Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
2. júl 2009

ved prave juli, on dokaze fakt niektore veci dobabrat 😖 😠 si mysli, ze je najmudrejsi, a ked to pokasle, tak vzdy len za mnou dojde s dlhym nosom....
juli, drzim moc palce na tie vysledky, ale myslim, ze ani nemusim, ze bude vsetko ok 😉

sticker
autor
2. júl 2009

Dad ja nemám tel. na penzión 😕

sticker
autor
2. júl 2009

A už si mu volala, že si to opravila? 😀 Ja by som sa tvárila, že to stále nefunguje 😝 😅

julca80
2. júl 2009

dadus, tu je to cislo 😉 +421 903 571 091

julca80
2. júl 2009

akurat som volala s p. Sivakovou z penzionu, ze im buchol blesk do PC pred dvomi dnami 😒 😅 To potesi. 😨
Len sa chcela uistit, ci som nahodou nepisala nejaky mail, aby sa len uistila, ci som im neposielala nejake info o zmene alebo nieco podobne. Ale samo, ze som jej vravela, nie. 😅
Taka mila pani.

Zuzi, a vravela, ze dnes vas bude teda cakat, len jej crnknite predtym. 😎

sticker
autor
2. júl 2009

Ty brďo 😕 Počas sezóny to fakt poteší 😝

denisse
2. júl 2009

caute ... ja ficim od rana, nech stiham ... 😝
jani, aku stranku zuzka dala, co nas ponaviguje? som nezaregistrovala 😕

sticker
autor
2. júl 2009
sticker
autor
2. júl 2009

Idem s malými von. Postriekala som ich tým sprejom proti kliešťom, tak som zvedavá 😝 JE to také divné striekať na ne sprej a vyvarovať sa kontaktu s očami... hlavne pri Julke to bolo zaujímavé 😝

dadulik
2. júl 2009

diki julik za cislo 😉
my sme stihli uz byt vonku, teda tam je tak horucooooooooooooo 😲 😲 😲 😝 😝 😝 to na vecer zase dojde burka 😖

lenca13
2. júl 2009

Ahojte 🙂 tak navarene mam idem trochu poupratovat
Jarino isiel s babami von 😉

denisse
2. júl 2009

tak nela vcera objavila, ze na konci bambulky su ukazky z inych DVD ... a okrem ineho je tam asi minutova ukazka z Na skle malovane ... prave na to pozerame asi 1000. krat .. uz vie sama, co ma stlacit na ovladaci ..

denisse
2. júl 2009

ani pri tom nedycha ... "prisli sme aj s muziiiikou do cisarskej viedne ..." 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
2. júl 2009

Deni to isté aj Julka 🙂 Vždy keď sme pozerali Bambuľku, tak ona chcela hneď "hop hop" tomu hovorila 😀 Tak sme potom museli doma počúvať aj kazetu a Edko to malým našiel na nete a dal na CD 😀

sticker
autor
2. júl 2009

Inak ocino mi hovoril, že zajtra poobede má pršať 😕 . Na jednej strane aspoň nebude horko, no jazdiť v daždi sa trochu bojím... 😒

dadulik
2. júl 2009

jani, ja som kukala pocko na zozname a prsat hlasia az na nedelu 😲 inak polooblacno, ved uvidime, uz to aj tak nezmenime 😒
mala spi, ja obedujem tu milku cokoladu, co ma pred par dnami pokusala 😀 nic som nevarila, len malej dusim kuracie kridlo a na veceru urobim vyprazane bedle, boli sme v lese doobeda s malou sa skryt pred tou horucavou, a nasla som hned na kraji bedlu aj dubaka, a kedze nam vcera svokra este nabalilla bedle, tak o veceru je postarane 🙂
poobede chcem ist na bicykli k nasim, dufam, ze nesdochnem z toho tepla 😝

dadulik
2. júl 2009

a bambulka u nas fici nonstop, za dva dni viem vsetky diely naspamat, ale mame iba jednotku a dvojku, tak neviem, ci su dalsie diely. 😲
mala ma najradsej diel zvedavec s bubacom 😀
a ten bonus na konci nemame napaleny 😒 😠

sticker
autor
2. júl 2009

Daduli tu hrmí, možno poprší, tak snáď nebude také peklo 🙂
A ešte je trojka Bambuľka, ale zohnať ju samostatne je umenie 😠

dadulik
2. júl 2009

takze trojka, skusim povedat jarovi, nech to kukne na webe, ci sa da stiahnut 😉
tu to na prsanie veru nevyzera, ale co neni, moze byt 😒

denisse
2. júl 2009

u nas frci bolave brusko a roztopasnica 😀

lusinda2000
2. júl 2009

čaute kočky,ale ste tu toho stihli popísať🙂

malá mi spinká a ja sa chystám robiť palacinky so šľahačkou,no žeby s ami nejak strááášne chcelo,povedať sa nedá🙂

som zvedavá na julku,čo napíše. prišla som sem mrk,že už to tu bude čierne na bielom a ono nič☹ ale počkáme si ešte chvíľu a napíše nám dobrú správu,keďže je dominike oveľa lepšie🙂

včera mi došiel časopis mama a ja a malá v ňom uvidela tetu s kočíkom,tak pozrela na mňa a hovorí: "tuto bábika pinká?" tak som jej povedala,že áno,spinká tam bábika🙂 v posledných dňoch začala púšťať slová...ale najmä opakovať,čo povieme. takže si už musíme trocha dávať pozor na jazyk🙂

no kočky,teda zajtra vyrážate,a kedy idete jani vy z mesta? v aute bude teplo,lebo ak bude ako dnes,riadna spara.

a ktoré kočky idete v sobotu do tej zoo? tuším julka,dadulík....nemám dobrú pamäť,tak mi ju osviežte🙂

denisse
2. júl 2009

luci, aj my a moja segra v sobotu ...

lusinda2000
2. júl 2009

deni 😀 😀 😀

sticker
autor
2. júl 2009

Luci nakoniec aj my pôjdeme asi v sobotu. 🙂
A zajtra ešte neviem kedy presne pôjdeme...možno o jednej, možno skôr.... Ešte sa musím dohodnúť s Lenkou a s Julčou. Kadiaľ vlastne pôjde Julča 🙂 😉

julca80
2. júl 2009

cafte, este stale nic neviem ohladne vysledkov. 😖
Uz som tam pred dvanastou volala, ale povedali mi, ze este ich nemaju a mam zavolat az okolo 2hej. 😒
Tak zase len cakanie mi ostava. 😝

dadulik
2. júl 2009

myslim, ze nakoniec do tej zoo pojdeme vsetci v sobotu, ak pocasie dovoli 😉
jani, co si mi to poslala sem za pocasie ?? 😲 uz prsi 😠

sticker
autor
2. júl 2009

Dad to ja nie 😅 😀 Tu neprší..pohrmelo a vyšlo slniečko 😎

lusinda2000
2. júl 2009

kočky,zabudla som napísať,čo sa nám stalo,ide ma poraziť...
izby,ktorá má byť detská sme sa ešte ani nechytili,začala nám v kuchyni moknúť stena...mysleli sme si,že zateká,lebo už to raz robilo,lenže múr chalupy zvonku je suchý🙂 takže podľa všetkého nám asi prasklo niekde potrubie a tečie. nie je to až také obrovské,ale je to nad kuchynskou linkou a má to už asi 50x50cm. neviem či sa naši odhodlajú niečo s tým robiť.... ak sa to bude zhoršovať,asi sa bude musieť tam vybúrať stena a pozrieť to... keby sa to chcelo samé zaceliť a prestať tiecť. takže nič nepodnikáme,len každý deň sledujeme,či sa to nezväčšuje☹

sticker
autor
2. júl 2009

Uf Luci.....takže zase robota navyše 😒 ☹

lusinda2000
2. júl 2009

daduš,priznávam sa,to ja🙂 aby ti nebolo ľúto! u nás krásne lialo,ale "odišlo" to,a tak už viem aj kam☹