Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
13. júl 2009

Leni angína a ty žehlíš?! 😠 😒 Ležať by si mala min. jeden deň... aj to je málo.

dadulik
13. júl 2009

jani, hej laura v bazeniku vydrzi, cvachce sa o dusu, totalne leharo 😎
dani, my do tej podhajskej pojdeme urcite nejako po 14. auguste, az vtedy jaro dostane dov 😉

jaduska
13. júl 2009

jani a najlepšie je, že nám v škole teraz povedali, aby sme nekupovali veľkú tašku, lebo domov si deti len šlabikár budú nosiť....

lenca13
13. júl 2009

Jani ja som lezala len mi uz bolo dlho 😀
Radku som supla do vane a Timka este nie je doma 😉 zajtra poobede pride zase mamina nech Timka netrpi vnutri

Julik na ST je dajake kupalisko?

jaduska
13. júl 2009

daduš tak to my asi skôr, lebo 15-teho ide Sandra na svadbu, tak to už musíme byť doma ☹

sticker
autor
13. júl 2009

Dani to som sa už minule chcela opýtať - to ide komu San na svadbu? Že ide teda iba ona 😕

zuzla2
13. júl 2009

ahojte..
tak ked mm dosiel domov,tak vzal pekne krasne malu a isli vonku...aspon som stihla co to porobit...
a som sa pobavila...okolo 5tej pocuvam dako hudba nahlas hraje..tak reku co sa kde robi...a pozriem zozadu vonku a tam zo susedneho bloku zenskej cvicili aerobik 😀 dobry napad teda 😎

sticker
autor
13. júl 2009

Zuzi normálne vonku na sídlisku? 😕 😅 To určite len nejaké pekné kostry...či aj také "normálne" ženské? 😝

zuzla2
13. júl 2009

no samo,ze tam bola aj nejaka kost...ale aj normalne zenske..aj starsie...fakt super 😎

dadulik
13. júl 2009

zuzi, a co si len kukala, sup sa k nim 😀 ja som dnes zacala cvicit brusaky, kliky, a take posilovacky hlavne na brucho a nohy 😖 aby som v sobotu v tych satach nemala sadlo dookola popriliehane 😀 a neveceriam, teda hej, ale idem si dat len melon 😀 snad sa mi podari aspon trochu "stratit" brusisko 😠

zuzla2
13. júl 2009

no ja by aj isla..ale teda neznesiem,zeby sa na mna spoza okna pozeralo kopec ludi 😒
ale ma napadlo,ze ked to budu robit pravidelne,tak ja budem cvicit s nimi,ale z domu 😀 😀 😀

dadulik
13. júl 2009

dobry napad zuzi 😉
a co, ja by som sla za nimi, aj kebyze sa tam na mna pozera cele sidlisko 😀 😀 😀 ved ma poznas 😀 😝

sticker
autor
13. júl 2009

Zuzi dobrý nápad 😀 😎

julca80
13. júl 2009

ahojte, coze tu cvicime?! 😉 😀

Leni, u nas v ST nie je ziadne kupalisko ☹ , len mala plavaren. 😒 Aj tam som este nikdy nebola.

sticker
autor
13. júl 2009

Julik teba som sa chcela opýtať - predávaš cez MMB, ako moc šlo hore poštovné? Teda napr. zväčša som mala tak 1€ príp. 1,15-1,30€ , je veľký rozdiel?

lenca13
13. júl 2009

Radka zajtra idu na Staru Turu ved uvidim co bude hovorit ked pride domov 😕

zuzla2
13. júl 2009

Jani predtym doporuceny list 2.triedou do 500g stal 1 a teraz 1,20...

julca80
13. júl 2009

Jani, veru zdrazelo postovne 😖 😠 , napr. list 1.tr. doporucene do hmot. 500g. predtym stal 1.13Eur, a teraz je to 1.30. 😖

zuzla2
13. júl 2009

julci 1.tr doporucene je az 1,40 😖

sticker
autor
13. júl 2009

No, tak budem menej cez net 😅 😝 Príp. naraz. Chcem Janke zase do škôlky kúpiť od jednej ženskej, mala aj tento rok a vydržali úplne celý, keď som ich oprala tak ešte aj pre Jul budú aspoň na von... No ale zvažujem, že radšej teda viac objednať aby bolo jedno poštovné.

sticker
autor
13. júl 2009

Babenky idem už spať...zapozerala som sa do videí o MJ ☹ Ahojky zajtra 🙂

sticker
autor
14. júl 2009

Ej ale vidieť, že je leto 😎 . Tak nás posuniem a želám pekné ránko 🙂 😉

jaduska
14. júl 2009

Bré ránko....dopisovala som nejaké papiere k žiadosti o byt a idem to odniesť na úrad, v septembri má zasadať bytová komisia, tak som zvedavá, ako dopadneme.....

Jani - vydáva sa Janyho sesternica, pozvaní sme komplet rodina, ale toho roku sme mali už dosť výdavkov - janyho rehabilitácia, švagriná krstiny, my krstiny...400€ len tak mimo rozpočet 😒 No a keby sme šli na tú svadbu, tak už nemôžeme ísť na dovču a keď mám pravdu povedať - čo ja tam budem robiť, okrem svokrovcov tam nikoho poriadne nepoznám, budem sa krútiť okolo Oli, ktovie ako Barborka by tam bola, ja by som o nejakej desiatej tak či tak musela odísť kvôli deťom, nehovoriac o tom, že nemám čo na seba - takže ďalšie výdavky.....atď, atď....veď si určite vieš predstaviť....Ale Sandra ide, lebo svokra už jej bola vybrať šaty v požičovni - také princeznovské, to ona rada, tak jej nebudem kaziť radosť, nie?

sticker
autor
14. júl 2009

Dani jasné 🙂 Ja by som to vyriešila rovnako 😉 🙂

sticker
autor
14. júl 2009

A máte záujem o nájomné byty mesta? Juj nech vám to vyjde 😵

julca80
14. júl 2009

ahojte 😉
Troska som povysavala, a rozmyslam, ze pojdem s malou k prababe jej napustit bazen a kupat sa. Dnes bude dobry hic. 😝 😎

stick, aj ja som vecer skoncila pri videach MJ 😅

Danka, moc moc budeme drzat prsty, aby vam byt prideli. 🙂

lenca13
14. júl 2009

ahojte jaq som tiez aspon povysavala ale hned som unavena 😖
Timea spadla v noci z postele vsade sama krv ale nic vazne sa jej nestalo len si narazila zubok
Jarino isiel s Timkou trochu von 🙂
A zomrel nam zajko to budu place ked pride Radka domov 😕

lenca13
14. júl 2009

Jadus tak snad ten byt dostanete

sticker
autor
14. júl 2009

Leni pre boha!!! Čo mu bolo? To len tak zrazu? ☹
A Timke sa asi niečo snívalo...veď ona z postele nezvykne padať 😝 Drobec malý 🙂

sticker
autor
14. júl 2009

Inak Jul začína bojkotovať poobedný spánok, potvorka malá 😝 . No ale nechám ju v postieľke a snáď jej to trkne časom, čo od nej chcem 😅