Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
28. júl 2009

Dadulik tak snad to nebude nic vazne 😕

lenca13
28. júl 2009

Dobru noc a snad uz Laurika spi 😔

denisse
28. júl 2009

dad, ani nela este nespi 😠

denisse
28. júl 2009

ja som to vzdala, isiel tam roman ...

sticker
autor
28. júl 2009

Deni a kedy spala na obed? 😕

sticker
autor
28. júl 2009

Neviem si ťa Deni predstaviť, že "nemáš nervy" nato už 😀 ty taký kľuďas 😎

denisse
28. júl 2009

jani, ale ked bezia drahocenne minuty pokojneho vecera a ona nie a nie zaspat tak stracam trpezlivost aj ja .. ale uz spi ... 😉

sticker
autor
28. júl 2009

Tak si bežte užívať pokojný večer 😀 😎 😉
Ja sa poberiem do hajan 🙂
Papa

denisse
28. júl 2009

na obed spala neskoro, az od druhej do stvrtej ... ale mam pocit, ze to u nej nema vplyv ... skor ako o pol desiatej mi v poslednej dobe nezaspi, aj keby nespala cely den ... ale zase rano pospi do osmej .. teda dufam, ze aj zajtra ... 😅

denisse
28. júl 2009

dobru 🙂

lusinda2000
29. júl 2009

dobrééé rááánko🙂

tak je pred nami opäť krásny slnečný deň🙂 ale ste tu toho stihli popísať🙂

mňe malá ešte spí,včera spala po obede od pol tretej do 16:15hod. večer mi zaspala okolo pol jedenástej☹

kočky idem sa vás spýtať,vy ste tu neraz tak moc "Bambuľkovali",kde sa dá stiahnuť? je toho tuším viacej častí,však? hodíte mi niektorá link,kde sa to dá bez problémov stiahnuť? môžete aj do ip,ako sa vám zachce🙂 budem pekne ďakovaťi🙂

daduš,tak to mal dedko krásny vek,a máš pravdu,že načo by sa odkladali krstiny,keď všetko máte prichystané. veď to nie je svadba.a nakoniec budú aj rodičia radi,že to majú za sebou🙂

leni,chiare tiež dávam vatový tamponik namočený s čistou vodou a krásne si umýva tváričku...samozrejem chce to len vtedy,keď ma vidí že ja si umývam s pleťovou vodou🙂

asi skočíme na prechádzku do obchodu,boli sme včera v drogérke a zabudla som kúpiť savo do bazéna,tak skočíme pozrieť do jednoty,či budú mať. bude to aj v rámci prechádzky🙂

môj brácho s drahou a ešte aj so segrou,mužom a malým išli v nedeľu do štúrova. pre malého je to zmena,ešte takto nikde nebol,že noc mimo domu. volali aj nás,ale asi pôjdeme niekam na rok.hoci patrik sa ma stále pýta,kam cez jeho dofču pôjdeme. najradšej by išiel stanovať aj s krsniatkom,ale mňe sa to nejaví ešte vhodné kvôli malej. tak mi kočky môžete dať nejaký tip,kam ho mám cez dofču vytiahnuť,lebo mňe nič nenapadá a sedieť pred telkou teda nechce🙂

som prvá dnes?alebo ma niekto počas písania predbehol?

lusinda2000
29. júl 2009

prvá,prvá,prvá🙂

asi to oslávim,to sa často nestáva🙂

sticker
autor
29. júl 2009

Ahojky 🙂 Luci som ráno premýšľala, že čo je s Tebou aj so Zuzkou..... 🙂

sticker
autor
29. júl 2009

Luci veď choďte do tej Podhájskej. Nie je to zase tak ďaleko a kopec vody, ubytovanie sa tam tiež dá nájsť za dobrý peniaz. My sme bohužiaľ už skončili s dovolenkami 😒
A keď si predstavím, že musíme Julke urobiť izbu, kým pôjde do škôlky + Jaju postupne zásobovať vecami do školy + niečo odložiť pre prípad, že si nenájdem hneď robotu a budem budúce leto doma "zadarmo" 😔.
Ale tak malé sú zatiaľ v pohode a ani im nepríde, že nikam nechodia, lebo ku šťastiu im stačí, že sa môžu vybehať vonku 🙂 A musíme aj vysávač kúpiť. Nebaví ma stále od našich požičiavať 😒

julca80
29. júl 2009

ahojte partacky 🙂
Este stale sme v TN, neviem dokedy tu zostaneme, kedze ma B. dofcu. Ale na isto viem, ze buduci pondelok idem zubarovi 😝 , takze budeme musiet ist na chvilu domov.
Tu je to pre Domcu ako stvorene, ked moze byt vonku min. od 8mej (ze Leni, detto Timka u vasich 😎 😀 )
Dnes sa bude opat kupat vo svojom bazene a Ja rozmyslam, ze co robit, kedze dieta sa bude mocit a my velky sa este nemozeme, lebo sa este voda zohrieva vo velkom bazene.

sticker
autor
29. júl 2009

Julik ja by som mala ísť tiež v pondelok zubárovi. Teda aj by som rada (jasné, že sa bojím a celý víkend budem v strese). Ale tak som už dlho objednaná. Len ešte musím prestať kašľať 😒 ☹

lusinda2000
29. júl 2009

jáj jani,veď aj ja stále rozmýšľam nad tým,že by sme si mali urobiť rezervu,nakoľko je to ťažké s prácou a keď malá pôjde do škôlky,čo so mňou?budem doma ako si ty napísala "zadara"? je to ťažké teraz,nikde neberú☹
takže ja by som najradšej ani nešla nikam na dofču,len neviem ako spestriť patrikovi dovolenku,lebo verím mu,že sedieť pri telke cez dofču je riadne o ničom. má toho dosť v robote a chcel by niekam vypadnúť...ja som z toho zúfalááá☹

a inak,nič so mňou nie je,len nemám akosi čas písmenkovať,keď tak len večer prečítam a konečná. malá keď cez deň nespí,tak ma tu nenechá písmenkovať,lebo potrebuje mať program. teraz pôjdeme von,včera sme boli večer ešte vonku s bicyklíkom,išla jak strela,musela som utekať po nej,čo som sa aj bála,že spadne v tej rýchlosti,taká bola rozbehnutá. a ide jej to nádherne,super,krásne šľape,ťahá,aj brzdí sem tam naschváľ🙂

juli,my máme vodu v bazéne/veľkom/teplú,ale včera sme sa nekúpali,uvidíme dnes,veď je teplo🙂🙂🙂

zubárov mi tu ani nespomínajte,mm chce počas dovolenky jeden deň orodovať a ísť k zubárke aj on,aj ja,máme tú istú,takže v pohodičke...len sa zubárky hrozne bojííím☹

sticker
autor
29. júl 2009

Luci ja mám neskutočný strach zo zubára. On to aj vie a v kuse ma ukľudňuje, keď tam sedím 😅 . No a keď bude so mnou aj Jaja tak sa budem musieť tváriť statočne 😒

sticker
autor
29. júl 2009

A volala mi maminka, že či by som pustila Jaju s ňou do Tatier 😅 . No neviem.... Keďže máme v tomto rovnaké zmýšľanie ona vie, že som na malé viazaná. Ale veď pustila by som, len netuším či to spolu zvládnu 😅 😝 😀 . Maminka si chodí do Tatier odpočinúť. Ona nie je moc na túry.. Teda aj bola, ale naposledy keď bola v Tatrách, normálne si myslela, že tam umrie a nikto ju nenájde ☹ . Sa vybrala na túru, no ona s tou krčnou chrbticou a neustálymi bolesťami hlavy.... No keď mi opisovala ako a kde bola... Tak aj preto váham, že keď sa jej niečo stane, čo tam Jaja bude robiť ☹ .

sticker
autor
29. júl 2009

Deni - dnes som v obchode videla pani, ktorá sa mi neskutočne podobala na tvoju maminu! Ale tak veľmi, že som ju skoro pozdravila 😀 Normálne som po nej "čumela" a vravela som si, že to nie je možné 🙂

lusinda2000
29. júl 2009

jani,ja mám tiež strach zo zubára. my máme teda zubárku,je dobrá,milá,snaží sa samozrejme robiť bezbolestne...ale to mi je škoda vysvetľovať,ja keď sedím v čakárni,tak už mám veľký strach...prvý krát som "normálne" /nerátam školské prehliadky!/ bola u zubárky,keď malá mala necelý rok. to som sa zaprisahala,že ak pôrod dopadne dobre a malinká bude zdravá,pôjdem k zubárke aj keby ma to malo neviem ako bolieť. takže ma zobrala mm zubárka a bola som tam asi dva krát.potom sme mali obaja ísť,ale mala dovolenku.takže pôjdeme teraz niekedy...sa tešíííím ☹ ☹ ☹

lenca13
29. júl 2009

Ahojte my sme sa boli okupat na Zelenej vode 🙂 este treba ulozit Timeu nech je chvilu klud 🙂

Lusi tu mas dobru stranku ak by ste chceli niekam vyrazit najdes tam lacne ubytovanie
http://www.levneubytovani.net/slovensko/

Julik to mas pravdu ze Timke je najlepsie u nasich sem tam sa pyta ze kedy pojdeme do Podolia 😉

dadulik
29. júl 2009

ahojte, nestiham, rychlo vas idem precitat, boli sme na nakupe, upratovala som... 😝

dadulik
29. júl 2009

no co sa tyka zubarov, ja nemam problem 😀 vsak som to tu uz asi pisala, ze radsej pojdem 100x k zubarovi, ako napr. k mojej koznej lekarke ☹ alebo na endokrinologiu ☹ lebo tam sa vzdy bojim, ake zle spravi mi zase povedia ☹ a zubar ten rozvrta, zaplata a idem spokojne domov 😀
juli, tak vy este prazdninujete 😎 dovolenkujete 😎 no my sa nacakame, nez si jaro zoberie tu dov v septembri, uz bude aj po peknom pocasi 😖
aj laura na bicykli trieli ako strela, tiez som vcera za nou letela, aby nespadla v tej rychlosti 😀 😝
jani, ja by som janku pustila do tych tatier, ved ma uz 5 rokov !!! nemozes sa na nu stale tak moc fixovat, o to horsie to budes mat potom este aj s julkou ☹ ved das mamine urcite "bezpecnostne" pokyny a hotovo 😉
a janka ma mobil? ze by si jej v pripade nudze vysvetlila, ze ma zatelefonovat 😉

lusinda2000
29. júl 2009

leni díky, ja to kuknem,ale neviem či by mm také niečo chcel. jeho hrozne láka stanovačka...nuž zvykol si na také za jeho "mládí"🙂 ale zase nevyzerá tá stránka zle lenka...aj cenovo celkom fajn. len či budú mať ešte niekde voľné?!ha!
malá mi nespí,nechce. ach jáááj...
dadu,ty v poslednej dobe stále tuším robíš poriadky...

sticker
autor
29. júl 2009

No veď keď maminka bude chcieť tak ju pustím. Len mamina je ešte väčší generál ako ja 😝 . Neviem, či sa tam Jaja aj bude mať kde vyblázniť... Nie len poslušne chodiť 😅 chápete ako to myslím, však?

dadulik
29. júl 2009

tak mala sa uz vykupala vo svojom bazene, ja rychlo varim na veceru horne kuracie pecene stehna a ryzu 🙂
lusi, ja to mam tak zauzivane, ze streda-stvrtok robim poriadky v podkrovi, a piatok-sobotu na prizemi 😉
no ale dnes som bola sikovnejsia, a stihla som cele podkrovie za stredu 😀

lenca13
29. júl 2009

Timea spala do 16.00 😉 tak az teraz vyrazame von
Svagrina si boli zobrat Radku na prazdniny tak mam zase len jedno dieta 😉

dadulik
29. júl 2009

leni, teda tebe je fakt radost zit na tej materskej 😀 😵

lenca13
29. júl 2009

Tak uz sme doma isli sme na koniec na bicykli za kmotrou ta ma tiez doma len jedno dieta tak sa pekne Timka s Matuskom vonku pohrali 🙂

Dadulik ja sa nestazujem ved dalsie dieta zatial v plane nie je tak si to uzivam pokym sme zdravy a ma Jarino robotu tak je vsetko OK 😵