• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
ved prave juli, on dokaze fakt niektore veci dobabrat :confounded: :angry: si mysli, ze je najmudrejsi, a ked to pokasle, tak vzdy len za mnou dojde s dlhym nosom....
juli, drzim moc palce na tie vysledky, ale myslim, ze ani nemusim, ze bude vsetko ok :wink:
2. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad ja nemám tel. na penzión :confused:
2. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A už si mu volala, že si to opravila? :grinning: Ja by som sa tvárila, že to stále nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, tu je to cislo :wink: +421 903 571 091
2. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som volala s p. Sivakovou z penzionu, ze im buchol blesk do PC pred dvomi dnami :unamused: :sweat_smile: To potesi. :fearful:
Len sa chcela uistit, ci som nahodou nepisala nejaky mail, aby sa len uistila, ci som im neposielala nejake info o zmene alebo nieco podobne. Ale samo, ze som jej vravela, nie. :sweat_smile:
Taka mila pani.

Zuzi, a vravela, ze dnes vas bude teda cakat, len jej crnknite predtym. :sunglasses:
2. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ty brďo :confused: Počas sezóny to fakt poteší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ... ja ficim od rana, nech stiham ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani, aku stranku zuzka dala, co nas ponaviguje? som nezaregistrovala :confused:
2. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem s malými von. Postriekala som ich tým sprejom proti kliešťom, tak som zvedavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: JE to také divné striekať na ne sprej a vyvarovať sa kontaktu s očami... hlavne pri Julke to bolo zaujímavé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki julik za cislo :wink:
my sme stihli uz byt vonku, teda tam je tak horucooooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to na vecer zase dojde burka :confounded:
2. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: tak navarene mam idem trochu poupratovat
Jarino isiel s babami von :wink:
2. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nela vcera objavila, ze na konci bambulky su ukazky z inych DVD ... a okrem ineho je tam asi minutova ukazka z Na skle malovane ... prave na to pozerame asi 1000. krat .. uz vie sama, co ma stlacit na ovladaci ..
2. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani pri tom nedycha ... "prisli sme aj s muziiiikou do cisarskej viedne ..." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni to isté aj Julka :slight_smile: Vždy keď sme pozerali Bambuľku, tak ona chcela hneď "hop hop" tomu hovorila :grinning: Tak sme potom museli doma počúvať aj kazetu a Edko to malým našiel na nete a dal na CD :grinning:
2. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak ocino mi hovoril, že zajtra poobede má pršať :confused: . Na jednej strane aspoň nebude horko, no jazdiť v daždi sa trochu bojím... :unamused:
2. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ja som kukala pocko na zozname a prsat hlasia az na nedelu :astonished: inak polooblacno, ved uvidime, uz to aj tak nezmenime :unamused:
mala spi, ja obedujem tu milku cokoladu, co ma pred par dnami pokusala :grinning: nic som nevarila, len malej dusim kuracie kridlo a na veceru urobim vyprazane bedle, boli sme v lese doobeda s malou sa skryt pred tou horucavou, a nasla som hned na kraji bedlu aj dubaka, a kedze nam vcera svokra este nabalilla bedle, tak o veceru je postarane :slight_smile:
poobede chcem ist na bicykli k nasim, dufam, ze nesdochnem z toho tepla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bambulka u nas fici nonstop, za dva dni viem vsetky diely naspamat, ale mame iba jednotku a dvojku, tak neviem, ci su dalsie diely. :astonished:
mala ma najradsej diel zvedavec s bubacom :grinning:
a ten bonus na konci nemame napaleny :unamused: :angry:
2. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Daduli tu hrmí, možno poprší, tak snáď nebude také peklo :slight_smile:
A ešte je trojka Bambuľka, ale zohnať ju samostatne je umenie :angry:
2. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze trojka, skusim povedat jarovi, nech to kukne na webe, ci sa da stiahnut :wink:
tu to na prsanie veru nevyzera, ale co neni, moze byt :unamused:
2. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas frci bolave brusko a roztopasnica :grinning:
2. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky,ale ste tu toho stihli popísať:slight_smile:

malá mi spinká a ja sa chystám robiť palacinky so šľahačkou,no žeby s ami nejak strááášne chcelo,povedať sa nedá:slight_smile:

som zvedavá na julku,čo napíše. prišla som sem mrk,že už to tu bude čierne na bielom a ono nič:frowning2: ale počkáme si ešte chvíľu a napíše nám dobrú správu,keďže je dominike oveľa lepšie:slight_smile:

včera mi došiel časopis mama a ja a malá v ňom uvidela tetu s kočíkom,tak pozrela na mňa a hovorí: "tuto bábika pinká?" tak som jej povedala,že áno,spinká tam bábika:slight_smile: v posledných dňoch začala púšťať slová...ale najmä opakovať,čo povieme. takže si už musíme trocha dávať pozor na jazyk:slight_smile:

no kočky,teda zajtra vyrážate,a kedy idete jani vy z mesta? v aute bude teplo,lebo ak bude ako dnes,riadna spara.

a ktoré kočky idete v sobotu do tej zoo? tuším julka,dadulík....nemám dobrú pamäť,tak mi ju osviežte:slight_smile:
2. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, aj my a moja segra v sobotu ...
2. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci nakoniec aj my pôjdeme asi v sobotu. :slight_smile:
A zajtra ešte neviem kedy presne pôjdeme...možno o jednej, možno skôr.... Ešte sa musím dohodnúť s Lenkou a s Julčou. Kadiaľ vlastne pôjde Julča :slight_smile: :wink:
2. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, este stale nic neviem ohladne vysledkov. :confounded:
Uz som tam pred dvanastou volala, ale povedali mi, ze este ich nemaju a mam zavolat az okolo 2hej. :unamused:
Tak zase len cakanie mi ostava. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
myslim, ze nakoniec do tej zoo pojdeme vsetci v sobotu, ak pocasie dovoli :wink:
jani, co si mi to poslala sem za pocasie ?? :astonished: uz prsi :angry:
autor
Dad to ja nie :sweat_smile: :grinning: Tu neprší..pohrmelo a vyšlo slniečko :sunglasses:
kočky,zabudla som napísať,čo sa nám stalo,ide ma poraziť...
izby,ktorá má byť detská sme sa ešte ani nechytili,začala nám v kuchyni moknúť stena...mysleli sme si,že zateká,lebo už to raz robilo,lenže múr chalupy zvonku je suchý:slight_smile: takže podľa všetkého nám asi prasklo niekde potrubie a tečie. nie je to až také obrovské,ale je to nad kuchynskou linkou a má to už asi 50x50cm. neviem či sa naši odhodlajú niečo s tým robiť.... ak sa to bude zhoršovať,asi sa bude musieť tam vybúrať stena a pozrieť to... keby sa to chcelo samé zaceliť a prestať tiecť. takže nič nepodnikáme,len každý deň sledujeme,či sa to nezväčšuje:frowning2:
2. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uf Luci.....takže zase robota navyše :unamused: :frowning2:
2. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daduš,priznávam sa,to ja:slight_smile: aby ti nebolo ľúto! u nás krásne lialo,ale "odišlo" to,a tak už viem aj kam:frowning2:
2. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok