• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Daduš - ty si spomínala, že máš nejaký kontakt na ubytovanie na Podhájskej, ak sa dobre pamätám? My by sme tam asi šli ten prvý augustový týždeň....
16. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Dani..
este i ja tu strasim :grinning:
ma napadlo,ze uz davno som nic vynimocne neukuchtila (vsak ani nebolo casu,kedze sme boli malo co doma)..tak nieco hladam na mmb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik, jedlo mi nespomínaj, lebo som strašne hladná....ale statočne odolávam...hľadám ubytko v tej Podhájskej
16. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem už aj ja do hajan....brú nôcku všetkým, hoci vy už asi aj tak chrníte :grinning: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
16. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte stále hajáte???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Tak dobré ránko teda :slight_smile:
17. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: :wink:
17. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi táto stránka asi bude naša :wink:
17. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko :slight_smile:

jadus, vcera posledna a dnes prva. :wink: Od kolkej ste hore?

My sme vstavali okolo 7mej aj to som sa zobudila skor ako mala. Ale ona vzdy ked ma pocuje, ze sa uz v posteli prevraviam, tak uz striehne jednym ockom, aby nahodou som jej zo spalne nezdrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , a aby jej nieco neuslo.
Ked sa zodvihnem z postele a ona nespi tvrdo, tak sa velice rychlo preberie, aj to este nema oci poriadne otvorene a vykrikuje, "aj ja idem do obyvacky". :grinning: A to este ani netusi kam Ja idem, ale pritom uz oznamuje v polospanku, ze aj ona ide. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. júl 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, ta som sa vam sem votrela, takze budem tuto stranku "okupovat" s Vami. :grinning:
17. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, aj si nieco dobreho nasla? Pre inspiraciu varenia? :confused: :wink:
17. júl 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Môžem vám "pokaziť" stránku? :slight_smile: :wink:
17. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sakris julci..tak nam to tu pokazit.... :sunglasses:
17. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: ej figu ..sedela som tu do 11stej a nic nenasla :confounded: asi mi to uz nepali
17. júl 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma tak napadlo, ze svokra mi minuly vikend spominala, ze tento vikend spravim spolu Odpalovane venceky, aby som aj ja mohla byt pri tom. :wink: Tak som na to zvedava, ked moj (zatial) prvy a posledny pokus nedopadol slavnostne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Aspon pochytim nejake "chvaty" ako sa to spravne robi, xixi. :sweat_smile: :grinning:
17. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som doteraz chystala posledné poháre marhúľ :stuck_out_tongue_closed_eyes: Edo prišiel včera po siedmej a to sa mi naozaj nechcelo už zavárať. Kúpil 9dcl poháre, takže mi to krásne vyšlo a je pokoj :slight_smile: . Už mám aj povysávané :sweat_smile: :grinning: . Na obed budú iba tvarohové fliačky a môžem ísť s malými pred barák....
Ešte chcem dnes oprať bledé, keďže má byť upršaný víkend .
17. júl 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som rada, že ste nám to tu "pokazili".....

ja s Oli sme hore asi od 5.45, Boba vstala okolo siedmej....
Julči - inak u nás to isté, keď vstanem z postele, tak vo väčšine prípadov je hneď hore aj ona....
17. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme vstavali skoro o osmej :astonished:
a mala sa uz hrabe von, a to som chcela vysavat :angry:
na obed budu horne kuracie stehna a ryza :wink:
17. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko tak u nas je este polnoc Timea sa tvarila o 4.30 ze je vyspana tak som si ju zobrala do Radkinej izby ked tam teraz spavam ked som chora a o 6.00 zaspala sice s placom a spi do teraz :dizzy_face: :dizzy_face: som zvedava na obedny spanok a jarino tiez este spi :wink:
Polievku mam navarenu
Radku som si dnes nechala doma ma za cely tyzden toho dost a zajtra ide do tabora tak nech si aspon jeden den oddychne :slight_smile:
17. júl 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jadus som rada ze sa ti podusticka paci a nemas za co
17. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuniem nas v tomto hice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoc...vsak vonku sa neda dyxat...som myslela,ze sa tam upeciem..ale uz je dobre doma...notebook som vzala na balkon a tu si posedim...vsak kuchyna pocka :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, vies kolko mame v obyvacke stupnov??? 28 !!!! :astonished:
o podkrovi radsej pomlcim, nemame tam teplomer, ale typujem takych 35 :rolling_eyes:
ja neviem, kde mame zaliest, ci von, dovnutra, alebo do sprchy... :unamused:
17. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu to mate teda dost horuco..ja sice netusim kolko tu mame...ale celkom prijemne je..asi je to aj tym zateplenim...
no a nasi byvaju v dome..tak ked je vonku horuco,tak v dome maju super...akurat teda podkrovie..ale to je tam pod strechou a nastastie to nie je obyvane :sunglasses:
17. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: Mne sa nič nechce, absolútne nič.... Sedeli sme s Jajou na balkóne, ale už sa tam blíži slnko. My máme teraz v obyvke 27, ale na pocit je to príjemne. No teraz sem začne svietiť slnko, tak sa to asi zvýši.
Ale veď cez víkend sa schladíme..aby sme ešte nenadávali :sweat_smile: :grinning:
17. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ze tu uz konecne niekto nakukol.. :grinning:
ja dnes nerobim..lenosim....sa mi tiez nic nechce...

my to mame opacne...do obyvky nam svieti z rana :sunglasses:
17. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uauuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to si teda pozriem, či a za koľko sa to vydraží :slight_smile: Ja ho mám rada, ale......no možno to nejaký maniak kúpi.
17. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ja zvažujem, že si na chvíľu ľahnem.... Vôbec večer nevydržím byť hore. Aj včera...zapla som si Pokoj v duši. Bavilo ma to, len trochu "pomalý" dej a ja unavená...tak som zaspala. Takže dnes to púšťam znovu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A nechcela by som znovu zaspať :grinning:
17. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak Timea samo ze este nespi stale si spieva Laska moja de si :wink:
Ja som poprezliekala periny,pozmyvala podlahy este teda kuchynu a budem mat hotovo :wink:
Timea sa cvachtala v bazene :slight_smile:
17. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok