• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
dani, takze sa v tej podhajskej nestretneme ? :pensive:
juli, a ty ako ? neplanujes tam aspon na dva dni zbehnut v auguste ? :slight_smile:
leni, ty si tiez pisala, ze by ste mozno prisli :slight_smile:
ja som to uz jarovi nacrtla, ze zaciatkom augusta by sme sa s niektorymi este tam mohli stretnut :sweat_smile:
10. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad a čo nato Jaro? :slight_smile:
10. júl 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, ja by som s vami na stopro isla! :dizzy_face:
Len este neviem ci spracujem Borisa, ved si mala moznost odo mna pocut, ze Boris sa nechce ist kupat. (teda aspon tam v Bojniciach) :confounded: :angry:
10. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulík - ako si včera písala - ja taký optimista.....myslím, že budem rada, ak nám výjde aspoň tá Podhájska....ja si len tak snívam, žeby sme možno mohli ísť k moru :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
10. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaro nemoze nic povedat, lebo ako som tu uz spominala, musime ist v auguste kolegynu do vrabel navstivit, kuknut jej malu dcerku, a odtial je to asi 14 km do podhajskej, takze zatial sa u nas sklonuje aspon jedna noc :grinning:
juli, kokos, nech boris neblbne, sak ked sa tam odhalim aj ja, tak tam budeme dvaja tuleni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridávam do tlupy tuleňov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jul Boris sa hanbí? :confused: To nemyslí vážne :confused:
10. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani a ty prosím ťa o čom? :confused: Kde si ty tuleň!
To ja som za ten týždeň - Bojnice, TN a NZ pribrala hnusne! Fakt som ledva zapla rifle! No ale tak stále v reštaurácii, svokor platil a varil aj doma... Ale tak prašule sa minuli, tak budeme teraz hľadovať a schudneme naspäť :grinning:
10. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky.-)

dnes sme s babinou robili sladkú fazuľovicu s domácimi slížami,dalo to zabrať.

malá mi zaspala zhruba pred 15 minutami,tak som zvedavá koľko bude spinkať:slight_smile:

jani,pribrala si?to sa ti ale asi len zdá,nie?si to nahováraš...
10. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, ani neviem ako to popisat. Ani neviem ci sa Boris hanbi, ale ked posledny rok pribral, stale si hovori, ze musi najprv schudnut, a tak. :confounded: Potom sa moze ist niekam kupat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. júl 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa juli,boris je fajn,taký aký má byť,nemá nič navyše. a to som ho videla raz v živote:slight_smile:
10. júl 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus, je pravda, ze odkedy je doma z Anglicka, co je 2roky, tak nabral cca. 20kg. :confounded: , ale co uz s nim :sweat_smile: Ja ho mam rada taky aky je, ale aj ked si nevie "od huby od trhnut", tak na druhej strane stonie, ze musi schudnut. :unamused: Takze ani z voza ani na voz s nim. :sweat_smile:
10. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli,neviem si ho predstaviť o 20kg ľahšieho...
10. júl 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teda ani ja si ho neviem predstaviť, že by mal o 20 menej :confused:
10. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,čo plánujete na víkend?
10. júl 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, prosim ta ihned mu povedz, alebo mu zavolaj do roboty, ze bol uuuuplne moj typ chlapa :grinning: myslim vizazou aj vahou :wink: a ja som za posledne dva roky pribrala 15 kg, takze viem, ako sa citi, ale ja sa zase koli tomu nebudem zahalovat, chapes, radsej skocim do vody, a pri skoku "vyhodim" vsetkych z bazena, a bazen bude len moj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Dad už si "presedlala" z Eda na Borisa? :grinning:
no kočky:slight_smile:

daduš,ty si ako ja...tiež som vždy radšej hneď vošla do vody a potom šup zahaliť do osušky,len aby ma nikto nevidel v plavkách :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babenky, zabavili sme sa spolu bezohľadu nato ako ktorá z nás vyzerá :dizzy_face: . Neviem ako vám, ale mne bolo naozaj jedno, či má niektorá nejaké kilo navyše :slight_smile: :wink: .
10. júl 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,jasnačka,že na tom nezáleží,ide o to,aký je človek vo svojom vnútri. a podľa mňa sa ani jedna z nás nemá za čo hambiť,veď každá žena je krásna už len tým,že je ženou:slight_smile:
10. júl 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, ale ja vobec praveze, nech si mna kazdy pokuka zo vsetkych stran, ja sa do ziadnej osusky nebalim :grinning:
hej jani, edo bol number 1, uz je number 2, a boris number 1 :grinning: :grinning: :grinning: ale iba srandujem, jasne ze nas tatinko je number 1 aj so svojimi 100 kileckami :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. júl 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu :grinning: :grinning: :grinning: ,krásne si to napísala:slight_smile:

ja som zase taká,že sa práveže hneď zabalím:slight_smile:
10. júl 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaro má 100? Ty brďo! Tiež by som netypla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dorobila som Janke tortu, zajtra by som ešte chcela dať šľahačku....a ešte niečo, ale to nenapíšem radšej, lebo pri mojej šikovnosti sa mi to nepodarí a tak nebudem sa aspoň pred vami hanbiť :sweat_smile: :grinning:
10. júl 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A nechcú sa mi robiť zajtra chlebíčky, tak spravím iba misu....šalát, šunka, salám, paprika, rajčina, uhorka. A možno spravím puding. Len by som chcela do takej formy - macko a keď vychladne ho vyklopiť... robili ste už niektorá tak?
10. júl 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej jani, ma stovecku :grinning:
ten puding si urob hustejsi a daj na par hodin do chladnicky, potom ho dobre vyklopis :wink:
ja som doprazila cuketove placky, uz ladujem do seba tretiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala si aj svokra, a uz isla von s malou, sak konecne tu chvilu neprsi, nech sa vyvenci :sunglasses:
10. júl 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julči - povedz Borisovi, že chlapi nepriberajú, ale "mužnejú" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. júl 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jadus, to by som velmi s touto frazou u neho neuspela :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vymyslíme, niečo iné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, nepošleš mi do IP nejaký kontakt na teba, keby sme predsa len išli ráno??? ešte ti tu možno večer napíšem, keď dorazí drahý, že čo a ako, ale len tak pre istotu.....
10. júl 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, Boba mi čosi postláčala v Thunderbirde a mám maily potriedené podľa dní a neviem to zrušiť....ako to to dieťa robí??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
10. júl 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok