• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Bože, prečo zase začínam novú stranu :angry:
5. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stick, ved to je jedno kto zacina novu stranu :wink: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julci pred xvilou :angry:
zuzi .. ja normalne nechapem ... to ako co ma byt???? :angry: :angry: :angry:
autor
Ja mám v hlave stále niektoré okamihy...celou cestou som si všetko premietala a normálne mi ostalo smutno :pensive:
Stále počujem Dadulik a jej hlášky, prízvuk a v mysli sa chechcem :grinning: .
Sme v podstate úplne cudzie osoby ale mne to tak nepripadalo :dizzy_face: Normálne začnem odkladať centíky, aby sme mohli ísť na ďalšie stretnutie :slight_smile: Neviem si predstaviť, že by sme sa už nestretli :sweat_smile: :wink:
5. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ako si to zistila? Či náhodne si to našla? Dala si avízo adminkám?
5. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja netusim co to ma znamenat...pre istotu to ani Martinovi nepoviem....
5. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babenky kam dáme fotky? Nejakých pár, kde sú malé dáme sem a ostatné na FB?
Baby a tie fotky, kde sme sa fotili iba my, včera večer sú úplne perfektné :dizzy_face:
5. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja tiež nechcem moc dávať sem, lebo niektorým osobám tu asi mlieko tlačí na mozog a správajú sa horšie ako malé decká :angry:
5. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam podobne pocity ako Janka, mne to pripadalo, akoby sme sa osobne poznali nejaky ten rocik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som uz aj rozmyslala, zeby som kludne isla este raz aj toto leto s vami :slight_smile: , aspon na tyzden niekam do rodinneho domu do prenajmu, do dakeho miesta, kde je kupalisko a detske atrakcie. Proste by som si to s vami zopaaakla aj na dlhsie a vobec by to nemuselo byt "ala tuti comfort", nieco jednoduche, ciste a sikovne pre rodinky s detmi. :dizzy_face: :sunglasses:

Tod moje predstavy. :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni niektoré fotky neprešli celé...potom spíšem ich názov a poslala by si mi ich ešte raz na mail? To nemusíš zmenšovať..... :sweat_smile:
5. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, dufam, ze si v tom momente ako si to zistila, hned adminkam napisala?! :confused:
autor
Dadulik pošleš mi IPčkom ako si registrovaná na FB? Dala by som si ťa k priateľom :slight_smile:
autor
Dad beriem späť, práve som potvrdila tvoje priateľstvo :sunglasses:
5. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, kokos, tak rozum sa mi nad tou "damou" nacisto zastavil :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to mam prehladat celeho kona, ci si nahodou aj moje dieta niekto neprivlastnil ??? :confused: :astonished: :angry:
jani, uz som ti pisala prosbu o priatelstvo na FB :wink: tak mi ju len potvrd :wink:
juli, aj ja by som sla este raz toto leto, kludne, ale ktohovie ako by to zase vsetkym vyslo, a asi by sme si uz neboli take vzacne :grinning: treba aspon pol roka pockat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no a teda vidim, ze ste sa na mne riadne zabavali :astonished: :sweat_smile: :frowning2: ale to ja som taka odjakziva, naozaj som skutocne normalna :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na FB mi nejdu pridat fotky, stale mi to pise, ze zlyhava .... :unamused: :angry:
5. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dadulik ja som to myslela v dobrom :wink: Ja by som prijala, keby píšeš, tak ako hovoríš..... :sweat_smile: :grinning:
5. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby a fotky, kde sú malé v tých tričkách sem dáme nie? Vytvoríme album napr. Bojnice a tam to dáme?
5. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som tej zenskej a do temy otazky pre adminov..
ja poxopitelne tu fotky nehodim ani keby neviem co bolo :pensive:
dadu ja som ta tiez poziadala o priatelstvo a aj jarina od lenci:slight_smile:

ja by som tiez brala stretko hoc aj o mesiac.....lenze to by asi vsetkym nevyslo a nam tiez neviem,ze ci hej...aj ked mam v plane este nejaky predlzeny vikend v Tatrach.... :grinning: no uvidime......
jo dadu,ale to bolo myslene samo v dobrom...vsak kebyze ty tam nie si (a to si myslim,ze sa vsetky zhodneme),tak to neni ono... :dizzy_face:
5. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, ziadneho smutneho smajlika tam nemusis pridavat, leby si super baba :dizzy_face:
Taka moja krvna skupina. :grinning: Len dnes som bola trochen primrznuta, z toho ako som bola nevyspana. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ako si tam našla Jarina? Toho ešte nemám medzi priateľmi :grinning:
5. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak Deni a Katka......kričí tu na mňa fľaša červeného vína čo som kupovala že si spolu dáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No čo s ňou teraz? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze v dobrom :- :grinning: :grinning: sak esteze by ste sa stazovali :fearful: :grinning:
fotky som uz pridala, ale nieco idem este povymazavat, bo vsetky neni su dobre :unamused:
ale sa strasne tesim na foto od denisky :dizzy_face:
5. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad dolu na FB sa dá aj priamo písať :slight_smile: Mrk tam :slight_smile:
5. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne sa až nechce veriť, že už je po tom :unamused: :frowning2:
5. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak postupne popridavate fotky na FB, napiste to sem, aby som si to tam kukla :wink:
ja pojdem asi zalomit za chvilu, len cakam na dalsiu pracku co doperie, vyvesim a letim do postele :sweat_smile:
5. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja už pridávam Dad :wink:
5. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len som si neni istá, či som to dobre nastavila....lebo som dala iba pre priateľov... Ak by vám nešlo pozerať, dajte vedieť :slight_smile:
5. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci aj teba mám na fotkách....môžem ti to potom poslať na mail :slight_smile:
5. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem este omrknut Jankine fotky a padim do posteloviec, bo som kapanecek unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Dobru nocku. :wink:
5. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok