• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
inak ja som práve spráskala koláčiky z lístkového cesta - všetky do jedného - celý plech :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kakaový puding je moja droga :sweat_smile:
Leni videla som babičku aj s malými.....to čo bolo za buginku? V tej rýchlosti som pomedzi stromy nevidela poriadne.
No a kúpalisko....chcela by som skúsiť zatiaľ aspoň do TN. Na tie Bánovce neviem nájsť nič na nete, lebo aj keď som si našla tak písalo, niečo v štýle že nie je prístupná :confused: .
No a v ten august uvažujem o Podhájskej...ale naozaj sa nejdem tešiť. My sme už v mínuse (ako si písala Dad, že budúci rok aj keby máš ísť do mínusu tak ideš na stretko... :pensive: ), takže naozaj neviem čo a ako bude :unamused: :frowning2:
14. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani to mame buginu po Jojovi mamina nechcela ist s tym velkym kocikom :wink:
Bola som sa chvilu vyvetrat boli sme odprevadit babicku a kupit este zajtra Radke na opecku veci :dizzy_face:
Julik Tak Radke sa pacilo v tom bazene na ST :slight_smile: ze je perfektny aj som ho nasla na nete a vyzera dobre :slight_smile:
Tak ja si mozem robit chutky za cely den som zjedla dva jogurty a inak vobec nepocitujem hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, ale mne sa ta skrina nezdala draha :sweat_smile: to tusim janke :grinning: ja som na take ceny zvyknuta, ked sme malej zariadovali izbu, az sa nam panenky pretacali :confused:
a jani, my sme v minuse cca 17 tis, a to len pred 3 dnami dosla vyplata :unamused: :angry:
14. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni hodíš link na ST, prosím :slight_smile:
Dad ale za takú skriňu dať cez 26tis?! To by malo byť pozlátené!!!
14. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dala som na FB fotky s bazénikom, ak by ste sa nudili :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ale to je kryta plavaren
http://sk-sk.facebook.com/photo.php?pid=1255179&id=48842120908
V TN je pekne kupalisko len aby si nebola prekvapena je tam studena voda
14. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, no pozlatena skrina by stala asi 200 tis !!! :unamused:
tak ten moj akoze kolac je uplne roztopeny, nestuhnuty, ani slahacka, ani puding :angry: tak som to strcila do mrazaku, snad to stuhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, kukla som fotky :slight_smile: prosim ta, ako tie bazeny potom vylievas ??? :astonished:
14. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni a to by nevadilo, že krytá... Edo aj tak neznáša sa potiť na slnku...ale krásne to vyzerá :slight_smile:
A náhodne som si všimla tému o bábätkách z Bánoviec tak som klikla, že sa ich opýtam na kúpalisko a práve to preberali a teda normálne ma odradili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: .... Takže to "vyhadzujem" zo zoznamu...
14. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad tam bol na niektorých fotkách aj "kýbel" - tri vedrá idú do veľkého bazénika a dve aj niečo do malého a potom to prelievam s miskou naspäť do kýbla :grinning: Ale keď je toho menej v bazéniku, tak sa dá aj nadvihnúť a tak to prelejem....ale to naozaj už musí byť menej vody, aby som ich nepretrhla. No zábava to je ohromná to prelievanie s pohárikom :grinning:
14. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
no ja mam dost...ale zmakla som dnes aj spalnu...
ja tiez tak prelievam vodu...aj teraz mi treba,ale asi tym poverim mm a ja si pojdem polenosit do vane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
14. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu - hehe som si ťa pomýlila s jankou, neviem prečo ,šak ani fotky nemáte podobné....asi zájdem na očné :confused:

na tej skrini ma zarazilo to, že nie je ani drevená a toľko stojí....

a na vypúšťanie bazéna si kúpte hadičku - ja mám takú aj s pumpičkou, čo vypúšťam akvárko...keď vypúšťam bazén, tak to normálne rovno von pred panelák na trávnik púšťam, aspoň trávu popolievam :grinning: :grinning: :grinning: ale my sme na prvom, tak sa dá, hoci minule som susedom aj kydla trochu vody na balkón, ale som bola poutierať....
14. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď to Dani, že my sme na 4poschodí a keď fúka vietor tak to "lieta" kade-tade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi a ty si čo komplet byt gruntovala?
14. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ty si dajaka akcna :slight_smile:
Ja to tiez prelievam s poharikmi :grinning:
Jadus keby byvame na prvom tak no problem my byvame na dvojke :slight_smile:
14. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vase slniecka sa radi natieraju nasa Timea kde najde krem tak sa chce len natierat :confused:
14. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak poumývate susedom balkóny aspoň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni keď je Jul u segry tak vždy príde "voňavá", tam sa natiera indulonou :grinning:
14. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani aka s pumpickou???? :confused: :confused: :confused: ja by som mala najmensi problem kedze my sme na prizemi... :sunglasses:

no ja sa dala na kompletne upratovanie bytu..t.j. okna, skrine, koberce...vsetko od a po z :grinning: zajtra xcem zmaknut obyvacku a potom uz len hala a kuxyna...2 dni tu bude krasne, ja sa budem citit skvele a potom sa zas vsetko vrati do normalu :pensive: :rolling_eyes:
14. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda zuzi, nechces prist aj k nam ? :sweat_smile: my sa zajtra chystame zavarovat marhule, mame total obvesany strom, tak som mamine povedala, ze rano o deviatej ju cakam, ze ideme na to :grinning: ale zoberat to musi jaro, lebo je to vysoko, a ja na rebriku, nulova stabilita :grinning: :grinning: :grinning:
inac s tymi bazenmi na balkonoch by ma slahlo, to by som nemala nervy to prelievat, ja by som to kydla asi vsetko naraz dolu :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavarovat=zavarat, v zahoractine :grinning:
14. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad ale ja nemôžem taký plný bazénik nadvihnúť a vykydnúť to cez zábradlie :grinning:
14. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja zajtra asi tiež pôjdem pre marhule k prababke. Len malé sa mi tam budú nudiť, tak netuším ako ich tam budem oberať...
14. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu kolko davas na hodinu???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mnam marhule by som si dala..ked tie kupovane su blee...a my tu na vyxode ix nemame velmi sancu vypestovat...samo,ze toboz uz nie v byte...
tak mi vtedy xutili (samo aj M.) tie co doniesla Lenca :dizzy_face:
14. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zavarala marhule v nedelu a mame ich u nasich este teda dost ale co nasi nepredaju tak ide do suda aj Timea vie uz zbierat marhule :grinning:
14. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, sak sa dohodneme, dam kosik marhul a ty vygruntujes :wink: :grinning:
baby, taka som rozculena, neviem, ci si spominate na tu moju aferu z II.pilierom dochod. sporenia, 4.februara som to bola dat do poriadku, vsetky potrebne papiere, a pani mila mi povedala, ze do 2 mesiacov by to malo byt ok, a mali by mi zacat posielat na dochod. ucet peniaze, a az dnes som to isla kuk, a hadajte, hovno tam je, akurat kazdy mesiac odratavaju za vedenie uctu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: akoze ja uz neviem, to ich tam mam ist postrielat, alebo im ksichty bejsbolkou rozbit ???? :angry: :angry: :angry: :angry: esteze mam kopiu toho registracneho listu, takze uz mame plan na stvrtok, navstivit nasu "drahu" soc. poistovnu a riadne sa tam rozculit :angry: :angry: :angry:
14. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte, uz aj ja tu obsmrdam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Mala sa dnes kupala tusim cely den az do pol 6tej, samo okrem hodinoveho obednajsieho spanku. :sweat_smile:
Teraz uz spi a ja som si vas stihla precitat.

Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiii, aj sa zapisujem do poradovnika na pucung celeho bytu!!! :wink: :grinning: :grinning: Ked dorobis dadulikovcov dom, tak u nas to budes mat ako "ceresnicku na torte", hehe, mame len 2izbak. :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
14. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulik veru pamatam
14. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad, to si tam fakt myslia, ze ludia su sprosti ci co?! :astonished: :angry: :angry: :angry:
14. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko :slight_smile: Dnes výnimočne som hore od šiestej. Nie že by sa mi chcelo, ale varím polievku, aby sme mohli ísť k prababe aspoň jednu igelitku tých marhúľ naoberať.
Dadulik tak na toto nemám už slov!!!! :angry: :angry: :angry: Juj, hlavne že bulikajú do ľudí, poďte poďte.....!!!!
15. júl 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok