Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
11. júl 2009

zabudla som odhlasit segru 😉

dadulik
11. júl 2009

leni, juli, dani, tak som rozmyslala nad tou podhajskou, kebyze priblizne viem termin, skusila by som sa tej byvalej kolegyne spytat, nieco mi spominala, ze znama tam ma chatu, mozno by sa mi podarilo lacne ubytko zohnat, aj ked teda mi rozmyslame zatial iba nad jednou nocou 😔

sticker
autor
11. júl 2009

BAby keď bude termín, tak sa aspoň pokúsim navrhnúť Edovi, že by sme iba na otočku prišli... Ak bude pekné počko tak sa okúpať.....

dadulik
11. júl 2009

ok jani 😉 😉 😉
my to mame asi tak daleko ako do bojnic, cize min. 1 noc musime prespat, aby sme sa nehnali hore - dole 😀

erika13
11. júl 2009

Dadulik ja som tiez rozmyslala len na jeden den ale keby je ozaj dajake lacne ubytko tak na jednu noc by sme isli 🙂

lenca13
11. júl 2009

moja hlava derava 😀

dadulik
11. júl 2009

leni, jasne 😀 chapem 😀 myslim, ze taka dvojlozkova izba by sa tam dala zohnat za 400 sk 😉 , tak pocitam ze trojlozkova za 500 😉 ono mozno aj na mieste by sa dalo super ubytovat, lebo ked uz si tam, a ti ludia, co prenajimaju domy, izby ta vidia s batohami, tak sa tam idu o teba pretrhnut, tak sa da potom aj zjednat 😉 😀

dadulik
11. júl 2009

len ja budem vediet az zac. augusta, kedy bude mat jaro volno, az donesie domov plany na august z roboty 😖
takze my sa budeme chystat tak max. tyzden-dva predtym 🙂

zuzla2
11. júl 2009

ahojte..
tak my sme uz asi hodku doma,ale este som musela umyt xodbu,kedze mam sluzbu...
no bolo super,sme si pokecali...spoznala jej manzela...oni potom mojho...lebo sa mi nexcelo uz hore slapat pesi a navyse mala sa dnes predviedla,tak musel prist po nas...
mala bola totalne zla,neposedna..nexapem co s nou bolo...asi sa jej uz xcelo spat...lebo aj mm vravel,ze sa za nu az hanbil...Barborka bola vacsinu casu pri mamke alebo ockovi..ani nemukla, na rozdiel od tej nasej 😝 a mala Olivia...no nadherne male babenko..som sa nad nou rozplyvala a minimalne do vecera aj budem 😎 aj som si ju vzala na ruky, ale po 30s vratila mamke,kedze som sa ju bala mat 😀 😀 😀 😀 to ani pravda neni,ze ten moj zlobor bol taky maly ☹ urobila som az 2fotky..dako nebolo casu..tak ix niekedy hodim na FB 😎
som rada,ze sme sa konecne stretli,vsak zas nebyvame az tak daleko od seba 😵

lusinda2000
11. júl 2009

čaute kočky,teda vy tu toho plánujete🙂 ste zlatéé🙂

malá mi zaspala až teraz,čo už s ňou. včera som sa obávala teda tej noci,ale bola úplne v pohode. spala od 22:00hod. do 8:30hod.rána a bez jediného prebudenia🙂 celú noc krásne prespinkala🙂

dadulik
11. júl 2009

zuzi, tak si mala radost zo svojho zlobrika 😀 sak musi sa aj ona niekedy predviest 😀
ja mam nervy, lebo oproti zase na stavbe exekutora dosli jeho svokrovci, a podpalili vatru so vsetkym moznym stavebnym odpadom 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak sme chytro okna zatvarali, a cele sme s malou napachnute rakovinovymi splodinami, musime si vecer aj vlasy umyt 😠 😠 😠 😠 😠 ako toto nepochopim, on ma 10x vacsi prijem ako moj muz, a neni schopny si to dat za par stoviek odviest na skladku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lenca13
11. júl 2009

Zuzi som rada ze ste sa stretli 😵
Dadulik to by sa tam oplatilo aj prespat ked by sme nasli take lacne ubytko tak snad to vyjde 🙂
Inak pan exekutor si mysli ze so moze vsetko dovolit 😕

dadulik
11. júl 2009

leni asi tak s tym exekutorom 😖
ved uvidime, co s tou podhajskou, zacnem to riesit na konci jula 😉

jaduska
11. júl 2009

Ahojte....tak aj my sme už doma....zase som sa v buse musela rozčúliť - šofér mi zahlásil, že táto linka kočíky brať nemôže.....kurňajs, normálne napíšem na vedenie SAD-ky, že ako diskriminujú cestujúcich s deťmi.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
no ale našťastie nás ten šofér s veľkým hundraním zobral, šak mohol byť rád, že aspoň dáka tržba....

no a Zuzi, Vaneska bola náhodou úžasná - normálne zdravé, živé batoľa, vôbec sa za ňu nemáte čo hanbiť...jednoducho mala v pláne niečo iné ako sedieť a pozerať, ako sa my dve rozprávame...bola zlatučká - beťárka....som rada, že sme sa stretli....
ja som potom stretla ešte ďalšiu spolužiačku, tá ma zatiahla do Reserve, kúpila som babám 5 tričiek - mali zľavu 50% 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

čo sa týka Podhájskej - tiež ešte neviem termín - Janyho veliteľ mal voľno, ale možno už na bud.týždeň budeme vedieť čo a ako....

sticker
autor
11. júl 2009

Babenky normálne sa tu teším, že ste sa stretli 😅 😵 . Zuzi ja si ani neviem predstaviť, že V. neposlúchala 😉

sticker
autor
11. júl 2009

My máme už po oslave, ukázali sme našim fotky z Bojníc - všetky deti 🙂
Julkina Dominička sa mojej segre veľmi páčila 🙂
Našim sa páčila torta, akurát najprv nepochopili, že to bola akože vanička 😠 😀 😀 😀 😀 . Až na fotkách že "Jééééj, už to tak vyzerá" 😀
Idem spratať, decká sú s Edkom na balkóne a jašia sa 😝

jaduska
11. júl 2009

super jani, že vám to dobre dopadlo.... 🙂

dadulik
11. júl 2009

jani, to fakt, mala byt ta torta vanicka ?????? 😕 😲 😅

sticker
autor
11. júl 2009

Zuzi prosím ťa vysvetlíš mi, čo to znamená, keď si ma označila na FB na fotkách? 😅 Nejako tomu nerozumiem ☹ Akože tvoje fotky a na nich som ja a potom sa to akože nejako pridá do môjho albumu, či ako to funguje? ☹ Ďakujem 😵

dadulik
11. júl 2009

jani, myslela si tu tortu z bojnic,alebo tu, co si robila na dnes 😅

jaduska
11. júl 2009

jani, to označovanie znamená, že potom pod fotkou píše, kto tam je.....

sticker
autor
11. júl 2009

Dad čo som dnes robila 😀 😀
Inak ak by ste niektorá chceli fotku na ktorej je tá tortak s "neroztopenými" menami, tak vám ju môžem poslať na mail 🙂 😉

jaduska
11. júl 2009

daduš - aj ja som začala písať otázku, či tá torta bola vanička, ale som potom zaváhala, ktorú myslí, tak som bola ticho 🤐 🤐 🤐 🤐 😀

sticker
autor
11. júl 2009

Idem dať na fb fotky z dneška.
Dani, čiže to sú fotky v albume Zuzky a ona si napíše, kto je na fotke, hej?

jaduska
11. júl 2009

áno, tie fotky sú v Zuzkinom albume a pod fotkou je napísané takým modrým písmom, že kto tam je - teda ten človek musí mať tiež profil na FB, potom si môžeš naňho kliknúť.....

zuzla2
11. júl 2009

no jadus,teda ti soferi 😠 😠 😠 to fakt ked teraz clovek nema auto tak ma byt ako diskriminovani alebo co???? 😠 😠 😠 napis fakt na to vedenie..lebo to nie je mozne...to potom,aby ste len doma stale sedeli....

no a mala bola teda fakt cislo...ja som to este predyxala..vsak co ma trucovite obdobie...ale M. az nervy mal...ze co si o nas ludia pomyslia,ze si dieta nevieme vychovat 😔 😀 ale asi bola fakt unavena...lebo len teraz vstala...spala 2,5hod 😕 😕 😕

Jani ono to v podstate neznamena nic 😀 do tvojho albumu sa to neprida,len ti na nastenke napise,ze si bola oznacena v takom a onakom albume 😀 tazko vysvetlit...

dadulik
11. júl 2009

no preto jani 😀 s tou tortou 😀

sticker
autor
11. júl 2009

Zuzi ani tm si neviem predstaviť, že mal nervy 😀

dadulik
11. júl 2009

jani, nahodou, to je jednoznacne vidno ze je to vanicka, kraaasna torta 😵
a zuzi, velmi pekne fotky malej barborky a vanesky 😵

sticker
autor
11. júl 2009

Inak keď som mamine povedala, čo nás stálo ubytovanie skoro sa prežehnala a to sme ateisti 😝 . Hneď mi vysypala kopec iných možností ubytovania 😀 A že sme mohli ísť do Tatier radšej. Tak som jej povedala, že sme už múdrejšie a o rok pôjdeme bližšie k Tatrám a nájdeme aj lacnejšie ubytko 😉