• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
zuzi,moje slová,si zlatáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ste sa zľakli a zdrhli???
25. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, viete o tom, ze na tejto stranke mozete sledovat, ci bude prsat?

http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_radar
25. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni este tam je vraj dobry aj ten model Aladin :sunglasses:
25. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni hej :slight_smile: Na tú stránku chodím každý deň :slight_smile: A ja osobne si myslím, že aj keď hrmí, pršať nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lusi skus pozriet na nete aj starsiu nova stoji tak od 35€
lebo tu teraz hrmi, je tma a prsat urcite bude :slight_smile:
25. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som s nelou vybehnut aspon sa prejst do kauflandu, ale musime pockat kym to prejde ...
25. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze jej mozem (mam?) dat k tomu stoptussinu este aj sinupret? alebo mam kupit este nejake homeo? nech sa chuda aspon v noci vyspi a nedrazdi ju tak starsne na ten kasel
25. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni ja dávam Julke 10kv. sinupretu a do toho 7kv. stoptusinu :slight_smile:
25. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale napr. mi bolo aj poradené dať calciový a do toho stoptusin :slight_smile:
ja mam stoptusiin sirup, nie kvapky ... ale to je asi jedno ... ako casto jej to davas?
autor
sinupret 3krát denno a stoptusin 2krát
25. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked jej dam sinupret teraz, stihnem este jednu davku vecer? neviem, ci mam este pribalovy letak ...
25. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som dala teraz a dám večer. Lebo ráno dávam okolo ôsmej a to sa mi zdá skoro o pol dvanástej, tak dávam keď sa zobudí :slight_smile: A vy chodíte spávať neskôr ako my, tak by nemal byť problém :slight_smile:
25. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som jej dala 10 kvapiek ...
25. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ked sa zobudila, tak jej po nohe od clenku smerom ku kolenu liezol kliest!!!! sme dnes nikde neboli, len rano u tej doktorky a priblizila sa na pol minuty ku krikom co mame pred vchodom :confused: :confused:
ale este iba liezol, tak som ho hned zneskodnila :grinning:
25. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja sa takýchto vecí veľmi bojím. Teda sa bojím, že to zle odstránim :frowning2: Ale ešte že si pripomenula! Pred Bojnicami nesmiem zabudnúť vziať homeo proti kliešťom. Hneď aj idem skontrolovať, aký máme stav!
25. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ake su to homeo? ja nic nemam a pojdem poobede este do lekarne, tak hned zakupim ... a celkovo mi prosim ta napis, ake homeo mas standardne v lekarnicke, aj proti inym veciam .. nech sa zasobim ... sa mi zda, ze si odbornik na spravne zasobenu lekarnicku pre deti aj pre dospelych .. a mozes napisat aj ine lieky ako homeo ... urcite sa to zide aj ostatnym babam :grinning: dakujeme :grinning:
25. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som sa kliestov nikdy nebala, ako deti aj dospeli sme ich mali nespocet, ale teraz, co prenasauj tie vselijake pliagy, tak aj ja sa bojim ...
25. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak proti kliestom je dobre davat vitamin B komplex :wink:
25. jún 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni ja vôbec nie som "odborník" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Na kliešte mám Ledum palustre 5ch - to sú také malé guličky. Potom mám Angin-Heel, Homeogene 9, Coryzaliu, GASTROCYNÉSINE - to je veľmi dobré na žalúdok. Nemám ale bolo mi poradené :slight_smile:
A ešte je dobrý Stodal sirup...tuším Lenka ho má? Nepamätám si.
A na cestovanie Cocculine - to musí u nás byť :grinning:
25. jún 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, o chvilu vyrazam do lekarne :grinning: ja mam rada, ked mam zasobu liekov na vsetko ... a leni, dobre ze hovoris, aj Bcko musim kupit ...
25. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni myslíš tie malé tabletky? A to môžu malé?
25. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani prave ze az deti od 3 rokov :frowning2:
Musim sa opytat Ali ci to mozu aj male?
A idem na ten bicykel tak snad vecer sa tu ukazem :wink:
25. jún 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babenky ešte ste náhodou nevymysleli, ako dopraviť tú tortu do Bojníc? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Netuším, či sa nám to zmestí do auta....tak ešte zvažujem, že ju dám Julče do auta. Ale ide mi o ten obal, do ktorého ju dáme :unamused:
25. jún 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, s tou tortou fakt neviem :confounded:
a zuzi, ty mi prides podla tvare na pasovej fotke tak max. na 55 kg :grinning:
a aby bolo dost hadok, dak moja dnesna vaha je uctihodnych 87 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pred svadbou som mala 74, za dva mesiace som nabrala na 83 kg :grinning: a ked som isla rodit, mala som "len" 86 (sak zasoby som si predtym urobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ). No a to najlepsie, po porode som mala 72 kg :astonished: :astonished: :astonished:
takze asi tak, za dva roky som toho nabrala tolko, ze sa obcas ani nepoznavam na fotkach a v zrdkadle :confused: :rolling_eyes: :grinning:
25. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava, ked som isla rodit 89 kg !!!
25. jún 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dadulik vieš koľko som mala ja, keď som šla rodiť Jul? ....... Až sa hanbím :pensive: . Mne sestričky neverili, že toľko vážim. Išli so mnou k váhe a nakúkali mi cez plece, že či naozaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
92kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pensive:
25. jún 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Si sa zľakla Dadulik? :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok