Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
25. feb 2010

chcela by som dnes urobit gule z mleteho masa v paradajkovej omacke ... kto ma dobry recept? idem kuk mimibazar ...

denisse
25. feb 2010

nela uz konzumuje polievku 😅

sticker
autor
25. feb 2010

Deni, ja som sa vrátila z logopédie, Julka mala iné tričko ako som jej ráno dala, tak som šípila, že niečo jedla. A Edo jej dal už polievku 😝 😀 . Sa ho pýtam, že čo jej dám na obed 😀 No ale aspoň zjedla teplé jedlo 😀
Pôjdeme sa prejsť, kým je ešte slniečko 🙂

dadulik
25. feb 2010

tak my sme boli na chvilu vonku, a hoci je tam 8 stupnov, teda vzduch je studeny ☹
mala uz zase sedi u tv 😠 a pozera zlatu branu 😝
deni, ja tie gule robim klasicky, ako plnku do plnenej papriky, akurat tie gule nevarim (lebo by sa rozvarili), ale dam na zapekaciu misu zapiect a su straaaasne dobre 😀 plnku do papriky aj gule robim asi takto : uvarena ryza, mlete maso, cesnak, majoranka, korenie, vegeta, trochu struhanky, vajce 😉 ale ty ich uz urcite robis 😀
ja neviem, co mam dnes na rychlo uvarit, od vcera mame polievku, a este je tam od predvcera 😲 spenat, no uz na to fakt nemam chut 😝 a jaro ten vecer dojde hladny jak vlk z roboty
a to este vecer mame vyrocnu omsu za jarovu krstnu, takze musime ist do kostola, ale malu necham asi varovat s nasimi, nechcem ju do toho studeneho kostola teraz brat so soplom 😒

zuzla2
25. feb 2010

ahojte..
dnes je vonku naaaaaaaadherne...ked mala vstane,ideme znova...az som ozila 😀
deni,ze 20tt 😕 😕 😕 😕 to teda neskutocne leti..kedy ides na uzv???
jadus cez vikend ideme k nasim 😒 mali sme ist uz minuly vikend,ale mm mal pohotovost...

a zajtra idem na gyndu..mala som ist uz min. tyzden,ale ma preobjednali,lebo doktor isiel na daku konferenciu..bojim bojim 🤐 neznasam doktorov 🤐 🤐

dadulik
25. feb 2010

ahoj zuzi 😎
aj tu je uz krasne slnecno, laura odmieta spat, tak namiesto spanku pojdeme asi von 😀
a ides len na preventivku ? 😕

jaduska
25. feb 2010

fakt je vonku krásne aj u nás...ráno bola mamka u doktora, tak vravela, že aj celkom teplo....

škoda zuzi, že idete preč, som chcela ísť do toho Opálu sedačku mrknúť a som chcela ťa chcela poprosiť, či nemôžeš aj s V. dôjsť, že by som to videla aj s dieťaťom, ale nevadí, pôjdem to len omrknúť, že aký majú výber...

baby my sme včera zase mali doma netopiera....ako som tu večer sedela pri PC, tak som počula dáke divné zvuky, ale nič som nevidela. No a keď som išla do spálne ku deťom, tak on si tam tak pekne ležal na koberci v izbe. To neviem, aké vnuknutie som mala, že v obývačke som nechala zasvietené, tak som ho našťastie videla. Inokedy chodím do izby po tme, takže by som naňho bola určite stúpila. To by bol iný horor....Tak som len rýchlo behala po vedro do kúpeľne a čapla ho naňho, potom som bola zobudiť chudáka otca, on ho vyponklokoval z balkóna...

denisse
25. feb 2010

aj tu je pekne, my tiez oi chvilku vyrazime na prechajdu ...

kata mi poradila tieto gule
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3675

fajne, leno som ich blba trosku presolila 😠 akoze jest sa daju, ale mohli byt trosku menej slane ...

denisse
25. feb 2010

zuzi, na uzv idem 10.3 ... mozno mi uz povedia, co to bude 😉

denisse
25. feb 2010

halooo .. my sme boli poobede dve hodky vonku, to je parada, uz sa s istym obmedzenim da byt aj na ihrisku 😅

ale mna nejak bolia nohy 😝
zajtra doobeda nela ide na karneval do jasli, dufam, ze z toho nebude mat traumu, zatial tvrdi, ze ide a tesi sa, uvidime rano 😉

dnes ma pobavila, ked som varila, tak sa standardne okolo mna obsmietala a chcela, aby som ju vzala na ruky, som jej povedala, ze teraz nemozem, lebo varim a je to tu horuce a ona mi hovori "ale ja ta mam radaaaaa" 😉 no, uzasna detska logika 😀

lenca13
25. feb 2010

Ahojte 😉 my sme zase doma,Radka ostala u nasich my ideme zajtra skoro rano do BA,tak na nas myslite 😉
Tiez mam tesi ze uz je vonku teplejsie,hned ma clovek lepsiu naladu 😉
Timea u nasich povytahovala kolobezku,odrazadlo a lietala stastna aj so psom po dvore 😀 😀 😀

denisse
25. feb 2010

leni, drzte sa ... to budu timke brat krv? a hned budete vediet vysledky?

lenca13
25. feb 2010

Deni ano bude jej brat krv,neviem ci budeme cakat na vysledky ale nam ich poslu,podla vyjadrenia nasej dokiny tak by nam ich mali poslat 😕

denisse
25. feb 2010

a viete kam mate ist? ja som v BA stratena 😕
timka to zajtra urcite statocne zvladne a budeme dufat, ze vysledky budu tiez dobre ...

lenca13
25. feb 2010

Deni ide s nami moj bratranec aj otec,oni poznaju Blavu dobre tak snad tam nebudeme bludit 😕
Ideme do Petrzalky na Antolsku

lenca13
25. feb 2010

Ked minule zvladla tri dni po sebe co jej brali krv,tak snad to zajtra zvladne 😉 len rano tam mam prist nalacno to bude asi horsie 😖

denisse
25. feb 2010

mozno vam cestou este v aute zaspi, tak aspon nebude vediet, ze este nejedla a nejak to vydrzi ... a hned po tom si nieco da ... budem na vas mysliet ...

lenca13
25. feb 2010

Deni dik 😉

dadulik
25. feb 2010

ahoj leni, moc moc drzim palce na zajtra 😉
deni, laura mala dnes podobnu hlasku, chytila mi moju hlavu do svojich drobnych ruciek a zapozerala sa mi do oci a hovori, mami ty si kasna 😀 😀 😀 som skoro omdlela od smiechu a rozcitlivenosti 😀 😀 😀
no nic, idem ja ordinovat 😎

lusinda2000
25. feb 2010

čaute kočky,tak ja popri ordinovaní vám napíšem...

napriek tomu,že malá soplila sme boli na tom bezovci,prišli sme v nedeľu na obed,bolo super🙂
malej to pomohlo a soplík ustupuje a ja som to schytala🙂soplím a kašlem,ale to snáď prejde...

veľa ste toho popísali,prečítam inokedy,aby som bola v obraze..

ozvala som sa,aby ste vedeli,že na vás myslím kočendy🙂
zajtra sa ozvem,hádam budem mať čas aj dočítať🙂

denisse
26. feb 2010

ahojte ... kde steeee????
ja som nelu odviedla do jasli na karneval ... cely tyzden az do vcera tvrdila, ze pojde a bude ruzova vila ... aj dnes rano to isty cas vyzeralo nadejne ... ale potom jej to asi doslo, ked sme sa zacali obliekat, ze to je UZ a odmietala ist ... celu cestu mi donekoncna opakovala "nebudem tam papat, nebudem tam spat, neobleciem si masku, nebudem, ....." a tak stale dookola ... tak predpokladam, ze vsetky deti su v maskach a tancuju a moje decko sedi neoblecene na schodiku a pozoruje ... doma bude vediet presne, co kto bol a cely vikend a mozno aj dlhsie sa bude chciet hrat "na karneval v jaslickach", ale tam sedi ako zarezana ... ale hovorim si, ze aspon sa tam pokuka a bude ako v divadle, ked uz sa toho nechce zucastnovat ... ja robim rychlo najnutnejsie veci do prace, bo odkedy mi cez den nespi a roman chodi vecer z prace, tak som v sklze ....

dad, kata mi nakoniec povedala, ze ked netreba teraz hned objednat to stretko, tak mozno sa aj u nich situacia zlepsi a nakoniec by mozno aj sli ... tak uvidime ... skusime to teda zorganizovat "na poslednu chvilu" a mozno to klapne ... 😉

denisse
26. feb 2010

a este mi prosim napiste, tie co mate umyvacku riadu ... aku mate, ako ste spokojni a ktoru by ste urcite neodporucali ... cely vikend ma caka velke vyberanie a uz teraz som z toho na pracky 😝

dadulik
26. feb 2010

ahojte, deni super s tou katou 😉
a ta umyvacka teda zaujima aj mna, kiezby mi ju jezisko uz tohto roku doniesol ☹

lenca13
26. feb 2010

Ahojte tak sme z BA doma,teda ostali sme este u nasich 😉
Timeu sme museli styria drzat,vysledky budu za dva tyzdne poslu ich postou ak by sa im nieco nezdalo tak musime ist este raz na odbery ☹ inak velmi mila doktorka aj sestricky normalne som cumela,ak budu nahodou vysledky zle tak pojde na vyber nosnych mandli do BA teraz nam ostava uz len cakat 😉
Deni som zvedava ako sa Nel zabavala v jasliach 😕
Deni umyvacku mame Whirpool,nedam na tuto znacku dopustit ak bude mat Jarino cas tak poviem on ti poradi ohladom toho viac inak je to ozaj dobry pomocnik 😉

jaduska
26. feb 2010

leni super, že ste to zvládli....už len dúfať, že výsledky budú OK

denisse
26. feb 2010

tak sme doma, aj naobedovane ...

bola tam nastastie teta sarka .. to je nasa zachrana .. nela si nechala vsetko obliect, tancovala, pila detske sampanske, dostala medailu, brumika a cukriky ... a nakoniec aj polievku zjedla ... tak asi ok ...
😉
len v satni mi oznamila, ze je pocurana .. nepodarilo sa mi zistit, kedy a preco sa pocurala, nemala velmi mokre puncosky, tak dufam, ze nebola dlho v mokrom

leni, super, ze to mate za sebou, este aby vysledky boli ok ...

zuzla2
26. feb 2010

ahojte...
Leni tak ste to zvladli...hadam bude vsetko ok 😉
ja mam uz gyndu za sebou...dadu hej bola som na preventivke...a inac "sranda" je,ze som mu spominala,ake mam bolesti pocas ms..tak,ze ak to bude pretrvavat,aby som prisla a zacnem sa liecit...no nevylucuje,ze to moze byt aj endometrioza a tym padom by som musela ist potom aj na laparoskopiu ☹ sranda dozvediet sa to az v 30tke 😔
deni my mame tiez whirpool,aj ked povodne sme planovali electrolux..ale pri tejto bola moznost mat 5rokov zaruku,tak sme nevahali..v podstate ani az tak o znacku nejde..aj ked vraj medzi najlepsie sa riadia Boschky a Samsungy a este Miele,ale to je uz ina cenova kategoria...urcite nech je 60tka,nad 45kou ani nerozmyslaj..my sme uvazovali nad nou,ale dobre,ze sme sa dali prehovorit...co najnizsiu hlucnost nex ma..do tych 49dcb, spotrebu vody..optimum je 12-14l...funkciu 3v1 a dobre je,aby aj mala fuzzy logic...viac ma uz nenapada..takze to skor asi jarino ti este viacej poradi 😀

jo a deni dam hlavu za to,ze som dnes videla tvoju maminu u lekara 😎

denisse
26. feb 2010

zuzi, zalezi od toho, kde si u lekara bola ... lebo mi prave volala, ze naozaj bola u dr a stravila tam vcelku dost casu 😉

dadulik
26. feb 2010

leni, super ze ste to zvladli, uz nech je len vsetko ok 😉
zuzi, aspon vies na com si, konecne sa veci pohnu 😕 myslim gynekologicky 😉 a diki za pre mna dost vycerpavajuci vyklad toho, co ma spravna umyvacka mat 😀
moje dieta spi, ale predchadzalo tomu hodinu a pol revu, prehovarania, nervacenia, je na nej vidiet ako ten spanok potrebuje, ale len spekulovat bude 😠 uz som si stihla trosku poupratovat, ozval sa mi jeden chlapik, ze dnes pride, co sme spolu do BA jazdili autom 🙂 je to postarsi pan, ale si tykame a riadne sa spolu narehoceme 😀
deni, nelinka bola asi v zaplave hry, novych zazitkov, a tak sa jej stala mala nehoda 😅 hlavne, ze si dnesny den uzila 😎

zuzla2
26. feb 2010

deni bola som na 3ke 🙂