• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
jasne Lenci, to si zase nerob z toho starosti. :wink: Proste ked mi to napises, tak vtedy to budem robit, ved ta dyna mi nikam z ladnicky neutecie. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ja len preto som napisala, ze doobeda, aby som to do poobedia stihla urobit. :sweat_smile:
20. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, aj ja by som chcela take recepty, to znie super ... takze ich sem potom hodte, nielen do IP, prosiiiim ...
20. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doteraz som sa prehrabavala fotkami, aj to este nie je koniec .. raz nas tie fotky zavalia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru noc, rano idem do prace, poobede som tu jak na koni ...
20. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: Deni klasika večer, keď tu už nikto nie je :grinning: A nezávidím Ti, že ideš do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. júl 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mám pocit, že toto leto sme viac choré ako zdravé :unamused: . Janke asi začína nádcha - možno aj preto sa včera na tom krčnom zdalo MUDr. že má zväčšenú mandľu - blížila sa jej nádcha. A Julka začala aj kašľať. Od piatku má nádchu a dnes v kuse kašle. Aj sa povysávala, aj tak kašle :frowning2: Tak asi pôjdeme opäť k doktorke :rolling_eyes: . Len mi je to už trápne, stále sme tam. A to má dovolenku od budúce týždňa a doktora čo ju zastupuje nemám v láske. Už ma raz poslal s Jankou do nemocnice a tam na nás pozerali, že načo sme tam :unamused:
21. júl 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, my mame riadne zamracene, a tusim bude aj prsat. :confounded: Nespominam si, zeby hlasili dazd. Len dufam, ze nebudeme musiet byt zatvorene doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, mala Julka aj teplotu? :confused:
21. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik teplotu nemá. Od piatku má soplíky - to dávam klasika sinupret, fenistil. Soplíky som si myslela, že sú už na ústupe, no dnes začala aj kašľať. Netuším, či to kašle z nádchy.... Stále neviem, či ísť k MUDr..... Edo ide k zubárovi tak keď sa vráti by nás prípadne tam hodil....
21. júl 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som neisla k dr. ak to nema akutne. Aby zbytocne nechodila do takeho prostredia, a aby sa jej organizmus s tym vysporiadal sam (samo, ak to nebude take velmi hlienovite, ci kasel alebo soplik), nech si jej telicko nezvyka zbytocne na vselijake kvapky, spreje a lieky.
Ale Janik, ber ma s rezervou :wink: ,tod moj nazor, urob to co ty uznas za vhodne.
21. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak uz som doma :slight_smile: nakoniec mi ani krv nebrala hlavne ze som tam hodinu a pol cakala :confounded:

Julik tak cuketove alebo dynove placky zaraba mama tak ist ako zemiakove ale ich nevypraza na oleji ale da ich upiect necha v pekaci rozohriat olej a potom rozleje to cesto na pekac a da upiect :wink:

Segra sem potom napise ten recept na cuketovy kolac uz som jej volala :wink:

Jani pokial to nemaju dajake akutne tak by som este dva dni pockala :wink: to je tiez len moj nazor :wink:
21. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A idem si konecne vypit kavu rano som isla na lacno
21. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky Leni, :slight_smile:

Kedy budes mat vysledky?
21. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
tak dnes tu mame krasne teplucko :dizzy_face:
Jani ja suhlasim s Julcou..ja by som tiez nesla...teda ja idem,az ked vidim,ze to neprexadza...uz len kvoli tomu,aby nieco v ordinacii nexytila :pensive:
21. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,tu mate recept na slany cuketovy kolac :slight_smile:

70 dg cukety,15 dg eidamu,15 dg dietnej salamy - vsetko na hrubo postruhat,
30 dg hrubej muky, 2 CL soli,1 CL vegety,1/2 CL korenia,6 vajec,1 dl oleja,1 prasok do peciva,
1 cibula nakrajat
Vsetko dobre vymiesat a dat piect na vymasteny,mukou vysypany plech.
1 CL-cajova lyzicka

Tak dobru chut.
21. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romca isla s Timkou von a ja idem varit a upratovat :slight_smile:

Erika dik :wink:
21. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, mooooooooc dakujem! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten kolac, nie je tam postup, tzn., ze vsetko spolu zmiesat a dat na plech? :confused: :sweat_smile:
21. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie tak, ze najprv zarobit cesto, na to nakrajat cibulu a na to cuketu, dietnu salamu a eidam? :confused:
21. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli,vsetko dokopy zmiesat a dat na plech upiect.
Ja to struham na struhadle na take sirsie slize.Mozes vyskusat aj nakrajat na male kocky.
21. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,ako sa mate?Dlllllho som tu nebola a rada by som si od Vas poprosila radu.Kedy ste zacali ucit svoje deti na nocnik?Vraj je este skoro,.....dnes som skusila a nechce tam byt,viem ze to ani nema mat ako stolicku,vydrzal tam asi 30 sekund....a akym sposobom ste ich ucili?Povedali ste im napr ze ideme cikat ci kakat? :sunglasses:

Budem rada ak oprasite svoje spomienky :grinning:
21. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No mukky v roku je to podľa mňa ešte skoro :wink: Pokiaľ vieš aspoň zhruba kedy napr. kaká, tak ho posaď na nočník. Ale napr. Julka do nočníka zásadne nekakala. A cikanie som tiež skúšala neskôr. Jednoducho som ju skoro každú chvíľu dávala na nočník a keď nič nespravila tak sa nič nedialo....
Moja je skoro posledné slniečko s plienkou :sweat_smile: :grinning: Ale už iba na spanie :wink: Ona nočník mala iba zo začiatku, inak chodí na wcko odkedy ju odúčam od plienky :slight_smile:
Ja by som ešte počkala, pokiaľ sa sám nepýta. A to sa vraví, že u chlapcov to trvá dlhšie - asi sú pohodlnejší :grinning:
21. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nakoniec sme nikam nešli. Lebo ja tiež váham a nechcem hneď utekať k MUDr. Navyše ešte sa necítim ani ja úplne fit. Prechádza mi to zase do nosa, ale tak liečim - kloktám, cmúľam a do nosa striekam, zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A prinajhoršom zbehnem zajtra. Ale sme pozvaní na grilovačku ku kamarátke, tak veľmi sa tam tešíme :unamused:
21. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes tradicne nestiham, varim cervenu kapustu, polievku, idem vyvesit pradlo a vecer vas snad docitam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj Dad ty si teda rozbehnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nech ti malá aspoň pospí, aby si stihla čo chceš :slight_smile: :wink:
21. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja mam navarene ,poupratovane aka vyhoda ked mi ma kto sem tam pomoct s Timkou :wink:
A idem si vypit v klude kavu,Timea uz spi :slight_smile:
Poobede sa mi ma ozvat byvala kolegyna tak snad s nou pojdem niekam na kavu :slight_smile:
21. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani mohla dnes vidiet Timka tvojho Eda ked isla s Romcou ze vykrikovala Julkin tato :grinning:
21. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To vážne? :grinning: :grinning: No on šiel na bicykli na deviatu k zubárovi a pred desiatou sa vracal :slight_smile: To je sila :grinning: Musela byť zlatá :grinning:
21. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jul zase nechce spať :rolling_eyes: . Len kričí a kričí. To nie je práve najlepšie pre jej hrdlo :unamused: . A kričí tatinóóó...lebo vie, že on by ju už vybral :angry:
21. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani tak to bol potom on :grinning:
21. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani a od kolkej je Julka v postielke?
21. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my uz spime...dnes nam to dlhsie trvalo..ale kvoli tomu,ze okolo lietala mucha :angry: :angry:
21. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok