Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
20. mar 2010

ahojte ...
aj nela strasne skoro vstava .. teda na stickerovcov nemame, ale aj medzi 6 a pol siedmou je skoro 😝 a ked sa jej pytam, ze preco uz vstava, tak odpoveda "lebo vidim z okna, ze uz je rano" 🙂

teraz isli s romanom na ihrisko, ja varim a zapinam pracovny notebook, snad stihnem aspon nieco urobit ...

inak nela sa teraz hraje najviac s babikami a to tak, ze kazda babika ma svoje piticko a nejaku hracku (ako v jasliach), pozbierala vselijake flase, kazde rano v nich babikam meni vodu na cerstvu a maju tam nalepky, kde "pise", ktora je cia ... a vcera sme jednu babiku (samozrejme aj s jej hrackou a flasou) vzali na ihrisko .. ja som sedela na lavicke a nela ju hojdala, smykala a v piesku jej ukazovala ako sa robia babovky 🙂

denisse
20. mar 2010

ani ja si neviem zvyknut na tuto verziu, jedine, co som zatial vyuzila su "oblubene temy", aj ked nechapem, preco sa do nich neda dostat priamo z hlavnej stranky, ale az ked kliknem na FORUM, tak az tam to je ...

lenca13
20. mar 2010

Ahojte tiez si zatial neviem zvyknut 😕
My tiez vstavame na nas skoro okolo pol siedmej,ale ved buduci tyzden sa posuva cas 😉
Jarino bol s Radkou plavat,ja som struhala zeleninu na svieckovu a klepala maso,dnes robim slepaciu polievku,ryzu a pecene kuracie stehna 😉

denisse
20. mar 2010

ked chcete, tak kuk na fotky z karnevalu v jaslickach 😉

http://www.malickov-jesle.cz/jesle/gal-karn-201...

dadulik
20. mar 2010

ahojte, teda aj mna tato nova verzia stve 😠
ja kmitam od vcera, este vecer som robila poriadky, dnes rano som zumyvala spodne okna, horne si necham na buduci tyzden, vymienala som a prala postelne...este to ozehlit a zmyt v obyvacke plavacku 😝
jaro je v robote a laura zaspava.....

sticker
autor
20. mar 2010

Teda ale ste sa dali na upratovanie všetky 🙂 My dokončujeme izbu. Len doobeda som bola s Jul v meste, potom zase naši prišli ešte Edovi blahoželať, takže som chystala a teraz šiel do roboty po vŕtačku, lebo tá čo máme doma nie je moc dobrá 😒 . Už iba pripevníme skrine ku stene a môžem robiť posledné úpravy. Už som navliekla Shreka na paplón - to bolo radosti 🙂 Ale bojím sa, či tam bude chcieť spať 😒 Lebo cez deň raz tak, raz tak vravela.... Inak je to veru dosť vysoké.... Tak už mám aj madrac a paplóny pripravené pri posteľ 😝

sticker
autor
20. mar 2010

Deni aké pekné boli všetky detičky masky 🙂 A celkom dosť ich je 🙂

sticker
autor
20. mar 2010

Tak deti uložené, len chodíme s mm po byte a načúvame, či Jul spí 😀. Neverím, že bude normálne spať. Ale veľmi sa tešila 😀 Vedľa postele sme jej spravili ďalšie letisko, keby zletela 😝 . A dali sme jej aj také jemné svetlo miesto lampy. Nechápala, že čo to je 😀 Tak uvidíme, aká bude prvá noc 🙂 Zajtra ma čaká prenášanie vecí do jej izbičky a konečne dáme preč postieľku 🙂 Po šiestich rokoch nebude v našej domácnosti detská postieľka 😅 ☹

denisse
20. mar 2010

dobry vecer ...
tak my sme dnes mali fajny den .. doobeda bola nela s romanom na ihrisku a poobede sme boli na navsteve u znamych a s nimi v takom detskom parku, potom este chvilku zase u nich, nelu to uplne zmordovalo 😝
tak uz spi a ja uvazujem, ci veci do prace pockaju na zajtra, ci sa do toho pustit este teraz 😝

denisse
20. mar 2010

jani, som zvedava, ako to jul zvladne .. my mame izbicku uz dlho a furt spi nela s nami ... som zvedava, kedy sa odhodlame ... mne sa zatial nechce, mam pocit, ze by som kazdu chvilu v noci chodila pozerat, co a jak ...

sticker
autor
20. mar 2010

Deni to aj my budeme chodiť 😒 . Ja som v podstate mala 6 rokov stále nejaké dieťa pri sebe 😅 😀 . A pre mňa to bude normálne tiež ťažké, že tam nie je.... Asi budem radšej spať v obývačke, to ich budem lepšie počuť ...
A robota počká 😉

denisse
20. mar 2010

jani, tiez si myslim, ze to bude tazsie pre mna ako pre nelu .... ty si aspon spala sama vo svojej posteli a jul vedla ... ale nela cast noci vzdy prespi pritulena ku mne, ked sa vygula z postielky ... a ja to mam rada 😉

sticker
autor
20. mar 2010

Deni neboj, o chvíľu sa k tebe bude tulikať ďalšie miminko 😵 😵 😵 Boli sme ju pozrieť spinká ako anjelik 🙂 Tak ako sme ju tam nechali - prikrytá až po bradu, s plienkou a s havinom. A ani sa neodokryla. Pritom v tej izbe je neskutočné teplo aj pri vypnutom radiátore, čo v spálni nikdy nebolo 🙂 Edko sedel pri nej a pozoroval ju 😵 Aj jemu je to divné, že to malé dievčatko je už samé v izbičke .

denisse
20. mar 2010

hej, nam vyrastli ... aj ked roman zvykne hovorit, ze sa mu zda, ze ten cas nejak pomaly ide u nas, ze ostatne deti, co sa narodili ako nela, uz maju 7 rokov a nela furt len 3 😀

denisse
20. mar 2010

jani a ste ju tam nechali aj zaspavat samu, ci ste tam boli s nou kym zaspala? a das foto izbicky?

dadulik
20. mar 2010

😀 😀 😀 😀 to co ma za hlasky roman 😀 😀 😀 😀 😀
jani, joj som zvedava, ako tam prespinka prvu noc 🙂
a nejako mi to uniklo, to maju baby kazda svoju vlastnu izbicku ? 😕 alebo spia v jednej ? 😅
no moje dieta este len zaspava, akosi bola na vecer plna energie 😕
a mna tak strasne boli cely clovek, co som dnes vykonala prace, ze zajtra ani prstom nehnem, teda okrem varenia 😝

dadulik
20. mar 2010

to co je za haluz ????? ved mam malo prispevkov, to nejako zmazali, ci co ? myslim pocet v pase 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisse
20. mar 2010

dad, predtym sa pocitali spolu s mojasvadba .. teraz len konik

sticker
autor
21. mar 2010

Deni ja som na mojasvadba nechodila a aj tak mám menej príspevkov...viem, že som mala cez 10tis.
A nechali sme ju samu, ona tak je zvyknutá od mala. A prespala krásne celú noc 🙂 Ale Edo tak obložil posteľ 😒 Pretože okolo polnoci tam zase bol a práve v tej chvíli, že tak sa šla prevaliť, že by si väzy zlomila - to citujem Eda 😝 . Lebo ona to vlastne nemá pri stene a iba časť záhlavia má pri skrini. A cez tú voľnú časť by spadla ☹ Tak tam dal môj matrac, stoličky...no bunker 😅 Lenže ja by som aj chcela aby aspoň raz spadla, nech si to zapamätá. Ráno som ju našla spať úplne na tom mojom matraci pritlačenú. Takto si zvykne, že tam stále niečo je... Posteľ veľká a ona spala úplne na poduške hore... Uvidíme ďalšiu noc. A foto som spravila večer, dám na fb snáď počas dňa 🙂
Deni To je naozaj dobrá hláška od Romana 😀 😀 Ale povedz mu, že Jul ešte nemá ani tri 😀

denisse
21. mar 2010

caute ... tak u nas sa dnes stal nejaky zazrak ... nela vypila o 6.05 mlieko a este na 2 hodiny zaspala 😕 😕 tak neviem, ci ju to tak zmohlo ten vcerajsi program alebo co .. ale aj ja som teda fajne vyspata 😀

dadulik
21. mar 2010

ahojte, jani, a preco tam nedate na tu postel po stranach zabrany ? 😕
laura ma postel pri stene, a na druhej strane ma taku tu drevenu zabranu, aby nespadla, to ja by som takto trpnut nemohla 🤐
a s tymi prispevkami to bude zrejme inac, lebo ja som na mojasvadba veeelmi malo prispevala, mala som celkovo skoro 5 tis. prispevkov a teraz mam nieco vyse 2 tis. 😲 😲 😲

dadulik
21. mar 2010

baby, este ma napadlo, nevytvorime si radsej sukromnu skupinu ????
jani, ako mame o MJ, pretoze takto nas hocikto cita, a tak by sme sa videli a citali len my 😎
vsimla som si, ze aj stare junovky to tak urobili 😕

sticker
autor
21. mar 2010

DAd mi tú zábranu nemáme ☹ Ale Edo povedal, že dá vyrobiť kolegovi 🙂
A tú súkromnú kľudne môžme. Nikto nový sa k nám už určite nepridá, pretože júnovčatká budú mať tri roky, takže sa ide do roboty a bude aj menej času... Takže ja som za 🙂

jaduska
21. mar 2010

Ahojte babky.....my sme boli na víkend u svokrovcov, došli sme len pred chvíľou....Olívia sa nám rozchodila, takže sme na striedačku kmitali spolu s ňou.....

a zuzana nám kam zmizla???

jaduska
21. mar 2010

a k tej súkromnej skupine - to asi treba založiť novú tému ako tak pozerám, nie?

sticker
autor
21. mar 2010

Dani takže už bežkáte? 😵 😵 😵 😵 To musí byť zlaté.... krupica, chýba mi to 😅 😝

dadulik
21. mar 2010

jeeej dani, no z babatka uz je batola 😅
hej jani, dohodnime sa, jedna z nas v sukromnych skupinach vytvorme tuto nasu temu a dajme pristup vsetkym nam maminam junovciatok 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
21. mar 2010

TAk Dad šup šup do toho 🙂

dadulik
21. mar 2010

tak sme v sukromnych skupinach, Junove slniecka 2007 IV.

sticker
autor
21. mar 2010

Aj tam treba nejaký špeciálny prístup? Či normálne sa tam dostanem? 🙂