Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
7. júl 2009

no dani, nepoznam, ale mne uz prislo nespocetne vela takychto mien, ktore som nikdy v zivote nepocula a nikoho z nich nepoznam 😠 😒
pozeram ten memorial MJ a revem to jak korytnacka, nejako mi to az teraz doslo, ze je tam v tej truhle a je koniec ....

jaduska
7. júl 2009

daduš aj mne ponúka ľudí, ale väčšinou sú to priatelia mojich priateľov....ale s touto Ingrid nemáme spoločného priateľa a prišiel mi od nej mail - nejaká pozvánka na podobnú stránku ako je FB, ale dá sa tam zaregistrovať iba na odporúčanie známeho....

až teraz mi došlo že čo to je memorial MJ.... ☹

julca80
7. júl 2009

ahojte, ja som malu rychlo uspala, poprestupovala pri zehliacej doske a pozeram In memorial of MJ. ☹
Normalne mi je z toho smutno, krasnu rozlucku mu spravili. 😔 Najma ta pesnicka co predchvilou skoncila. 😔

julca80
7. júl 2009

normalne sa mi slzy tlacia do oci 😢

sticker
autor
7. júl 2009

Júj Dadulik 😔 . Aj ja som to chcela pozerať, no svokor má zapnuté Drišľakoviny 🙄 . Ale aj tak som moc unavená. Akurát Jul sa nechce uložiť. Je tu manželská, ale nie pri stene a tak ju máme v strede postele a to je pre ňu hranie sa 😒 .
Ale ja som strašne zmorená. Už nech sme v kľude doma... Vyzerá to, že domov pôjdeme vo štvrtok. Musím do soboty stihnúť riadne upratať a nachystať na Jankine narodky.

dadulik
7. júl 2009

dopozerala som, doplakala a idem spat 😔

julca80
7. júl 2009

ja detto 😔 Dobruuu ....

sticker
autor
8. júl 2009

Dobré ránko 🙂 Tak máme chladno vonku 😒 Ja som nepozerala MJ, ale veľmi som chcela ☹ Idem si vypiť kávu 🙂

dadulik
8. júl 2009

dobre ranko, zobudila som sa s riadne opuchnutymi ocami, ani som ich otvorit nemohla, jedno sa uz dalo do normalu, ale druhe mam stale pozatvorene 😖 ☹ asi to nebude len tym, ako som plakala nad MJ, ale zrejme som chytila niekde prievan 😒
tu bola v noci burka, a este aj teraz prsi 🙄

sticker
autor
8. júl 2009

Ja to pozerám teraz na JOJke.... Chceme sa ísť prejsť do mesta. Ani netuším ako malé obliecť..... Ešte aspoň hodinku sa pomoceme doma a uvidím ako sa počasie vyvŕbi 😝

julca80
8. júl 2009

ranko, my sme dnes hore od pol 8mej, jupiii. 🙂 netradicne 😅
Nad ranom ako som sa preberala, my skresla myslienka v hlave uvarit dnes sosovicovu na kyselo. 😀 😀 😀 A uz sa aj vari.

lenca13
8. júl 2009

Ahojte tak ja som odvcera u nasich 😉
Noc sme mali zase trochu strasidelnu stale nas trapi to brusko ale dnes rano uz zjedla polovicu jogurtu 😉 tak snad sa dostaneme cochvila do normalu

dadulik
8. júl 2009

jaro dosiel z nocnej, a ze ideme na hriby 😕 😲
no neviem, ci nieco najdeme, ja som bola vcera len tuto na kraji lesa a nic 😒

lenca13
8. júl 2009

Dadus Jarino nemusi chodit ani na hriby a doniesol plny sacek ma take dobre kolegne 😀 😀 😀

sticker
autor
8. júl 2009

Dad ale keď u vás pršalo, tak hádam aj nájdete 🙂 Len sa mu čudujem, že po nočnej sa mu chce 😝

sticker
autor
8. júl 2009

No ideme sa prejsť a poobede so Sv.Petra 🙂
Pekný deň vám prajem 🙂

dadulik
8. júl 2009

tak sme nasli "az" jedneho dubaka a zopar modrakov, ale polovicu sme vyhodili, lebo boli cervave 😒
uz som jarovi hovorila, ze niektore zvazujete este ist do podhajskej, len zrovna v tom termine si berie jeho kolega dovolenku, tak neviem, ci by sa aspon na 2 dni mohol aj on uvolnit ☹
preberala som fotky z bojnic, ze ktore si dame vyvolat, je ich 70 !!!!!! boze tolko za dva dni nafoteneho 😅 😕 😀
uvarila som cestoviny ala bolognese, idem sa nadlabnut, zlatusikovia obaja spinkaju 😵

lenca13
8. júl 2009

Dadus ked stale prsi ake mozu byt tie hriby 😒
Ja az do nedele nevarim kedze sme u nasich tak budem mat aspon od volaco pokoj 😀
Jarino ma prve dva augustove tyzdne dovolenku my tiez pojdeme do Podhajskj len na jeden den 😉
Timea zjedla polievku a este tu okolo mna pobehuje 😉

dadulik
8. júl 2009

leni, tak to skusim volajako vymysliet s tou podhajskou 😉

lusinda2000
8. júl 2009

čaute kočky🙂

počko nič moc,zatiaľ neprší,ale zamračilo sa a v noci bola pekná búrka🙂

malá mi zaspala pred chvíľou na zemi,lebo sa jedovala jak čert,potom mi povedala,že má bo,nemohla som sa jej ani dotknúť,ľahla na zem a zaspala.preniesla som ju do postieľky a spinká ďalej. tak neviem čo to malo znamenať,ani nejedla☹ som zvedavá čo bude,keď vstane☹

ja som v podhájskej ešte nebola,kamoška tam chodí skoro každý rok,páči sa jej tam. my tento rok asi už nikam nepôjdeme,hoci sa ma patrik pýtal,čo s dovolenkou,kedy si má zobrať🙂

sticker
autor
8. júl 2009

Čaute 🙂 Aj tu bol link na tú Podhájsku? Idem mrk strany dozadu 🙂

lusinda2000
8. júl 2009

kočky,ten link,čo hodila zuzka...kráááása! kokso,tam je nádherne🙂

lusinda2000
8. júl 2009

kde ste všetky???

zuzla2
8. júl 2009

ahojte...
no to je zas pocasie...raz prsi a raz nie...
skoda,ze ta Podhajska je na opacnom konci republiky...mm ma tiez druhy augustovy tyzden dovcu 😉
lusi no ja som to akurat poslala mm...celkom dobra cena je potom na jesen....takze zjavne pojdeme, kedze to ma aj neobmedzený vstup do bazénu v Relax hoteli + 1 x výrivku a 1 x masáž alebo inú rehabilitačnú procedúru + dieťa do 15 rokov s polpenziou na prístelke ZDARMA.

lusinda2000
8. júl 2009

relax hotel?to je v tom tvojom linku alebo jaduškinom?

julca80
8. júl 2009

achojte, ja som som malu ulozila asi pred 15.min., este dovaram maso na lasagne, ktore potom s Borisom dorobime ked pride z roboty. Lebo on je "majster" na lasagne. 😅 😉

Inac aj Boris bude mat dovolenku posledny julovy a prvy augustovy tyzden. Zeby sme cosi zbuchali?! 😵 😵 😵

jaduska
8. júl 2009

deniska, zuzka.....v sobotu by som prišla do Prešova keby ste mali čas a chuť sa stretnúť....

inak moja mama teraz začala vymýšľať, že nie Podhájska, ale Margita-Ilona....tak neviem, ale ja už som navnadená na tú Podhájskú, keď by lenkovci a dadulíkovci prišli....hoci len na jeden deň

zuzla2
8. júl 2009

julci zeby som prisla na veceru?????? 😝 😀 😀 😀
v mojom bol link na penzion (uz si nepamatam nazov)...je to komplet 2penzionov a jedneho hotela...xod na avena.sk a tam to mas...

lusinda2000
8. júl 2009

našla som,ale ten penzión jurika sa mi viac páčil. je tam aj noc pre osobu dosť lacnejšia a v sezóne. v tých druhých je to dosť drahé na osobu.aspoň si myslím. je to tam krásne,pokochala som si očká🙂

julca80
8. júl 2009

zuzi, ved to je samozrejme, budem ta vecer ocakavat. 🙂