Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
5. feb 2010

Dad čo malá? Je jej niečo?

julca80
5. feb 2010

ahohte zenuse, tak konecne som aj na MK. Denno-denne som na nete a hladam spoloc. saty, dekoracie na vyzdobu, topanky, atd. atd. a to mam net zapnuty kazdy den. Len MK som absolutne ani neotvarala, max. mojasvadba, hladam a hladam, proste do osprostenia. 😝 🙄 😅
Raz jedno pozdava, potom hladam znova dalej, ci nenajdem nieco lepsie, krajsie a lacnesie, no a takto stale dookola. Pravdupovediac, uz mi z toho zacne sibat. 😨 😉
No, ale vcera vecer som sa nas.ala a zaklincovala, vybrala som si konecne saty, bo uz nevladzem stale spekulovat a snorit po nete, hladat, ci naaaaahodou nenajdem nieco peknejsie. Proste des.
Takze uz aj spoloc. saty mam z krku, este k tomu topanky a z oblecka by to malo vsjo. 😝 😀

Po dlhej dobe som si vas trosicka precitala, a tema je stretko.
Hmm, tiez velmi netusim kde by sme sa mohli zbuchat.
Mna ako prve napadli Donovali, len neviem ci to je vhodne prostredie v maji, juni (vlastne ani neviem na kedy by ste to chceli 😕 ), co by tam bolo zaujimave. Samo, ze este netusim ake ceny sa tam pohybuju a ci sa tam da nieco najst, atd.
Donovali preto, lebo som uz od vela ludi pocula, ze je tam krasne, tak neviem.....
Prip. nieco mozme pohladat nieco na stredo-zapade zase.

julca80
5. feb 2010

*joj uz je vidiet, ze to pisem JA 😀 , bo pisem ako TATAR 😝 😀
Ved ma uz poznate, chybajuce a chybne si prosim domyslite. 😀

dadulik
5. feb 2010

ahoj juli 🙂
my sme sa vratili od kamosky, decka sa pekne pohrali, len mala bola uz mrzuta a urevana, tak som ju svacla do postele a cakam 😨 😕
jani, nevyzera, zeby jej nieco bolo, asi to bola len taka unava rano 😉

dadulik
5. feb 2010

spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

sticker
autor
5. feb 2010

Julik to sú také príjemné povinnosti 😵 Ty budeš neskutočne krásna nevesta 🙂 Vlastne všetci traja budete perfektní 😵

julca80
5. feb 2010

Jani, na to som zvedava 😅 , ved potom mozete pekne vsetko zkritizovat, mate to dovolene 😉 😀

No, a zase uz nuuuuram po nete a hladam vselijake doplnky na vyzdobu, momentalne pavie pera. 😅

sticker
autor
5. feb 2010

ty brďo....ty si vieš vybrať 😀 😀 😀 Naozaj som zvedavá ako to tam bude vyzerať.... Kedy to je presne?

julca80
5. feb 2010

17.aprila to zbuchame 😀

julca80
5. feb 2010

Co porabate?
Ja uz tyzden frcim na Panelaku. 😀

sticker
autor
6. feb 2010

Dobré ránko.... Aj keď teda upršané s občasnou vločkou 😒 . Toto keď zamrzne...veselo bude na cestách 😖 .
Julik snažím sa nejako prísť na chuť Paneláku, ale nedarí sa mi 😅 . Netuším prečo, lebo všetci sú z neho unesení a vychvaľujú túto 5tu sériu... Ale asi je to tým, že večer som už tak unavená, že nemám ani chuť mať ešte oči otvorené 😝 Moje zdravie sa vracia do starých koľají 🙄 . Vstávam zase o štvrtej - dnes som srnky pozorovala, boli skoro úplne pri plote pri ceste. Tá kopa snehu ich vyhnala až tak blízko k ľuďom 😒 Ešte teraz sa pasú tam v diaľke. Tak zvažujem ďaľšiu cestu do TN na infúziu 🙄 Len neviem, či to má význam, keď po týždni mi je zase na prd... Navyše som neskutočne unavená a stále sa cítim akoby mierne nachladnutá. Asi oslabený celý organizmus.
No vstalo aj moje staršie dieťa, tak ju idem trochu usmerniť 😀 Najstaršie ešte drichme aj dlho bude, keďže prišiel po polnoci z roboty 😒 A potom, že sa nemám namáhať...no kto dá večer doporiadku baby? Už len sprchovanie ma neskutočne vyčerpáva 😒

jaduska
6. feb 2010

ahojte ženuše.....

Daduš - ufff, ešte že tá nehoda dobre dopadla, hlavne, že Jaro je v poriadku....

Ja idem v stredu vyberať tú osmičku na stomatochirgiu, dúfam, že to prežijem....ma nasral môj zubár, lebo on mi povedal, že sedmičku mi ťahať netreba, ale on mi to neurobí, že keď som objednaná do nemocnice, tak si mám ísť tam....jednoducho som urazila jeho hrdosť, lebo som sa bola informovať aj inde....

čo sa týka stretka - ja už radšej nič neplánujem, lebo ja keď niečo plánujem, tak to nevýjde. Podhájskú by som brala aj ja, bolo tam supriš, ale tiež je to dosť drahé..... Môj názor - treba nájsť čo najlacnejšie ubytovanie, lokalitu prispôsobiť vám, ktoré prídete určite a ako napísala Zuzka - možno sa pridáme....Auto síce máme nepojazdné, ale dúfam, že nám ho dajú dokopy, takže s dopravou by už problém nemal byť. Na ubytovanie my nároční nie sme, ani nemusíme mať nejaké atrakcie, stačí zelená lúka, aby sa deti mohli vybehať, a aby bolo kde opekať, ja by som kľudne išla aj stanovať. Decká by z toho mali určite super zážitok.....

lenca13
6. feb 2010

Ahojte doobeda som trochu varila,zehlila a prala bola tu aj kamoska mm jej opravoval nt 😉
Timea spi,poobede ideme krsniatkam na oslavu a zajtra poobede na karneval

denisse
6. feb 2010

Ahojte ...
tak v prvom rade, Dad, az ma zamrazilo pri citani o jarovej nehode, chvaaaalabohu a nahode, ze se nic nestalo ...

a k stretku ...

ked som spravne pochopila umysly nas vsetkych, tak sme na tom nasledovne:
ja, dad, lenka, julka a lusi s velkou pravdepodobnostou prideme
u janky zalezi na mnohych okolnostiach, okrem ineho aj na zdravi, ale urcite prist chce
zuzka a danka sa podla okolnosti pridaju alebo nie ...

z toho mi vyslo, ze by sme mali hladat miesto, ktore
1. bude max 200 km od blavy (resp. zo zahoria) - to kvoli mne a dad
2. bude na hlavnej trase z vychodu do blavy (alebo aspon blizko), aby sa zvacsila sanca, ze pridu zuzka a danka
3. bude dostatocne blizko Noveho mesta, aby janka prinajhorsom mohli prist aspon na otocku na jeden den, ked sa im nebude dat inak ...
4. nebude drahe ubytko 🙂

tak som "smejdila" po nete a nasla som napriklad nasledujuce / tu su dve stranky na to iste>

http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-pod...
http://www.penzion-podhradom.sk/index.html

je to 90 km od NmV
http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=r@st=r@srq=route(fast,...

243 km od PO
http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=r@st=r@srq=route(fast,...

191 km od BA
http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=r@st=r@srq=route(fast,...

ubytko je za 12 €/ osoba / noc
v objekte nevaria (ale je tam kuchynka, takze by sme si isto poradili)
plus>

Pre zákazníkov slúži vonku veľká záhrada, bazén s ohrievanou vodou, záhradný krb, gril, kolíska, lehátka, altánok. K dispozícii je aj kotlík na guláš.

denisse
6. feb 2010

teda, do vyhladavaca vzdialenosti som dala Rajec, lebo mi inak neslo ... toto je 6km od Rajeckych teplic .. takze tie vzdialenosti su len orientacne ...

a budem hladat dalej 😀

dadulik
6. feb 2010

ahojte, my sme boli v rakusku na nakupoch, deni diki za linky, ak bude cas, kuknem to a vyjadrim sa za nas 😉

denisse
6. feb 2010

upresnenie (nasla som lepsi planovac 😀)

PO - Lietava> 238,5 km
Borsky Mikulas - Lietava> 175 km
NmV - Lietava> 107 km
Solosnica - Lietava> 180 km

dadulik
6. feb 2010

deni, ty si cislo 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla2
6. feb 2010

ahojte baby...
vidim,ze deni nahodila temu stretka..tak po rodinnej rade sme sa rozhodli,ze tohto roku sa nezucastnime uz nech to bude kdekolvek 😔 takze na nas neberte ohlad vobec 😉

jaduska
6. feb 2010

Deni a kde je tá Lietava? Nejako málo km sa mi vidí z Prešova....

Keď dad spomínala Podhájsku, tak som len tak kuk a hneď som našla lacnejšie:
http://www.podhajska.super.szm.com/

denisse
6. feb 2010

dani, pod zilinou smerom k rajeckym tepliciam ...

jaduska
6. feb 2010

http://www.podhajska.sk/acomodation.html

veď som si myslela, že okolo Žiliny to bude. To je ozaj iba toľko km z Prešova? idem kuk na mapu

jaduska
6. feb 2010

ozaj je to toľko km, sranda, som myslela, že ako ďaleko je Žilina. Ku ségre chodím 300 km, by som nepovedala, že to je Ďalej 😕

denisse
6. feb 2010

dani, ta podhajska vobec nevyzera zle 😉 priam super 😉

jaduska
6. feb 2010

denis v Podhájskej sme boli minulý rok na dovolenke a fakt tam bolo super. A tá voda trochu pomohla Barborke na ekzém, čo má na rúčke. Vstupné na kupko je síce dosť drahé, ale mimo sezóny je trošku nižšie. Ale veď tam by šiel iba kto chce. Voda je termálna, takže sa dá kúpať celoročne. A v Radave, čo je 3 km od Podhájskej je ešte lacnejšie ubytko....

denisse
6. feb 2010

dani, ja som tam dole ani nekukala, lebo som myslela, ze je to z vychodu prilis daleko ...

sticker
autor
6. feb 2010

Ale ste popísali....zahliadla som linky, tak idem mrk - "vo co kráči" 🙂

sticker
autor
6. feb 2010

Deni tak okolie Rajce je krásne 😵 My sme minulý rok šli ešte z Bojníc do Rajeckých Teplíc, len tak si to tam pozrieť. Tiež sme tam boli na sústredení z volejbalu keď som bola mladá 😅
No mne sa to veľmi páči...posuniem ďalej 😀 😀

jaduska
6. feb 2010

baby mne osobne ani neide tak o vzdialenosť ako o cenu za ubytko.....