• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Inak Edovi tak prišlo minulý týždeň, že asi má moc povinností a uniklo jeho pozornosti, že mal zaplatiť nejaké poistenie + šek. Tak mu volám, že čo to - veď to nie je malý peniaz a tak hneď mrkol naše slávne výdavky :grinning: a tam bolo pekne poznačené, že to platil na pošte. Volá pani a nakoniec sa zistilo, že to je zaplatené, ale vtedy mu prišiel šek o 0,01€ menej a že ešte aj iné identifikačné číslo mu tam dali, tak mali v tom chaos :angry: :angry: :angry:
Tak začínam mať pocit, že už ma nič neprekvapí :rolling_eyes:
15. júl 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :wink:
Aj dnes ma byt riadny hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: , aj by som isla s malou sa opat kupat do bazenika, ale musim nieco navarit. Este predtym musim nakupit. :unamused: Takze dnes ju asi ukratim o cvachtanie sa vo vode. :sweat_smile: :zipper_mouth:
15. júl 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik Ty si teda "mater" :grinning: :grinning: :grinning: Ale veď jej to nejako vysvetlíš :wink:
My ideme k prababe konečne, čakala som na auto...
15. júl 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stick, to som teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Pravdupovediac, radsej by som bola s nou v tom bazeniku, ale ked nemame nic navarene, tak musim. :confounded: :angry:
15. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja varim cesnacku a druhe mame od vcera :wink:
Jarino isiel s Timkou von a potom jej dame na balkon bazen :slight_smile:
15. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timke sme nafukali bazen a je cela happy :dizzy_face:
15. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uf, tak sme už doma...plná bednička marhúľ ma tam čaká, poobede zbehnem s malými do Tesca, nakúpim a potom nás Edo odvezie pre tie marhule. A musím aj poháre doniesť. Bola som v tom, že maminka má doma a "prd guľový" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: . Ale teda dve hodiny som v kuse oberala + zbierala zlé marhule zo zeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni aj tam malá sedí? To naozaj iba ja mám dieťa, ktoré tam neobsedí viac ako 5 min? :sweat_smile: :unamused:
15. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ano sedi bola tam strcena hodinu a plakala ze sa ide este kupat a pytala si aj sprchovy gel :grinning: :grinning: :grinning:
Jani ale ved marhule sa dobre oberaju vidno ze nie si zvyknuta by sme boli v zahrade celu sobotu aj nedelu :wink: a to ich tam este riadna kopa ostala
15. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni len tá marhula nič moc....strašne sú malé, všetko to zavarím, to na jedenie nie je :unamused:
15. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Navyše prababa nestíha malým a tie tam lietali..... musela som ich aj sledovať, lebo stromčeky boli podoprené tyčami a v kuse ich to tam ťahalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to poznam len nasi maju jednu zahradu pred domom a za domom je velke humno tak oni boli v zahrade spokojne ked s dedom oberali marhule a v celej zahrade je vysadena len trava :wink:
15. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky...nehambíte sa robiť chúťky s marhuľami???majte troška zľutovanie s tými,ktoré marhuľky ľúbia a nemajú:frowning2:
moja babina mala marhuľu-strom,ale už jej nerodí:frowning2: také dobré marhuľky mala....
teraz sme bez marhúľ...

moja malá mi zaspala na rukách,dnes podozrivo skoro,vstávali sme neskoro,okolo pol deviatej a ona už spinká:slight_smile: neviem čo sa stalo,ale asi sa trocha unavila,boli sme v obchode a k tomu to teplo,tak sa nedivím. ja idem teraz robiť gulášovú polievku,to sme dávno nemali.

my sme boli včera v bazéne,máme taký veľký,3metre priemer,takže tatinko sa vybláznil,ja mám tento týždeň "červenú":frowning2: akurát keď sa dá kúpať:frowning2: ale bola som v bazéne,voda je tam vyše kolien,tak som si aspoň nohy máčala a malá ležala na nafukovačke jak princezná a vozila sa.potom sa troška osmelila a máčala si nohy.bola chvíľu vo vodičke,ale asi sa jej zdá ešte studená,no nie je. potrebuje si len zvyknúť,aj minulý rok to tak bolo. či by malá vydržala v malom bazéniku...no veľmi pochybujem,lebo potrebuje mať niekoho pri sebe a ja sa do malého bazéniku "nevpracem":slight_smile: takže taký ani nemáme:slight_smile:
15. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď to......na jednej strane som sa tešila, že sa malé môžu vybehať, ale tam si treba dávať pozor :unamused:
A navyše ja sa bojím pavúkov :sweat_smile: a keď som videla tie pavúky na marhuliach...no mala som čo robiť, aby som nekričala :pensive: Ja sa snažím, ale naozaj sa ich bojím. Aj veľa "ucholakov" tam bolo.... inak tých mám aj na balkóne, nechápem ako sa tam dostanú, keď nelietajú.
15. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,tých ucholakov mám aj ja na balkóne,hlavne vo veciach keď zvesujem veci,tak ich musím riadne vytriasť,lebo sú v nich.ale nebojím sa ich. pavúkov ani chrobákov sa nebojím...výminka a veľká je "smrdľavý marcin".tých sa odjakživa bojíííím....
15. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čo to je smradľavý marcin? :confused:
15. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ako sa tie ucholaky dostanú tak vysoko, krupica?! :angry:
15. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani vylezu po stene :confounded:
15. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja neviem ako sa odborne volajú tí smrdľáci,ale u nás ich každý pozná pod tým menom,čo som napísala. keď ich zabiješ,hroooooooozne smrdia. majú asi 1cm,sú hnedý a lietajú,aj nahlas bzučia....no hnus...
15. júl 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach kočky,idem robiť tú polievku:frowning2: nechce sa mi,ale musím...zatiaľ ahojteeee....
poobede asi pôjdeme k svokrovcom,teda mm chce ísť,tak uvidíme čo z toho bude.papa
15. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože a to sa im chce tak vysoko liezť?! :angry: :unamused: Ja mám z toho strach... Normálne v sobotu ako som šla odložiť čo dostala Janka nohavičky, tak sa mi zdali nejaké ťažké, trepla som a ucholak spadol na zem :confused: Pre mňa zdesenie obrovské, len nechápem ako sa tam dostal, keď to maminka priniesla....
Inak sa trochu zbiehajú obláčiky, ale pršať by nemuselo....
15. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie sú to chrústi? Nič iné ma nenapadlo, ale z toho opisu mám zimomriavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,nie sú to chrústi...

polievka sa varí,tak som skočila sem,len tu asi nikoho.

pršať by mohlo troška len v noci,taký príjemný letný dážď.
15. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
dieta mi spi, ja troxa oddyxujem....
rano sme zbehli do sekacu,lebo dnes dodavali novy tovar...ja idem platit, kuknem do penazenky a money nemam :confused: :zipper_mouth: hanba nehanba..hovorim predavacke nex mi to podrzi, idem domov po peniaze...bo ani kartu som nemala so sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: to sa mi stalo 1x :pensive:
mne mala obsedi v bazene v poho...vzdy len povie kupkat chceme :grinning: :grinning: len keby polku vody z bazena nevylievala von :confounded:
15. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooj zuzi :sunglasses:
teda zuzi :grinning: :grinning: :grinning: pekný príbeh:slight_smile: ja vždy keď idem do obchodu,tak sa musím pozrieť,či vôbec v peňaženke niečo mám,hoci som tam peniaze dávaal napríklad čo i len pred 5-timi minutami...ja už som raz taká.
ale na ostatné veci zabúdam,asi som troška sklerotickáá:slight_smile:
15. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tie peniaze v penazenke mala...ale vcera jak sme dosli z obxodu, mala hned nabehla k mojej kabelke a vybrala si ju...tak som pre istotu papierove vybrala,nex ix nepotrha... :sweat_smile:
nastastie doma boli na svojom mieste...inac by som volala mm,nex mi donesie :grinning:
15. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi a čo pekné si zase kúpila? :sunglasses:
15. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samo,ze len pre malu...kabatik,kozustek,zupan,teplaky a taky ponco svetrik..alebo neviem ako to nazvat... :pensive:

pre mna je to uz normalne ako narodny sport :slight_smile: kazdy den tam som :zipper_mouth: pritom mala nic nepotrebuje,ale tazko odolat..a mm sa ma potom uz len pyta...no co si dnes nakupila???? :fearful: :grinning:
15. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ale veď aspoň sa zásobíš na zimu :slight_smile: Ja som Janke tiež tak kupovala.... Pamätám si, že v lete som jej kúpila krááásny kožúštek na zimu. Ale to som mala šťastie, že som tam prišla hneď v pondelok... Normálne si ma navnadila....možno v pondelok obehám mesto :grinning: Akurát neviem, či budú malé súhlasiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Čakám, kedy sa Jul zobudí, chcela by som stihnúť o tretej Tesco bus. Inak pôjdeme peši, lebo kočár nemôžem brať, keďže do auta pôjde bedňa s marhuľami :unamused:
15. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak hej....kupim malej radsej 5bundiciek za 500 ako jednu za tolko :sunglasses:
lenze ludia sa uz o tom dozvedeli,tak ix xodi nenormalne vela..dnes sme dosli skor s malou..prideme tam,otvorene este nebolo a ludia uz cakali :confused: tak som zbehla este radsej malej vodu kupit...

a vcera zas bolo vsetko po 30centov..tak som sa na jednej rodinke zabavala...mali plne 5tasky a este aj rupsak plny...jak keby zadarmo davali :astonished: a to nebola teda rodinka "ciernych"...
15. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi do sekáčov veru chodia aj "normálni" ľudia :grinning: - veď aj Ty si toho príkladom :slight_smile: :wink: A potom sa budú všetci čudovať, že kde si malej kúpila také pekné veci :sunglasses: . Tomu sa povie dobrá kúpa :slight_smile:
15. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok