Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
16. júl 2009

no vesta uz nebude..lebo vcera jak som ju tam polozila...ze reku je velka,tak naco..hned sa po nej vrhla dalsia 😀

sticker
autor
16. júl 2009

Krupica 😠 😝 😀
Inak som zvedavá čo vybavila Dad....typujem, že bude riadne napálená 😝

sticker
autor
16. júl 2009

A inak my sme ešte pred Bojnicami objednávali uhlíky na rotor do vysávača a ešte stále neprišli 😠 Ja som bez vysávača ako bez ruky ☹ A stále požičiavať od našich... Ja potrebujem mať vysávač pri sebe a keď potrebujem schytiť ho a makať 😅

lenca13
16. júl 2009

Ved nemusis kazdy den vysavat 😀 😀 😀

sticker
autor
16. júl 2009

No Leni práveže musím 😅 Veď ste si ma podali v Bojniciach 😒 ☹ A teraz keď mám doma dve, tak sa tu viac práši.....A pre mňa je vysávanie relax, naozaj 😅

julca80
16. júl 2009

stick, ty nie si ina, ze?! 😉 😀 😀 😀
Ak mas malo relaxu, si u nas pravidelne vitana!!! 😵 😅 😅 😅 K nam mozes chodit relaxovat tak casto, ako si to len tvoje telo a dusa ziada! 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla2
16. júl 2009

a to ty fakt vysavas kazdy den???? 😕 😕 😕
zeny ta mi povedzte kedy to vy vsetko stihate...aj upratat,navarit,ist s detmi von...bo ja som asi nesikovna...ked xcem upratat,tak samo,ze musime ostat doma...s tym,ze mala je na balkone...no a ked zas ideme vonku,tak mi vsetka robota doma stoji...

sticker
autor
16. júl 2009

Zuzi ale ja neupratujem každý deň 😒 To len vysávam.... Napr. v obývačke sa už aj malé naučili, že sa nehrá a ak áno, tak potom upracú hračky dozadu do izby. Kuchyňu najradšej upratujem večer, keď ich uložím.... Jankinu izbu keď spí Jul, ale to iba povrchovo, no a izba na hranie....to nula bodov.... Tú treba naraz vždy a to zaberie kopec času 😒

sticker
autor
16. júl 2009

A Julik teba som sa chcela opýtať.....nebudeš mať cestu do NM? Len tak, že si tu už dávno nebola 😀

zuzla2
16. júl 2009

a to este aj vypisovat tu stihas 😀 😀 😀 😀
ja stiham len ked mala spi, alebo vecer....no samo,ze vecer by som toho doma postihala urobit...ale som taka unavena,ze som rada,ze sedim pred pc a telkou a nechavam sa obskakovat 😝 😀

sticker
autor
16. júl 2009

Ale ako je leto tak menej píšem...som si všimla 😅 😝 Bo večer už padám...takže iba ráno a potom keď Jul spí 😀

julca80
16. júl 2009

zuzi, neboj, nie si nesikovna!!! To by sme boli tom viacere. 😉 😅 😅 😅

zuzla2
16. júl 2009

ale ked teraz rozmyslam..vsak aj u nas sa kazdy den vysava v obyvke...ale to ked pride mm...to je jeho parketa 😎

lenca13
16. júl 2009

Tak mozes prist aj k nam povysavat ked to mas ako relax 😵 😵 😵
Zuzi ja upratujem podla potreby a musim mat na take velke upratovanie chut a naladu a teraz ju ozaj nemam 😉
Podlahy som neumyvala od nedele aj to tu tak vyzera ale teraz ozaj nemam na to sil 😖

dadulik
16. júl 2009

ahojte, nemam vas cas ani docitat, boli sme v tescu, objednat v cukrarni tortu na krstiny, periem, varim, o tretej jedna navsteva, vecer druha..... 😝

lusinda2000
16. júl 2009

čaute kočky🙂

malá mi spinká,keď sa zobudí,pôjdeme do bazéna. boli sme aj včera aj predvčerom a bolo super. malá sa už oťukala a včera bola len vo vode. troška si poležala na nafukovačke,troška bola v jej kolesi ale potom chcela bez všetkého,len tak si pochodiť v bazéne...vodu má vyše pása a nebála sa. som rada,lebo prvý deň bola bojazlivá,hoci vodu miluje. asi sa potrebovala len spoznať s bazénom,veď od minulého roka už aj naň zabudla🙂

dúfam,že počasie vydrží ešte aj budúci týždeň,aby som sa mohla aj ja tak šľahnúť do vody ako mm. normálne mu závidím,robí mi chúťky🙂 ale veď ja si počkám a potom s aaj ja vybláznim v bazéne. normálne by som si išla ešte niekam zaplávať,do veľkého placu. lebo zabudnem aj plávať🙂 chodievali sme k nám na jazerá,ale to neni ono,lebo už je to zarostené,chodia tam maximálne chytať ryby a psoov kúpať☹ pred tehotenstvom som chodievala aj na váh,ale tam si tiež človek nezapláva,nakoľko prúd berie človeka..teda ako kde,na ktorých miestach,ale je dosť silný a ísť proti nemu je makačka🙂 to je len vyšľapať si hore po brehu a spustiť sa tokom dolu🙂 tak som to robievala🙂 ale váh ma neláka,radšej nejaký veľký bazén,kde by mohla aj malá. takže asi na rok by sme snáď mohli ísť na nejakú tú dovolenku do bešeňovej alebo tam niekde. uvidíme,je to ešte ďaleko. zatiaľ nám postačí aj trojmetrový bazén🙂 na ovlaženie výýýbornáááá vec🙂

my zatiaľ neplánujeme zavárať. ani nemáme čo. možno keď budú jablká...no uvidíme,malá ľúbi jablkový kompót🙂

čo sa týka jani vysávania,ja to nemusím,radšej umyť zem ako vysávať...

jaduska
16. júl 2009

zuzi - ja tiež nestíham, nič si z toho nerob....to sa nedá -mať aj upratané, navarené a byť s deťmi 2x do dňa von...ja buď doobeda upratujem, alebo idem von...jedlá teraz varím iba také rýchle, čo je za pol hodky uvarené, denne vysávam iba jedálenský kút s ručným vysávačom a kým som chodila do školy, tak som vysávala iba raz do týždňa a šváby u nás nelozia, takže stačilo....podlahy pretriem raz za dva dni - večer, keď Olívia zaspí, ale samozrejme s Bobou na rukách a prach utieram vtedy sporadicky, keď idem okolo nábytku a už veľmi udiera do očí....

A k tým veciam - ja by som chcela pre Sandru niečo do školy - tričká s dlhým rukávom, lebo už nemám veľmi chuť kupovať na MMA, fotka je predsa len iná a už som sa párkrát sklamala...nosené do škôlky mohla mať, tam sa väčšinou hrali a zababrali, ale do školy to je iné...a čo sa týka vkusu - naša Sandra má rada také veselé farby - princeznovské...tak si myslím, žeby si vedela kúpiť aj pre nás.... 😉 NOhavice a sukne to nie, to musí skúšať, to neviem ani ja veľkosť odhadnúť....

dadulik
16. júl 2009

no do soc. poistovne nam nevysiel cas ist, bol akurat cas obeda, cize by sme tam nic nevybavili 😠
po vikende tam zavolam a uvidim co mi povedia....

jaduska
16. júl 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1136625

teraz som napríklad naposledy vyhrala toto pre SAN, vraj málo nosené - je teda vidno, že to bolo nosené a tá nálepka - psík je dokonca poškodená....takže asi tak 😒

lenca13
16. júl 2009

Jadus a nebudu jej tie tricka velke ved to je velkost 140?

lusinda2000
16. júl 2009

zuzi,pridávam sa k tebe🙂 tak sme potom nešikovné dve🙂 ja keď idem von,tak robota stojí,čo je jasné,nemôžem sa rozpoliť..., keď varím,robota a venčenie stoja...., keď upratujem,tak samozrejme len s malou,nakoľko je stále so mňou a nebráva mi ju nikto von,nemá kto a aj keby mal,tak sa nechce obzvlášť v teple. svokrovci bývajú od nás asi 1km,ale nechodievajú k nám..maminu už nemám....tato teraz do večera robí...mm si potrebuje hodiť ?šlofíka" keď príde z práce....brácho chodí do práce a keď je doma tak sa venuje oprave auta,čo robí dedkovi...takže u nás je to tak. musím si pomôcť sama. nesťažujem si,moje slniečko ľúbim nadovšetko na svete a som rada s ňou🙂 nemenila by som za nič a nikdy🙂 hlavne,že sme spolu,zdravý sme, jesť máme čo a ako tak upratané je...a to stačí popri mojom stíhaní🙂

jaduska
16. júl 2009

lenči - trošku áno, ale ja mám takú chorobu, že kupujem stále väčšie, aby to dlhšie vydržalo... 😒 ale odkedy máme Bobu, tak už ma to pomaly prechádza, lebo to má kto ponosiť ďalej....síce neviem, či to nebude nosiť po Sandre skôr Olívia ako Boba 😝

lenca13
16. júl 2009

Lusi to sme na tom asi vsetky rovnako ze nam nema kto deti bravat von ved my byvame sami a moji rodicia aj svokor este robia a nasi byvaju od nas 12 km a svokor 25 km 😕
Ale zase ked treba tak pomozu a hlavne tento tyzden ked som chora 😉

lenca13
16. júl 2009

Ved ked zoberiem ze Radka ma niektore veci 128 ale vacsinou 134 nosi tak preto sa pytam a kolko meria Sandra?

lusinda2000
16. júl 2009

takže sme na tom "stejně"🙂 ale dobré,nie?čo narobíme?veď nie sme roboty aby sme upratovali každučký deň...to je asi nad sily každej ženy.

sticker
autor
16. júl 2009

Baby ale ja som nemyslela, že vy ste nešikovné a ja "úžasná" ☹ 😔 😢 Ja zase nie som "v kuchyni" zdatná.... Ja len že ma to vysávanie naozaj ukľudňuje... A keď už dva týždne nemám svoj vysávač, ale behám dolu k našim po to ich "hovädko" tak ma to štve ☹

jaduska
16. júl 2009

Leni - netuším, aká je Sandra vysoká, už dávno som ju nemerala, ale tak 122/128 je na ňu veľkosť... aspoň dúfam, že za tie 2 týždne čo je preč nevyrástla, lebo som jej kúpila asi 3 tričká a veľmi som nepozerala na číslovanie, len tak od oka.... 😕

zuzla2
16. júl 2009

lusi vsak ani mne nema kto...rodicia 50km od nas....akurat mm...lenze ten pride domov o tej 5tej...ak mu poviem,ze xod s malou von..tak vola aj mna..preto mi robota doma stoji..a zas nebudem klamat...ja som velmi hakliva na bordel..najradsej by som mat stale cistucko...ale nex robim co robim..pri malej sa to neda 😎

jadus ja som nastastie s vecami co som kupila na mmb a mma bola vzdy spokojna...akurat asi 3x sa mi stalo,ze som sa nahnevala..lebo som si zaplatila postovne doporucene..a ony mi to poslali obycajne..asi sa im zdalo,ze som za malo vydrazila 😠

jaduska
16. júl 2009

Baby, môj otec je človek chorobne závislý na poriadku, pretože moja babka nič iné nerobila iba upratovala...ja som tak minule uvažovala, že ako to stíhala, že či sme my nešikovnejšie alebo čo, ale keď sa to tak zoberie - venovali sa oni deťom toľko ako my? Polročné to dali do jasieľ, nebol problém kočiar s dieťaťom nechať vonku - buď kočíkovali väčšie deti, alebo mohol stáť aj tak....keď už mali deti 2 a viac rokov, tak mohli chodiť aj samé von - zase si susedovci medzi sebou postrážili, nemuseli sa až tak báť. V telke žiadne programy, žiaden internet - nič....tak jasné, že upratovali....pracovná doba sa dodržiavala, nie ako teraz, človek je rád, že má robotu tak ťahá aj nadčasy, večer príde zmordovaný - no upratuj ešte... Ja si neviem predstaviť, žeby som 3 roky sedela doma a ani nepozrela čo nového v účtovníctve, šak potom by som nevedela ani obyčajnú faktúru zaúčtovať a zákony sa menia každú chvíľu. Podľa mňa mali viac času voľakedy, aj keď nemali automatické práčky a umývačky riadu a pod.

julca80
16. júl 2009

Janik, vobec to neber v zlom! Ja osobne to beriem s humorom, ved (ako aj Jadus, napisala), pokial nie su svaby alebo nemame valce prachu po podlahe 😝 😀 , tak zivot ide dalej. 🙂
Zase je pravda, ze kazda mame radi inu domacu cinnost. Ja zase celkom rada varim, len mi trva dlhsie kym sa do toho dokopem. 😉 😝 😀 😀