Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
29. júl 2009

no a laura zase nespi 😠
bojujem s nou, uz ale nervy stracam, neviem, co sa to s nou deje 😠

lenca13
29. júl 2009

Dadus a vcera kedy zaspala?

Timea vypila kakao a ostala podozrivo ticho tak snad spi 😉

dadulik
29. júl 2009

leni, vcera zaspala 22:10 !!! a to som ju pred osmou ulozila 😒
teraz zachrnala o 21:00 po hodinovom 😠 zaspavani a vypiti skoro pol litra mlieka 😲 😠
idem drichmat aj ja, lebo uz tri noci som jak namesacna koli nej ☹ 😠 😔

denisse
29. júl 2009

caute ... nech rano dlho nehladate ... 😀 zajtra sa uz ozvem viac ....

sticker
autor
30. júl 2009

Ahojte. Ja som večer napísala a nie je to tu 😕 😠 . Dad to si asi nepozerala Housa, však? Super časť tá druhá bola.
Chcela by som ísť do Lidl, len zvažujem či ísť s malými teraz, alebo počkám, kým sa Edo zobudí a zvezie nás. Majú mať pekné stolové lampy a chcem to už pod stromček Janke kúpiť 😅 A kamarátka zariadila malému izbičku, tak chcem aj jemu modrú kúpiť. No v kočári neviem ako to potrepem 😒

sticker
autor
30. júl 2009

Baby konečne má byť nááááááádherný víkend 😎 A ja čakám už dnes "návštevu" 🙄 .

zuzla2
30. júl 2009

ahojteee...
v nedelu sme sa rozhodli ist k nasim na otocku..isli sme hned na huby...a spat sme vzali aj segru,tak preto som nemala cas sa ozyvat 😎 vcera vecer sme isli na nakup a bola tam autogramiada,tak mala dostala 2x podpis od Z.Fialovej 😀 😀 😀
nato,ze dnes vraveli,ze bude horuco, u nas to tak zatial nevyzera 😒 ale tak hadam sa vycasi...a na vikend veru hlasia krasny vikend a ja tiez cakam "navstevu" 😠 😠 😠 ale tak pokial by este v sobotu neprisla,tak niekam urcite vypadneme 😉 len to je fakt zakon sxvalnosti....vikend co vikend zle pocasie..a potom pride pekny a ja zas nemozem 😀 😠 😠

denisse
30. júl 2009

dobre ranko ...
ja som bola vcera poobede v praci a vecer sme este s nelou vybehli na chvilku von s trojkolkou ...no hotova katastrofa ... pedalovat nevie, ucit sa nechce, nema trpezlivost ci co, okamzite chce ist dole a to znamena, ze nesiem trojkolku a bezim za nou, aby nevybehla na cestu ... 😝 😝

denisse
30. júl 2009

zajtra vecer ideme pozriet toho maleho simonka, je to neuveritelne, ale uz bude mat skoro dva mesiace ... sa mi zda, ze u cudzich deti ten cas do roka bezi nejak rychlejsie nez u nas ... 😀

lenca13
30. júl 2009

ahojte tak ja idem so susedou na cely den na zahradu uvidim ci si tam Timka aj pospi 😉

Deni Nelka sa nauci slapat aj Timke to trochu dlhsie trvalo ale ona sa n tom bicykli aspon odrazala 😀 a teraz ledva po nej stiham ked sa rozbehne 😉

sticker
autor
30. júl 2009

My sme boli hneď ráno v tom Lidl a kúpila som tú lapičku 😵 Ale ešte pôjdem tej susede 🙂 A Janka sa už vie definitívne sama voziť 😵 😎 Dala som jej aj chrániče na kolená a to je trochu dodalo odvahu 🙂 Jul už spí, lebo tak behala pred barákom "o dušu" 😀
Zuzi aj som na Teba myslela, tuším aj Lenka by mala mať... Veď naposledy sme mali skoro všetky v Bojniciach 😀

denisse
30. júl 2009

jani a som ti zabudla vcera napisat k tej "mojej mame" ... ved ju poznas len z fotiek 😀 a to je srandovne, ze si mala chut jej pozdravit 😀 to ako ked stretnes nejakeho politika alebo herca 😀 😀 😀 😀

dadulik
30. júl 2009

ahojte, my sme boli doobeda u nasich, mala prave zaspala, ja idem popolievat travu, poobede mame ist so svagrinou k vode sa prejst (mame tu take stredisko rekreacne cca 7 km od nas- Gazarka sa to vola, mozno ste niektore poculi)
ja tiez cakam navstevu, trosicko po vas kocky, aj po bojniciach som dostala na druhy den 😀
jo a housa som vcera fakt nestihla kuknut ☹

sticker
autor
30. júl 2009

Deni veď to, že ju poznám iba z fotiek, ale normálne sa mi ústa otvárali 😀 Ja by som sa prihovorila - že dobrý deň, vy ste mamina Denisky a Katky, však? 😀 😀 😀 (Ale iba v prípade, že by to bola ona, inak jasné, že nie 😀 😀)

sticker
autor
30. júl 2009

Dad a idete sa aj kúpať? Ja by som chcela poobede ísť veru k vode - kvôli malým. No na Zelenú nemáme odvahu ísť 😒 . Aj Edo vraví - tam väčšina ľudí robí potrebu do vodu a z tej predstavy mi je na grc 🙄 ☹

sticker
autor
30. júl 2009

To moje telo je ako hodinky 🙄 . Prvý deň sa veru kúpať nepôjdem 😒 . Tak pôjdeme pred barák, nech Edo nafotí Janku ako sa sama bicykluje 🙂

dadulik
30. júl 2009

jani, ved aj tam je fuj voda, ja tam nevleziem, nie to este malu tam strcit 🙄 ale iba ten pocit, ze si pri vode, sadnes si na lavicku, das si capovanu kofolu ... 😎
inak krpata sa mi vcera aj dnes pocikala 😠 vobec nechapem, co sa to s nou zase robi, ved uz viac ako mesiac sa drzala bez nehody ☹

dadulik
30. júl 2009

jani, ja mam asi sklerozu, uz si nepamatam, ale urcite som sa ta to uz pytala, ci janka jazdi este s pomocnymi kolieckami 😕

denisse
30. júl 2009

tak aj nela uz spi a ja pijem kafco ... uz pomalicky rozmyslam, ako nele urobit izbicku ... teraz tu mame akoze hostovsku, teda dve valendy, kde moze spat navsteva ... a kedze cela moja rodina aj znami su zdaleka, tak aj nadalej musime mat miesto na spanie pre hosti, ale musi to byt uskladnitelne, tak uvazujem o tomto, ze kupim dva kusy ...

http://obchod.teplodomova.cz/klap-matrace-4d

denisse
30. júl 2009

a chcela by som sa ist kuknut nazivo na tento nabytok, len obchod je na opacnom konci prahy ... ale musim to nejak zorganizovat 😉

http://www.meblik.pl/pl/kolekcje/52/jagoda/

sticker
autor
30. júl 2009

Dad pýtala si sa 😀 😀 Naučila som ju bez 😎 Som na seba i na ňu hrdá 😵
Jul je hore, tak skúsime aspoň na hodinu ísť k vode - prvýkrát niekam ideme vôbec k vode 😅
Linky pozriem večer, ak budem vládať 😝 Dala som si ružovú, tak to hádam prežijem 😒

denisse
30. júl 2009

jani, tak vela zdaru, nech to zvladnes ... je to super, ze si vas normalne predstavujem nazivo ... janku, ako oblieka malu janku aj julku a idu ... 😀

dadulik
30. júl 2009

jani, tak to je sikulka 😉 mala janka 🙂
my sme sa vratili od vody, bolo supeeeeeeeeeeer, buduci tyzden pojdeme zas 😀
teraz sa napchavame s malou melonom a potom zobereme zase bicykel a pojdeme k svokre pre domace vajicka 😅

sticker
autor
30. júl 2009

Deni 😀 😀 😀 Našťastie Jaja sa už oblieka sama. Tam to treba vždy len doladiť 😀. Ale teda vám poviem...sklamanie obrovské 😒 ☹ Takto krátko som ešte pri vode nebola. Jaja keď prešla kúsok po kamienkoch a zbadala to rozvírené blato, tak začala ziapať 😠 🙄 . Takže ona ani vo vode nebola. Jul si trochu poplávala, ale jediné čo ich tam bavilo boli húpačky 😒 . Zbytočne vyhodené peniaze za vstupné. Ešte že za ne som neplatila. Tak sme to aj hneď zbalili. No húpať sa môžu aj pred barákom a zadarmo!
Tak sme boli pred barákom na šmýkľavke a húpačkách a ešte sa chvíľu vozila.

lusinda2000
30. júl 2009

čafte kočendy🙂

malá mi spinká od siedmej,lebo samozrejme cez deň nespala,kúpali sme sa v bazéne,tak sa unavila.

jani,to kde ste boli,keď si platila vstupné?

dadulik
30. júl 2009

jani, to myslis vazne ze na zelenej vode sa plati vstupne ??? 😲 som myslela, ze je to prirodne kupalisko a zadara 😅 alebo ste boli niekde inde?
inac baby, ja som smutna, som si vsimla uz asi pred mesiacom, ze malej idu tak do vnutra chodidla v sandalkoch, a dnes kukam riadne na nozicky a sa mi zda, ze ich ma ploche ☹ co teraz s tym ??? da sa s tym nieco robit ? samozrejme sa spytam lekarky, mozno iba chaosim, ale aj jaro ma "zvlastny" tvar chodidla,mozno to ma len po nom 😒

lusinda2000
30. júl 2009

dadu,spýtaj sa najprv vašej doktorky a uvidíš. možno vás niekam pošle a možno to nič nebude. nesmúť ☹ ☹ ☹

dadulik
30. júl 2009

nasla som tu na konovi o tom temu, a tam pisu, zevraj u zdravych deti (nedonosene sa tam nerataju) sa plocha nozicka neda zistit do 3 rokov, lebo dovtedy sa formuje!!! a zevraj detske chodidla obsahuju viacej tuku ako u dospelakov, preto je tazsie viditelna klenba 😅 a zevraj ortopedicke topanky alebo topanky s klenbou sa odporucaju tiez az od 3 rokov !!! 😲 tak podla nazorov a skusenosti mamiciek tu na MK sme my ukazkovy pripad uplne v poriadku 😀 ale aj tak sa spytam lekarky...

lusinda2000
30. júl 2009

dadu 😅 😅 😅

lenca13
30. júl 2009

ahojte 🙂 tak nam dnes bolo suprovo Timku som ani nevedela ze tam mam aj sa vyspala 😉

Dadus tak na Zelenej vode su dve plaze na jednej sa vzdy platilo a ta druha bola zadara ale teraz to ma novy majitel ktory to tak dal do poriadku tak preto to vstupne ale zase 1€ nie je podla mna az tak vela a ze by na kupaliskach bola cistejsia voda o tom pochybujem 😖

Mojim babam nevadi chodit ani po kamienkoch dnes Timka chodila u susedy po zahrade cely cas bosa 🙂

Dadus inak aj mne sa zda ze Timka dava dost nohy do vnutra ved uvidim ked pojdeme k dokine co na to povie 😕