Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
2. aug 2009

ahojte, tak mala vcera horko tazko zaspala o stvrt na jedenast, bola hore 2x, raz v noci, raz rano, a spala do osmej 😉 chystame sa pomaly na tie krstiny, riadny hic tu je uz teraz 😝 a pekne krasne som rano tej lenke poslala sms, ze chcem aby tu tortu tam doniesli, ze sa chceme ako krstni pri nej odfotit 😠 tak som zvedava, ci ju tam aj donesu, lebo u nich nikdy nikdo nevie, co urobia 😖
leni, na kupalisku v podhajskej by si nemala chytit ziadnu koznu chorobu, lebo je tam slana voda, ktora je silno dezinfikujuca 😉

dadulik
2. aug 2009

a tiez pozdravujem danku 🙂
ja pevne dufam, ze mi sa zaciatkom septembra do tej podhajskej dostaneme aspon na 2 dni 😅 😝

sticker
autor
2. aug 2009

Ahojte 🙂 Tak som dovarila, aj na zajtra, keď ideme k tomu zubárovi 😒 Julka ide sama papať polievku, tak potom sa pustím do upratovania kuchyne 😝
Poobede uvidím či niekam pôjdeme, ale pred barák do chládku určite. Nech sa Jaja zase pobicykluje trochu 🙂 Ešte že vonku fúka, aspoň ako-tak sa to bude dať prežiť 🙂

dadulik
2. aug 2009

ahojte, tak sme doma z krstin 😝 hlava sa mi toci ako kolotoc, je tu asi 40 stupnov !!!! 😲
tortu tam nakoniec nedoniesli, ale sa ani nedivim, zakusky sa roztekali, tak ich rychlo museli do chladnicky davat 🙄 nic moc taketo pocasie 😖 mala sarka prespala celu omsu 😉 vecerom sa mame u nich este stavit, a pofotit sa, no ja len dufam, ze tento hnusny hic sa trosku umudri 🙄

lusinda2000
2. aug 2009

čaute kočky,tak sme boli celý deň v bazéne a máčali sa🙂
malá vstávala dnes o pol siedmej a samozrejme že na obed nie a nie spať,takže opäť nespala. asi to už vzdám lebo nemá to zmysel uspávať ju a ona nič,bez záujmu...

dadulík,dúfam,že potom nejaké fotečky hodíš na MK alebo FB🙂

dadulik
2. aug 2009

baby, tu je fakt neskutocne teplo a dusno :- 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ja som zaspavala na matracoch v obyvacke na zemi, nebyt malej, tak uz davno zalomim 😖 isla som vyvesit von pradlo, a skoro som zinfarktovala z toho hicu 🤐 takto teply den este tento rok nebol,aspon u nas 😕 🙄

lusinda2000
2. aug 2009

no dadu,veru je poriadno teplo,ale aspoň pofukuje taký vetríček,teda aspoň u nás.

u nás na dedinu chodí pojazdný zmrzlinár a malá plače,a hovorí,aby sme išli za ujom kúpiť zmrzlinku,lenže on dnes ešte neišiel a nevieme či pôjde,lebo nechodí každý deň...malá plače,teraz musel ísť patrik s ňou na ulicu čakať uja☹ normálne sa modlím,aby išiel,lebo neviem ako to dopadne,malá bude sklamaná☹

dadulik
2. aug 2009

no co narobis, nemozu tie nase deturence mat predsa vsetko 😒 ja to tiez dobre poznam, ked mala nieco chce, a ja jej to momentalne nemozem dat alebo kupit 😖 hold jej to nejako vysvetlim, ci uz s placom, alebo bez 🙄

lusinda2000
2. aug 2009

bolo to s plačom...teraz má náhradu cukríky pez a musí mať tváričku natretú,lebo má opálenú..

julca80
2. aug 2009

ahojte, opat sa hlasim z domu, uz sme sa osprsili a o chvilku idem dat malu spat. Este si zmyslela, ze chce chvilku bude pozerat s tatinom serial Priatelia, sice tomu velmi nerozumie, ale robi sa, ze ano. 😀 😅

lenca13
2. aug 2009

Ahojte aj my sme uz doma kompletna rodinka dnes sme boli cely den u svokra a zobrat Radku od svagrovcov cely den sme boli vonku ale zase v tych koncinach je prijemne okolo su same hory 😉
Baby sa cely den kupali v bazene hlavne Timea 😵

julca80
2. aug 2009

dnes bol naozaj hrozny hic 😎 Tiez sme sa plahocili v bazene, mala uz ani nechcela rukaviky ani vestu. 😅
No ale ako som videla pred chvilou predpoved pocasia, tak to nevyzera slubne na cely tyzden. 😒
Co budete porabat?

My asi este pojdeme k svokrovcom, ak sa bude dat este niektore dni vobec kupat, aby sme aspon ten bazen vyuzili, ked ma B. dofcu. 😉

lenca13
2. aug 2009

Sem ideme na dovcu od stredy do soboty
http://www.pernikovachalupka.wbl.sk/Uvod.html

Julik a ake hlasia pocasie?

Jarino ide este zajtra do prace spravit dochadzku asi tak na dve hodiny 😖

Za Jadus nakoniec asi nepojdeme je to ozaj dost daleko 😖

julca80
2. aug 2009

Lenci, ved to vyzera super. 😉 😵
Idete len vy styria, alebo viaceri?

Pocasie na tyzden bude take vselijake. 😒 Bude polooblacno, teploty sa budu pohybovat okolo 25-28st. Hlasili aj semtam prehanky, prip. burky. 😖

dadulik
2. aug 2009

leni, a co tam budete porabat? lebo mi to nechce vyhodit tie aktivity v lete 😠 nepoznam to, preto sa pytam 😅
ja stale verim, ze nam to vyjde s tou podhajskou, musi, lebo uz inde asi nepojdeme tento rok ☹ sice jaro hovoril, ze sa pojdeme na jeden den okupat do hodonina (co mame my ozaj na skok), je tam nadherne vybudovane kupalisko aj s umelymi vlnami, tobogany, smyklavky,a vstupne 70 Kc !!! 😎
juli, no pravdupovediac, mne take teploty vyhovuju, kludne do 26 😉 len prsat by nemuselo, staci sem-tam mensia burka na vecer, aby sa vzduch ochladil, a viac mi netreba 🙂

dadulik
2. aug 2009

laura zase bojkotuje zaspavanie 😠 😠 😠 ja uz neviem, co s nou ☹ mlieka jej dam max. 180 ml, viac nie, aby sa nedovracala, a potom len vymysla a vymysla, a vola ma si k nej sadnut 🙄 to sa zase vraciame na zaciatok bludneho kruhu 🤐 😔 😝

lenca13
2. aug 2009

Ideme aj s tou mojou naj kamoskou a ona ide autom takze sa v pohode pomestime uz sme boli tak aj minuly rok baby ju zboznuju 🙂
Dadus hlavne ze vypadneme z domu mozno dajaka tura blizko je aj Oravsky podzamok a kupalisko Oravica mozno zbehneme aj tam a hlavne tie vecerne opekacky 😵 😵 😵 dufam ze nam bude priat pocasie a ked som volala ujovi tak bol hrozne mily 🙂
timea tiez isla spat aj s tatinom

dadulik
2. aug 2009

takze idete vy styria plus jedna kamoska ? 😅 to si akoze beries au-pair 😀 😀 😀
a kolko vas vyjde noclah na osobu ?
laura teraz zaspava bez nicoho, len pri premietacke,tak som zvedava, kedy na mna bude zase vykrikovat 😖

sticker
autor
2. aug 2009

Ahojte 🙂 Leni perfektný názov dali domčeku 😵 . My sem zbehli dnes iba na Kačák, Jaja chcela ísť na trampolínu. Nechcela som ich moc po slnku vláčiť a veru bola aj unavená.
Zajtra mám toho zubára, bože tak sa bojím. A čítala som v Zdraví, že 3.8 - 4.8 nie je vhodné ísť k zubárovi, lebo sa môžu vyskytnúť komplikácie 😒 Lebo je spln. Tak ma to potešilo 🙄
Kamošky si robili srandu, že nech nechám iba Jaju, že tá určite nie je poverčivá 😀 😝

julca80
2. aug 2009

Jani, zajtra budem s tebou sucitit 😅 , tiez si idem zubarovi. 😝 Ja sa sice nebojim, ale zase ho ani nemusim. 😅

sticker
autor
2. aug 2009

Dad aká je Sarah malinká, júj 😵 Mala si peknú blúzku 😉

dadulik
2. aug 2009

hura, laura zaspala bez nicoho, teda s macikov v ruke a hlavne bezo mna 😅 tak len dufam, ze dlho potiahne, a nebude sa budit koli tomu neznesitelnemu teplu co mame v baraku 😒
peciem pizze, to bude teda skora vecera 😝 a idem nieco kuk v tv, tak papa 🙂

sticker
autor
2. aug 2009

No teda pozrela som si shmu a každý deň až do štvrtka oblaky a aj kvapky 😒 Teploty okolo 24stupňov. Ale veď nevadí. Edo má od piatku voľno. Chcela by som aspoň trochu vyprázdniť "bordel" izbu a premiestnili ju do pivnice 😝 . Ale nejdem to moc plánovať, aby som nebola sklamaná. 🙂

lenca13
2. aug 2009

Dad mozno tak ale ona zatial len Radku ona nemusi male deti 😀 😀 😀

julca80
2. aug 2009

Ja by som radsej prijala teploty okolo 30tky 😎 😅 , idealne na kupanie. 😉
No uvidime, nechajme sa "prekvapkat". 🙂

sticker
autor
2. aug 2009

Bože mňa normálne bolia rebrá 😒 Idem si ľahnúť, ale dve noci dozadu som bola taká unavená, že do druhej som nevedela zaspať. Len som sa prehadzovala....no hrôza 🙄

julca80
2. aug 2009

stick, a z coho? 😕

julca80
2. aug 2009

ta bolia rebra 😒 ?

sticker
autor
2. aug 2009

Neviem,asi z behania. Nič ine ma nenapada. Dnes sa mi behalo extremne zle. Ale od ut.nepojdem lebo Edo ma poobednu. Este ak by prisiel do pol desiatej... Aj ked my tu trasu rychlo obehneme a baby spia ked pridem. No by som si vycitala keby sa nieco stane. Nahoda je blbec...

sticker
autor
3. aug 2009

Dobré ráno 🙂
Teda to bol vetrisko! Neskutočne sa bojím vetra. Radšej nech hrmí a blýska sa o dušu, ale nie taký vetrisko. Zaspala som po pol noci, ani neviem, čo ešte bolo.... No viem, že normálne boli oblaky preč a krásne svietil mesiac a myslela som si, že už je to preč. No potom znovu začalo hnusne fúkať. V čechách to mali ževraj horšie ☹
A Deni myslíme na vás v tábore 😵 Snáď vás tá búrka obišla 🙂