak sa idem motať po kuchyni 😝

denisse
21. jan 2010

dobre ranko ...
tak ja dnes nejdem do prace, nela ma z toho zjavnu radost, ze som s nou doma ... 😉
v sobotu k nam pride navsteva na novorocnu party a kedze nas novy rok bol uz davnejsie, tak bude rusky 😉
uvarim borsc, vysmazim pirohy ... okrem mleteho masa som nenasla ziaden poriadny recept na maso, tak bude rolada (ktora nie je ruska) ale k nej podla ruskeho receptu smotanovo syrove sampiony a ako dezert pohar z ruskej zmrzky ... 😀
tak dufam, ze sa mi to vsetko podari ... 😉