Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
7. mar 2010

a mala by som nieco robit do prace a sa mi taaaaaaaaaaak nechce ... 😝

dadulik
7. mar 2010

jezisi deni, jake chute si mi narobila 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja uz neviem, co mam pozierat, mala spi, a ja len do ladnicky chodim 🤐
idem si dat balicek oliv 😀

denisse
7. mar 2010

dad, my to mame strasne radi ... take masko so zeleninou v tortile ... viem, ze daktori muzi by s takym jedlom obzlvast v nedelu hnali z domu, ale roman to ma strasne rad .. nastastie 😉

dadulik
7. mar 2010

ja som tie tortily nikdy nerobila 😅
deni, inak netreba nam vytvorit tuto temu uz v novej verzii konika ? 😕 aby sme sa tam potom nasli 😨

denisse
7. mar 2010

dad, ja neviem ... ale asi si to pre istotu idem vsetko poukladat, nez mi to zmazu 😕 😕 😕

denisse
7. mar 2010

ale myslim si, ze to tam prehodia vsetko oni ... dufam teda ...

denisse
7. mar 2010

dad, tortily sme az dodnes mali aj my vzdy kupene ... dnes som ich doma robila prvykrat, lebo v lidli nemaju ... a podarili sa ...

julca80
7. mar 2010

achojte 🙂

Ja som bola uz od piatka doobeda v TN aj s malou, tak si vas idem precitat co ste robili vy.
Som zvedava ako bolo Dad v praci?! 😕 😉

Leni, Janka, dik za IP. 😉

sticker
autor
7. mar 2010

Ahojte 🙂 Konečne kľud 😝 Julka bola neskutočne unavená a to bola celý deň doma 😕 . Ráno sa mi aj zdalo, že bude sopliť, ale našťastie do hodinky to prešlo... Najradšej by som bola, keby chytí tie kiahne hneď 😒 Neviem si predstaviť, ako ju budem nútiť, aby nebehala, neškrabala sa... Leni Janka nebude mať za chvíľu čisté miesto na tele ☹ A to ju nesmiem ani ospršiť...juj tak by som ju postavila do vane a prebehla sprchou 😝 Aj pod očkom má, ale tam nemám odvahu ju natrieť, tak tŕpnem, čo z toho bude, v ušku, pri ušku, na brade..na chacharuške, na zadku, na členku..no všade 😔
MM šiel do roboty a ja sa tu zvalím v obyvke....a do hodiny zaspím ako každý deň 😀 Ale baby už tri dni neberiem jedny lieky 🙂 Tak sa z toho teším. Síce tie najsilnejšie beriem, ale aj tak... Bolí to, ale nejako som si už zvykla 😝

sticker
autor
7. mar 2010

A povedzte mi, čo pozeráte 😒 Absolútne nič tam nie je.... Keby nie som lenivá, asi si pustím nejaké dvdčko...ešte ich mám toľko čo som nevidela... Už mi len ten net ostáva 😝

julca80
7. mar 2010

jooooj Jani, akurat som to docitala, ze sa pomaly trapite s kiahnami ☹
Normalne rozmyslam, ci nepridem k Vam na navstevu s malou, aby sme to mali co najskor za sebou. 😕

Baby poradte je to dobry napad???? 😨

Radsej by som s nou bola teraz doma, ako ked budem uz robit a budem si musiet brat kvoli tomu dovolenku. 😒

hmmm, Jani, ale som sa k Vam pozvala aj bez Tvojho suhlasu, ze?!!!! 😀 😀 😀

julca80
7. mar 2010

my mame momentalne zapnute Spektrum. 😉 Ale kazdu chvilku to prepiname.

lenca13
7. mar 2010

Ahojte my sme isli nakoniec svokrovi,Timke uz nebolo nic no uvidim do rana 😉

dadulik
7. mar 2010

ahoj jani a juli 🙂
juli, v praci zatial ok, akurat rozoberame skolku, jaro to ma ist zajtra vybavit, aby lauru od aprila zobrali, lebo nechcem nasich moc zatazovat 🤐
jani, chuda janka, ale tak, presli tym skoro vsetky deti, tak to zvladnete, ale to svrbenie teda nezavidim 😖
ja mam problemy so zlatou zilou, uz niekolko mesiacov a vcera som myslela, ze si to rozdrhnem snad az do krvi, uz mi na to nezaberaju lieky, cipky, masticky, skratka nic ☹

lenca13
7. mar 2010

Julik aj my sa chystame Janke na navstevu,uz nas volala aj v piatok len som nestihala.len treba ist pokym su tie pluzgiere ze vtedy je to infekcne,podla mna to nie je zly napad 😉

julca80
7. mar 2010

dad, si myslim, ze malu zoberu do skolky, ved to by bolo od nich chrapunstvo, keby povedia nie. 😖

sticker
autor
7. mar 2010

Baby kľudne prídite 😀 Ale zajtra nie, Edo bude po nočnej 😝 Ale ja nevládzem upratovať, tak sem prídete vyslovene iba na tie kiahne, oki? 😅 😀

julca80
7. mar 2010

Leni, tiez by som bola rada, keby to mame co najskor za sebou.
Len este vaham, resp. rozmyslam, ak by ich aj dostala, tak za kolko by sa jej vyhodili a potom vyliecili. 😕 Pretoze 28.3. mame krstiny. 😨

lenca13
7. mar 2010

Julik 3 tyzdne je inkubacna doba,pokym sa to vylieci tak tiez to dlhsie trva 😖

Jani no Jaju si neviem chuda ani predstavit ☹ ☹ ☹

julca80
7. mar 2010

Jani, ty uz prosim ta neries poriadok-neporiadok. 😉 Co sa chces ozaj fyzicky uplne odpisat? 😨
Uz si mala cest ma parkrat poznat "nazivo", takze upratovanie si vyhod totalne z hlavy, ak by som aj na chvilocku k Vam behla. 🙂

lenca13
7. mar 2010

Jani a okna ti kto umyval,dufam ze nie ty?

julca80
7. mar 2010

fiha, tak to by sa mala asi nestihla vyliecit do vtedy. Ani nemam tucha za kolko dni sa to zacne vyhadzovat po nakazeni. Vlastne ani neviem poriadne aky to ma priebeh. 😒

dadulik
7. mar 2010

krstiny juli? a cie?
no malu mozu zobrat len vtedy, ak budu mat miesto

lenca13
7. mar 2010

Dadulik no vidis,my mame skolku a robotu tiez este nemam vobec istu ☹ ☹ ☹

julca80
7. mar 2010

dad, malu ideme dat normalne pokrstit. Podarilo sa nam to vybavit, resp. svagrinej, ona ide dat pokrstit maleho 4.mesacneho a tento farar nema problem s tym, ze ja nie som krestanka. Staci ked mp ma spravene vsetko a krstiny su mozne. To len niektory farari maju ine pravidla. 😖 😠

sticker
autor
7. mar 2010

No Jaja nemala našťastie teplotu...ale v prvý deň býva teplota.... Tie pupáčiky dúfam, že sa vyhadzujú tak prvé tri-štyri dni...to by sa mi aj páčilo...potom už iba napučia a spravia sa pľuzgieriky.. Ale toto mliečko je zatiaľ super...možno sa niektoré ani nepremenia 🙂 A presne - inkubačná doba je až tri týždne. Aj Jaja to dostala po tých troch...takže Jul až o ďalšie 🙄 😔 .
A okná som si umyla ja Leni 😀 Ty si ale všímavá 😀 Ale iba z vnútra, to aj bez stoličky dočiahnem 😝

sticker
autor
7. mar 2010

Jáj a som zabudla - Jul bude mať do troch týždňov izbičku 😵 Bože sa teším viac než ona... Len sa bojím aby som nebola v nemocnici ☹ A sme sa s maminkou smiali,že bude mať izbičku aj kiahne o tie tri týždne 😝

lenca13
7. mar 2010

Jani co ste dajaku objednali? 😕

julca80
7. mar 2010

Jani, takze teoreticky by som nemala ist teraz k vam, ale az potom ked sa Julka vyhadze. 😀
Ale zase, ani potom nebudem moct, sak potom je zase svadba.
Ach, teraz nam to tak naprt vychadza. 😨 ☹ Fakt by som to chcela mat co najskor za sebou, najme Domca. 😨

lenca13
7. mar 2010

Julik no som zvedava,ci to Timea dostane 😕 uz som to hovorila aj svagrinej ze tiez potom pride na navstevu 😀 😀 😀