Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
6. feb 2010

baby, ja z vas skapem 😀 😀 😀
deni, paraaaadne prostredie v tej lietave, celkom zaujimave pre mna 😉 ale......
podhajska je este lepsia 😀
idem kuk, kolko km to mame 🙂
a lenca sa nevyjadri ? 😕 ja by som hadam uz ani dalej nepatrala a rozhodla sa medzi tymito dvomi 😀
julca asi zase smejdi po vyzdobach 😅 😨

dadulik
6. feb 2010

baby, tak po rodinnej porade u nas naozaj vitazi ta podhajska 😎 mame to 140 km, a aj tak sme tam chceli ist minuly rok, nevyslo to, tak sme zvazovali aj tento rok 🙂 lenka tam myslim tiez chceli ist minuly rok, snad by im to teraz problem nerobilo 😕 dani, vidim, ze vy by ste sa tam radi vratili 😀 tak co deni a juli, ideme ? 😀
jezis, ja vas tu spracovavam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulik
6. feb 2010

dani, myslim si, ze do tych 300 sk za osobu je to akurat na to ubytko 😉

dadulik
6. feb 2010

dani, v tom private slniecko je teraz akcia pri aspon 3 nociach cena na osobu 6,31€ 😲 😀 parada, aj okolie vyzera nadherne, aj pre deti urobene....aj rozne zlavy, ak sa rezervuje cely privat, aj pre rodiny s detmi zlavy...

dadulik
6. feb 2010

baby, co je 😢
asi som vas zastrasila a zutekali ste co 😢 😖 😅

lenca13
6. feb 2010

Ahojte tak idem sa vyjadrit mne sa paci ta Lietava a mm ta Podhajska 😀 😀 😀 urcite bude zalezat aky tu padne termin,kedze nas caka prijamnie takze do 9.5. to nehrozi 😖

dadulik
6. feb 2010

ved leni, skor v druhej polke maja myslim, az bude teplucko, to bude idealne 🙂

denisse
6. feb 2010

mne sa paci aj lietava aj podhajska .. podhajska je z BA blizsie ... takze cokolvek z toho je pre nás prijatelne 🙂

co sa tyka terminu .. co tak ten vikend 15.5.?

dadulik
6. feb 2010

co sa tyka terminu, je mi to v principe jedno, na maj zatial nemame nic 😉

denisse
6. feb 2010

baby, co robite??? u nas nejde absolutne nic v telke, nemam ziadne dvd, ani rozcitanu knizku a robit sa mi nic nechce ...

denisse
7. feb 2010

dobre ranko ...

tak nasi su uz v PO, tak zase budeme bacovat sami .. roman ma stale vela prace, takze to budem musiet zvladnut nejak povacsine sama ... ale snad to nejak pojde 😉
zajtra nela ide po tyzdni prvykrat do jasli (naposledy bola, ked mi teta povedala, ze cely den sedi na schodiku), tak som zvedava ... inak v piatok v klube Pohadka sme stretli chlapceka z jasli a jeho mama mi hovorila, ze aj ona nie je spokojna s jaslickami teraz, lebo tam nie je ta hlavna teta, uz dlho deti nemali spievanie a tak .. tak si myslim, ze ten moj mudrlant to vsetko vnima a preto sa chova tak, ako sa chova ... sa zajtra rano opytam tety, ako to je ...
keby ste ju videli, ako sa doma hraje na jasle ... 😉 v podstate vsetko som sa dozvedela, doslovne repliky, ktora teta co hovori, ked idu spat, ked idu jest, kreslit, spievat, ked niekto place .... 😀 takze vidim, ze traumu urcite nema ... aspon myslim 😉

dadulik
7. feb 2010

ahojte, tu snezi jak sibnute 😒 a to sme sa chystali poobede k segri do malacek 😔 slak ma trafi, clovek si nieco naplanuje a hovenes z toho 😢

sticker
autor
7. feb 2010

Dad vážne u vás sneží 😕 . Som pozerala počko včera a od polky týždňa tam boli plusové teploty a dážď 😒 . Tu ale pekne mrzne...
Ja som včera mm povedala o tej Lietave a jemu sa to páči viac ako Podhájska... My pri vode moc dlho nevydržíme, ale pre deti je to tam zaujímavé, o tom niet pochýb. Ale na nás naozaj neberte ohľad, keďže my vôbec nemáme istú účasť. A obávam sa, že Zuzka do Podhájskej nepôjde ☹

dadulik
7. feb 2010

jani, zuzka sa vyjadrila, ze tak ci tak, oni tento rok nikam nejdu 😔
zatial mi to vychadza, ze sme na 99,9% 😀 rozhodnute ja, deni, lenka a julca, trochu slabsia ucast, ale predsa nejaka 😅

dadulik
7. feb 2010

a samozrejme ratam aj s katou, deni 😉 😅

dadulik
7. feb 2010

😕 😕 😕 kde ste kto 😕 😕 😕
ja mam uz svieckovu uvarenu 😉

lenca13
7. feb 2010

Ahojte tiez uz ma uvarenu polievku,maso v marinade nalozene a treba spravit ryzu 😉
Mm isiel s Radkou o kostola

jaduska
7. feb 2010

hojte.....
Aj u nás od rána sneží, ale celkom v pohode, nakydalo iba 5 cm 😀 😀 😀 😀

Deni som sama zvedavá, ako Neli dopadne v jasličkách....daj vedieť 🙂

Ešte k stretku - do Podhájskej by som sa určite rada vrátila, mne sa tam hrozne páčilo. Jani čo sa týka vody-veď tam vôbec nemusíme ísť. Neviem, ako to funguje mimo sezóny, ale v lete tam boli rôzne aktrakcie v areáli - trampolíny, stánky, mikro ZOO... A určite sa dá ísť aj niekde do okolia na menší výlet. Ja len, že sa tam dá nájsť lacnejšie ubytovanie ako v Lietave a ja osobne by som išla k bazénom len kvôli Bobe, do tej liečivej vody. No ale samozrejme, na mňa tiež ohľad neberte, lebo v máji mám skúškové.

denisse
7. feb 2010

ja som robila nieco do roboty, boli sme chvilu vonku .... je tam zase chladnejsie ako vcera ...
zajtra rano idem konecne na kozne, lebo ten ekzem mam priserny, tak mi jirina vybavila svoju znamu koznu, som zvedava, ci mi nejak pomoze ... 😝

juuuuj, baby ani si neviete predstavit, ako rada by som vas videla VSETKY ... ja viem, ze sa mi to asi tento rok nesplni, ale budem dufat, ze aspon vacsina z nas pojde ...
kata asi tentokrat nie ☹

denisse
7. feb 2010

este som vam chcela napisat, ze v junovkach2010 sa pred tyzdnom narodilo prve babetko, dievcatko v 22+1 tt, je hrozne malilinka, ale statocne bojuje, velmi im drzim palce, nech to dobre dopadne ...

dadulik
7. feb 2010

ahojte, my sme predsa len boli u segri v MA 😉 mala cely den nespala, hoci bola unavena, nevedela sa tam ani v aute ulozit, tak som ju konecne ulozila do postele 🙂
deni, s tym babatkom, och, chudatko drobucke, budem sledovat, ako sa mu dari a drzat velmi palce 😵
a to vazne kata uz neplanuje tento rok ist s nami ? ☹
no tak mi to fakt vychadza, ze sa ledva 4 rodiny zideme ☹ ja osobne tiez preferujem tu podhajsku, mam kozne problemy, a v takej vode by som sa mala macat cely rok, my sme tam boli po dva roky na dovolenke, takze to tam pozname, a paci sa nam tam, a jaro teda o tej lietave nechcel ani pocut, ked som mu povedala, ze druha moznost je podhajska 😒 takze zeny, asi by sme sa mali co najskor vyjadrit, a ak sa vacsina zhodneme na niecom, tak to rezervovat 😉

denisse
7. feb 2010

dad, kata by aj planovala, ale nijak im nevyjdu peniazky ☹ ☹ ☹
ja som ani nevedela, ze v tej podhajskej je to dobre na kozu ... ja mam priserny ekzem a som ochotna vyskusat cokolvek co by mohlo pomoct ...
ale keby bola vacsina za lietavu, tak prideme aj tam 😉 alebo tam moze byt dalsie stretko 😀

dadulik
7. feb 2010

deni, v podhajskej je slany termalny pramen (ako z mrtveho mora), preto je to tak vyhladavane 😉

lenca13
7. feb 2010

Ahojte tak tiez sme uz doma,na karnevale sa Timke moc nepacilo no aspon Radka sa riadne vysantila 😉
Timea je u v posteli,cez den nespala 😉

lenca13
7. feb 2010

Ved jedno stretko dame teraz na jar a dalsie na jesen 😀 😀 😀 😀 😀

dadulik
7. feb 2010

leni 😀 😀 😀 😀 😀 ina optimistka 😀 😀 😀

lenca13
7. feb 2010

Deni je uzasna 😵 😵 😵

jaduska
8. feb 2010

Deni - Nelku môžete už aj do školy poslať..... 😀 😀 😀 😀

Naša Boba motá básničky jedna radosť, hoci pamäť má perfektnú, ale na to, čo "netreba" 😀 😀 😀 😀

Čo sa týka Podhájskej - deni - chodí tam stráááááááááášne veľa Čechov, veď aj niektoré penzióny tam vlastnia českí majitelia. Pre Slovákov je to dosť drahé, nás napr. vstupné na jeden deň vyšlo asi na 500 Sk, a to Boba a Oli mali vstup zdarma. Dobré je, že v máji je vstupné tuším lacnejšie, keďže je pred sezónou a deti do 3 rokov to majú zadarmo. Takže treba využiť, kým majú júnovčatá 2 roky 🙂

dadulik
8. feb 2010

ahojte, este k tej podhajskej, deni, ja som si odtial vzdy nabrala tej termalnej vody do pet flase a este dlho doma som si potom problematicke miesta nou potierala 😉 je tam ta moznost, si nabrat do flase, priamo z miesta, kde to napustaju do bazenov 😉