Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
10. júl 2009

Dani, ved co sa za mladi naucit, na starobu akoby najde 😅 😅 Mas to sikulku doma. 😉

sticker
autor
10. júl 2009

Ja ich mám podľa toho, kedy prišli...klikni na názov toho, podľa čoho ich chceš mať potriedené 🙂

jaduska
10. júl 2009

jani to viem - ale ja ich mám teraz tak, že mám napísané dnes - a zoznam mailov, potom mám včera a zase maily atď..... - akoby tabuľku urobenú....
inak ona je fakt na také veci šikula - aj počítač vie vypnúť tak, že voľačo postláča na klávesnici a vypne ho, teletext na telke zapne aj bez diaľkového .... atď 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
10. júl 2009

aj Domca mi lubi vypnut PC len "nejakym" stlacenim klavesnice 😅

jaduska
10. júl 2009

sranda aké sú šikovné, nie?

julca80
10. júl 2009

ved to, niekedy sa mi rozum zastavuje ake su tie deti prespekulovane 😀

jaduska
10. júl 2009

a počkaj, keď to budeš mať doma dvojmo (trojmo, štvormo.... 😝 )

dadulik
10. júl 2009

tak som uz vonavucka, cistucka, mala ulozena, cakam jaro, co pride z roboty 🙂
kukala som tv program, a totalne nic tam dnes nejde, teda aspon pre mna 😒

dadulik
10. júl 2009

inac, jani vsimla som si, ze uz len my dve tu mame albumy 😒
ci s tym urobime? 😲 tiez rozmyslam, ze to zmazem, ale ked ja tam foto doplnujem hlavne pre svagrovu co je v anglicku, vzdycky jej link poslem, a pre kolegyne ☹

sticker
autor
10. júl 2009

Tiež som si to všimla...ale ešte Lenka má 🙂

sticker
autor
10. júl 2009

A tuším aj Deniska 🙂
Ale ja to tu tiež dávam kvôli jednej kamarátke. Ona mi vždy pekne napíše, keď doplním fotky - vždy si to všimne 🙂 Ale už som ju "lámala" na FB, takže ak sa tam dá, mažem asi aj ja 😝
Najlepšie by bolo, keby prejde nápad aby si videla, kto si pozeral tvoj album! To by niektorých jedincov porazilo 😠 😀

zuzla2
10. júl 2009

ahojte..
my sme len pred polhodkou dosli z nakupov...
jadus posielam ip...
julci to co je tvoj Boris sisi???? 😀 ja teda hovorim za seba...radsej nex ma xlap viacej kil na sebe ako byt xudunky...aj ked ja takeho mam 😝 😀 😀 😀 ale tak...laaaaaaaaaaska je laaaaaaaaaska 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
10. júl 2009

zuzi, tiez niekedy nechapem, ako ten moj chlap rozmyslam 😖 Nepoviem keby ja mam take zmyslanie, ale on?! 😨 No niekedy ma z neho poraza kvoli tomuto. 😝 😅 😅

sticker
autor
10. júl 2009

Baby mňa také chute chytajú 😝 Na všetko mám chuť a aj to samozrejme "zožeriem" 😠 Jáj dobrý šalátik som kúpila Janke na oslavu 😀

julca80
10. júl 2009

Co mate v plane robit cez "fiiikend"? 😕 😅

My ako tradicne, ani nemusim pisat kam ideme, xixi. 😀

julca80
10. júl 2009

Jani, nie ze jej to spucujes do zajtra a ten dobry salatik do zajtra uz nebude?!!!! 😉 😅 😀

sticker
autor
10. júl 2009

No ja vôbec netuším čo budeme robiť... Teda zajtra prídu naši Janke blahoželať ale čo v nedeľu...
Mňa dnes neskutočne bolí hlava ani oči nevládzem mať otvorené a tým pádom sa mi ani nechce premýšľať čo budeme robiť cez víkend 😝

lenca13
10. júl 2009

ahojte 🙂

julca80
10. júl 2009

caf Lenci, uz ste doma, ci este u mamci?

sticker
autor
10. júl 2009

No budem musieť ísť kúpiť zajtra ďalší 😝
Ahoj Leni. Už doma, či ešte u vašich?

lenca13
10. júl 2009

Az do nedele sme u nasich dnes konecne prisiel za nami aj Jarino 😉

julca80
10. júl 2009

stick, dobre sme sa trafili otazkou na Lenku. 😀

sticker
autor
10. júl 2009

Julik rovnako sa pýtame :-d

julca80
10. júl 2009

Timus uz zalomila?

jaduska
10. júl 2009

zuzi - dík .....dám vedieť čo a ako....

no a fíííkend - zajtra asi pôjdeme do PO, polovičiak práve došiel, ale venuje sa dievčatám, ja musím počkať kým prídem na šór, tak ešte neviem, či ideme alebo neideme 😝

lenca13
10. júl 2009

Poobede sme boli so segrou v Pn na takych malych nakupoch zistila som ze Radka nema taku pevnejsiu obuv do tabora tak som jej kupila za 10€ dvoje topanky v John Garfield,jedny take ako turisticke a druhe biele ved na buduci rok ma prijimanie tak nebudem musiet zhanat 🙂
Timeu varovala mamina tak sme v klude nakupovali 😵

dadulik
10. júl 2009

no my cez vikend nic moc 😒 zajtra ide jaro na nocnu, musi vyjst o piatej, pred tym aspon na dve hodky pospat, takze sobota za nami 🙄 v nedelu bude min. do druhej spat po nocnej a potom ideme konecne kuknut malu Sarinku krsniatko, tak sa trosku tesim 😅

lenca13
10. júl 2009

Nie este je hore tatino sa jej venuje ved neboli tri dni spolu nech si ju uzije 😀 asi to pochytila od Dominiky cele dni bola zavesena len na mne 😝

julca80
10. júl 2009

veru, u nas to cickanie este pretrvava 😒

sticker
autor
10. júl 2009

Ja som dnes bola pri 8 mesačnom bábätku a to je tááááááááááke zlaté! Tešil sa z hocijakej "somarinky" a tie pohyby....naťahoval ruky a pršteky ešte také nemotorné...no ani to neviem opísať 😅 . .....