• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Ahojte tak Radku sme odprevadili do tabora isla aj so spoluziackou tak snad vsetko dopadne dobre uz nam aj stihla napisat sms ze uz dorazili :wink:
Dani moj otec chodil tiez na tyzdnovky tak viem ako to asi u vas funguje mama bola na nas sama a potom zacal chodit do zahranicia tak sme ho videli tak raz za tri mesiace :confounded:
Dadus tak si to na oslave uzite :wink: neposobi na malu zle aj to teplo
18. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt leni s tym teplom, ved ja sama som z tych hicov uz vycerpana :unamused:
ale dnes je tu ovela chladnejsie, zamracene, fuka a urcite pride na vecer burka, tak snad sa nam ulavi aj pri nocnom spani :sweat_smile:
tak radka si bude uzivat, snad im aspon ako - tak vyjde pocasie, lebo teraz hlasili trocha ochladenie na par dni :unamused:
18. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Moje dieťa bojkotovalo poobedný spánok, potvorka jedna. A to sme sa v noci budili na soplíky a teraz aj keď rozpráva tak to je počuť na hlase :unamused: :frowning2: Teraz hrá o dušu s Edom futbal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme boli pre tie uhlíky na poštu a.....asi to nepomohlo, bude treba asi nový rotor :angry: .
Dad užite si zábavu :wink: :slight_smile: Možno ani o malej nebudeš vedieť :slight_smile:
18. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas mm isiel uspavat malu,lebo ja som isla varit obed..a samo,ze zaspal s nou :angry: hlavna vec,ze rozpraval co vsetko potrebuje porobit..
18. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi čo Ty vieš....možno to nejako v spánku...nadprirodzený sily :grinning: :wink:
U nás už začalo pršať, ale riadne fučí..... Vrtuľka na balkóne nestíha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daduš - veď mne aj bolo divné s tou Laurikou a mliečkom, len som si myslela, že zle pamätám, ta preto radím o dušu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: užite si oslavu...

Boba tiež nespala na obed, lebo som sa dozvedela, že zajtra by nás mohol janyho kolega zobrať autom k ségre, tak som rýchlo nahádzala prádlo do pračky a začali sme baliť, máme toho za jeden kufor, ale myslím, že pre tri baby to nie je až tak veľa, keďže tretinu kufra zaberajú iba osušky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenka neboj, Radka si to určite v tábore užije.... :slight_smile:
18. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nas sa este spi :slight_smile: ja som tiez prave zobudila :grinning:
Dani tak aspon nebudes na baby sama a u segry si to uzijes :slight_smile:

Dufam ze si to Radka uzije ona ked mam byt doma tak sa stale nudi :grinning:ale ved tieto prazdniny bola doma zatial len dva dni
18. júl 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak som dojedla kukuricu, mňam :slight_smile: :wink: Vonku je desne :angry: Keby aspoň nefúka, že by sme si mohli okná otvoriť....
18. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pozehlila :slight_smile:
My mame otvorene ventilacky :wink:
18. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani nem drazdi s kukuricou :angry: :grinning: ja uz dnes nemam...lebo samo,ludia sa zblaznili a vsetku v kaufaci vykupili :angry:

my tu aj dnes mame horuco...teraz este ukazuje 28stupnov..a my blbci sme doma ostali :rolling_eyes:
18. júl 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Zuzi veď ja som len doháňala chúťky zo včera :grinning: :slight_smile: .
Idem sa švacnúť do sprchy, Jul je už v postieľke tak snáď zaspí, keďže na obed nespala. No má riadnu nádchu, tak to nevidím na pokojnú noc :unamused: :frowning2:
18. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daj jej fenistil
18. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni dala som a aj ibalgin sirup a sinupret.....
Pozerala si správy o Pohode? Hrôza!!!! Sa mi zdá, že aj minulý alebo predminulý rok sa tam niečo stalo :unamused: :frowning2:
18. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala a hned som zhodnotila,ze viem, preco na take hromadne akcie nechodim :pensive:
18. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarino to pozeral este pred tym na nete :confounded: kmotor to tam bol strazit ale zrovna vtedy mal byt doma ked sa to tam zomlelo
18. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
15 ľudí v TN nemocnici a ďalší v okolitých mestách....to je neskutočné číslo :frowning2:
18. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takže 31 v TN :pensive: A dokonca tam boli aj deti na tom festivale! Ako to ukazovali teraz v telke tak som tam videla!
18. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa vlastne stalo na tej pohode? viem, že spadol pilier, ale to kvôli búrke alebo prečo? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
18. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani hej, zrútil sa stan nad najväčším pódiom :frowning2: Mali sme tu dosť silný vietor a riadny lejak...
18. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak k nám to dôjde asi v noci :confounded:
18. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani tam popadali aj stredné stĺpy :frowning2: To muselo byť hrozné :frowning2:
18. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem si sadnúť k telke...na Nove ide nejaký sci-fi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nie že by to bola moja parketa, ale tak je to aj o globálnom otepľovaní....
18. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer prajem, tak ja som uz doma z oslavy, malu som ulozila, samozrejme drahy tam zostal :angry:
nieco sme pofotili, ale viacej kamerovali, lebo mala tancovala o stosest :grinning: len hlavou natriasala :grinning:
ak sa mi podari zmensit niektoru fotku, hodim sem :wink:
hlavne koli mojim satom, ze jani :grinning: inac som sa v nich citila uplne super, hoci aj brucho mi trcalo :grinning: :sunglasses:
18. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak to som zvedavá Dad na to "trčiace" brucho :grinning: Určite to bola dobrá kúpa, keď si sa cítila dobre :dizzy_face: :wink:
18. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som zistila, ze pouzitelna je az jedna fotka :confounded: a to este doma pred odochodom, neviem, ako to jaro tam fotil, ale vsetko som vymazala, tam hlava chybala, tam iba chrbat cvakol :angry: a to nemal ani vypite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale fotil nas este jarov bratanec, ten ma dobre fotky, len musim zajtra zbehnut k nemu to stiahnut na kluc :slight_smile:
18. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad šaty sú krásne :slight_smile: Ty máš odvahu na výstrihy :sweat_smile: To ja by som si také nemohla dovoliť...bo tam nemám čo dať :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Inak také tenisky som aj ja kúpila Jul, ako má Laurika :slight_smile:
18. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ten vystrih je strasne hlboky, sak uvidis potom na dalsich fotkach :grinning: sak som si push-up-ku do neho dala :sweat_smile:
no a laure som mala na plane obut sandalky slavnostne, lenze ked sa tu tak ochladilo a lialo, musela som ju do botasiek nasukat :unamused:
som zvedava, kedy ten moj clovek dojde :angry:
18. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut, dobru noc :pensive:
18. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si už aj zdriemla s babami :wink: :wink: :wink: :wink: u nás je tak dusno, že sa dá vzduch krájať, človek len sedí, nič nerobí a potí sa....

Daduš - tie šaty sú pekné, si v nich kočka :wink: aj keď nie až taká ako Lauruš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani - ako potrebuješ vyplniť výstrih, tak ja by som sa s tebou rozdelila, keby sa dalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Inak vôbec neviem, ako zajtra pôjdeme tým autom - nemám autosedačku pre Bobu, iba podsedák, som myslela, že do Prešova dôjdeme aj s tým, a že skočím do Tesca pozrieť, či nemajú dáku za "normálnu" cenu.... :confused: Ona aj tak nebude chcieť sedieť mimo mojich kolien, už to vidím....
18. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja do hajan, bo tá búrka už asi leze k nám....tak to radšej prespím :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok