Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
25. jún 2009

jani, to som velmi, velmi rada, ze je malym lepsie, drzim palce na zajtra 😉
ja sa tiez bojim, aby sme neochoreli, tak budem malu strazit 😅 a teplo obliekat 🙂 🙂

jaduska
25. jún 2009

fiiiha - ste sa rozpísali včera....

tak už sme aj my dvojroční.... 😉 len ešte stále nemám pre Bobu žiaden darček....asi kúpim toho hojdacieho koňa 😕

sticker
autor
25. jún 2009

Bože Dani!!! Jasné!!!!!
Barborke prajem všetko, všetko najlepšie!!!!!!!! Hlavne zdravíčko 😵

sticker
autor
25. jún 2009

Ešte večer v posteli som si vravela, že Ti musím ráno napísať, že blahoželám k zvádnutému pôrodu 😝 . A ja ťapa zabudnem 😠 😒

lenca13
25. jún 2009

dobre ranko tak noc sme mali do pohody Timea ju prespala celu na to ze ma tiez trochu sopliky vstavali sme o 7.00 🙂 uvidim ako bude cez den ked tak zajtra zbehneme k dokine
Lily vsetko najlepsie hlavne vela zdravicka 😵
Olivii vsetko najlepsie k meninam nech poslucha maminu,tatina a sestricky tak ako doteraz 😵

sticker
autor
25. jún 2009

Inak u mňa sa už začína PMS - čelo mám vyhádzané, ako pubertiačka 😠 😒 "Bobule" ma bolia.... 😝 Takže žiadny zázrak sa nekoná a "návšteva" príde presne ako hodinky 😒

sticker
autor
25. jún 2009

Dani a toho koníka chceš niečo také ako má Jul?

sticker
autor
25. jún 2009

U nás aj "obyčajná" lopta zožala úspech 🙂 A je naozaj dobrá - veľká a tvrdá, takže perfektne skáče 🙂

sticker
autor
25. jún 2009

A tiež sa pripájame k blahoželaniu k meninkám najmenšej princezničke 🙂 . Nech robí maminke iba radosť 😵

jaduska
25. jún 2009

Ďakujeme....

Jani toho koníka ako má Jul, ale majú u nás aj ružového aj fľakatého, tak neviem...

dadulik
25. jún 2009

Barborke a Olivii zelame aj my len to najlepsie,hlavne vela zdravicka 😵

sticker
autor
25. jún 2009

Dani hej, aj tu v meste som videla aj v inej farbe 🙂 Nášho kúpila babina v Tescu 🙂
Baby Julka sa sama vypýtala robiť "bléééé" a naozaj sa vykakala do záchoda 😵 . My tu máme normálne sviatok 😀. Sme jej s tatom tlieskali o dušu 😅 😀 .
Ale najprv sa normálne bála. Taká panika ju chytila a chcela ísť dolu zo záchoda, ale niečo som jej nakecala a bolo 🙂

zuzla2
25. jún 2009

ahojte...
Bobe vsetko najlepsie k narodeninam, nech pocuva maminu..a najmensej clenke z rodu jaduskovcov vsetko najlepsie k meninam 😵

jadus nasa mala narodky vcera a darcek stale nema kupeny 😒 ....ale vsak neva... 😀
mm totiz prisiel s napadom bud jej kupit vrtulnik na ovladanie alebo karaoke,kedze rada spieva....no ja zvedava,ze co nakoniec kupime ked ani jedno sa mi nepozdava....
hojdacieho konika sice este nemame..aj ho uz mala mat na vianoce...ale nakoniec sme to zrusili...vsak cosi si musim nexat aj pre druhe dieta...

sticker
autor
25. jún 2009

Ahojky Zuzi 🙂 Máš dobré uvažovanie s tými hračkami pre druhé dieťa 😀 Vidím to na Jul, že neviem, čo jej kupovať, keďže všetko má po Janke 🙂
A ako to pokračuje u vás? Ešte kopec roboty?

zuzla2
25. jún 2009

no co ja viem....stierka uz hotova...dnes ma mm premieru, ide davat dlazbu...tak to som zvedava,ze ako to dopadne 😀 ja uz nemam ako prilozit ruku k dielu,tak sa musim len starat o malu...
inac aj my dnes tak ako po posledne dni budicek pred 6tou 😠 😠 😠

sticker
autor
25. jún 2009

Zuzi ani Edo nikdy nerobil dlažbu a na balkón ju položil a aj keď si myslím, že profesionál by zaplakal, mne sa to páči 😀. Ale je pravda, že balkón je dosť krivý 😝 . No už by si trúfol aj na väčšie plochy 🙂
Tak držím palce 🙂 No najväčši "problém" bol, udržať malé aby tam nešli....
A to idete kachličky, alebo podlahu?

zuzla2
25. jún 2009

podlahu...totizto xodba bola tiez absolutne neprerobena...najprv vyhodit tu vstavanu skrinu ci co to bolo za komacov...dat dole tapety, ostierkovat..vyhodit staru dlazbu..a dat novu...tak uvidime no...pozeral,ked nam jeho ujo robil kupelnu,tak hadam sa nieco zaucil 😎
a u mna je tiez detto udrzat malu,aby tam nesla...stale len ocko,ocko...

sticker
autor
25. jún 2009

Tak podlahu dávať je podľa mňa jednoduchšie 😅 . Teda až nato meranie a rezanie 😝 . Ale veď M. vyzerá že je šikovný 😉 🙂

denisse
25. jún 2009

ahojte ...
tak najprv blahozelame barborke k narodeninkam a oli k meninkam ... hlavne nech su zdravucke, spokojne a stastne 🙂

my sme po prekaslanej noci isli hned rano k dr ☹ ale ziadna katastrofa, dychanie ciste ... tak len davat sirup proti kaslu a odsavat ... ale ked jej nic odsat nejde ... ☹ kasle vraj len zo soplov co jej stekaju ... tak snad sa jej spustia aj z nosa a budeme do bojnic fit ...

zuzla2
25. jún 2009

praveze on zhodnotil,ze lahsiu cast mame za sebou, nasleduje tazsia 😀 tak som zvedava....uz sa ma pytal,ze kolko stala dlazba..t.j. ze kolko budeme stratovi 😝 😀 😀

jaduska
25. jún 2009

Barborka a Oli ďakujú aj ďalším tetám a kámoškam za blahoželania....

Zuzi - som vám mohla poslať janyho na brigádu - on to všetko ovláda robiť....

U nás v kuchyni robili podlahu "profesionáli" a prisahám, že ja by som ju lepšie bola urobila...každá kocka je v inej výške, viete jak debilne sa to zametá?

sticker
autor
25. jún 2009

No teda Dani! To by ma naštvalo! Edo to urobil lepšie 😀
Deni tak som rada, že v podstate Nelinke nie je nič vážne, aj keď to nie je príjemné keď nič neodsaješ a napriek tomu kašle 😒 ☹
Zuzi aký vtipálek je manžel 😀 😀 😀 😀

jaduska
25. jún 2009

tá naša Bobaňa je podarená, ukázala som jej koníka, čo máš Jani na fotkách v albume, či takého chce a ona že áno, tak jej vravím, že ideme von kúpiť....a ona hneď ukázala na hlavu a hovori "čapu" (akože čiapku), ale že je celkom holá, to ju vôbec netankuje, hlavne, že bude čapa na hlave 😀 😀 😀 😀 😀

denisse
25. jún 2009

nasa dr tam dnes nemala sestru, tak si sama vyberala karty a pyta sa ma "Jak je to jmeno, nejak to nemuzu najit" a ja ze "Sladkova" a nel na mna kukla takym tym pohladom 'ty to nevies' a hovori "Sladkova Nela" ... a ked sa jej doktorka opytala, kde byva, tak klasicky odpovedala, ze doma ... dnes celkovo nejak nemala strach, tak kecala a kecala .... az sme ju museli umlcat aby ju mohla poriadne popocuvat ...

lusinda2000
25. jún 2009

čaute kočky🙂

jaduškinim oslávenki(i)ňám prajeme len to najlepšie,samozrejme hlavne zdravíčko🙂

my sme hore od pol siedmej,idem upratať,lebo dnes mi príde ten orbitrek okolo jednej poobede,tak musím troška porobiť poriadok,aby ho bolo kde "pacnúť".

idem poumývať dlážky a po dlhej dobe konečne aj na balkóne umyjem zem. máme veľký balkón,tak tam často neumývam 😀 😀 😀 /ja som tam minimálne,len keď vešiam prádlo v lete/.

tak idem,lebo malá ma vyháňa,chce pozerať koníka na nete.

papa

sticker
autor
25. jún 2009

Juj Luci, v dobrom ti závidím ten orbitrek 🙂 Odfoť potom, dobre? 😅 Uvidíš, ako ťa to chytí a keď zbadáš výsledky, jááááááj.
Ja dnes večer zase začínam cvičiť. Cítim sa celkom dobre, aj baby sú lepšie (klop, klop, klop).
Jul spí a ja zbehnem do obchodu. Veď Jaj to zvládne byť chvíľu sama 🙂 😉

lenca13
25. jún 2009

My sme boli doobeda vonku 😉 Timeu som ulozila stihla so mnou aj pradlo povesat a dovolila som jej na balkone poliat kvetinky to bolo radosti 😀
Inak v celom meste nemaju naplne do olynthu 😖

sticker
autor
25. jún 2009

Ja som bola v obchode a idem robiť zemiakové placky 😝 .
Inak Deni, koľko stoja náplň u vás?

sticker
autor
25. jún 2009

No tak to som nevedela 😕 . Ja som včera písala adminke, či nám zamkne tému, že otvárame novú a odpísala mi že dobre 😕