• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
My sme mali navstevu :wink:
Timea isla konecne spat ale spala aj poobede ked sme prisli ma teplotu 38,5 takze zajtra ideme urciea k dokine a stale nas boli brusko :confounded:
Zuzi to je co za ..... :frowning2:
Mne tiez uz doprala tretia pracka zajtra ma caka dalsie pradlo
5. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočule, tak som rada, že ste všetky šťastne došli domov, idem popozerať fotečky na FB a nadávať na armádu, že mi takto pokazila stretnutie....ale už kujem plány na ďalší rok na stretko - presne ako písala tuším julka, že nejaký domčúr si na týždeň prenajať, minule som našla celkom lacné ubytko neďaleko Bešeňovej.... :wink:
5. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani tak pekne uložiť a o rok hodiť link :slight_smile: :wink:
5. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jadus stale sme ta spominali a cakali ci sa nahodou neobjavis :confused:
5. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stále tak strašne nejako dúfala, že sa tam dostaneme, až v sobotu som si uvedomila, že nemám šancu
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: : :cry: :cry: :cry: :cry:
5. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Presne ako Lenka píše.....sme ťa obdivovali, že si vôbec uvažovala s tromi deťmi tam ísť bez auta :slight_smile: A veríme, že o rok budeš už aj Ty :dizzy_face:
5. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cesta busom alebo vlakom by nebol problém, problém bol ten, že janyho prevelili a zmenili mu dovču :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ale dúfam, že aspoň so zuzkou a deni sa nejako stretneme v Prešove
5. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jadus urcite sa s nimi stretni dnes sme hovorli o tom zo Zukou skoda ze nebyvame blizsie :unamused:
5. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My tento rok v auguste este planujeme dajaky predlzeny vikend ked ma Jarino dovolenku len nevieme kde este :confused:
5. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni som zvedavá, čo zajtra povie MUDr. na Timku..... snáď to nebude niečo vážne a nebudú to mať aj ostatné slniečka.... Inak my ako sme šli autom tak Jul začala plakať, že ju bolí bruško :unamused: Ale normálne začala plakať a to nerobí.... Tak snáď to bolo iba chvíľkové.
5. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja som pridala zopar foteciek...ale som nakoniec zistila,ze tych fotiek vas nemame az tak vela :confused: alebo by aj boli a su porozmazavane,tak som ani radsej nepridavala...
jadus veru spominali sme ta...a hod mi link na tu Besenovu pls...xcem mm prekvapkat
5. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hodím, hodím, len to musím znova nájsť, lebo som si to neuložila, bol to rodinný dom, tuším v Ivachnovej (či Ivanchovej :confused: ), celkom dobrá cena, tam by sme sa všetci pomestili :slight_smile:
5. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ved Timea sa tiez nikdy na nic nestazovala a vecer bola uplne do pohody aj doobeda v Zoo len ked sme prisli domov tak hrozne plakala :frowning2:
5. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak my sme sa teraz doma tak bavili o Podhájskej, tam je termál kupko, konečne už vieme, kedy bude mať jany dovču, tak tam by sme možno šli....neboli ste tam niektorá?
5. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi 108 fotiek???? to aj jany dôjde do Levíc, kým to pozriem.....super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi a poslala by si mi niektoré fotky? Tam kde je Jul a aj Edo a ja..... :slight_smile: Dám mailík potom ak bude treba :slight_smile:
5. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja fotky dokončím zajtra, lebo už FB nevládze :angry: Tak som dala okolo 60 zatiaľ... Idem spať konečne do svojej postieľky jááááááj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a prečo nepridáš naraz všetky? Ja si stiahnem fotky do PC, potom to dám na FB naraz celý priečinok, potom si to prezerám a "nehodiace sa" vymažem.... :wink:
5. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to som neskúšala...ani som len netušila, že sa to dá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dá, len tam treba nainštalovať nejakú java aplikáciu...
5. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď to, že ja používam jednoduché nahrávanie....
5. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo a potom ti to "jednoducho" dlho trvá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

idem už aj ja do hajan, fotečky máte krásne, teším sa už na ďalšie......... brú nôcku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
5. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5890955

baby myslíte, že oblečenie naozaj môže mať UV filter?
5. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Dani neviem..... ale podľa mňa hej :slight_smile:
5. júl 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko baby :slight_smile: Ideme na raňajky? :sweat_smile: :grinning:
6. júl 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem si vypit kavicku, nahodit nejake fotky, bo mala teraz pozera "Dorotka a papagaj" :sweat_smile: Tak to vyuzijem.
6. júl 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, krasne sme sa doma vyspinkali :dizzy_face:
idem rychlo kuk fotky a padim do obchodu pre ranajky, lebo doma neni nic :grinning:
dani, do podhajskej chodime, je to tam uplne super, skratka prave termale :wink:
6. júl 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko....
vidno,ze sme spali uz doma :sunglasses: vstali sme tesne pred pol 8ou :grinning:
6. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som včera do polnoci dávala fotky na FB :rolling_eyes: . A to ešte musím dať z Deninho foťáky, kde je moja "family"... Len sa vás opýtam .....môžem tam dať aj fotky, čo sme sa večer fotili?
6. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi aj my sme spali dlhšie - Jul ma nechala do siedmej :grinning:
6. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok