• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Ahojte tak konecne sedim,Timea spi :wink:
Doobeda sme isli na kontrolny vyter z hrdla,poslala nas na ORL tam nam doktorka odporucila vybrat nosne mandle,aj nas hned objednala do Tn na 15.2. ze nech to stihneme este pred skolkou :confounded:

BA nie je zly napad,ale zase treba brat ohlad aj na tych z vychodu :confused:
4. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj leni, tak nic prijemne s tymi mandlami :confounded:
jasne, ze treba brat ohlad na vsetkych, ale je to na figu, ked sme takto porozhadzovani po celom slovensku a este aj v cechach :frowning2: vlastne, vzdy sa najde niekto, komu sa "nezavdacis" :unamused: vy z noveho mesta ste to mali napr. do tych bojnic takmer na skok, akoby sme mali my teraz tu BA, len vychodniari to maju vsetko od ruky, to je pravda :rolling_eyes:
4. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dad uz som raz prezila vyberanie mandli pri Radke,tak viem do coho ideme :confused:
Zase my mame do BA na skok,mozno by sme skor dobehli na jeden den,a podla mna dajaky stred SK nie je zly napr.okolie Liptova
4. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..o xvilu napisem,len sa musim najest..lebo doobeda sme boli v centre a vonku...a mala len predxvilou zaspala...
4. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze k tomu stretku...
Bojnice su od nas cca 250km, Podhajska cca 310, Senecke jazera cca 400km, Blava cca 422 a Praha cca 600-650km...no a kedze si nemozeme dovolit vyskakovat az tak ako v Bojniciach, tak s nami nemozete pocitat...po dalsie je,ze tentokrat by to bolo iba na 3dni a to hadam usudite,ze pri tej dialke by sa nam ani tolko neoplatilo ist (hold nemozem za to,ze som sa narodila na opacnom konci republiky.. :grinning::grinning::grinning:) ale zas na druhu stranu...aj to je uspech,ze som nad niecim takym premyslala,pretoze pred rokom som este tvrdila,ze u nas tohto roku stretko isto hrozit nebude :grinning:
ono je mi jasne,ze Deni ta to ma vzdy a vsade najdalej..teda ak neratam Blavu..tam to ma asi blizsie ako my...ale tak...no este sa nevyjadrili Lusi, Julca a Jadus...mozno sa vam podari nieco zbuxat na tom zapadnom Slovensku :wink:
4. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ...
my cakame navstevu, tak len rychlo vam napisem k tomu stretku ... ja som nemyslela priamo blavu ... len som chcela povedat, ze na mna nemusite brat ohlad akoze som z prahy, ale co sa tyka stretka, tak som akoby z blavy :grinning:

takze to nemusi byt uplne blizko blavy ... ale zas nie az v presove, lebo tam sa nechystame ani kvoli nasim .. navyse v maji uz asi budem mat riadne brucho :wink:

uvidime, ci najdeme nejake miesto, kde by sme sa stretli idealne vsetci, alebo aspon vacsina :wink: urcite stoji za to sa o to pokusit ... :wink:
4. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna vec ... podla mna ide hlavne o to, aby sme sa zase takmer po roku videli, takze co sa mna tyka, tak to nemusi byt v ziadne lukrativnej turistickej oblasti ... ved krasne je vselikde :wink:
takze by ubytko nemuselo byt vobec drahe ...
4. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no deni ved praveze v nasom pripade by to ubytko tohto roku drahe byt nemalo, pretoze budeme mat ine vydavky...ale tak ja uz mlcim :grinning: :grinning: berte to radsej tak,ze my na stretko nejdeme a az by to bolo nieco zaujimave a prijatelne pre nas,tak vas mozno prekvapime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni ved to ubytovanie nemusi byt drahe,da sa urcite najst aj lacnejsie co tak okolie Martina :confused:
4. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a co tak piestany ? alebo okolie, leni nevies, co tam je pekne ?
4. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ved aj my mame napr. tu prahu 400 km :frowning2: bojnice sme mali 190 km :wink:
tiez by nam vyhovovalo max. do 200 km, ale vravim, kazdemu nevyhovies :unamused:
a kebyze to je na tych seneckych jazerach, tak my tam mozme prist rano a vecer domov, tak to mame blizko :grinning:
4. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dad Piestany su celkovo pekne mesto,je tam krasny park,vylet lodou...len treba pocitat s tym ze je tam drahsie ubytovanie predsa je to kupelne mesto a mozes prist aj k nam spat :grinning: :grinning: :grinning: a pojdeme potom spolu do Piestan
Inak nam sa urcite neoplati ist na vikend do Piestan :confounded:

Mm zobral baby von isli stavat snehuliaka
4. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu ved ja viem,ze nevyhovies...s tym treba ratat, tak isto aj s tym,ze nie kazdemu to musi vyjst..ale minuleho roku ak teda neratam Deni sme to mali najdalej..a tentokrat by sme to mali tiez..ale este omnoho dalej (teda neratam Jadus..ta to ma este o nejakych 30km dalej)...preto pisem,ze s nami nepocitajte a zariadte sa len vy baby zo zapadneho Slovenska..a ak Jadus bude xciet ist,tak sa k vam prida :wink:

a Prahu som teda uplne vylucila...na 3dni ani nahodou...10hodin cesta tam, 10 spat..to sa nam fakt neoplati..len na cestu by sme dali dake 3t... :unamused: a hlavne ked v septembri potrebujeme ist znova na STK (aj to rozmyslame,ze dame len auto svokrovi, nex on s nim ide)
4. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ako si dopadla na MR :confused:
4. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne zuzi :wink:
pockame este na julik, mozno nieco navrhne, co nas nadchne :slight_smile:
hoci, mna aj ten senec nadchyna :grinning:
4. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky:slight_smile:

aká krásna téma sa tu rozoberá:slight_smile:stretková:slight_smile:
čo napísať?sama neviem,minulý rok som si to nechala ujsť/ja ťava hlúpa!!!/,takže tento rok pevne verím,že i napriek všetkým okolnostiam,ktoré má každá z nás,tak stretko by som chcela určite absolvovať...ak nie kvôli sebe ale aspoň kvôli malej...keď bude v partii toľkých detičiek v rovnakom veku,to bude pre ňu krááása:slight_smile: a samozrejme,že by som vás konečne i ja lepšie spoznala:slight_smile: ale po pravde,čo sa týka miesta,tak neviem,pretože je to ťažké,ako píše dad,nedá sa jednoducho každému vyhovieť,taktiež ako píše lenka,do piešťan na víkend sa nám neoplatí,nakoľko to máme na skok:slight_smile: a sú tiež podľa mňa aj tak dosť drahé,a to nechceme niktorá z nás....
musíme asi niečo "pozgúnať" na mape a na nete:slight_smile:
jo a myslím,že jul bude mať nejakého tipa,aspoň dúfam:slight_smile:len aby sa ukázala...
4. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak laura na mna o siedmej kricala, ja ze uz je hore, ona umrncana, ze chce este spinkat, a ze jej mam doniest cajik :confused: no tak neviem, bola uplne otapena, este spi :fearful: snad to nebude choroba, ale len unava, kedze vcera cez den zase nespala :unamused:
doobeda som mala v plane stretnut sa s kamoskou, ale vonku celu noc aj teraz strasne fuci, tak neviem :confounded:
uvarim narychlo zemiaky a udusim na zeleninke pangasa :wink:
5. feb 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: tak u nas je prijemne zatial nefuka
Dad snad je mala len unavena :confused:
Tiez musim nieco navarit,len neviem co :confounded:
Inak ked som dala navrh k stretku,tak sa k tomu nikto nevyjadril radsej no coment :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. feb 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ako to myslis ze sa k tomu nikto nevyjadril ???? ja som sa vyjadrila :grinning:
baby, prave dosiel jaro z nocnej, mal nehodu, skoncil autom v priekope :frowning2: az mi je zle, ani dychat nemozem :cry:
auto vyzera z vonku neposkodene, ale nieco sa tam posralo, lebo ze mu to hrkotalo, museli ho vytahovat, tak tu fuci, ze na cestach su zaveje, a stocilo ho to o 360 st. do protismeru a hodilo do priekopy :rolling_eyes: nastastie nikto prave nesiel, a prve auto co islo po tom bola nejaka avia, tak ho hned vytiahli, a to sa stalo asi 7 km uz od domu :cry:
5. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dad ved som tam dala ,ze okolie Martina :wink:
Este ze sa mu nic nestalo,to ti verim ze si nemohla ani dychat :confused:
5. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože Dad :confused: :confused: :confused: :frowning2: . Mal naozaj šťastie, že nešlo auto oproti :pensive: . Tento stres keď chodí stále autom tak ďaleko, navyše po nočnej ti naozaj nezávidím :pensive:
5. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martin mame cca 200 km, tri hodiny cesty, teoreticky by to islo, ale neviem co tam je :confused:
napadla ma este prievidza, povazska bystrica.....len museli by sme zistit, co je tam pekne na pozeranie :grinning:
5. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja sa nebudem moc vyjadrovať k stretku... :frowning2: . Budem to sledovať, čítať, potichu uvažovať a potom napíšem :sweat_smile: :grinning: Ešte sama neviem, čo bude s tou mojou platňou :unamused: . Ale mne osobne by sa napr. veľmi páčili Nízke Tatry :sweat_smile: . Tam sa dá zohnať lacné ubytko.... Ale beriem, že Dadulikovci to majú ďaleko, zase pri PN alebo tak to má ďaleko Zuzka, Jaduška... :unamused: :frowning2: Som zvedavá, či sa nejako dohodneme... Veľmi by som vás chcela vidieť...aj takú Lenku :grinning: :grinning: Tú som nevidela ani nepamätám :grinning: :grinning: :grinning:
A mm by najradšej šiel do Prahy, samozrejme :sweat_smile: :grinning: Len netuším kde by sme nato vzali :stuck_out_tongue_closed_eyes: A malé chcú tiež ísť do Prahy - Julka k Deni a Janka k tej mojej spolužiačke :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha Dad...neprijemne :unamused: ale ako uz ut baby pisali,hlavna vec,ze sa nic nestalo...
5. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
INak Leni dosť skorý termín na mandle vám dali.... :slight_smile:
5. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto jej tam vypdol,tak preto tak skoro :wink:
5. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Leni s tým vetrom - neviem ako tam u vás za rohom, ale tu už fučí :unamused: . Hnusný vietor, ani nadýchnuť som sa nevedela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,ale rano nefukalo :grinning: :grinning: :grinning: teraz uz aj u nas fuka
5. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veď hej :grinning: :wink: Idem niečo rýchlo ukuchtiť...Baby čo je s Jul :confused: Už nás nemá rada? :cry: :pensive:
5. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz mam aj navarene,pojdeme sa prejt aspon do obchodu :wink:
5. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok