• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Kde ste vsetky :confused: u nas sa uz spi asi si pojdem aj ja lahnut :slight_smile:
27. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dnes nevarila, mamina mi rano este nabalila od vcera z hodov, kapustu, maso, kura, polievku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz sme to aj pojedli, takze jarovi na nocnu asi upeciem pizzu, a ja vydrzim aj pri melone alebo zavaranine :grinning:
mala zaspala, idem sa pomotkat, popolievat kvety....
27. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja som si veru pospala, ale nejako mi to nepomohlo. Ale dva dni pred menzesom ani od svojho tela neočakávam zázraky :rolling_eyes: .
Julka sa mi nejako nezdá. Keď sme prišli z vonku, bola taká uplakaná.... No snáď to je len únava.
27. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si tiez zdriemla :wink: Radka isla s kamoskou von

Jani snad ma Julka len dajaky blby den :confounded:
27. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa dnes prekonala a povysavala som a vytrela podlahu, jasne, ze spokojna nie som, su tam smuhy, ale igorujem ich :wink:
a ideme na postu ... a trosku von ...
27. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni, aj u nas sa stihlo povysavat :grinning:
vonku je straaasne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sme na chvilu zaliezli do vnutra :slight_smile:
asi pojdeme az o pol siestej tatinka vyprevadit na nocnu, on nas vzdy autom zvezie na zac. ulice, tam nas vysadi, hned vojdeme do lesa, mame tam taku velku ohradu s divym prasatom, tak mu pojdeme dat stary chleba :grinning: a naspat si riadne mala zaslape pesi :sunglasses:
27. júl 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babenky teraz prosím o radu ja :wink: Keď robíte ryžový nákyp uvaríte s tou ryžou všetko (aj ovocie) a potom šup do misy a navrch sneh? Alebo iba ryžu s cukrom a neviem ešte s čím a ovocie vrstvíte? :sweat_smile:
27. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ryzu v mlieku uvarim, nakoniec pridam maslo a zltok, potom vylejem na plech, poukladam ovocie, zase vylejem zvysok a navrch sneh :wink:
27. júl 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak s tym ti ja neporadim, v zivote som to nerobila ... toto ja fakt nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: je malo jedal, ktore vyslovene nejem, ale ryzovy nakyp, dukatove buchticky a zemlovka su tri pre mna najhorsie jedla :sweat_smile:
27. júl 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, a moj jaro vyslovene miluje ryzovy nakyp a zemlovku :grinning: :sunglasses: on to ma ako niekdo svieckou :grinning:
27. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"niekto" :angry:
27. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem Dad. Lebo som našla viac receptov, ale sa mi "marilo", že to ovocie bolo keď som to ja jedla medzi :slight_smile: Deni nezhnusilo sa ti to v školskej jedálni? :grinning: Mňam dukátové buchtičky :grinning:
27. júl 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme boli od štvrtej do pol siedmej pred barákom. Julka zobrala Janke kolobežku a vozila sa. Jaja sa veru nevedela v dvoch rokoch na nej voziť :sweat_smile: . No len teraz má Jaja smolu. Tak som ju zabávala ja :slight_smile: Ale hlava ma bolí.... No už to do večera nejako zvládnem :slight_smile:
27. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kamoska so sarinkou su doma z nemocnice, ale bacila stale malicka ma v sebe :frowning2: krstiny sa sice v nedelu konaju, ale maju nariadenu prisnu hygienu, ziadne chytanie a bozkavanie malej :frowning2: no neviem si celkom dobre taketo krstiny predstavit :unamused:
laura zaspava, a ja tradicne sama doma, tak neviem co si pustit v tv :confused:
27. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja sa chystám do sprchy a tiež sa zvalím pred telku. Pozriem Profesionálov a ako sa poznám zaspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No po Profesionáloch prepínam na Primu - Jak se staví sen :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Veľmi rada to pozerám a snívam a predstavujem si náš byt :grinning: Aj Debbie Travisovú na Spektre preto pozerávam, že naberiem nejakú inšpiráciu, ha ha ha :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad ešte k tomu nákypu, prosím - šťavu z kompótu dávaš do tej ryže variť?
27. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie jani, my si s tou stavou potom polejeme ten nakyp uz na tanieri :wink:
bolo by to asi moc riedke spolu to varit :unamused:
27. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No vidíš a som našla recept kde keď to povaria s mliekom odstavia to a keď trochu vychladne pridajú tú šťavu, žĺtko, maslo a cukor ešte..... No uvidím, ako to bude vyzerať :slight_smile: ďakujem :slight_smile:
27. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, o kolkej je to na prime? my sme nakoniec isli na postu az s romanom na bicykloch a potom sme sa boli este trosku povozit a prisli sme zmordovani ... nela je vo vani, dufam, ze coskoro zaspi, ja sa okupem tiez a budem si citat ... ja ked mam rozcitanu dobru knizku, tak sa od nej neviem dostat :wink:
27. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer my sme sa trochu previezli na bicykoloch boli sme u susedou na zahrade baby mali trosku zmenu mam tu aj neter tal este isli s Radkou von :slight_smile: aj sme grilovali :dizzy_face:
Timea je uz vo vani tak dufam ze hnaed zaspi :wink:
27. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni teraz 21:10 :wink:
27. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ryzovy nakyp robim tak ako pisla Dadus :slight_smile:
27. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nela zaspala az teraz ....
27. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timea este nespi :confounded:
27. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni aspoň sa vyspíš ráno :slight_smile: :wink:
27. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem ked ona okolo pol osmej strasi ale dnes s nou spi Romca a ja si idem rozlozit sedacku v obyvke tak snad sa vyspim :slight_smile:
27. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A Jaro bude kde spať?
27. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved v obyvke :slight_smile:
27. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola doteraz zase na MJ :pensive: a uz aj letim do postele, dobru :pensive:
27. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok