Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
7. mar 2010

Juli tebe to naozaj teraz nevychádza...najprv krstiny a potom svadba...presne po troch týždňoch 😝
Hej v Asku.... a keby sa vezme iný matrac tak ju máme hneď 🙂

julca80
7. mar 2010

vyzera to tak, ze ja to musim nechat az na druhu polovicu aprila 😒

denisse
7. mar 2010

jeeej, taka hojna ucast dnes vecer? super 😀
ja som pozerala ma ct1 cesky film a uz idem spat .. dobru nocku 😔

sticker
autor
8. mar 2010

Prajem nám všetkým krásnym a múdrym ženám všetko najlepšie k dnešnému sviatku 😵 😀 Cmuk cmuk 🙂

denisse
8. mar 2010

dobre ranko ... pripajam sa k Jankinmu prianiu ... ved ked si samy nepoprajeme, tak ktovie ci niekto 😅 ja som si vcera kupila v hornbachu primulky, tak uz mam na okne kvietky a aj ked je vonku sneh, tak ja ho uz ignorujem a mam jar 😉

vsetkym prajem krasny sviatocny den 🙂

lenca13
8. mar 2010

Dobre ranko 😉 dieta v skolke idem olaco pupratovat 😉
Tiez zelam krasny sviatocny den 🙂 🙂 🙂

denisse
8. mar 2010

aj ja mam dieta v jasliach, tak ficim na pracovnom notebooku ... 😉

sticker
autor
8. mar 2010

Ja som sa nemala včera pochváliť s tými liekmi 😝 Celú noc som mala bolesti a pokračujú aj teraz. Keby nie je Jaja doma, tak sme už v TN. No ale na druhej strane sa chcem odúčať. Snažím sa vyhnať Eda s Jul von a ja by som trochu veci potriedila. S Jajou sa to dá, tú to dokonca baví 🙂 Aj topky chcem pozrieť aké máme na prípadnú jar 😀 Ak sa dostaví... 😝 😀

denisse
8. mar 2010

neviem, ci aj na slovensku, ale tu deti (hlavne v skolke) maju svoj vlastny slovnik
ze "mami, kedy po mna prides?" a moderne je odpovedat "po O" akoze po obede alebo "po SPA" akoze po spani

tak ja dnes po nelu idem "po O" 😀 co je o chvilu ... robim nejaku prezosku do prace a chyba mi inspiracia 😕

lenca13
8. mar 2010

Deni no neviem ale ona mala hned rano hlasky,ze nejde do skolky a bude radsej sama doma ale pojdem za dedom 😀 😀 😀 tak ju musim trochu ukecavat a asi povedat ze aj dedo chodi do prace

jaduska
8. mar 2010

Happy MDŽ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusinda2000
8. mar 2010

kočky čafte a taktiež krásne MDŽ-keď už ho teda máme🙂

jani,veci potriediť môžeš prísť aj k nám🙂 nebudem sa vôôôôvec na Teba hnevať🙂

zajtra ideme na ten zápis,kočky treba tam niečo brať?nejaký doklad o malej? aby som sa nemusela vracať domov,poprípade si to zopakovať v stredu,tak sa vás radšej popredu spýtam🙂 keď už máte "po"🙂

deni-to sú teda dobré hlášky🙂

denisse
8. mar 2010

lusi, podla toho, co ja viem, tak tvoj obciansky a malej rodny list ...

sticker
autor
8. mar 2010

No Deni to vieš, vy ste moderní v tej Prahe 😀 😎 Načo vravieť celé vety 😝 😀
Ja som nič neurobila - mm nešiel von, lebo je nedospaný a robil si robotu a tak sme boli doma, iba do obchodu som šla a teda fuj aká je zima a ešte aj snežilo a poletuje stále 🙄 . A hnusne ma to bolí, tak som iba tak ležala a že pol jednej 😅 Šup dať obed, dorobiť rezne a teraz pijem kávu, ale idem "skapať" od bolesti, vŕŕŕ...
Luci my sme ukázali rodný list, ale ja som dala kópiu, no netreba a to bolo všetko. Ani občiansky nepýtali u nás 🙂
Dani aký veselý pozdrav 🙂 Sa pripravuješ na zajtra? 😉

denisse
8. mar 2010

jani ☹ 😢 ☹
je mi velmi luto, ze takto trpis ... ake lieky beries? mne vtedy bohuzial z tabletiek nepomahalo absolutne nic ☹

jaduska
8. mar 2010

Jani ja sa skôr pripravujem na sobotu - to bude mať narodky Sandra, ja svoje veľmi neoslavujem, lebo neznášam oslavy 🙂

Lusi - ja som na zápis nebrala nič, keďže ma tam dobre poznajú, stačí vedieť rodné číslo dieťaťa. Ale oficiálne treba doklady ako písala Janka - občiansky a rodný list malej. No a niektoré "iniciatívne" mamičky nosia ešte aj kávu, alebo niečo pre riaditeľku 🤐

sticker
autor
8. mar 2010

Deni no po troch mesiacoch som prestala brať Enelbin, to sa viac nemôže. Ešte mám Aflamil, Paladone a Coxtral a pre prípad núdze mám Tranal, ale ešte som si ho nedala, lebo to je tiež silné a môžem si nato spraviť návyk a stačí že jedny opiáty beriem.. No tak radšej trpím. Musím do piatku nejako vydržať...aj keď potom sa nič nezmení. Veď on mi tam nič nedá, iba prediskutujeme môj stav. A kvôli tomu zabitý celý deň len cestovaním 🙄

dadulik
8. mar 2010

ahojte, tak malu nezobrali do skolky, ze maju plny stav ☹ 😠 😠 😠 tak pojdem az v septebri, dovtedy to budu musiet zvladat nasi striedavo s jarom 😖 😢
idem vas docitat

lenca13
8. mar 2010

Tak my sme mali navstevu,Raka si ide este robit Du 😕
Dad to mi je luto tej skolky ☹ ,vidim ze Time sa tam paci zostala uplne ina a je to ozaj len par dni,v skolke je uplne v pohode najhorsie je to rano len nemozem povolit aj teraz uz rozprava ze bude v skolke plakat 😉

lenca13
8. mar 2010

Timea sa pyta ci bude zajtra nedela 😀 😀 😀

dadulik
8. mar 2010

baby, pomoooooc, laura dnes od rana neskutocne kokta, este ani jednu suvislu vetu nepovedala bez toho, aby sa v tom zakoktala, aj jaro mi to potvrdil, ze si to cely den vsimal ☹ co to ma znamenat ? 😢

dadulik
8. mar 2010

=nezakoktala 😢

lenca13
8. mar 2010

Dad ze by si jej chybala 😕 urcite je to pre deti velka zmena

dadulik
8. mar 2010

uz som nad tym premyslala 😢 ale ved ona je velmi rada s tatikom aj s nasimi ☹
a prve dni boli v pohode, tak neviem, co to dnes malo znamenat ☹

lenca13
8. mar 2010

Nelakla sa volacoho 😕

dadulik
8. mar 2010

neviem leni, jaro nic nespominal, este teraz mi volal z nocnej a preberali sme to, ze aj on ma z toho smutok, ze od rana koktala ☹ ze sa jej snazil stale hovorit, ze pomalicky, ale nic ☹
ja neviem......dufam, ze to mala len taky den a ze rano bude v poriadku ☹
idem si lahnut, dobru 😔

denisse
8. mar 2010

dad, mozno len preskocila do vyssej urovne myslenia (to sa detom tak narazovo stava) a rozmysla rychlejsie, ako je schopna hovorit ...

skuste, ci kokta aj pri nejakej basnicke, ktoru ovlada a nemusi pritom premyslat ako sa vyjadrit ...

a neboj, urcite to prejde, bude to len docasne ...

tu je o tom nejake diskusia, len som to prebehla, ale vsetky zeny pisu, ze to detom preslo, tak sa neboj

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

sticker
autor
9. mar 2010

Dani všetko len to najlepšie k narodeninkám Ti prajem, hlavne to zdravie, pohodu a aby si sa čo najviac usmievala 😵 🙂

dadulik
9. mar 2010

ahojte, deni diki za utechu, kokta aj teraz rano 😔 zvacsa iba na ja (akoze o sebe ked hovori, tak to aj dva-trikrat zopakuje) potom na zaporoch ne-ne a na to-to ☹
basnicky sme skusili hned ako sme vstali recitovat a bez problemov....
ach jo, idem doranajkovat a padim do roboty, laura k nasim....

sticker
autor
9. mar 2010

Dad mňa tiež napadlo, či to nie je reakcia na zmeny....veď doteraz bola stále s tebou. Aj keď ste chodili k babine a tak...ale ty si tu bola pre ňu. Každé dieťa to prežíva inak. Verím, že ti je z toho veľmi smutno 😔 Tak jej stále opakuj, ako ju ľúbiš a že zarábaš korunky aby si jej mohla niečo kúpiť a tak... Teda to by som ja skúšala. Pretože ak nekokce pri básničkách, tak by to nemalo byť vážne. Ale to je naozaj iba môj laický názor 🙂
Drž sa a pekný deň, nech ti ubehne čo najrýchlejšie 🙂