Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
15. feb 2010

Deni aso to bolo len z jedla 😉
My sme isli len do obchodu a nakoniec ma Timea ukecala na hodinovu prechadzku,isli sme pozriet ako sa blizko nas stavaju nove domceky 😉a je tam velmi prijemne
Uz je aj naobedovana len sa este hra tak cakam kedy zalahne 😀 😀 😀

denisse
15. feb 2010

tak sme doma ... cestou sa parkrat stazovala, ze ju to brusko este boli, ale nic hrozneho, ani neplakala ... ale tesne pred barakom zaspala v kociari, tak som ju prelozila a spi ... je unavena, kedze v noci buntosila s tym bruchom ...

denisse
15. feb 2010

chcem vam napisat nieco k stretku 😉
cely nasledujuci text vam vsetkym poslem aj do ip, nech to potom nehladame .. teda keby sme to vsetci povazovali za zaujimave a dolezite ...

Takze navrhujem nasledovne:

I. Termin: 14.-16.5 (Pia - Ne)
II. Ubytovanie:
mne sa z Dankinho zoznamu pacia nasledujuce (v uvedenom poradi 😉 )
1. Penzion Liska
2. Alzbetin dvor Radava
3. Bungalovy pri mlyne Radava
4. Chata Janka Radava

Vsade su ceny do 9€ osoba/noc, vsade je okolo budovy vybeh pre deti (vacsinou aj s ihriskom - aspn nejakym) a s moznostou posedenia, grilovania ...

III. Program:
Piatok - prichod tych, co chcu prist na dve noci a volny program - tj kto chce a stihne, tak kludne aj kupalisko, vecer stretko okolo 18.00 - 19.00 ... dounavit deti na miestnom ihrisku a travniku, dat ich spat a ken tak posediet, pokecat ...
co sa tyka jedla, tak sa bude treba dohodnut, ci kazdy zbodne na co pride, alebo sa budeme nejak organizovat ...

Sobota - hlavny den stretka ...
niektori mozno este len dorazia
niektori mozu ist na kupko - kazdy na ako dlho chce ... koho nebavi kupko, tak kuk v dalsom bode tipy na program
ranajky a obed navrhujem vo vlastnej rezii ...
hlavny bod programu - spolocne posedenie pri penzione/chate - cca od 16.00 ... nech sa deti este pohraju a vecerna opekacka, grilovacka a pokracovanie ako bolo v bojniciach ...

Nedela
volny program - kto uz bol na kupku a viac uz nechce, moze vyuzit niektory tip z dalsieho bodu ...
inak odchod domov ...

IV.
Tipy na iny program ako termalne kupko:

1.RODINNÁ FARMA MAŠEKOV MLYN
http://www.ffmm.sk
26 km z Podhájskej\

2. DETKÁ FARMA HUMANITA
http://humanita.podlupou.sk/
46 km z Podhájskej

3.RANČ U BOBIHO
http://www.bobiranc.sk/
26 km z Podhájskej

4.NITRA - mestský park na Sihoti (pre deti - muflóny, domáce zvieratá, detské ihrisko s prekážkami) + nitriansky expres – vláčik
42 km z Podhájskek

5. Solna jaskyna v penzione Iveta v Radave

6. Dalsie tipy na
http://www.natura.sk/okolie.html

Co teraz?
Ak suhlasite s mojim "shortlistom" teda vyberom uvedenych 4 ubytovacich zariadeni (pripadne pridajte svoje tipy)>
1. Mohol by niekto do vsetkych zavolat (pripadne mozeme mailovat a to mozem aj ja, volat by som z CR nerada, ale tiez mozem 😉 ) a zistit detaily? Julka snad este ma z minuleho roku zoznam dolezitych otazok 😀
2. Co hovorite na termin?
3. Na zaklade vsetkych zisteni vyberieme jedno ubytko a podla ich pravidiel to rezervujeme / budeme dufat, ze nebude treba velmi skoro zalohu, aby ti, co este nevedia, ako na tom budu, mali dost casu ...

tak .... toto je asi moj najdlhsi prispevok na MK 😀 😀 😀

denisse
15. feb 2010

poslala som aj ip .. kto nema, nech sa hlasi ... 😉

denisse
15. feb 2010

nela stale spi 😕 😕 😕 😕

dadulik
15. feb 2010

ahojte, dnes nestiham, danove, obchody, nasi, materska skolka..... 😝 mala este nespi 😝
deni, ja suhlasim so vsetkym ako si napisala, len vybrat to ubytko a zistit, kto z nas tam naozaj pride 😖 my by sme aj viac ako na dve noci prisli, ale to este uvidime 😎

denisse
15. feb 2010

😕 😕 😕 😕 😕

sticker
autor
15. feb 2010

Deni super si to spísala 🙂 Normálne mám "šteklenie" v bruchu 😅 😝 😀 No dám to prečítať mm keď bude mať čas 😝
Ja mám teraz na dva týždne pokoj od TN, ale výhra to nie je... Mala som si kúpiť Wobenzyn a to mám brať. Ale teda 80 tabliet za 10juráčov a to budem brať prvé dní 3x5 tabletiek, potom 3x4 a potom 3x2 taký mesiac ☹ Platničku mám vysunutú 1cm, čo sme aj videli s mm na dvdčku doma, ale doktor vravel, že mám niečo viac dolu pri kostrči.. no veď som mu vravela, že mám bolesti kostrče 😒 . No nejako nevie čo s tým, mala by som ísť na neurológiu, ale tu v meste nemám komu a to som mu aj povedala. Ešte by skúsil akupunktúru, príp. napravenie kostrče, ale to sa budem brániť ako sa len bude dať 😔
My ideme zajtra doobeda do škôlky na zápis 🙂 A kiahne v škôlke pripúdajú tak som stále v strehu 😝

jaduska
15. feb 2010

ahojte.....deniska ty si šikovná, že si zmákla ten "shortlist" 😀 😀 😀 ja som síce tie ubytovania všetky prešla, ale len tak narýchlo za účelom urobenia tabuľka, ešte si k tomu musím poriadne sadnúť.... Ja sa kľudne hlásim ako dobrovoľník nezáväzného mejlovania s poskytovateľmi ubytovania. Julka asi do 17.apríla nebude mať na také veci čas 🙂

Jani nezávidím ti....ale neboj, bude dobre....určite 😉

sticker
autor
16. feb 2010

Ahojte 🙂 Deni ako je Nelinke?
Dnes mi kamarátka vravela, že včera v prvý deň zápisu do škôlky tam bolo cez 30 detí 😅 . Nechcem vidieť, koľko ich bude do piatku. My ideme dnes, tak som zvedavá. Ale hádam ju vezmú 😒 Ona tomu hovorí "moja škôlka" 🙂 a že tam bude bývať. Som sa jej opýtala že kto bude potom bývať v tomto byte a ona, že veď tam nebudem stále, iba chvíľku 🙂 Takže zatiaľ to berie normálne - asi že vidí Jaju ako tam rada chodí 🙂

lenca13
16. feb 2010

Dobre ranko 😉 Deni dobre so to spisala,no ale mi sa na tu jednu noc prisposobime 😉
Ja mam navarene,babam som prezliekla navlecky a chystam sa Radke pretriedit trochu veci
Inak u nas zase snezi 😖

sticker
autor
16. feb 2010

Leni sneží a je tam hnusne zima 😝 .

jaduska
16. feb 2010

Ahojte.....
u nás sa oteplilo, takže je odmäk. Bola som s Bobou u lekárky, lebo ju bolí druhé uško, tak zajtra musím ísť na krčné, lebo sa v jej ušku nazbieral maz, takže jej tam dr.poriadne nevidela. No a San včera spadla vonku zo schodov, tak má asi narazenú kostrč, mastím jej to Fastum gelom, hádam nebudú žiadne následky....
Čo sa týka škôlky, vôbec neviem, či ísť alebo neísť Bobu zapísať, boli sme na zápis minulý rok, ale teraz asi treba znova. Nejako sa mi nechce ju dávať do škôlky, aby sa tam nepokazila.... 😀 Uvidím, keď pôjdem na prax, že ako to vyzerá s počtom detí a dohodnem sa s riaditeľkou.

lenca13
16. feb 2010

My sme boli doobeda trochu vonku,robila v snehu anjelikov 😀 😀 😀
Dani nech je Boba cim skor zdrava,chuda male 😖
Tiez som zvedava aka bude Timea v skolke,doma s nou siju vsetci certi dnes si chcela davat Radkin strojcek a stihla si malovat oci so spiralou 😀 😀 😀 😝

dadulik
16. feb 2010

ahojte, ja dnes opat nestihacky 😝 dovaram este obed, vyprazany syr, laura odmieta spat 😖
chcem si ist vyhadzat svoju skrinu, pozehlit, vonku je krasne slnecno, tak neviem comu dam prednost 😀

denisse
16. feb 2010

caute ... tak ja som doma z prace, nela z jasli ... trosku som nieco zjedla a idem varit aspon polievku na zajtra, trosku pospratovat, nech zajtra jirina neodpadne ... 😝
brucho nelu uz neboli a sople uz ma len zbytkove, tak snad uz bude ok ...

denisse
16. feb 2010

zenusky moje, kde steeee????
uz vas to tu na MK nebavi ☹ ja sa okrem muza a mojej mamy po telefone rozpravam denne len s vami, tak ma neopustajteeeee ... 😅 😅 😅

dadulik
16. feb 2010

deni, ahoooooooooooj 😀 ja som bola cvicit, tak som k.o. 😝
pojdem za chvilu do hajan 😅

denisse
16. feb 2010

ahoj dad ... cvicenie ti zavidim ... 😀
ale velmi prajem, nech sa rychlo dostanes do kondicky 😉 bez odpocivat 😎

dadulik
16. feb 2010

dik deni, vies, ta predcvicovatelka si mysli, ze sme vsetky v takej kondicke ako ona, no my tam vzdychame, fucime 😀 no hroza 😝 ona tam hopka ako lan a my ako tavy 😀 😀
dobru

denisse
16. feb 2010

to vsetky cvicitelky si myslia 😉
ale neboj, za chvilku ju dozeniete 🙂

sticker
autor
17. feb 2010

Ahojte. Ja som mala včera v pláne ísť sem a mm začal niečo "skúšať" až to dal do poriadku po jedenástej večer 😠 😝 . Zatiaľ som pri druhej časti ordinácie zaspala a vstala som teda až po jedenástej, len som sa ho opýtala či to opravil a presunula som sa do spálne 😅 . Ja by som spala stále teraz...len čo si ľahnem, už sa mi oči zatvárajú 😝 . Dnes sa idem dať ostrihať, len som sa s ňou dohodla, že to musí byť rýchlovka, bo nevydržím dlho sedieť. Ale tak tých mojich 5 vlasov zmákne za chvíľu 😀
Idem zobudiť Jaju, lebo ona kým sa preberie aj pol ôsmej bude. A dnes majú v škôlke nejaké divadelné predstavenie, tak musí ísť aj keby neche...ale ona našťastie chce 🙂 Len mňa desí ten presun medzi triedami a to zgrupovanie 😒

lenca13
17. feb 2010

Dobre ranko 😉 u nas bol hned rano tato,tak som aspon rychlo behla do obchodu 😉
Ja robim sosovicovu polievku,vyprazany syr a hranolky len nemam v mrazaku tak poslem mm kupit 😀
Dad aj ja by som mala chodit cvicit len som leniva 😖
Jani kolki ste boli vcera na zapise,a tecie vam tepla voda?

sticker
autor
17. feb 2010

No voda netečie.... 😒 Už ráno o pol šiestej som si hlavu umývala vlažnou...
A detí je teda požehnane.... Ja som sa podpisovala ako 31. Tak som zvedavá do piatku koľko bude...

lenca13
17. feb 2010

My sme boli vonku,potom volal svokor ze pride na kavu tak sme trochu pokecali 😉
Timea je uz naobedova,cakam kedy zalomi a ja pojdem pospratovat hracky a zehlit

dadulik
17. feb 2010

ahojte, ja som rano robila poriadky, varila som paradajkovu polievku a palacinky, potom sme sli s malou k svagrovej a k nasim, a samozrejme, ze zase odmieta spat 😒
idem sa konecne naobedovat

dadulik
17. feb 2010

a tak nakoniec zaspala 😅

dadulik
17. feb 2010

tak zase sa so mnou nikto nebavi ☹
my sme boli este na prechadzke v obchode, a az teraz sme dosli dovnutra, ale neprijemne tam fuci 😖

sticker
autor
17. feb 2010

Ahoj Dad 🙂

dadulik
17. feb 2010

jej cau jani 😀 😀 😀 😀