Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
5. júl 2009

A ideme si pozrieť 600 ks fotiek 😅 😀 😵

denisse
5. júl 2009

ahojte, aj ja sa hlasim z presova, cesta ok, celkovo 4h a 20 min aj s prestavkou 😀

babenky, ja neviem, ci vecer stihnem este prist ... tak vam musim hned napisat, ze mi s vami bolo uuuuuuzasne, som strasne rada, ze sme sa mohli osobne vidiet a spoznat ... diiiiiiiiiiiiiky 😀 😀 😀

dadulik
5. júl 2009

Ahoooooooooooojte moje zeny 😵 😵 😵 😵
My sme tiez dorazili v poriadku, mala celu cestu prespinkala, pradlo sa perie, nova bambulka v tv fici 😀
Ja ani nedokazem napisat, aka som stastna, ze sme sa spoznali, velmi mi bolo s vami dobre, aj jaro bol velmi spokojny so vsetkym 😉 😉 😉 Dnes sme sa stihli este chvilocku okupat.
Deniske dakujeme za krasne tricenko, vsetkym sa mala uz stihla pochvalit doma 😅 a stale chce nosit srdiecko od lenky, aj tebe leni velka vdaka ! Prekvapili ste ma baby. 😵
Skratka, uz sa tesim na dalsie stretko, dufam, ze bude a ze sa tam v plnej zostave stretneme 😅

denisse
5. júl 2009

dadu, aj ja som taka stastna 😀 musim povedat, ze som sa tesila, dufala, ze to bude super a ono to cele predcilo moje ocakavania ... 😀
aj roman bol spokojny, nela takisto ... proste paraaaada 😅

dadulik
5. júl 2009

presne deni, ja som sa tiez neuvernitelne tesila a zaroven obavala, ci su budeme rozumiet, a nakoniec to bolo predcilo vsetko, co som si predstavovala 😵 😵 😵 😵 😵
my sme skratka super particka 😅 😎 🙂

lusinda2000
5. júl 2009

čaute kočky🙂

tak ja som tiež nesmierne šťastná,že sme sa videli "naživo". bol to super pocit,keď si s niekym píšem pol roka len cez net a potom sa skutočne aj stretneme.

ale musím vám povedať,že som bola v poriadnom pomikove. viete prečo? asi mi neuveríte,ale /prepáč zuzka🙂/ zuzku som "spoznala"až 5 minút pred našim odchodom... nevedela som ju zaradiť,lebo na fotke mi príde iná. ale musím povedať,že zuzi,ty si teda číslo,stále usmiata kočka,super,strašne si bola zlatááá.

samozrejme dadulík tak isto,ukecaná správna ženskááá🙂 takto cez riadky sa to ani kočky tak veru nezdá,naživo to bolo úplne o niečom inom,proste totálne ste všetky super! také usmievavé,zhovorčivé,milé.

DENISKE ešte raz ďakujeme za tričenko,je veľmi krásne,musela si sa teda narobiť s nervami pri tom,si zlatá🙂

janku a lenku taktiež pozdravujem,a aby som nezabudla na julku!!!

jani,inak máš príjemný hlas aj v telefóne. taký hrozne milýýý🙂

julik,tvoj priateľ sa teda vie venovať tuším malej dominike,však? pekne sa s ňou hral.

kočky,takže všetky som vás hneď spoznala,zaradila mužov,len tá zuzka ma fakt prekvapila. neviem prečo som tak dlho rozmýšľala,že kto to je,kam ju priradiť,ale potom mi to motanke všetko trklo....
takže zuzi,mala by si si zmeniť fotečku na FB,aby ma to nemýlilo. ale inak v pohodičke,si super🙂 sa mi hrozne na tebe páčilo ten úsmev🙂

leni,teba sa chcem spýtať,tvoja segra keď tam prišla,tak došiel s ňou na aute ten chalan?rišo valápka sa volá. on ti je nejaká rodina?

jani,teba sa mám spýtať,kde pracuje tvoj mangel....môjmu bol vraj hrooozne povedomí,ale ho nevie zaradiť,že či sa mu iba na niekkoho hrozne podobá,alebo či už ho niekde stretol. on je mešťan?alebo býval inde? ak je to tajnééé,hoď do IP.

a k detičkám sa nemusím hádam ani vyjadrovať...všetky boli nádherné a roztomilé.

taktiež dúfam,že keď bude ešte niečo takéto,nejaké to "stretko" tak si ho nenechám ujsť,lebo určite to neboli vyhodené peniaze,už len z toho dôvodu,že /sme/ ste sa naživo stretli a pokecali🙂a o to tam predsa išlo. nabudúce si teda nenechám také niečo ujsť...

lusinda2000
5. júl 2009

pardón za dlhší príspevok🙂

a budem čakať na nejaké fotečky,kočky moje zlaté🙂

dadulik
5. júl 2009

baby, prosim poradte mi, ako sa zaregistrujem na faceebook a priradim si vas ako priatelov 😅
aby som mohla potom stahovat foto o stosest 😀 😀 😀

lusinda2000
5. júl 2009

dadulík,skús si dať www.facebook.com a tam by mal byť výber jazyka čeština a zaregistruj sa na pravej strane. teda aspoň myslím,lebo sa som s ateraz odhlásila,zadala som túto adresu a vyhodilo mi,zaregistrovať zdarma,tak skús.

julca80
5. júl 2009

ahojteeeeeeeee, tak uz aj ja som konecne hlasim!!! 😵 😵 😵 😀 😀 😀
My sme dorazili domov az okolo 5tej, bo sme sa stavili u svokrovcov po ceste. Tiez som pustila pracku, pockam na svoje dieta, ktore islo s mojou mamou troska von.
...ale uz ju pocujem prichadzat....cez pol ulice 😅 😅 ........vykrikuje "mamaaaa, tatooo"..... 😀
Pojdem ju okupat a hodim si veget. 😝 😅

Zenusky, som naozaj velmi rada, ze sme "zbuchali" taketo stretko, keby nebyvame od seba tak daleko, tak by som taketo nieco absolvovala aj castejsie.
Tomu "konovi" som vazne vdacna, ze som mohla spoznat perktne "partacky" aj virtualne aj na zivo. 😵 😵 😵

Deni, moc moc ti dakujem za Dominicku za tricenko, vsetkym sa s nim chvalila. 😀 Vazne, klobuk dole, si sikulka.

Leni, samozrejme aj Tebe velke Dakujem za srdiecko, teda aj tvojej mamine.

Ste zlate!!! 🙂 🙂 🙂

dadulik
5. júl 2009

juli, a vies ze mne vobec nevadi, ze sme zo vsetkych kutov slovenska 😀
jaro povedal, ze sa kludne mozeme stretnut hocikedy hocikde 😀 😎 😅 ta spiatocna cesta nam strasne rychlo ubehla a uvedomili sme si, ze to ani nebolo tak daleko, ako sa zdalo 🙂 a hlavne, stalo to za to !!!! 😵 😵

lusinda2000
5. júl 2009

dadulík,ide ti to na tom FB?

no,ja som tam síce s vami nebola celý ten čas,ale som nesmierne šťastná,že som vás mohla prísť pozrieť. hoci sme sa videli len krátko,bolo to super. už len to,že som bola "naozaj: s kočkami,s ktorými som len vďaka internetu a modrému koníkovi v kontakte. hneď na prvý pohľad bolo na každej z vás vidieť,že ste super. proste milé, usmievavé, zhovorčivé,starostlivé...no super.

dadulik
5. júl 2009

dik lusi, som tam registrovana, ale ako vas tam najdem vsetky ??? ☹ chce to vase e-maily zadat 😲
neda sa to podla prihl. mena nejako ?

lusinda2000
5. júl 2009

dá sa to podľa mena. si tam prihlásená?napíšem ti ako.

dadulik
5. júl 2009

som prihlasena, len to by som musela vediet cele mena asi vsetkych, co ☹

lusinda2000
5. júl 2009

dadu,hore v menu máš: PRIATELIA, v tom máš: NÁJSŤ PRIATEĽA, potom choj až dolu,máš tam:VYHĽADÁVANIE ĽUDÍ,zadaj tam napr.niečije meno a priezvisko a dáš na tú lupu hľadať.,skús napr.teda moje,pošlem do iP,ak si zabudla priezvisko. alebo mi napíš do IP na MK ako si sa zaregistrovala pod akým menom a ja si ťa nájdem a pošlam ti žiadosť o prijatie priateľstva.

lusinda2000
5. júl 2009

pošlem ti moje meno,skús si to. budeš mať teda IP zachvíľu odo mňa,oki?

dadulik
5. júl 2009

ved vravim, to by som musela poznaj aj priezviska, a to ja si vas vsetky nepamatam, tak rychlo hadzte do IP, prosim 😅

dadulik
5. júl 2009

ok 😉

lusinda2000
5. júl 2009

poslané🙂

lusinda2000
5. júl 2009

super,potvrdila som si ťa. teraz si môžeš napríklad pozrieť mojich priateľov,mám tam baby aj lenkinko muža,tak im môžeš rozposlať žiadosti o priateľstvo🙂

dadulik
5. júl 2009

kde ste ???? 😲 😅
mala mi odmieta zaspat v detskej 😠 tusim som ju v tych bojniciach rozmaznala 😖

lenca13
5. júl 2009

Tu som 😀

julca80
5. júl 2009

tu som 😉
Aj my sme mali problem akosi s uspavanim 😝, po dlhej dobe som ju musela drzat za ruku a zostat chvilku s nou.
Ale teraz uz hadam spi.

zuzla2
5. júl 2009

ahojte...
tak som si poobede trochen pospala a mozem zas ponocovat 😀
cesta spat nam ubehlo podstatne rychlejsie ako tam...za 3hodky a 45minut sme uz boli v po...mala nastastie aj zdriemla,tak super...
joj babenky moje zlate..bolo nam s vami super, uzasne...ani to neviem slovami opisat...uz ani nepamatam kedy naposledy som sa tolko narehotala ako cez tento vikend...asi by som mala chodit na take vylety kazdy mesiac...bolo by mi lepsie a hadam by som aj sxudla (ked sa vraj od smiechu xudne 😝 )..len to najprv musim Martina poslat za sefom, nex mu zvysi plat a prideli menej prace 😀 😀 😀
samo ako top par boli Dadulikovci....na tych sa clovek pozrel a uz sa rehotal 😀 😀 😀
Lenke a Deniske dakujeme za krasne darceky.... 😎
boli sme fakt so vsetkym a vsetkymi spokojni..az teda na tu piatkovu veceru 😔 😀 pustili sme ovela viac prachov ako sme pocitali...ale to boli,su aj budu...no spomienky nam navzdy ostanu 😵 😵 😵

no tolko by som o tom vedela popisat,ale tak ktorasi zahlasila,ze to mame zhrnut jednou vetou, tak som teda zhrnula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a teda budem tajne dufat,ze nejake to stretko sa nam este podari a,ze si ho nenexame ujst ani my....hoci aj jest kvoli tomu nebudem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
5. júl 2009

Baby boli ste vsetky perfektne 😵 😵 😵 a samo ze aj vase rodinky myslim ze sme so to dobre uzili 😉
Tiez som sa trocha obavala ako si budeme rozumiet ale dopadlo to vsetko dobre 🙂
Dufam ze este dajake stretko zoganizujeme 😕

zuzla2
5. júl 2009

lusi no ja musim a aj budem za tajnasa 😀
ale, aby nebolo vsetko len tak ruzove a ako som vam aj vravela,davam si poriadny pozor..fotky tu uz davno nemam....niekto sa teda cinil 😠 😠 😠 😠
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... to je moja mala...tak nex sa mi ta zmija dostane pod ruky a ju viete co 😠 😠 😠 😠

julca80
5. júl 2009

zuzi, presne 😀
Aj od huby si odtrhnem, len aby som s vami stretko mohla absolvovat. 🙂 😀

julca80
5. júl 2009

zuzik, to co ma znamenat????????????????????????????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
To si kedy zistila?
........ubohe od tej dotycne.......... 😠 😠 😠 😠

sticker
autor
5. júl 2009

Tak konečne sedím aj ja a idem niečo napísať 😅